ramecek
100
%

Herní počítač s monitorem

Kristýna H. (16 let)

Jmenuji se Kristýna a je mi 16 let. Mám doma 4 zvířátka - dva kocoury, kanárka a papouška a všechny je nadevše miluji. Jsem vášnivá hráčka videoher a hraji již od malička. Ráda si "postřílím" pár démonů či jiných nepřátel například po dlouhém dni v nemocnici :-D. Léčím se v FN Motol, kam dojíždím z Jindřichova Hradce. Minulý rok před Vánoci mi diagnostikovali nádor na křížové kosti, bohužel neoperovatelný.

Ke konci roku jsem začala první chemoterapii a teď jsem měla svou třetí. Zjistilo se, že léčba tolik nepomáhá, takže budu muset chodit i na ozařování. Zatím nevíme, jestli fotonové nebo protonové. Už takhle je pro mě léčba dost náročná a mám strach, že budu mít po záření vedlejší následky. 

Moc bych si přála vlastní herní počítač s monitorem. Přeji si ho už dlouho, protože mě vždycky mrzí, když si už ušetřím na nějakou novou hru a můj počítač ji sotva nebo vůbec neutáhne. Proto by mi takový herní PC a monitor udělal hodně velikou radost.

Byla bych moc vděčná a děkuji této nadaci, že mám vůbec možnost o něj zažádat!

Děkuji, Kristýna

 

POTŘEBNÉ FINANCE: 30010 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202316

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Jana Ripplová... Radost ze hry a zdraví! 500,-
Kateřina Tomšíková 50,-
Vendula Tycarová... Ať je líp! 100,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Helena Hantychová 1500,-
Petra Tomanová... Držíme palce. 200,-
Rexonix... herní počítač pro Krisýnu 27160,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).

ramecek
9
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.