ramecek
100
%

Herní konzole PS5

Julie S. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Julie, nedávno mi bylo 14 let a jsem z Poděbrad. Poslední šťastné chvíle jsem strávila v zimě na lyžařském výcviku se školou. Po návratu jsem začala být hodně nemocná a po mnoha vyšetřeních mi zjistili rakovinu mizních uzlin. Ihned mě převezli do Motola na dětskou onkologii a tam mně i mé rodině začaly těžké chvíle. 

Náhle se mi život obrátil vzhůru nohama. O vše jsem rázem přišla, můj milovaný street dance, kamarádky, zážitky, škola... To vše bylo náhle pryč. Čekala mě výzva, na kterou jsem nebyla vůbec připravená, ale musela jsem se s tím nějak srovnat. Všichni mi byli ohromnou oporou - hlavně rodina, kamarádky, ale také škola a v nemocnici milý personál.

Těším se, až se vše vrátí do normálu, jako to bylo dřív, kdy budu moct trávit čas venku s kamarády a zas normálně naplno žít. 

Velice mě potěšilo, že jsou organizace, které se snaží toto těžké období nám, nemocným, překonat a ulehčit. Jednou z nich je Pink Bubble, která mi nabídla splnění přání. Tím je - už straaaašně moc dlouho :-D -  herní konzole Playstation 5.

Děkuji, že mi toto přání pomůžete splnit. Julie

POTŘEBNÉ FINANCE: 17195 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202338

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Petr Stibůrek 1000,-
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za červenec 2023 951,-
Šimon Kybal 300,-
Petr Čiverný 300,-
Jakub Holešovský 300,-
Eva Dlauhoweská 1000,-
Ludmila Vichrová... Pro Julču, ať se jí splní vše, co si přeje! 1000,-
Bc. Alžběta Trojanová... Hodně štěstí! 2000,-
Ing. Václav Růžička... Ať se daří! 500,-
Sabina Schweinerová 250,-
David Levínský 1000,-
Dita Hráská 200,-
Michaela Obermajerová 200,-
Jiřina Drábková... Hodně štěstí! 200,-
Michaela Vrbová Trypesová 300,-
Jana Jordáková... Julii na PS - Hodně zdraví a štěstí! 300,-
Anonymní dárce z Kanady... I hope this can help. 800,-
Veronika Parkmanová 444,-
Kaktur com. s.r.o... Posílám velké objetí. 2000,-
Marcela Hladká 300,-
Barbora Hoftová... Pro naši bojovnici Julču. Drž se, zlato! Hodně sil a posílám objetí. Barča 350,-
Vojtěch Bělohlávek... Držím palce, ať jsi zase v cajku! Vojta 300,-
Martina Bumbová... Bumbi 500,-
Barbora Hlubučková... Pink Bubble 500,-
Jan Čentíš 500,-
Jiří Halamka... Dobře to dopadne Juli! Jsem táta od 12-letého kluka, který se popral s těžkou leukémií. 200,-
Helena Hantychová 1500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 162 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (453 v hodnotě 13 598 840 Kč)
ramecek
18
%

iPhone 15 PRO

David V. (17 let)

Dobrý den, jmenuju se David a je mi čerstvě 17 let. Žiju s mamkou na okraji Prahy. Jsem žákem Akademie řemesel v Praze, kde se vyučím za elektrikáře. Mezi mé koníčky patří fotbal (fandím Slavii :-), rád poslouchám hudbu (ta mě při chemoterapiích držela nad vodou❤️). Taky rád hraju PC hry, jezdím na skateboardu a rád fotím a upravuju fotky.

ramecek
7
%

Apple iPad s tužkou

Gabriela C. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Gabriela a je mi 14 let. Narodila jsem se v Moldavské republice, ale v roce 2017 jsme se s rodiči přestěhovali do ČR. Ačkoliv jsem byla ještě dítě, když jsme se přistěhovali, hned jsem věděla, že se mi tu bude moc líbit. Mám tu spoustu přátel, chodím tu ráda do školy. 

ramecek
55
%

Výlet na fotbalovou Ligu mistrů

Erik N. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Erik, je mi 14 let a bydlím s rodinou v Říčanech u Prahy. Mám mladší sestru, se kterou se staráme o suchozemskou želvu Artura, křečka a rybičky. Od 4 let jsem se věnoval fotbalu - trénoval jsem 4x týdně a o víkendu jsem měl zápasy. Jsme dobrý tým! Jezdíval jsem tam na kole i v zimě, nebylo to daleko.

ramecek
0
%

Herní konzole PS5 s hrami

Jakub H. (17 let)

Jakub, 17 let, vášnivý rybář, student 1. ročníku SŠ rybářské a vodohospodářské v Třeboni. V dubnu roku 2021 onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií s rizikovým Filadelfským chromozomem. Léčba byla náročná a dlouhá. Přesně po 2 letech ukončil Kuba udržovací léčbu a vše se zdálo v pořádku.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
9
%

Herní konzole PS5 s hrami

Darina D. (15 let)

Ahoj. Jmenuju se Darina a je mi 15 let. Tenhle rok nezačal pro naši rodinu dobře. V únoru jsme vyhořeli a museli se nouzově přestěhovat do 2+1 (táta, máma a 6 dětí). Rodiče akorát vyřizují založení sbírky na nové bydlení, ale to ještě potrvá... No a v květnu mi diagnostikovalo sarkom v pánvi.

ramecek
87
%

Herní konzole PlayStation a FIFA

Fanda Z. (12 let)

Dobrý den, Fandovi je 12 let a byl to aktivní fotbalista a velmi veselý kluk. Než... Než mu do života vstoupil lymfom a 3 zhoubné nádory. Čeká ho dlouhá léčba. Snad ji s podporou rodičů, dvou sourozenců a pejsků zvládne. Věříme, že ano!