ramecek
100
%

Výlet na fotbalové utkání Juventusu Turín

Honza K. (23 let)

Dobrý den, o vaší nadaci jsem se náhodou dozvěděla z TV NOVA v pořadu Na Lovu Speciál. Dodala jsem si odvahu a řekla si, že vám napíšu příběh mého 23-letého syna. V říjnu 2021 dostal covid, naštěstí s mírným průběhem. Mysleli jsme si, že za pár dní bude vše ok, ale život se nám během pár chvil obrátil vzhůru nohama.

Dostavily se další zdravotní komplikace a při návštěvě nemocnice v Českých Budějovicích mu byl diagnostikován tumor varlete, kde po dokončení covidové karantény ihned podstoupil 11. listopadu 2021 operaci - radikální orchiektomii a pak začala léčba chemoterapiemi.

Jsem pyšná, jak syn celou léčbu zatím zvládá. I když jsou i dny, kdy je mu ouvej, statečně bojuje dál. Jeho obrovským koníčkem je fotbal, kterému se věnuje od 5 let a už se nemůže dočkat návratu mezi fotbalové kamarády.

Za jeho odhodlání zvítězit nad touto nemocí, bych mu chtěla splnit jeho velké přání - alespoň jednou navštívit utkání Juventusu Turín, jehož je velkým fanouškem. Bohužel sama mu toto přání splnit nedokážu, žijeme spolu sami, Honzův otec tragicky zahynul před 3 a 1/2 lety.

Možná s vaší pomocí toto jeho velké přání bude splněno...? Tímto Vám chci také ze srdce moc poděkovat za vaši podporu všem potřebným. Děkujeme!

Zde článek o Honzovi.

POTŘEBNÉ FINANCE: 41601 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202312

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hatnychová 1500,-
Monika Dušková... Pro Honzu 200,-
Karolína Žohová... Brzy se uzdrav :). 200,-
Jitka Jackaninová 1000,-
Kamila Horská... Honza K. 250,-
Irena Procházková 1000,-
Nikola Martínková 500,-
Vojtěch Mlynář 400,-
Ilona Pavec 100,-
Gabriela Skopalová 500,-
Nikola Průchová 1000,-
Gabriela Tomková 1000,-
Lukáš Hejnek 100,-
Robin Hošek 300,-
Sally Kahovcová 2000,-
Adam Stejskal 200,-
Sára Zámečníková 130,-
Markéta Černá... Protože sny se mají plnit. Honzíku, hodně štěstí na tvé cestě, nevzdávej to a staň se vítězem! 500,-
Sergio Babinec 100,-
Simona Dušková... Doufám, že se ti sen plní, Simča. 1500,-
Petr Burian 1000,-
Hana Mikysková 600,-
Děti ZŠ Karoliny Světlé Havířov a paní učitelka Mgr. Lucie Švrčková 3031,-
Martin Hüttner 1000,-
Marie Filipčíková... Posílám hodně síly, Mája. 300,-
Helena Tašnerová 1000,-
Jana Vorlová... Fandím, ať můžeš Turinu fandit! 1000,-
Jana Vorlová 1000,-
Marta Lavičková... Honzíku, užij si to! 1000,-
T-Power s.r.o... Milý Honzo, fandíme ti, užij si fotbal, drž se. Jsi bojovník, dáš to! 10000,-
Libor Mráz 3000,-
Tereza Štěrbíková 2000,-
M. Schmidtschlagerová 200,-
Michal Doležal.... Na Juventus :-) 300,-
American Academy LLC 1001,-
Jiří Kahovec... Držíme palce :-). 1000,-
Petr Kovář... Jan Forza 589,-
Iveta Kahovcová... Ahoj Honzo, babička a děda Charvátovi z Rohozné si také chtějí přispět na tvůj splněný sen. 1000,-
Ilona Malkusová... Ať se ti sen splní Honzo, Ilča 100,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
23
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.