ramecek
100
%

Smart televizor

Tadeáš K. (15 let)

Dobrý den, vážené Bublinky, od paní psycholožky z Dětské nemocnice v Brně, kde se můj syn Tadeáš léčí, jsme se dozvěděli o vaší láskyplné podpoře nemocných dětí. Píši tento příběh, protože mě syn o to požádal. Můj syn Tadeáš, 15 let, moc hodný kluk. Velmi rád sportoval a hrál aktivně fotbal. Vše bylo v pořádku do doby, kdy ho začala na podzim 2022 obtěžovat častá a stupňující se bolest hlavy.

Syn podstoupil několik vyšetření, ale nikde nic nezjistili. Úspěšní byli až lékaři v kroměřížské nemocnici, kdy mu z magnetické rezonance našli nádor v hlavě. Věci nabraly rychle obrátky. Okamžitý převoz do Dětské nemocnice v Brně a 1. 12. 2022 operace, která prokázala, že se jedná o zhoubný Medulloblastom.

Po operaci to bylo velmi psychicky i fyzicky náročné. Táda se učil znovu chodit, mluvit, sám jist, navštěvoval logopeda a pilně rehabilitoval. Dvojité vidění a točení hlavy mu také dalo zabrat a dodnes špatně mluví. Oba jsme ze stresu přišli o vlasy. Následovalo 6 týdnů ozařování a pak 8 bloků chemoterapií, které se pomalu chýlí ke konci.

Jelikož měl Táda v pokojíku malou televizi, která se mu navíc bohužel pokazila, přál by si velkou televizi na sledování sportovních přenosů a hraní her.

Ještě bych chtěla poděkovat za vše co děláte. Že v takto nelehké situaci si nemocné děti můžou alespoň tímto způsobem udělat radost a splnit si přání. 

Děkujeme, Ivana a Tadeáš

POTŘEBNÉ FINANCE: 23776 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202351

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Luboš Ruda... Tadéšovi na televizi. Drž se! 10000,-
Helena Hantychová 1500,-
Monika Chyšková 300,-
Petra Viltová 2000,-
Adéla Prokšová... Přeji hodně sil Tádovi i mamince. 500,-
Zuzana Bartošová 200,-
Miluše Hakenová... Tadeáši, buď zdráv! :) 400,-
Iva Čechová 200,-
Matěj Šťastný a Tereza Vlčková... Držíme palce. 1000,-
Michaela Vrbová Trypesová 300,-
Ivana Kurpašová... Na splněné přání... 1000,-
Vladimír Koch... Příspěvek na telku :-). 5000,-
Michal Koch.. přispěvek TV ;-) 1000,-
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za srpen 2023 376,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).

ramecek
9
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.