ramecek
100
%

Grafický notebook

Jirka H. (24 let)

Dobrý den. Jmenuji se Jirka, je mi 24 let a pocházím ze Zlína. V listopadu jsem se dozvěděl - po tom, co jsem od léta řešil urologické bolesti - že mi do života vstoupila rakovina penisu. Zatím jsem na začátku všeho, postupně si procházím operace, ale jsem pomalu připravován na to, že tím má léčba neskončí.

Jsem opravdu moc vděčný, že jsem skončil v dobrých rukou. Jak přátel, tak doktorů. I přestože taková situace výrazně ovlivnila naše plány na budoucnost, snažím se to brát dobře, chci a musím - už jen kvůli mé partnerce a svým blízkým. Naštěstí stále ale máme naději na vlastní rodinu.

Mezi mé záliby patří počítačové technologie a hry. Jako OSVČ se snažím živit tvorbou webových stránek a programováním. Velmi rád se v tomto směru neustále vzdělávám, zkouším nové věci, poznávám dál... a mám obrovské štěstí, že je má práce zároveň mým koníčkem.

Moc bych si přál nový pracovní notebook, který by mi vydržel na dlouhé roky a výrazně usnadnil fungování v momentální situaci.

Moc děkuji všem, kteří pomáháte! Snad se jednoho dne dočkáme toho, že si touto nemocí nebude muset nikdo procházet... Jirka

POTŘEBNÉ FINANCE: 39475 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202303

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za prosinec 2022 3103,-
Adéla Jakubová 500,-
Barbora Hlubučková... Pink Bubble 500,-
Naďa Chýlová 500,-
Magdaléna Ševčíková... Snad se částka na počítač podaří brzo vybrat :)! 200,-
Petra Matějíčková... Příspěvek na pár písmenek klávesnice. 500,-
Karolína Černíčková 2000,-
Barbora Peštuková 200,-
Jaroslava Hrůzová... Ať jste brzy zase v pořádku! 250,-
Rhoma Dimasaca... Get well! 1000,-
Jan Vítek... Zdar, znám tě přes Smetáčka. Drž se! 1000,-
Martina Bumbová... Bumbi 500,-
Helena Hantychová 1500,-
Jiří Bednář... Drž se, Jirko! 5000,-
Vladimír Skoupil... Drž se, Cookie a bojuj! 1500,-
Vojtěch Papež... SeriousSloth 666,-
Jan Chomát 1500,-
Ondřej Sedláček... Ať jsi brzy fit, blbečku! 500,-
Michal Klvač... Drž se kámo! 1337,-
Patrik Pospíšil... pro Jirku 2000,-
Richard Guniš 1000,-
Daniel Kůs... Život je lajf. 3169,-
Nela Gmitterová 1000,-
Jakub Šmahel 500,-
Petra Golová 1000,-
Jiří Loveček... Hodně štěstí Rookie, to dáš. 1000,-
Viktorie Tesařová... Alfie 500,-
Pavlína Špalková 1500,-
Marek Dlabáček 250,-
David Štursa 1000,-
Pavel Vopelka... Ještě trochu pěny do vany... 2000,-
Vojtěch Petrík... Drž se, Jiří. 1000,-
Michal Doležal 300,-
Vilém Burian... Drž se, Jiříku :). Ať je léčba brzy úspěšně za tebou! To zvládneš :). 1000,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
23
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.