ramecek
100
%

Notebook

Tereza H. (17 let)

Ahoj, jmenuji se Tereza a je mi čerstvě 17 let. Na začátku ledna mi začalo ujíždět levé oko, bolela mě půlka hlavy a měla jsem rozdvojené vidění, tak jsme jeli k pediatričce. Ta nás ještě ten den poslala na oční pohotovost na Bulovce, kde mi udělali CT a následovalo přeložení do Motola na neurochirurgii. Tam mi udělali magnetickou rezonanci a krevní testy a že mě nejspíš čeká operace.

Ta přišla po 5 dnech od prvního problému, takže to šlo všechno dost rychle. Na sále mi také brali vzorek na biopsii. Po ní už byl výsledek jasný - zhoubný nádor, konkrétně germinom. Týden po operaci mě pustili domů a za další týden už jsem nastoupilas na onkologii v Motole na první chemoterapii. Teď už mám za sebou třetí a čeká mě čtvrtá, poslední…

Před třetí jsem měla kontrolní rezonanci a výsledek mě potěšil - nádor je o víc jak půlku menší!!! Tahle zpráva mi dodala sílu zvládnout léčbu a přinesla naději, že snad bude všechno zase dobré. Po chemoterapii bude měsíc pauza a pak mi ještě rozplánují ozařování.

Chodím do kvinty na osmileté gymnázium, teď mám zařízený individuální plán. Většinu úkolů řeším přes telefon, tak by se mi moc hodil vlastní notebook. Doma sice jeden máme, ale je už starší a společný pro celou rodinu, všechno mu dlouho trvá, než to načte a otevře.

Ve třídě máme super kolektiv a moc mi všichni chybí,. Letos se navíc konal lyžák, tak mě mrzí, že jsem nemohla jet. Ale máme před sebou ještě společné 3 roky ve škole a věřím, že čas, co mi utekl, si ještě vynahradím.

Děkuji vám!!! Tereza

 

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 27770 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202321

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Jana Tomas Sedláčková... Drží palce a posílam sílu! 2000,-
Vendula Tyčařová :-) 100,-
Michal Doležal... Noťas pro Terku :-) 300,-
Alexis Jalamudis 500,-
Brigita Wrublová... Hodně štěstí! 300,-
Zuzana Jánošková 300,-
Hana Strakatá Makovcová... Ať jsi rychle fit! 1500,-
Radka Hrušková 300,-
Jiří Dymák... Držíme palce! 1500,-
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za duben 2023 14470,-
Petra Ruberto... Notebook pro Terezku, ať je brzy zdravá a léčbu dobře zvládne. 500,-
Sylva Sládečková... Hodně štěstí! 500,-
Michaela Havelková... Hodně zdraví! 500,-
Michaela Veselá 500,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Simona Jirásková... Brzké uzdravení, ať jsi brzy se svými spolužáky ve škole a děláš naplno, co tě baví. 300,-
Markéta Horká... Ať se plní tvé sny. 500,-
Romana Hoppe... Držím moc palce statečné Terce. 500,-
Milan Král... Na noťas pro zabavení času, Milan, Míša, Lukášek a Nelča. 1000,-
Petra Tomanová... Držíme palce. 200,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.