ramecek
100
%

Telefon Apple iPhone

Viki S. (14 let)

Dobrý den, děkuji, že jste rozklikli můj příběh. Jmenuju se Viki a je mi 14 let. Jsem žákyní 8.ročníku, ale školu jsem musela odložit, protože se už od loňského července léčím s Ewingovým sarkomem, který jsme objevili na dovolené. Na pravé straně břicha udělala velká boule a nemohla jsem skoro vůbec chodit, protože mě bolela noha.

Po návratu mě paní doktorka poslala do Motola s podezřením na nádor, který bohužel potvrdili. Před léčbou jsem moc ráda chodila ven s kamarády a dělala Krav Magu, gymnastiku a velmi ráda jsem cestovala, šnorchlovala, ale ze všeho nejraději jsem trávila čas ze zvířaty, se kterými ale teď bohužel nemohu přijít do styku.

Po ukončení léčby bych je ale chtěla fotit a hlavně si i nějaké nové pořídit. Pink Bubble jsem se rozhodla poprosit o telefon Apple iPhone 11 - po léčbě bych totiž chtěla začít natáčet na YouTube, fotit a upravovat videa. Chci si také udělat potápěčský kurz a ráda bych fotila a natáčela podmořský život, který mi přijde nádherný. Nejdříve jsem hledala foťák, se kterým by se dalo fotit i natáčet pod vodou, ale takový foťák by byl velmi drahý, proto jsem hledala jinou variantu a dočetla jsem se a i poradila s odborníky, že tento telefon je na to dobrý. 

Předem děkuji za váš příspěvek a přeji hezký den.
 

POTŘEBNÉ FINANCE: 30193 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202012

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Přání podpořila v plné výši společnost Alpiq Services CZ s.r.o... Hodně dobrodružství při objevování podmořského světa, Viki! Neztrácej naději. Přejeme ti hodně sil a brzké uzdravení. Zaměstnanci Alpiq 30193,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
10
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.

ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).