ramecek
100
%

Vybavení pokoje

Sebík K. (15 let)

Dobrý den, rádi bychom Pink Bubble oslovili po delším zvažování. Před časem jsme se s vámi potkali v nemocnici, kde jste nám řekli o nadaci pro onkologické pacienty a možnosti splnění přání pro děti, které prochází léčbou. Posílám tedy dopis, který napsal můj syn Sebík. Zpočátku nechtěl o své nemoci mluvit, byl uzavřený do sebe. Později začal mluvit o tom, čím si prochází, o léčbě, komplikacích a dnes dokáže před spolužáky prezentovat, co všechno prožil.

Je to obrovský posun a neuvěřitelná vnitřní síla, kterou v sobě má. Jsem neskutečně pyšná, jak vše zvládá a jak to celkově posílilo jeho osobnost. Ten, kdo si tímto neprojde, opravdu netuší, co vše si nemocné děti bohužel zažijí. Moc ráda bych mu splnila s vaší pomocí jeho přání.

"Jmenuji se Sebastien a je mi 15 let. V roce 2022 jsem onemocněl leukémií a musel jsem několik měsíců strávit v Motole. Teď jsem v udržovací léčbě a připravuji se na přijímačky na SŠ - rád bych studoval informační technologie.

Protože léčba chemoterapií stále probíhá, jsem rychleji unavený. Ale když se cítím lépe, tak s rodiči zajedu na fotbalové hřiště, kde si s klukama alespoň na chvilku kopnu do míče a zapomenu na nemoc.

Také rád sleduji seriály, čtu a hraju hry. Moc bych si přál vybavení do svého pokoje. V pokoji trávím velkou část dne a rád bych ho měl uzpůsobený ke studiu na střední škole a k odpočinku. Přál bych si tam i nějaké menší sportovní vybavení, protože stále musím rehabilitovat.

Budu moc šťastný za splnění mého snu. Děkuji, Sebík."

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 40000 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202372

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Petra Weissarová 100,-
Miroslav Knotek 400,-
Michael Pechman... Na pokojíček! Ať se Ti líbí! 5000,-
Vašek Martin... Memoriál Dana Čelůstky 1000,-
Roman Špelina 300,-
Marie Brothánková... Krásné Vánoce M&M 500,-
Jana Kovacsová 1000,-
Dita Hráská 250,-
Petra Polívková 200,-
REKU s.r.o... Sebíku, drž se a přeji ti, ať se pokojík líbí, dobře se tam studuje a sportuje. 29750,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 162 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (453 v hodnotě 13 598 840 Kč)
ramecek
0
%

Herní konzole PS5 s hrami

Jakub H. (17 let)

Jakub, 17 let, vášnivý rybář, student 1. ročníku SŠ rybářské a vodohospodářské v Třeboni. V dubnu roku 2021 onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií s rizikovým Filadelfským chromozomem. Léčba byla náročná a dlouhá. Přesně po 2 letech ukončil Kuba udržovací léčbu a vše se zdálo v pořádku.

ramecek
9
%

Herní konzole PS5 s hrami

Darina D. (15 let)

Ahoj. Jmenuju se Darina a je mi 15 let. Tenhle rok nezačal pro naši rodinu dobře. V únoru jsme vyhořeli a museli se nouzově přestěhovat do 2+1 (táta, máma a 6 dětí). Rodiče akorát vyřizují založení sbírky na nové bydlení, ale to ještě potrvá... No a v květnu mi diagnostikovalo sarkom v pánvi.

ramecek
7
%

Apple iPad s tužkou

Gabriela C. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Gabriela a je mi 14 let. Narodila jsem se v Moldavské republice, ale v roce 2017 jsme se s rodiči přestěhovali do ČR. Ačkoliv jsem byla ještě dítě, když jsme se přistěhovali, hned jsem věděla, že se mi tu bude moc líbit. Mám tu spoustu přátel, chodím tu ráda do školy. 

ramecek
18
%

iPhone 15 PRO

David V. (17 let)

Dobrý den, jmenuju se David a je mi čerstvě 17 let. Žiju s mamkou na okraji Prahy. Jsem žákem Akademie řemesel v Praze, kde se vyučím za elektrikáře. Mezi mé koníčky patří fotbal (fandím Slavii :-), rád poslouchám hudbu (ta mě při chemoterapiích držela nad vodou❤️). Taky rád hraju PC hry, jezdím na skateboardu a rád fotím a upravuju fotky.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
55
%

Výlet na fotbalovou Ligu mistrů

Erik N. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Erik, je mi 14 let a bydlím s rodinou v Říčanech u Prahy. Mám mladší sestru, se kterou se staráme o suchozemskou želvu Artura, křečka a rybičky. Od 4 let jsem se věnoval fotbalu - trénoval jsem 4x týdně a o víkendu jsem měl zápasy. Jsme dobrý tým! Jezdíval jsem tam na kole i v zimě, nebylo to daleko.