Díky Vám jsme rozdělili:
15 364 700 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Štastné a veselé!

24. 12. 2021

Štastné a veselé!

Překrásné Vánoce a šťastný Nový rok! 

Nezapomeňte rozdávat po celý rok úsměvy, protože úsměv je světlo, které při pohledu do očí naznačí, že srdce je doma!

Za celý Pink Bubble Gang přeje Martina, Renáta, Martina a Kristýna a Bublinky

číst více
PVZP Fénix Run

3. 12. 2021

PVZP Fénix Run

Na čtyrech virtuálních charitativních bězích Pojišťovny VZP Fénix run 2021 se v průběhu roku vybralo pro Pink Bubble krásných 155.600 Kč!
Celkem se díky vám, milí běžci, uběhlo 3 381km a vybralo bezmála osm set tisíc korun, které byly rovným dílem věnovány nám a dalším čtyřem neziskovkám.

Kromě ozdravných, resocializačních a zážitkových pobytů pro naše Bubliny jsme částí peněz podpořili i rodinu 24letého Lukáše Výmoly, který je onkologickým pacientem z moravských Mikulčic a jeho rodina byla mezi těmi, které v červnu zasáhlo ničivé tornádo.

Děkujeme vám z celého srdce za podporu!
.
"Myšlenky, které nás napadnou během procházek či běhu, mají často tu nějvětší hodnotu."

„Myšlenky, které nás napadnou během procházek, mají často tu největší hodnotu.“ — Friedrich Nietzsche

Zdroj: https://citaty.net/temata/beh/?o=popular
číst více
Díky DARU ušetříte! :)

1. 12. 2021

Díky DARU ušetříte! :)

Letošní adventní dary na dobročinnost lze „odečíst“ z daní z příjmu. A pozor! V letošním roce až trojnásobně!:-)

Naši milí dárci a podporovatelé, konec roku se blíží a vy můžete díky vašemu daru ušetřit na daních. 
V roce 2021 se dočasně zvýšil daňový odpočet v reakci na pandemii Covid-19 a vy si nyní můžete tedy snížit daňový základ o hodnotu daru až do výše 30 procent daňového základu namísto standardních 10!!! A to se vyplatí :-D
Dobrý pocit vám pak vydrží i napřesrok… 

Konat a dostat dobro mohou všechny fyzické osoby, právnické osoby i zaměstnanci. Pokud daruje právnická osoba nebo živnostník, uplatní daňový odpis ve svém daňovém přiznání za letošní rok. Zaměstnanci by měli dodat potvrzení o poskytnutých darech v letošním roce své mzdové účetní.

Veliké díky všem lidem dobré vůle, kteří na nás myslí! Celý Pink Bubble Gang

číst více
#rozhouhouhoupejtese v CENTRUM STROMOVKA

27. 11. 2021

#rozhouhouhoupejtese v CENTRUM STROMOVKA

Vánoce jsou obdobím, kdy je potřeba myslet na ty, kteří pomoc skutečně potřebují, protože i malý dar může vyvolat velkou radost – té není nikdy dost. Stejně, jako se rozhoupou ozdoby v rytmu vánočních koled, rozhoupejte se i vy a ozdobte si vánočn í stromek dárkem, který pomáhá.

Od 27. 11. do 23. 12. se v Centru Stromovka zabydlí náš růžový stánek Pink Bubble, kde si můžete koupit růžovou ozdobu na váš stromek a tím přispět na pomoc jedné statečné mamince Terezce.

Také můžete koupit dárek sobě něbo někomu blízkému z velkého výběru našeho růžového merche a v neposlední řadě se můžete vyfotit v relaxačním fotokoutku.

"Přijďte se rozhoupat k dobrým skutkům a pomozte nám plnit přání. V našem koutku budete mít možnost se seznámit s činnostmi nadačního fondu Pink Bubble, zjistit, kdo jsou „bubliny“ a přispět na splnění jejich přání. Když se u nás navíc vyfotíte, můžete si zasoutěžit o poukaz na nákup v Centru Stromovka." CS

Více informací o přání maminky s rakovinou, soutěži ve fotokoutku anebo jen o báječném Centrum Stromovka se dočtěte ZDE!

My moc děkujeme, CENTRUM STROMOVKO, za tvou opakovanou podporu před Vánoci! kiss

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (3 v hodnotě 94 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (295 v hodnotě 8 296 155 Kč)
ramecek
1
%

Notebook

Kristián H. (15 let)

Ahoj jmenuji se Kristián, je mi 15 let a jsem studentem střední průmyslové školy dopravní na Praze 5, kde studuji obor informační technologie. Už od dětství jsem věděl, že práce s počítačem mě strašně baví a v budoucnu bych se tím rád i živil.

ramecek
64
%

Herní počítač

Tomáš H. (17 let)

Ahoj, lidičky. Já jsem Tomáš a je mi 17 let. Můj život se poklidně točil kolem školy a mé přítelkyně. V srpnu loňského roku se mi ale změnil život. Diagnostikovali mi zhoubné onemocnění, které postihlo pažní kost, rameno a lopatku pravé ruky.

ramecek
36
%

Vybavení na airsoft

David L. (16 let)

Ahoj, jmenuji se David a je mi 16 let. V září jsem nastoupil na SOU obor kuchař, číšník, ale ze zdravotních důvodů a i pro mé přání jsem nakonec přestoupil. Nyní studuji první ročník zdravotní školy oboru všeobecná sestra. Tento obor mě zaujal, když jsem se léčil na onkologii. 

ramecek
100
%

Fotoaparát zrcadlovka

Barbora Ř. (26 let)

Jmenuji se Barbora, je mi 26 let a už přes 4 roky bojuji s akutní lymfoblastovou leukémií. Našli mi ji v květnu 2016, v době kdy jsem byla těhotná s mým teď už manželem, ale bohužel miminko muselo pryč a já se musela ihned začít léčit.

ramecek
100
%

Dron

Linda V. (24 let)

Zdravím, jmenuji se Linda, je mi 24 let a v březnu 2018 mi byla zjištěna akutní myeloidní leukemie. Prošla jsem sérií chemoterapií a nakonec jsem v srpnu 2018 byla odtransplantována. Bohužel se mi to v květnu 2019 zase vrátilo, dostala jsem další sérii chemoterapií a teď jsem v remisi. 

ramecek
100
%

Notebook

Naty D. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Natálie, je mi 15 let a chodím na ZŠ v Červených Pečkách. Ráda si čtu a maluju, baví mě hokej, pejsci a taky co nejvíce času trávit v přírodě! Letos v červnu mi byl diagnostikován Hodgkinův lymfom. Vše začalo vystouplým nádorem na krku.

ramecek
100
%

mobilní telefon iPhone 8

Simča R. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Simča. Je mi 16 let. Před rokem jsem onemocněla lymfomem v oblasti hrudníku. Následovala léčba v 6 blocích chemoterapie, 24 hodinové kapání denně a pak následovala doléčba imunoterapií. Kvůli nemoci jsem přerušila studium obor aranžér,

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • 10. ročník Pink Bubble Charity Golf 2021

  DĚKUJEME všem hráčům a patronům za podporu na našem výročním desátém charitativní golfu v Beroun Golf Club.
  Také MOC DĚKUJEME všem dárcům, kteří vložili ceny do naší každoroční tomboly, protože bez ní by to nebylo to správné zakončení turnaje!
  Díky vám všem se nám podařilo vybrat částku 449.900,- korun.
  Tentokrát prostředky získané během turnaje pomohou zrealizovat další z našich ozdravných pobytů a zároveň se budou velkou měrou podílet na revitalizaci terapeutické zahrady ve FN Motol, která je hojně využívána právě malými i většími pacienty nejen z hemato-onkologické kliniky.
  A těšíme se už na příští ročník, který se odehraje 9.9.2022... Přihlašte se i vy...!:-)

 • Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

  Oficiální šampaňské 55. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Moët & Chandon již tradičně přináší do festivalového života rituál hollywoodských hvězd, oblíbenou filantropickou iniciativu „Toast for a Cause,“ tedy „Přípitek na dobrou věc“.
  Úvodního přípitku se symbolicky ujal prezident festivalu Jiří Bartoška s Martinou Šmukovou, modelkou a patronkou neziskové organizace Pink Bubble.

  A můžeme vám s radostí oznámit, že celkový výtěžek nakonec činil neuvěřitelných 801.970,- Kč !!!
  DĚKUJEME Moët & Chandon, všem návštěvníkům a také velkorysému dárci, který vydražil zlatou láhev pěnivého moku (láhev podepsalo spousta slavných jmen filmového plátna a showbyznysu vč. zahraničních hostů jako Johna Deppa, Ethana Hawka a dokonce Michaela Caine, kteří přijeli karlovarský festival navštívit!).

 • Den dětské onkologie 2020

  Den dětské onkologie pořádá MUDr. Lucie Hrdličková ze sdružení HAIMA CZ a projekt Můj nový život.
  Je to hezký způsob, jak dát světu vědět o starostech i radostech malých pacientů, a taky o pokroku v léčbě.
  I o tom, že kolem mladých onkologických marodů se pohybuje spousta skvělých lidí a kvalitních organizací. Je fajn, že si navzájem držíme palce, a když je potřeba, bez problémů spojíme síly.
  Dnes jsme se potkali s Šance Olomouc, Nové Háro, Můj nový život, Zlatá rybka a
  Nadační fond Šance onkoláčkům.
  Bylo by sice lepší, kdybychom se neměli o koho se starat:-), ale do té doby aspoň uděláme všechno možný, aby měli mladí onko-pacienti co nejvíc důvodů se smát!

  Děkujeme za tento projekt!

 • Pink Bubble Charity Golf 2020

  DĚKUJEME všem flightům a všem hráčům za podporu na našem charitativní turnaji v Beroun Golf Clubu.
  Díky vám všem se nám podařilo vybrat rekordní částku 646.000,- korun, která beze zbytku poputuje na další projekty Pink Bubble pro naše Bublinky.
  Jste úžasní, jste skvělí a my vám posíláme obrovskou bublinu radosti a štěstí.
  Vaší podpory si moc vážíme!

  Vaše Bubliny

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

KALENDÁŘ AKCÍ

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME