ramecek
100
%

Notebook

Eliška K. (14 let)

Jmenuji se Eliška, je mi 14 let a bydlím na Pelhřimovsku. V průběhu minulého roku se mi změnil život o 180 stupňů. Během jedné noci jsem se ocitla na ARU v Motole, kde mi odoperovali germinální karcinom vaječníku. V současné době mi probíhají chemoterapie
a pevně věřím, že vše dobře dopadne a vrátím se do běžného života!

Chodím do 9.třídy a váhala jsem mezi přihláškou na obchodní akademi nebo zdravotnickou školu. V nemocnici jsem se ale vlastně přes jednu noc rozhodla pro zdravotní školu. Práce sestřiček se mi tak zalíbila, že tady vidím cestu, kterou se vydám. Chtěla bych pomáhat dětem, které budou prožívat, to co nyní zažívám já. A říci jim, že se dá vše zvládnout!!!

Pevně věřím, že až se uzdravím, vrátím se ke svým zájmům a koníčkům. Ráda lyžuji, letos poprvé od 4. třídy ale nepojedu na můj oblíbnený lyžařský výcvik, což jsem moc oplakala. Také ráda v létě jezdím na kole. S tatínkem máme najeto dost kilometrů po Vysočině.

Nyní bych si moc přála notebook, protože se učím z domova. Pani učitelky mi vše posílaji do teamů, ale protože nemám počitač, tak vše s obtíženi zpracovávám přes telefon. Chtěla bych se na něm pak také připravovat na přijimací zkoušky. To je - kromě zdraví - mé největší přání.

Děkuji, Eliška. 

POTŘEBNÉ FINANCE: 48540 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202306

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Tereza Klementová 250,-
Lucie Cholevová 100,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Alice Diepoltová 500,-
Alena Pekárková 500,-
Ondřej Divílek... Bublina 500,-
Jarmila Palacká... pro Elišku :) 200,-
Michal Doležal... Noťas pro Elišku :-) 450,-
Andrea Šrubařová 500,-
Ondřej Pistora 200,-
Michal Stejska... Od Vikis.ka :-) 2000,-
Ivana Šafránková... Pro Elišku 2000,-
Ing. Robert Franče 1100,-
Gabriela Skopalová 200,-
Karel Nový 200,-
TreDia s.r.o. 2000,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Rexonix... notebook pro Elišku 35340,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 162 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (453 v hodnotě 13 598 840 Kč)
ramecek
9
%

Herní konzole PS5 s hrami

Darina D. (15 let)

Ahoj. Jmenuju se Darina a je mi 15 let. Tenhle rok nezačal pro naši rodinu dobře. V únoru jsme vyhořeli a museli se nouzově přestěhovat do 2+1 (táta, máma a 6 dětí). Rodiče akorát vyřizují založení sbírky na nové bydlení, ale to ještě potrvá... No a v květnu mi diagnostikovalo sarkom v pánvi.

ramecek
87
%

Herní konzole PlayStation a FIFA

Fanda Z. (12 let)

Dobrý den, Fandovi je 12 let a byl to aktivní fotbalista a velmi veselý kluk. Než... Než mu do života vstoupil lymfom a 3 zhoubné nádory. Čeká ho dlouhá léčba. Snad ji s podporou rodičů, dvou sourozenců a pejsků zvládne. Věříme, že ano! 

ramecek
18
%

iPhone 15 PRO

David V. (17 let)

Dobrý den, jmenuju se David a je mi čerstvě 17 let. Žiju s mamkou na okraji Prahy. Jsem žákem Akademie řemesel v Praze, kde se vyučím za elektrikáře. Mezi mé koníčky patří fotbal (fandím Slavii :-), rád poslouchám hudbu (ta mě při chemoterapiích držela nad vodou❤️). Taky rád hraju PC hry, jezdím na skateboardu a rád fotím a upravuju fotky.

ramecek
7
%

Apple iPad s tužkou

Gabriela C. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Gabriela a je mi 14 let. Narodila jsem se v Moldavské republice, ale v roce 2017 jsme se s rodiči přestěhovali do ČR. Ačkoliv jsem byla ještě dítě, když jsme se přistěhovali, hned jsem věděla, že se mi tu bude moc líbit. Mám tu spoustu přátel, chodím tu ráda do školy. 

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
55
%

Výlet na fotbalovou Ligu mistrů

Erik N. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Erik, je mi 14 let a bydlím s rodinou v Říčanech u Prahy. Mám mladší sestru, se kterou se staráme o suchozemskou želvu Artura, křečka a rybičky. Od 4 let jsem se věnoval fotbalu - trénoval jsem 4x týdně a o víkendu jsem měl zápasy. Jsme dobrý tým! Jezdíval jsem tam na kole i v zimě, nebylo to daleko.

ramecek
0
%

Herní konzole PS5 s hrami

Jakub H. (17 let)

Jakub, 17 let, vášnivý rybář, student 1. ročníku SŠ rybářské a vodohospodářské v Třeboni. V dubnu roku 2021 onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií s rizikovým Filadelfským chromozomem. Léčba byla náročná a dlouhá. Přesně po 2 letech ukončil Kuba udržovací léčbu a vše se zdálo v pořádku.