ramecek
100
%

Herní notebook Lenovo

Míra Z. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Míra a je mi 14 let. Jsem žákem 8. třídy a ještě nedávno jsem byl veselý kluk, který trávil hodně času s kamarády. Chodili jsme hrát fotbal a také jsme si rádi zahráli počítačové hry. Od mých čtyř let mě vychovává moje babička Marie, která mi věnuje veškerou péči. Mám ještě mladší sestřičku Marušku.

Před 2 měsíci jsem onemocněl, stále se mi vracela viróza a nikdo nevěděl proč. Až před týdnem se přišlo na důvod. Byl jsem převezen do Motola, kde mi udělali všechny odběry a oznámili diagnózu - akutní myeloidní leukémie. Život se mi obrátil vzhůru nohama. Už dostávám chemoterapie a snažím se být pozitivní. Věřím, že nad nemocí zvítězím, stejně jako můj kamarád, který s nemocí bojoval před 4 lety.  

Moc bych si přál notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3, abych mohl být ve spojení se školou a dělat si úkoly a zároveň bych si rád s kamarády zahrál online hry. Budu všem moc vděčný, když mi mé přání pomohou splnit.

S velkými díky. Míra.     

 

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 26719 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202369

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Vanesa Paldrmanová... Pro Mirečka od Paldy. 500,-
Jiří Vondra 300,-
Jiří Tancoš 27,-
Vendula Hamerlová 300,-
Miroslava Lacková... Mireček 700,-
Pavel Lepíček... Přeju hodně sil Míro, určitě nemoc porazíš a brzy bude vše jako dřív! 300,-
Karolína Třísková... HS Umformtechnik zp 200,-
Lucie a Petr Istok... Sousedi - brzy se uzdrav. 500,-
Jiří Vondra... Od Davida Dudiho, přeje brzké uzdravení. 300,-
Michal Drobný... Ať se uzdraví prcek, zdravíme z HSU. 200,-
Jan Ryšánek... Snad i malá částka pomůže, přeji mnoho sil. 150,-
Kateřina Šátralová 293,-
Jan Novotný... Držím palce! 300,-
Jakub Aron... Brzké uzdravení a hodně sil. 1000,-
Milan Prištic 500,-
Lenka Dovhunová... Držíme pěsti. 500,-
Kateřina Abdool... Od Káti a Kuby 400,-
Martin Brousek... Na notebook 300,-
Lenka Čermáková 300,-
Petra Polívková 200,-
Václav Varady 100,-
Marcela Hladká 500,-
Karel Štěpánek... Mirečku přejeme hooooodně sil, věříme a modlíme se, aby jsi to porazil. Něco málo posíláme, Kája, Anička a moje mamka. 1300,-
Ludmila Šimánková 2000,-
Miroslav Valtr... Držíme pěsti, babička Eva, strejda Míra a teta Zdeňka 4444,-
Věra Karvánková 500,-
Helena Tóthová 200,-
Leona Abariová... Držím palce! 500,-
Roman Pačan... Držíme pěstičky, ty to dáš, jsi šapión. Roman a teta Marcela 700,-
Lukáš Hrzán a Anna Marešová... Přejeme s celou rodinou brzké uzdravení. 1500,-
Sára Žoltáková... Držím palce, hodně sil! 500,-
Tomáš Baláž... Přeji brzké uzdravení, strejda Tomáš, Lucka a Lukášek 1000,-
Veronika Jindrová 200,-
Helena Koukolová... Přeji brzké uzdravení a šťastné dětství. 500,-
Mgr. Jindra Kubíková... Uzdrav se!! 500,-
Emil Baláž 1000,-
Petra Weissarová 100,-
Zdeněk Mucha 500,-
Miroslav Knotek 400,-
Táňa Banová... Mirečkovi od Táni, Sofinky a Fandy 786,-
Marie Zedníková 200,-
Petra Viltová 289,-
David Josef Derbaly... Pavla Láďa 230,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
100
%

iPhone 12

Matěj B. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Matěj, je mi 16 let a studuji 1.ročník na Vítkovické průmyslové střední škole v Ostravě, obor mechanik seřizovač s maturitou. Žiju se svou maminkou Janou a bratrem Kubou. V lednu mě mamka odvezla na pohotovost s bolestmi zad. Druhý den nám oznámili, že mám akutní lymfoblastickou leukémii!

ramecek
100
%

NOTEBOOK

Hanka J. (14 let)

Jmenuji se Hanka, je mi 14 let a chodím do 9.třídy. Zajímá mě móda, kreslení a příroda. Mám dvě sestry, máme se moc rády. Stále se vracející nádor mi vzal obě ledviny, jsem často v nemocnici. Moc bych si přála NOTEBOOK - mohla bych si na něm psát, sledovat filmy nebo se učit. Moc děkuji.