ramecek
100
%

Notebook

Tereza H. (17 let)

Ahoj, jmenuji se Tereza a je mi čerstvě 17 let. Na začátku ledna mi začalo ujíždět levé oko, bolela mě půlka hlavy a měla jsem rozdvojené vidění, tak jsme jeli k pediatričce. Ta nás ještě ten den poslala na oční pohotovost na Bulovce, kde mi udělali CT a následovalo přeložení do Motola na neurochirurgii. Tam mi udělali magnetickou rezonanci a krevní testy a že mě nejspíš čeká operace.

Ta přišla po 5 dnech od prvního problému, takže to šlo všechno dost rychle. Na sále mi také brali vzorek na biopsii. Po ní už byl výsledek jasný - zhoubný nádor, konkrétně germinom. Týden po operaci mě pustili domů a za další týden už jsem nastoupilas na onkologii v Motole na první chemoterapii. Teď už mám za sebou třetí a čeká mě čtvrtá, poslední…

Před třetí jsem měla kontrolní rezonanci a výsledek mě potěšil - nádor je o víc jak půlku menší!!! Tahle zpráva mi dodala sílu zvládnout léčbu a přinesla naději, že snad bude všechno zase dobré. Po chemoterapii bude měsíc pauza a pak mi ještě rozplánují ozařování.

Chodím do kvinty na osmileté gymnázium, teď mám zařízený individuální plán. Většinu úkolů řeším přes telefon, tak by se mi moc hodil vlastní notebook. Doma sice jeden máme, ale je už starší a společný pro celou rodinu, všechno mu dlouho trvá, než to načte a otevře.

Ve třídě máme super kolektiv a moc mi všichni chybí,. Letos se navíc konal lyžák, tak mě mrzí, že jsem nemohla jet. Ale máme před sebou ještě společné 3 roky ve škole a věřím, že čas, co mi utekl, si ještě vynahradím.

Děkuji vám!!! Tereza

 

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 27770 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202321

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Jana Tomas Sedláčková... Drží palce a posílam sílu! 2000,-
Vendula Tyčařová :-) 100,-
Michal Doležal... Noťas pro Terku :-) 300,-
Alexis Jalamudis 500,-
Brigita Wrublová... Hodně štěstí! 300,-
Zuzana Jánošková 300,-
Hana Strakatá Makovcová... Ať jsi rychle fit! 1500,-
Radka Hrušková 300,-
Jiří Dymák... Držíme palce! 1500,-
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za duben 2023 14470,-
Petra Ruberto... Notebook pro Terezku, ať je brzy zdravá a léčbu dobře zvládne. 500,-
Sylva Sládečková... Hodně štěstí! 500,-
Michaela Havelková... Hodně zdraví! 500,-
Michaela Veselá 500,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Simona Jirásková... Brzké uzdravení, ať jsi brzy se svými spolužáky ve škole a děláš naplno, co tě baví. 300,-
Markéta Horká... Ať se plní tvé sny. 500,-
Romana Hoppe... Držím moc palce statečné Terce. 500,-
Milan Král... Na noťas pro zabavení času, Milan, Míša, Lukášek a Nelča. 1000,-
Petra Tomanová... Držíme palce. 200,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 162 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (453 v hodnotě 13 598 840 Kč)
ramecek
7
%

Apple iPad s tužkou

Gabriela C. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Gabriela a je mi 14 let. Narodila jsem se v Moldavské republice, ale v roce 2017 jsme se s rodiči přestěhovali do ČR. Ačkoliv jsem byla ještě dítě, když jsme se přistěhovali, hned jsem věděla, že se mi tu bude moc líbit. Mám tu spoustu přátel, chodím tu ráda do školy. 

ramecek
18
%

iPhone 15 PRO

David V. (17 let)

Dobrý den, jmenuju se David a je mi čerstvě 17 let. Žiju s mamkou na okraji Prahy. Jsem žákem Akademie řemesel v Praze, kde se vyučím za elektrikáře. Mezi mé koníčky patří fotbal (fandím Slavii :-), rád poslouchám hudbu (ta mě při chemoterapiích držela nad vodou❤️). Taky rád hraju PC hry, jezdím na skateboardu a rád fotím a upravuju fotky.

ramecek
0
%

Herní konzole PS5 s hrami

Jakub H. (17 let)

Jakub, 17 let, vášnivý rybář, student 1. ročníku SŠ rybářské a vodohospodářské v Třeboni. V dubnu roku 2021 onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií s rizikovým Filadelfským chromozomem. Léčba byla náročná a dlouhá. Přesně po 2 letech ukončil Kuba udržovací léčbu a vše se zdálo v pořádku.

ramecek
9
%

Herní konzole PS5 s hrami

Darina D. (15 let)

Ahoj. Jmenuju se Darina a je mi 15 let. Tenhle rok nezačal pro naši rodinu dobře. V únoru jsme vyhořeli a museli se nouzově přestěhovat do 2+1 (táta, máma a 6 dětí). Rodiče akorát vyřizují založení sbírky na nové bydlení, ale to ještě potrvá... No a v květnu mi diagnostikovalo sarkom v pánvi.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
87
%

Herní konzole PlayStation a FIFA

Fanda Z. (12 let)

Dobrý den, Fandovi je 12 let a byl to aktivní fotbalista a velmi veselý kluk. Než... Než mu do života vstoupil lymfom a 3 zhoubné nádory. Čeká ho dlouhá léčba. Snad ji s podporou rodičů, dvou sourozenců a pejsků zvládne. Věříme, že ano! 

ramecek
55
%

Výlet na fotbalovou Ligu mistrů

Erik N. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Erik, je mi 14 let a bydlím s rodinou v Říčanech u Prahy. Mám mladší sestru, se kterou se staráme o suchozemskou želvu Artura, křečka a rybičky. Od 4 let jsem se věnoval fotbalu - trénoval jsem 4x týdně a o víkendu jsem měl zápasy. Jsme dobrý tým! Jezdíval jsem tam na kole i v zimě, nebylo to daleko.