ramecek
100
%

Notebook pro digitální ilustrace

Sára P. (18 let)

Dobrý den, jmenuju se Sára a je mi 18 let. Nedávno mi diagnostikovali hodgkinův lymfom a právě zahajuji léčbu chemoterapií. Kdybys mi někdo řekl, co mě čeká, tak bych tomu nevěřila, jelikož jsem nikdy předtím v nemocnici nemusela být déle než pár hodin a teď ležím v Motole a čekám na to, kdo mě kam zase píchne. Ale snažím se držet si dobrou náladu, učím se trpělivosti a zjišťuji, co je skutečně důležité...

Již delší dobu si přeju mít vlastní dobrý notebook. Studuji grafický design, takže by se mi tím ulehčila práce a zároveň bych se mohla i více věnovat tomu, co mě opravdu baví a to je digitální ilustrace, která mě naplňuje skoro nejvíc. Proto bych byla ráda, kdybych se s vaší pomocí posunula o kus dál ve své tvorbě a třeba byste o mě ještě někdy v budoucnu slyšeli - ne jako o někom, kdo žádá o pomoc, ale jako o někom, kdo přispívá svou tvorbou společnosti.

Mockrát vám děkuji už jen za možnost se vám ozvat. Přeji vám jen všechno dobré, protože lidi jako jste vy jsou skutečně úžasní. 

S pozdravem Sára 

POTŘEBNÉ FINANCE: 34514 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202103

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Marie Procházková 500,-
Keven Vokin... Health = Absolute Gamer Move 500,-
Světlana Vokina... Sárinko, přeji ti udolat tu zrůdu! 500,-
Sarah Vokina... Není to zrovna hodně, ale chtěla jsem přispět svojí kamarádce. Hlavně se uzdrav co nejdřív Sáro, držíme ti palce! 500,-
Helena Hantychová 1500,-
David Mrocek 200,-
Michaela Palangariov 200,-
Tereza Sulovská 500,-
Karla Piskořová... notebook pro Sáru 5000,-
Růžena Procházková... Dodatečný dárek od Ježíška 5000,-
Jiří Dvořák 500,-
Hana Šmejkalová 200,-
Roman Kochánek 200,-
Annelies Greschová 2000,-
Pavel Jílek... Přejeme hlavně brzké uzdravení! 2000,-
Gabriela Foksová 2000,-
Ellen Zvolská... Přeju ti všechno zdraví na planetě! 200,-
Aneta Bendáková 777,-
Maryna Matskevich 200,-
Sabina Schweinerová 1000,-
Sofie Risková... Pro Sáru - brzy se uzdrav. 200,-
Michal Doležal :) 300,-
Michaela Palangariov 1000,-
Alexis Jalamudis 500,-
Lucie Měrková 1000,-
Jarmila Brindžáková... Sáro,ty to zvládneš !!! 1000,-
Dita Lukešová 200,-
Richard Frič... Ukaž svůj talent, mnoho štěstí! 500,-
Jakub Urban... Za lásku k umění a pro brzké uzdravení! 500,-
Gabriela Rebecca Jan. 1000,-
Růžena Procházková 1350,-
Daniel Jančík 500,-
Sarah Vokina... Vím, že jsem už přispěla, ale chtěla jsem přispět víc :). 500,-
Alena Pekárková 500,-
Jakub Mimra... Přeji brzké uzdravení!!! 500,-
Nina Prelovská... pro Sáru 100,-
Markéta Měrková... Brzké uzdravení, hodně síly do života! 1323,-
Denisa Třískalová 64,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.