ramecek
100
%

Elektrická koloběžka a sluchátka

Tonda M. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Tonda a je mi 14 let. Studuji na víceletém gymnáziu v Pardubicích. Od prosince se léčím ve FN Motol s nádorovým onemocněním. Mám za sebou 4 cykly chemoterapie a dlouhou cestu rekonvalescence před sebou. Bohužel mi nemoc vzala všechnu svalovou sílu, kondici, částečně i hybnost v rukách a nohách. Co mi ale nikdy nevezme je víra, že „ji“ určitě porazím!

Jsem skaut, fotbalista a bubeník, co se nikdy nevzdá. A tak se nezaleknu (i když jsou někdy chvíle, kdy je to fakt, ale fakt moc těžké), makám na sobě, doháním školu, rehabilituji, jezdím na rotopedu… Zkrátka peru se s tím, protože spěchám zase zpátky do života!!! Všem, kteří mě v tom nenechali (lékaři, sestřičky, rodiče, bratr, kamarádi, učitelé…), patří můj veliký DÍK!

Vzhledem k tomu, že ujdu asi 300 metrů :-), moc by mi v pohybu pomohla elektrická koloběžka. A při jízdě na rotopedu bych rád používal bezdrátová sluchátka. Věřím, že vše zvládnu a v září budu zase ve škole s kamarády.

Velice děkuji všem, kdo mi pomohou splnit má přání. Opatrujte se všichni ve zdraví a hlavně stále s úsměvem na tváři. Tonda

POTŘEBNÉ FINANCE: 20131 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202144

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Pavel Kovář... tvoje máma 500,-
Šimon Kakrda 150,-
Jan Ptáček 300,-
Helena Hantychová 1500,-
Anna Seidlová... Moc držím palce!! 300,-
Kateřina Šislerová 750,-
Klára Zelenková... Sportem plníme sny, SRTG Praha 10881,-
Vojtěch Mejzlík... ten starej 250,-
Lucie Fürychová 400,-
Jiří Kovář... Drž se Tondo! 100,-
MUDr. Ivana Valentová... Toníku, ty to dáš!!! 5000,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).

ramecek
10
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.