ramecek
100
%

Polohovací postel

Filip P. (18 let)

Ahoj, jmenuji se Filip, je mi 18 let a jsem v třeťáku na gymnáziu. 21.prosince jsem se, jako všichni, chystal na Vánoce a vánoční prázdniny, když se mi najednou udělalo špatně. V nemocnici mi dělali CT vyšetření, poslední co si pamatuji, byla slova: „něco tam je.“ Pak už nevím nic.

Probudil jsem se po několika týdnech, nevěděl jsem, kde jsem, nemohl se hýbat, špatně jsem slyšel i viděl. Diagnóza byla obrovský šok – zhoubný nádor na mozku. Do letošního jara jsem toho už stihl dost – operaci mozku, intenzivní rehabilitaci, v současnosti podstupuji chemoterapii a radioterapii. Zatímco vlasy mě kvapem opouštějí, co mě neopouští, je přesvědčení, že se uzdravím a že mě tělo zase bude poslouchat jako dřív.

Díky skvělé péči lékařů a fyzioterapeutů v Motole se mi hybnost pomalu ale jistě vrací, přesto většinu času trávím - a ještě nějakou dobu asi bohužel budu trávit - na lůžku. Moje stará postel na mé současné potřeby není zrovna vhodná, a proto bych si přál polohovací postel.

Děkuji všem, kteří na nás - onkologické pacienty všeho věku - i na naše rodiny myslí a pomáhají nám. Díky moc, že v tom nejsem sami. Filip

POTŘEBNÉ FINANCE: 42000 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202324

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Jiří Menda 2000,-
Petr Budka... Hodně sil! 1000,-
Hana Mikulová 500,-
Růžena Bílková... Hodně sil a zdraví! 1000,-
Veronika Crhounková... Ať to vše dobře dopadne a hodně zdraví. 500,-
Libuše Pošíková 300,-
Radka Matějková 1000,-
Jitka Líbalová 300,-
Jana Bauerová... pro Filipa P. 5000,-
Eva Jelínková... Filipe, držíme pěsti! 1000,-
Radka Francová... Přejeme Ti, ať jsi brzo fit a ať se Ti vše splní! 300,-
Vladimír Hadrava... To dáš, držíme ti palce! 500,-
Václav Kříž 1000,-
Ladislav Beneš 500,-
Ing. Melitta Novotná 500,-
Jana Pekárková 1000,-
Martin Handlíř... Věřím, že to dáš! 500,-
Hana Klykorková 300,-
Věra Voženílková... Doufám, že aspoň malý příspěvek pomůže. A přeji hodně sil. Věra 500,-
Eva Blažíčková 500,-
Michaela Knotková 1000,-
Bc. Lenka Kárníková 3000,-
Helena Hantychová 1500,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Nikola Záleská 300,-
Helena Hynková 500,-
Edita Kasalová 1000,-
Pavlína Suchomelová... Držím palce! 1000,-
Jiří Sokol... Filipe, moc na tebe myslíme a přejeme hodně sil. 3000,-
Tomáš Chromý 1000,-
Jaroslav Grosman 500,-
Monika Šedivá 500,-
Ing. M. Kratochvílová 400,-
Alena Studničková... Filip 500,-
Martina Šmidtová 300,-
Romana Libišová 500,-
Petra Zichová 500,-
Rostislav Bílek... Drž se, chlapče! 5000,-
Jaroslav Marek... Ať jsi brzy zase zdráv. 500,-
Oldřich Mihulka 500,-
Lenka Kárníková 800,-
Pavel Šimo 500,-
Zuzana Svobodová... Filip P. 500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

ramecek
100
%

Notebook

Ema T. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Ema a bude mi 11 let. Po Vánocích jsem se dostala v Brně na dětskou onkologii, kde mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom. Čeká mě dlouhá léčba. Moc se těším, až zase budu moci hrát svou oblíbenou házenou a běhat s kamarády venku.

ramecek
100
%

Elektrokoloběžka

Dominick T. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Dominick, je mi 11 let a chodím do 4. třídy ZŠ v Chebu, kde je jen pár žáků a máme i svou asistentku paní učitelky. Když mi ještě nebyl ani rok, prodělal jsem mozkovou mrtvici, po které mi zůstala epilepsie a snížená citlivost jedné ruky. K tomu mi byl diagnostikován vzácný tumor srdce.