ramecek
100
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

Vyrostl z něho krásný kluk, který je zvídavý a ač se vyjadřuje neverbálně, dokáže mě rozesmát jako nikdo jiný a dává mi tolik lásky, kterou ani neunesu. Donedávna jsme si užívali život naplno. Až do loňského června, kdy mu byla diagnostikována Akutní lymfoblastická leukemie. Pojem pro mě do toho okamžiku úplně neznámý. Ale v životě se musí bojovat, když jde o život... A tak bojujeme.

Jsou dobré a špatné chvíle. Ale syn je velký srdcař, dokáže si podmanit celé okolí tím, že se umí krásně smát, umí člověka pohladit a kolikrát to byl on, který mě podržel víc než já jeho.

Momentálně "jedeme" osmý měsíc léčby. Jsme oba už nesmírně unavení, ale vidina dobrého konce nás drží! Když nejsme zrovna v nemocnici, užíváme každou minutu, kdy máme mysl, srdce a oči otevřené pro vše dobré.

Sportování a kontakt se zvířátky je to, k čemu bychom se chtěli po ukončení léčby vrátit. Znovu plavat, chodit do ZOO, účastnit se atletických závodů pro děti s DS, jezdit na hiporehabilitační pobyty a v neposlední řadě vrátit se zpět do „normálního“ života - Olík do školy a já do zaměstnání. V tom všem by Olíkovi určitě moc pomohla DELFINOTERAPIE, o jejíž skvělých účincích už léta slýchám.

Již před onemocněním nás oba tento podivuhodný vodní svět fascinoval a máme přečtené spousty knížek. Je zřejmé, že tato úžasná zvířata léčí mysl i srdce. Kontakt s nimi přináší velikou radost a přispívá k celkovému uvolnění a přirozenému způsobu rehabilitace. A to je přesně to, co ten můj malý velký bojovnik Oliverek potřebuje. I ošetřujícím lékařem byl tento druh terapie vřele doporučen...

Týden plavání s delfíny (bez dopravy a ubytování) ale vyjde asi na 60 tisíc korun, a tak vás moc a moc prosíme o příspěvek.... Ze srdce, Olík a maminka Petra ♥️

POTŘEBNÉ FINANCE: 35000 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202410

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Michaela Lehkoživová... Hodně štěstí Oliverku a krásný zážitek :-). 500,-
Nela Jandová... Krásný zážitek přeji. 300,-
Jan Hlísta 2200,-
Helena Hantychová 3000,-
Michal Doležal...Olí, pozdravuj delfíny :-). 300,-
Lucie Bártová... Hodně štěstí a síly Oliverkovi i jeho mamince. 100,-
Zuzana Binderová 800,-
Silvie Ptáčková... Hodně štěstí. 1000,-
Michaela Klazarová... Držíme moc palce! 1000,-
Martin Skopal... Užij si delfíní terapií. 1500,-
Bára Křižanová... Držíme pěsti, ať to klapne. 500,-
Martina Pečinková... Hodně štěstí :), doufám že se Olíkovi vše splní :). 500,-
Lucie Mičová Pazderová... Je to skvělý nápad! Také posílám malý příspěvek a držím pěsti, ať to vyjde. :) :* 500,-
Michal Kuchařík 200,-
Stanislav Pekař 500,-
Andrea Pantoflíčková 46,-
Anna Bláhová 200,-
Jana Hanusová 100,-
Richard Zahradníček... Hodně štěstí. 1000,-
Zdeněk Štefan... Olíkovi posílame velkého hubánka a přejeme, ať se mu vše splní. 300,-
Veronika Parkmanová 414,-
Veronika Kurialová... Oliverku, užij si delfíny :), těšíme se na fotečku! Teta Verča s Barunkou! 1000,-
Vendula Lenhartová... Ať to vyjde, Oli :). 200,-
Petra Houbanová 500,-
Monika Nováková... Ať se vám to oběma moc líbí. Těšíme se s vámi. Monča a Kájka 500,-
David Lakomý... Ať se vše daří. 500,-
Radim Horsák... Ať se ti vše splní! 300,-
Petra Filáková... Krásnou plavbu přejí Filákovi 1000,-
Monika Kučeříková... Krásné přání, ať se splní! 1000,-
Veronika Pazderová... Držím palečky, Oliverku :-*. 500,-
Martin Gajdošík... Řaďa vás zdraví a posílá pozdravy. 700,-
Renáta Macháčková... pro Olíka od Nellinky 500,-
Aleš Polášek... Držíme palce. 300,-
Ondřejka Jablonská... Ať splní se váš sen! 500,-
Michaela Menšíková... Oliverek 100,-
A. Rákosová Kaganková 1000,-
Jitka Mejdrová... Oliverku, krásný zážitek! 4440,-
Libor Heger... Držte se! 3000,-
Věra Hegerová... Držíme palce. Hegerovi, Kroměříž 2000,-
Zbyněk Heger... Užijte si delfíny! :) 2000,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
23
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.