ramecek
100
%

Elektrokoloběžka

Dominick T. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Dominick, je mi 11 let a chodím do 4. třídy ZŠ v Chebu, kde je jen pár žáků a máme i svou asistentku paní učitelky. Když mi ještě nebyl ani rok, prodělal jsem mozkovou mrtvici, po které mi zůstala epilepsie a snížená citlivost jedné ruky. K tomu mi byl diagnostikován vzácný tumor srdce.

Po jeho odoperování jsem dostal umělou srdeční chlopeň a prošel chemoterapií. Asi před 2 lety jsem byl na další operaci srdce, kdy mi voperovali větší chlopeň a také kardiostimulátor. Aktuálně mě trápí potíže s plícemi, ale zatím nikdo neví přesně, co to způsobuje...

Mým velkým přáním je elektrická koloběžka, na které budu moci po léčbě jezdit, než zase začnu normálně sportovat. Mamka by mi ji ráda koupila, ale aby se o mne mohla starat, pracuje jen na částečný úvazek, a tak by na ni jen těžko naspořila.

Všem moc a moc děkuji a už teď se těším, až se budu moct projet! Dominick

... Vzhledem k Dominickovu aktuálnímu zdravotnímu stavu se Domča s maminkou rozhodli ke změně původního přání dovolené u moře s rodinou, protože jeho léčba by mu v roce 2021 asi neumožnila k moři odjet...

POTŘEBNÉ FINANCE: 21990 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202058

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Svatava Baumruková... dárek pro Dominicka 2000,-
Mgr. Gabriela Brožová 400,-
Miroslava Hantychová 19090,-
Hana Kubišová 500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).

ramecek
10
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.