ramecek
100
%

iPhone 14 a AirPods

Honza M. (18 let)

Ahoj, jmenuju se Honza a je mi 18 let. Chodím na SPŠ automobilní v Českých Budějovicích. Od druhé třídy hraju florbal v pozici golmana a moc rád cestuji. S rodinou jsme navštívili například Švýcarsko, Chorvatsko nebo třeba Řecko. S florbalovým týmem zase Švédsko nebo Slovensko a Itálii. Nedávno mi ale zjistili, že mám Hodgkinův lymfom.

Odmala sportuju, takže poslat mě ze dne na den do nemocnice jsem si nedokázal ani představit. Bohužel se tak ale stalo a musím se s tím vypořádat.

Shodou okolností jsem přišel na to že, florbalový tým Chodov spolupracuje s Pink Bubble a že se nedávno odehrál zápas, kde se vybíraly peníze pro onkologické pacienty. V tomto zápase hrála i moje sestra! Dobro opravdu propojuje...

Moc bych vás chtěl poprosit o iPhone a AirPods, abych mohl být v kontaktu s kamarády i s kluky z týmu. Všichni mi moc chybí.

Děkuji, Honza

 

 

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 37076 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202364

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Zdeňka Šrámková... Hoooodně štěstí přejeme. 500,-
Helena Hantychová 1500,-
Miroslav Knotek 300,-
Adéla Štenclová 50,-
Olga Dvořáková 1000,-
Veronika Hlasová... Přeji hodně sil a brzké uzdravení!!! 5000,-
Lenka Borovková... Hodně sil a brzké uzdravení! 1000,-
František Dvořák... Drž se kamaráde! 500,-
Eva Pospíšilová... Hodně štěstíčka! 111,-
Jarmila Svorová... Svorovi z Hrudkova přejí hodně štěstí, sil, ať všechno dobře dopadne! 2000,-
Zdeněk Svora... Drž se kurva! Nakopej té svini prdel! Buď silnej! Hlava musí jet stále jen tím správným směrem! 666,-
Terezie Beránková...Drž se chlape! 89,-
Ludmila Šimánková 500,-
Michaela Lattnerová 1000,-
Petra Beránková 100,-
Vladimír Drhovský... D. Drhovský a rodina, posíláme hodně sil Honzí. 1000,-
Václav Aibl... Drž se kamaráde ! 500,-
Vít Beránek... Ať je s námi zase v kontaktul 350,-
Tomáš Kadlec 1000,-
Jan Vaníček... Už se těším, až budeš zpět v brankovišti! 1000,-
Vít Strouhal... Bojuj! 500,-
Luca Štěpánek... Honzíku, drž se! 536,-
Jakub Svora... Machy bojovník! 222,-
Petr Beneš... Bráško, drž se! 501,-
Tomáš Dvořák... Drž se! 500,-
Petr Lukš... Posílám hodně sil, kolego, drž se! 511,-
Lenka Benešová... Benešovi 1000,-
Martin Kučera... Držím pěsti! 3210,-
Jan Volfl... Drž se, kamaráde, ať nám můžeš zase pomáhat, tam kde máš!! 600,-
Jakub Jirkal... Drž se Honzí!! 575,-
Obec Střítež 10000,-
Anna Sedláčková... Držím palce! 200,-
Filip Hron... Za chvíli se vidíme na hřišti. Drž se :). 555,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
100
%

PEJSEK

Dan K. (18 let)

Jmenuji se Dan, je mi 18 let a chodím na Sportovní a podnikatelskou střední školu v Plzni. Již druhým rokem se ale léčím s rakovinou. Po první úspěšné léčbě Ewingova nádoru klíční kosti, kdy mi byla bez náhrady odebrána, bohužel e mi vrátil na lopatku a kyčel.

ramecek
100
%

Notebook na studium

Michal B. (16 let)

Jmenuji se Michal a je mi 16 let. Vloni na jaře jsem se dozvěděl, že jsem onemocněl lymfoblastickým lymfomem a byl jsem zařazen do skupiny high risk, což je skupina s menší šancí na vyléčení. Tato nemoc převrátila naší rodině život naruby. Momentálně mám přerušené studium, protože můj obor se takto na dálku studovat nedá.

ramecek
100
%

kamera se stativem

Natálka (11 let)

Ahoj, Růžová bublino! Jmenuji se Natálka a je mi 11. Chodím do 4.třídy, ale teď jsem nemocná a léčím se po transplantaci plic v Motole. Nemůžu moc ven, a tak bych si přála kameru se stativem, abych mohla zdokumentovat svůj pobyt v nemocnici