ramecek
100
%

Elektrické kolo

Šárka M. (16 let)

Mé dceři Šárce je 16 let. Její boj začal už v 10 letech. Padaly jí náhle vlasy, trápila se s alopecií. Po 2 letech začaly růst nové, ale přidaly se nevolnosti a pocity na omdlení a po velkém vyšetření byla zjištěna akutní lymfoblastická leukémie (ALL). Vyrovnat se s tím nebylo lehké, na leukémii zemřel její děda.

Léčba byla náročná a nesla s sebou spoustu komplikací, ale dcera to zvládla. Po ukončení chemoterapie ji začaly bolet nohy. Na rtg zjistili nekrózu obou kyčelních kloubů, nesměla kyčle vůbec zatížit. Je na invalidním vozíku už dva a půl roku.

Mezitím Šárka začala mít podivné stavy, trvalo dlouho, než jsme přišli na to, že trpí úzkostnou generalizovanou poruchou s panickými atakami. Zkoušeli jsme různá antidepresiva, měla ale spoustu nežádoucích účinků. Brala rok a půl Neurol, léčili ji i na psychiatrii v Brně. Teď trpí abstinenčními příznaky, jsou to někdy horší dny než na začátku psychických stavů. Musí to vydržet, mělo by to přejít.

Po chemoterapii jí už narostly krásné vlasy, kyčle se zatím dávají do pořádku, už nikdy ale nebudou v normálním stavu a v budoucnu dojde na výměnu obou kyčlí. Ortoped nyní radí posilováni svalstva bez velké zátěže a doporučil Šárce ELEKTRICKÉ KOLO. Moc by si ho přála, konečně by se cítila jako slečna, která nemusí jezdit jen na invalidním vozíku.

Milí dárci, nesmírně děkuji za jakýkoliv příspěvek, kolo Šárce pomůže jak po fyzické stránce, tak i po psychické. Věřím, že opět uvidím svou dceru šťastnou s úsměvem na tváři, nic jiného si nepřeji.

Děkuji. Šárky mamka

POTŘEBNÉ FINANCE: 59905 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202171

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Silvie Zakrzewská... Hodně naježděných kilometrů. 200,-
Michal Onderka... Hodně štěstí! 1000,-
Petr Kmoch 2000,-
Zaměstnanci Home Credit International a AirBank/Zonky 26000,-
Petra Viltová 2000,-
Nikola Frolcová 500,-
Denisa Třískalová... Hodně zdraví! 100,-
Regina Židlíková 555,-
Adéla Lampová... Ať to frčí! 350,-
Karel Pešek... Charita HCI na nové kolo 1500,-
Roman Špelina... Držíme palce a přejeme brzké uzdravení! 500,-
Michal Doležal... Pěkně si zasportuj! 300,-
Alexis Jalamudis 500,-
Lenka Bělohlavová 500,-
Gabriela Severová 100,-
Barbora Bauerová... Přeji hodně štěstí a najetých km. 200,-
Daniela Písařovicová 200,-
Pavel Šeda... Dar Věra Šedová 2500,-
Markéta Geierová... Pink Bubble 100,-
MUDr. Lenka Páralová 1000,-
Kateřina Rašková 3000,-
Zuzana Bohdanecká... Kolo pro Šárku - Pink Bubble 300,-
Štěpán Lněnička 2500,-
Adam Foltýn 3000,-
Ludmila Chriašteľová... Memoriál Dana Čelůstky 5000,-
Vilém Burian... Hodně zdraví Šárko!!! Drž se! Hezký Vánoce! 3000,-
Lenka Rypová... Držím palce! 1500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
23
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.