ramecek
100
%

Vybavení garáže na detailing

Pavel P. (18 let)

Ahoj, jmenuji se Pavel, nedávno mi bylo 18 let. Už od mala jsem milovníkem aut, jízdy na kole a od minulého léta také vášnivým motorkářem. Minulý podzim mi však osud uštědřil tvrdou ránu, dozvěděl jsem se, že mám Ewingův sarkom - nádor na ledvině. Následovala náročná operace, při níž mi byla ledvina odebrána. 

Poté byla zahájena náročná léčba chemoterapií, kvůli které jsem musel přerušit studium. Momentálně je léčba téměř u konce a já doufám v brzký návrat do normálního života.

Posledních devět měsíců mi umožnilo uvědomit si, že je život kratší než jak jej vnímáme a že člověk by si měl užívat každou jeho minutu. Nebrat zdraví jako samozřejmost a neodkládat své sny na zítřek, ten nám totiž nikdo nezaručuje. 

Kromě toho, že rád jezdím na motorce a sportuji, mým koníčkem je údržba aut a motocyklů, hlavně mytí a čištění (tzv. detailing). S tím souvisí i můj velký sen. Kromě zdraví bych si totiž přál vybavit vlastní detailingovou garáž (tepovač, vysavač, parní čistič, atd.) a ve volném čase si přivydělávat navrácením autům a motorkám původní lesk a krásu.

Děkuji moc každému, který pomůže splnit mi můj sen :-). Pavel

POTŘEBNÉ FINANCE: 39000 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202335

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Petra Tomanová... Držíme palce! 200,-
Zuzana Binderová 300,-
Pavel Melichar 200,-
Renata Koblásová s rodinou... Hodně zdraví a štěstí ve splnění tvého snu! 3000,-
AZ FLEX, a.s.... Podporovatelé společnosti přejí prostřednictvím veřejné sbírky Pavlovi hlavně pevné zdraví a hodně štěstí i splněných přání. 6187,-
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za červen 2023 20333,-
Lukáš Kužel 1211,-
Sabina Schweinerová 250,-
Michal Chmel... Hodně štěstí, Chmelovi 200,-
Jakub Horský 500,-
Barbora Hlubučková... Pink Bubble 500,-
Martin Karásek 1000,-
Martina Bumbová... Bumbi 500,-
Pavel Chudoba... Zdravím a přeji mnoho štěstí! 300,-
Pavla Fugnerová... Přeji mnoho kilometrů na motorce kolečky dolů. 500,-
Mgr. Ivana Peřinová 2319,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).

ramecek
10
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.