ramecek
100
%

Mikrofon a sluchátka pro nahrávání hudby

Martin T. (16 let)

Jmenuji se Martin, je mi 16 let a bydlím na Žatecku. Vloni se mi život obrátil vzhůru nohama. V prosinci mi byl diagnostikován zhoubný nádor varlete a byl hned odoperován. Operace bohužel nestačila. Nádor stihl prorůst do lymfatických uzlin, a tak se v současné době léčím v Motolské nemocnici na dětské onkologii. Právě u mě probíhají chemoterapie. 

Jsem studentem 2. ročníku elektrotechnické školy, v budoucnu bych se rád stal strojvedoucím. Nyní jsem z důvodů náročné léčby musel studium na škole přerušit. Ale pevně věřím, že se vše v dobré obrátí a já se budu moci v září vrátit do školy a mezi mé kamarády.

Mým největším koníčkem je hudba a její tvorba. V těch nejtěžších chvílích mi pomáhala a pomáhá přijít na jiné - lepší - myšlenky.

Mým velkým přáním je - kromě zdraví - nový mikrofon a sluchátka pro nahrávání hudby. Ten starý bohužel již dosloužil, a tak se teď nemůžu věnovat tomu, co mi tolik pomáhá v náročných dnech. Moc Vám všem děkuji za pomoc.

Velmi si vážím organizací a lidí jako jste vy, tím více si to člověk uvědomí, když pomoc sám potřebuje. Díky, Martin 

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 20011 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202317

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Aleš Celerýn 500,-
Hana Hergetová 500,-
Jaroslav Kachna 500,-
Jiři Holec junior 500,-
Jan Drahota 500,-
Miroslav Beránek 500,-
Kamila Blažková... Matinku, uzdrav se, ty to dáš! 500,-
Iveta Kostelecká... Myslím na Tebe a držím palce, teta Iveta. 500,-
Renata Procházková, Kamila Langmaier 100,-
Alena Bojtarová... Myslím na tebe a držím palce! 500,-
Tereza Šafránková... Přejeme hodně štěstí a sil, ať jsi brzy v pořádku a ať se Ti splní všechna přání, Terka a Alena S. 500,-
Pavel Pařízek 500,-
Alena Šrajbrová... Pro Tomáška na sluchátka. 500,-
Irana Lukášová... Moje přání = uzdravení. 500,-
Martina Guntherová 500,-
Kamila Blažková... Matínku, uzdrav se, ty to dáš! 500,-
Jaroslav Holas 200,-
Veronika Perkmanová 333,-
Vojtěch Opočenský 500,-
Simona Vacková... Držíme palce a přejeme hodně sil. Vackovi 500,-
Hana Hergetová... Martí, toto je příspěvek od mamky kolegyň na splnění tvého snu s přáním brzkého uzdravení! 2800,-
Martina Baumann 1000,-
Josef Herget 567,-
Jana Janková 111,-
Lenka Fenclová 400,-
Kamila Honová 500,-
Mgr. Filip Šutry 500,-
Ivan Teuber 500,-
Helena Hantychová 1500,-
Michaela Votočková 500,-
Zbyněk Pecák 500,-
Stanislav Anděl 1500,-
Jiři Holec st. 500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
100
%

REKONVALESCENČNÍ POBYT S PŘÍTELKYNÍ

Dennis U. (20 let)

Ahoj, jmenuji se Dennis. Studuji SOŠ Automobilní v Kyjově, mám rád fotbal, jízdu na motorce a procházky se svým retrívrem Barrym.,V roce 2012 mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom, který se bohužel pořád vrací.

ramecek
100
%

iPhone s bezdrátovými sluchátky

Tadeáš (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Tadeáš a je mi 17 let. Den před Vánocemi mi zjistili akutní lymfoblastickou leukémii. Učím se automechanikem, posiluji, 7 let jsem hrál závodně florbal. Až skončím léčbu, nebudu se nejspíš ničemu moci věnovat naplno kvůli mé diagnoze. Moc mě baví grafika a stříhání videí, což je teď vlastně jediná činnost, co můžu dělat.

ramecek
100
%

LEDNICE PRO MAMINKU

Dominika B. (16 let)

Jmenuju se Dominika Bojanovská, je mi 16 let a bydlím v Pelhřimově s mamkou v menším bytě. Hodně mě baví kreslit, stříhat a vymýšlet nové trendy v účesech, a proto jsem si vybrala ke studiu kadeřnickou školu. 

ramecek
100
%

iphone

Andrea F. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Andrea a je