ramecek
100
%

Notebook

Mili H. (28 let)

Ahoj, říkají mi Mili a je mi 28 let. Již přes 10 let se léčím s nevyléčitelnou a smrtelnou hematologickou nemocí. Prošla jsem různými terapiemi a jediná šance na uzdravení byla transplantace kostní dřeně. Bohužel jsem v žádném dostupném registru dárců neměla shodu,

a tak mi nezbývá nic jiného, než podstupovat podpůrnou terapii, kterou nesmím nikdy přerušit. Beru i další léky a hlavně imunosupresivní, proto pro mne větší množství lidí představuje velké riziko. Velmi bych potřebovala kvalitní notebook, abych se mohla věnovat práci z domova a nemusela tak do velkého kolektivu lidí.

Sama se celkem hodně angažuji v pomáhání druhým, a tak bych byla moc vděčná za příspěvek na moje i jakékoliv jiné přáníčko od našich Bublinek.

Velmi děkuji, s pozdravem Mili :-)

POTŘEBNÉ FINANCE: 28159 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202054

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Jan Miler 500,-
Helena Hantychová 1500,-
Jiří Voříšek... Hezký Vánoce :-) 1000,-
Marina Verbeščuková... Milo, ať se daří! 1000,-
Natalija Kryvucká... Hodně úspěchů v práci Miládko, drž se!!!! Natalija 24159,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
9
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.

ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).