ramecek
100
%

Hokejová cesta za snem do Finska

Ondra T. (15 let)

Dobrý den, rád bych vám řekl o mém synovi Ondrovi. Zdravý kluk, sportovec, který kromě pár běžných nemocí nikdy nemarodil. Začal mít na začátku roku 2019 drobné potíže, které se zpočátku nedaly vysvětlit, ale pak si Ondra sám nahmatal bouli - údajně uzliny. Léčba byla během toho roku ukončena.

Potom se nám po běžném vyšetření a nové diagnoze ale zhroutil svět. Hodgkinův lymfom... Ondra měl hrozný strach, my rodiče jeli na autopilota, během hodiny se nám změnil život, který už nikdy nebude jako předtím.

V průběhu nemoci se syn změnil po lécích i fyzicky, zpětně nerad vidí své fotky z té doby. Nemohl k němu jeho milovaný pes, nemohl chodit do školy, za kamarády a hlavně na svůj oblíbený hokej. Ze dne na den přestal dělat všechno, co měl rád...

Zpočátku se stále ptal, proč se to stalo zrovna jemu a a my neznali odpověď. Pomohla mu víra, že se uzdraví. Ani během nemoci nepřerušil základní školu a díky své píli a skvělým učitelům a lidem, kteří nám pomohli, dokončil nyní pololetí 9. třídy s jednou dvojkou. Mnohem víc si teď vážíme obyčejných věcí a přání pevného zdraví rozhodně nepovažujeme za frázi.

Ondra je sportovec tělem i duší a jsme pyšní na to, jak se po nemoci dokázal vrátit jak na hokejový led, tak na svah se snowboardem a lyžemi a hlavně do běžného života.

Chceme ho za jeho odvahu a odhodlání maximálně podpořit v tom, aby šel za svým snem. A tím je hrát hokej v zahraničí. Hraje nyní ve Velkých Popovicích, klub ho podržel i v době nemoci a pomohl mu s návratem na led.

V této sezoně po dohodě s Ondrovým trenérem padlo rozhodnutí Ondru posunout. A vybrali jsme nelehkou cestu do Finska. Oslovili jsme agenturu SEDPO Sport a Education s.r.o., která zařídila pro Ondru jeho představení se v klubu Kiekko Vantaa a Ondru tak čeká několikadenní cesta na přelomu dubna a května. Pokud Ondra uspěje, přesune se do Finska, kde bude hrát, bydlet v rodině a studovat na finském státním sportovním gymnáziu (také zařizuje agentura SEDPO).

Zároveň se Ondra pro jistotu připravuje na přijímačky na střední školu v ČR. Vše je zatím otevřené a na prvním místě vždy byla a bude Ondrova pohoda, která je klíčem ke všemu - tedy ke zdraví i úspěchu.

Na onkologii se odehrávají příběhy, které nikdo nechce zažít, mnohdy o nich ani slyšet. Ale my bychom byli rádi, aby Ondry příběh inspiroval ostatní děti, které se s touto nemocí potýkají, že stojí za to vydržet, věřit a bojovat.


Držíme palce našemu Ondrovi, ale i všem ostatním!!! Děkujeme vám... 

POTŘEBNÉ FINANCE: 49004 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202314

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Vendula Dušková 500,-
Radmila Posadová... Finsko pro Ondru 5000,-
Petra Kubašková 300,-
Michaela Vrbová Trypesová :) 400,-
Pavel Kučírek 500,-
Hana Schwarzová... Držím palce, Ondro! 300,-
Alena Pekárková... Žij si svůj sen! 1000,-
Dagmar Bretová... Sportu zdar, Ondro! 500,-
Lukáš Peterka... Miluju Mirka, takže tím pádem i jeho bráchu, užívej. PS: Snad mě už Mirek přestane šikanovat! 1500,-
Veronika Václavů... Ondro, hodně štěstí! 500,-
Vílém Burian... Hodně štěstí Ondro, hlavně ať ti drží zdraví a splní se ti přání o hokeji ve Finsku :). Jako hokejista ti držím moc palce, jdi za svými sny! 2000,-
Lucie Mikulecká... Ondra 500,-
Kateřina Tomšíková... Huraaa do Finska! 50,-
Vojtěch Moravec 1111,-
Filip Váša... Spolu jsme silnější - SKS 1892. 3000,-
Rostislav Zelenský 1000,-
Marek Josef 2000,-
Martin Tlášek... Ať ti to vyjde!! 500,-
Miroslav Toť, Martin Veselý 1000,-
Miroslav Rada 1000,-
Iveta Horáčková 500,-
Natálie Horáčková 150,-
Yulia Luchkina... Přeji hodně zdraví a splnění všech snů. 300,-
Marek Uhrin... Žij svůj sen Ondro. 543,-
Martin Šimek... Ondrovi - Držíme palce! 3000,-
LVC, s.r.o... Dreams come true :) 10000,-
Martina Tichá 1000,-
Pavel Navrátil 200,-
Helena Hantychová 1500,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Markéta Veselá... Finsko pro Ondru 600,-
Sit and Go Car Rent... Ať to vyjde ;). 2750,-
Ing. Robert Franče 1000,-
Renata Kohoutková... Hodně štěstí za snem. 1000,-
Luboš Chládek... Ondra Toť Finsko 1000,-
Nikola Slavíková... Ať se přání splní! 1000,-
Dita Pešková... go go go 1000,-
Kristýna Valešová 300,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
100
%

HERECKÉ KURZY

Nikki S. (27 let)

Ahoj všem a díky, že jste tady a zajímáte se o naše příběhy! Ten můj začal v září 2018, kdy mi byla diagnostikována rakovina prsu. Musela jsem hned nastoupit na půlroční chemoterapii, poté mě čekala operace a 30 ozařovacích frakcí.

ramecek
100
%

iPhone 12 Pro

Kačka Č. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Kačka, je mi 17 let a studuji na střední zemědělské škole, obor veterinářství. V únoru roku 2021 mi byl diagnostikován adenokarcinom tlustého střeva, který není u dětí tak obvyklý. Vše začalo anemií, která se stále zhoršovala, tak jsem byla poslána do FN Motol. Zpráva o zhoubném nádoru nás celou rodinu velice šokovala, jelikož nikdo nevěděl, co od toho očekávat.