ramecek
55
%

Výlet na fotbalovou Ligu mistrů

Erik N. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Erik, je mi 14 let a bydlím s rodinou v Říčanech u Prahy. Mám mladší sestru, se kterou se staráme o suchozemskou želvu Artura, křečka a rybičky. Od 4 let jsem se věnoval fotbalu - trénoval jsem 4x týdně a o víkendu jsem měl zápasy. Jsme dobrý tým! Jezdíval jsem tam na kole i v zimě, nebylo to daleko.

V květnu jsme měli důležitý zápas v Italii, na který jsem se strašně těšil, ale bohužel už jsem tam nemohl, protože jsem byl na biopsii. Bohužel se všechno změnilo. Vím, že jsem nemocný a dlouhodobě se budu léčit. Mám už chemoterapie a v srpnu budu mít i operaci.

Moc vás prosím o splnění přání - jet s taťkou příští rok na Ligu mistrů ve fotbale. Protože to, co mám nejvíc rád, je fotbal a byl by to pro mě super zážitek, na který nikdy nezapomenu!

Budu se moc těšit, pokud to vyjde. Je to můj TOP SPORT! 

Moc vám děkuji, že budu třeba mít možnost a dostanu se tam, to by bylo parádní :-)... Děkujeme z celého srdce, Erik a celá rodina :-)

POTŘEBNÉ FINANCE: 36000 KČ | ZBÝVÁ: 15996 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202422

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Michal Doležal... Eriku, krásný zážitek na LM :-). 300,-
Marie Straková... Eriku posílám spoustu síly, ať můžeš vyrazit na Tvůj vysněný výlet :). 500,-
Elena Palla... Ať se Tvé sny plní! 12548,-
Lucie Micková... Mateřská škola (Školní, Příbram) Ti Eriku přeje, ať se Ti tvůj sen splní a alespoň trošku peněz posíláme. S pozdravem děti a paní učitelky :) 1000,-
Karolína Žohová... Krásný výlet :). 300,-
Elena Palla 444,-
Lukáš Kužel 587,-
Andrea Chmelová... Hodně štěstí přejí Chmelovi :-). 300,-
Vašek Martin... Memoriál Dana Čelůstky 1000,-
Sabina Schweinerová 25,-
Martina Bumbová... Bumbi 500,-
Barbora Hlubučková... Pink Bubble 500,-
Jakub Horský 500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 162 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (453 v hodnotě 13 598 840 Kč)
ramecek
0
%

Herní konzole PS5 s hrami

Jakub H. (17 let)

Jakub, 17 let, vášnivý rybář, student 1. ročníku SŠ rybářské a vodohospodářské v Třeboni. V dubnu roku 2021 onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií s rizikovým Filadelfským chromozomem. Léčba byla náročná a dlouhá. Přesně po 2 letech ukončil Kuba udržovací léčbu a vše se zdálo v pořádku.

ramecek
18
%

iPhone 15 PRO

David V. (17 let)

Dobrý den, jmenuju se David a je mi čerstvě 17 let. Žiju s mamkou na okraji Prahy. Jsem žákem Akademie řemesel v Praze, kde se vyučím za elektrikáře. Mezi mé koníčky patří fotbal (fandím Slavii :-), rád poslouchám hudbu (ta mě při chemoterapiích držela nad vodou❤️). Taky rád hraju PC hry, jezdím na skateboardu a rád fotím a upravuju fotky.

ramecek
7
%

Apple iPad s tužkou

Gabriela C. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Gabriela a je mi 14 let. Narodila jsem se v Moldavské republice, ale v roce 2017 jsme se s rodiči přestěhovali do ČR. Ačkoliv jsem byla ještě dítě, když jsme se přistěhovali, hned jsem věděla, že se mi tu bude moc líbit. Mám tu spoustu přátel, chodím tu ráda do školy. 

ramecek
87
%

Herní konzole PlayStation a FIFA

Fanda Z. (12 let)

Dobrý den, Fandovi je 12 let a byl to aktivní fotbalista a velmi veselý kluk. Než... Než mu do života vstoupil lymfom a 3 zhoubné nádory. Čeká ho dlouhá léčba. Snad ji s podporou rodičů, dvou sourozenců a pejsků zvládne. Věříme, že ano! 

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.