ramecek
100
%

iPhone a reproduktor pro sourozence

Baruška a Jiříček Z. (14 a 10 let)

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou. Moje dvě děti – Baruška a Jiříček – jsou oba onkologicky nemocní, a to se vzácnou myofibromatozou. Mají tu nejlepší možnou péči v brněnské dětské nemocnici. Jiřík byl diagnostikován už jako miminko, Barunka v 6 letech a od té doby má bohužel také psychické problémy, do nichž se promítá i šikana ve škole...

Tatínek dětí od nás už před časem odešel a já jsem na ně v tuto chvíli sama. K tomu jsem sama před pár lety onemocněla rakovinou prsu, s níž se léčím dosud. Starám se ještě o oba rodiče, kteří jsou v pokročilém věku. Naštěstí mi pomáhá můj nejstarší syn, jinak bych to vůbec nezvládala.

Když mi z vaší nadace nabídli splnění přání pro mé děti, rozplakala jsem se. Každá pomoc je velmi vítaná a jsme za ni moc vděční!

Dcerka si přeje nový telefon, nejraději by samozřejmě "jablíčkový", aby zapadla mezi ostatní děti. Telefon zdědila starý po mně a spolužáci se jí smějí – děti dokáží být někdy opravdu kruté. A Jiříček by si moc přál repráček, protože moc rád poslouchá písničky z telefonu.

Děkujeme, děkujeme, moc si této šance vážíme.... maminka Hanka

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 30263 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202370

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Miroslav Knotek 400,-
Magda Jaronková 300,-
Marek Nieslanik 10000,-
Martina Musilová 300,-
Jan Čentíš 500,-
Ivana Voborská 200,-
Kristýna Sadílková 500,-
Jitka Krupková 500,-
Václava Gabrielová... Krásné Vánoce. 333,-
Veronika Krátká 100,-
Zuzana Rálišová 200,-
Ivana Voborská 200,-
Petra Klusáková 200,-
Katarína Chytrá 1000,-
Zuzana Machaňová... Barunce, Jiříčkovi, jejich super bráchovi a mamince pro hezčí Vánoce! 400,-
Simona Velkoborská...Hlavně zdraví! 200,-
Ludmila Bízková...Krasné Vánoce! 200,-
Jana Klementová... Přeji hlavně štěstí, bez něj není nic... 500,-
Daniel Krejbich 300,-
Nicole Severin 800,-
Kateřina Nekolná... Ať je líp!!! 400,-
Zuzana Jánošková... Hlavně všem brzké uzdravení... 400,-
Veronika Parkmanová 444,-
Roman Špelina 600,-
Michal Doležal... Pro skvělou rodinku :-). 400,-
Michal Chmel... Hodně štěstí ;-). Chmelovi 250,-
Michael Zelený... Držte se rodinko! :-) 500,-
Markéta Semeniuk 500,-
Helena Hantychová 1315,-
Radka Lebdušková... Malý příspěvek pro vás dva. Přeji vám hodně zdraví a štěstí. 500,-
Ludmila Šimánková 6000,-
Andrea Radomská... Pro Barušku a Jiřika. Jste úžasní. 444,-
Martina Farská... Ať dárečky všechny potěší, ale hlavně mnoho zdraví! 500,-
Petra Weissarová 100,-
Kristýna Kudelová... Hodně štěstí i legrace a smíchu přeje Kristý spolu s celou skupinkou "Děkujeme, že my". 777,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
100
%

Playstation a skautská výbava do přírody

Matyáš J. (16 let)

Dobrý den, jsem maminka téměř sedmnáctiletého Matyáše. Můj syn je velký bojovník už od narození. Po předčasném narození se u něj objevila epilepsie, kterou lékaři zvládli vyléčit. Zůstaly mu ovšem následky v podobě Aspergerova syndromu. I s tímto mírným hendikepem se statečně pere a na jaro se dostal na školu, kterou si přál - polygrafickou průmyslovku.

ramecek
100
%

herní notebook

Vojta Š. (14 let)

Ahoj jmenuji se Vojta a je mi skoro 14 let. V listopadu 2018 se mi v puse udělala boule a paní zubařka mě poslala do nemocnice v Motole, kde jsem hned musel na operaci. Z boule se vyklubal zhoubný nádor.