+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
28 645 180 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Den dětské onkologie - slavnostní vyřazení z léčby

1. 4. 2023

Den dětské onkologie - slavnostní vyřazení z léčby

Den dětské onkologie je osvětová kampaň, která má za cíl přiblížit veřejnosti problematiku dětské onkologie, seznámit ji s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby. Mezinárodní den dětské onkologie pravidelně připadá na 15. února. Od toho data probíhá celorepubliková osvětová kampaň, jejímž symbolem je zlatá stužka. Prostřednictvím projektu Zlatá stuha online mohou lidé podpořit neziskové organizace při jednotlivých pracovištích. Více na www.dnydetskeonkologie.cz.

Situace onkologicky nemocných dětí se stále zlepšuje a výsledky léčby potvrzují, že Česká republika patří mezi světovou špičku. Ročně zde onemocní přibližně 350 dětí, úspěšně se vyléčí 85 % z nich.

Největším pracovištěm v České republice je Klinika dětské hematologie a onkologie 2.LF UK a FN Motol. Ročně se zde léčí 200-250 dětí s onkologickým onemocněním, transplantaci kostní dřeně podstoupí přibližně 40 dětí. Dalšími významnými centry jsou Klinika dětské onkologie FN Brno a také hematoonkologická dětská oddělení ve FN Olomouc či FN Ostrava. Na realizaci Dnů dětské onkologie se společně podílí neziskové organizace působící při jednotlivých pracovištích, kde pomáhají nejen v materiální rovině, ale také pořádají řadu aktivit, které usnadňují život pacientů a jejich rodin po dobu léčby a přispívají k jejich návratu do běžného života.  V rámci Dnů dětské onkologie připravily také řadu akcí pro veřejnost:

15.2. Šance Olomouc– happening pro malé pacienty na Dětské klinice FNOL, zlaté nasvícení historických památek v centru města Olomouce, setkání vyléčených pacientů a jejich rodin na ledě zimního stadionu, slavnostní divadelní představení Kabaret nahatý Shakespeare.

20.2. Haima Ostrava– XII. Ročník Dne pro onkologické děti a jejich rodiče (relaxační odpoledne pro maminky, zábava a zážitky šité na míru pro děti).

1.4. NFDO Krtek Brno– Tradiční setkání na Hvězdárně a planetáriu Brno 10.00-18.00.

1.4. Haima CZ Praha– Slavnostní vyřazení z léčby dětí vyléčených v roce 2022, Slovanský dům, Praha 14.00-18.00.

 

 

 

 

 

 

 

číst více
Wintercamp '23

5. 3. 2023

Wintercamp '23

A je to tady! Již tuto neděli se vydáme na další zimní tábor. V termínu od 5.-10.3. se růžová bublina stěhuje za sněhem a za novým nezapomenutelným dobrodružstvím. Víte, jak se na vás naše milé Bubliny těšíme? MOOOOCcool !!!!!! Tak tedy SKOL :)

číst více
Bez předsudků - unikátní prodejní výstava Barbie panenek

3. 3. 2023

Bez předsudků - unikátní prodejní výstava Barbie panenek

Tato překrásná výstava právě začala v nádherných prostorách hotelu Four Seasons Prague a potrvá celý měsíc březen. Je zde vystaveno jedenáct unikátních Barbie panenek vyjadřujících diverzitu, jedinečnost a tím krásu každé z nás. A't už barvou pleti, postavou či nějakým hendikepem. Všechny tyto jedinečné ženy, panenky, jsou oblečeny v překrásných haute couture modelech naší přední módní návrhářky Zuzany Kubíčkové. Za spolupráci, nápad a náklonnost děkujeme společnosti Mattel, hotelu Four Seasons Prague, Zuzaně Kubíčkové a agentuře Presstigecom. Je nám velikou ctí, že můžeme být součástí takto krásného projektu. Věříme, že si jednotlivé panenky brzy najdou své majitele, kterým budou přinášet radost a dobrý pocit z pomoci druhým. Mějme se rádi.

číst více
Zábavný sešit pro

20. 2. 2023

Zábavný sešit pro "Bubliny", alias holky a kluky, kterým teď komplikuje život onkologické onemocnění

Vytvořili jsme zábavný sešit k odreagování pacientů,
kteří čekají dlouhé hodiny na vyšetření či jejich výsledky.
Díky sponzorskému daru tiskárny Maestro a pana
Libora Vrby, jsme mohli vytisknout 5000
sešitků. První várka poputuje do motolské nemocnice,
ale rádi bychom potěšili i malé či větší pacienty z dalších
koutů republiky.
Sešit je plný zábavy, omalovánek, křížovek,
sudoku a spojovaček a zároveň přináší ty nejdůležitější
informace o činnosti NF Pink Bubble.
Budeme šťastni, pokud bychom touto cestou mohli
pomoci a udělat radost dalším Bublinkám, tedy pacientům s hemato-onkologickou diagnózou.

NEBUĎ NA TO SÁM!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (9 v hodnotě 266 019 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (372 v hodnotě 10 975 944 Kč)
ramecek
5
%

Herní počítač s monitorem

Kristýna H. (16 let)

Jmenuji se Kristýna a je mi 16 let. Mám doma 4 zvířátka - dva kocoury, kanárka a papouška a všechny je nadevše miluji. Jsem vášnivá hráčka videoher a hraji již od malička. Ráda si "postřílím" pár démonů či jiných nepřátel například po dlouhém dni v nemocnici :-D. Léčím se v FN Motol, kam dojíždím z Jindřichova Hradce. Minulý rok před Vánoci mi diagnostikovali nádor na křížové kosti, bohužel neoperovatelný.

ramecek
51
%

Mobilní telefon a tablet

Miroslava A. (21 let)

Ahoj, jmenuji se Miroslava, je mi 21 let a léčím se v Motole na dospělé onkologii s Ewingovým sarkomem plic. Právě podstupuji chemoterapie. Než jsem onemocněla, tančila jsem a chodila do pěveckého sboru… Mám také moc ráda vycházky do přírody a hlavně ale hudbu.

ramecek
40
%

Mikrofon a sluchátka pro nahrávání hudby

Martin T. (16 let)

Jmenuji se Martin, je mi 16 let a bydlím na Žatecku. Vloni se mi život obrátil vzhůru nohama. V prosinci mi byl diagnostikován zhoubný nádor varlete a byl hned odoperován. Operace bohužel nestačila. Nádor stihl prorůst do lymfatických uzlin, a tak se v současné době léčím v Motolské nemocnici na dětské onkologii. Právě u mě probíhají chemoterapie. 

ramecek
0
%

Herní notebook

Adam K. (15 let)

Dobrý den, píšu vám jménem mého syna Adama, kterému je 15 let. V lednu tohoto roku mu byl diagnostikován HLH syndrom a v únoru byl zjištěn vzácný a zároveň nebezpečný gen HAVCR2. Syn se léčí ve FNO Ostrava i FN Motol. Před nemocí byl Adam hodně živé povahy. Strašně rád se věnoval fotbalu a jiným sportům.

ramecek
100
%

Wii U na cvičení

Lucka J. (12 let)

Jmenuji se Lucka a je mi 12 let. V únoru jsem onemocněla na Hodgkinův lymfom. Předtím jsem jezdila na koni a tancovala. A proto bych si přála Wii U Wii Fit U Fitmeter Balanceboard,

ramecek
100
%

Notebook

Kristián H. (15 let)

Ahoj jmenuji se Kristián, je mi 15 let a jsem studentem střední průmyslové školy dopravní na Praze 5, kde studuji obor informační technologie. Už od dětství jsem věděl, že práce s počítačem mě strašně baví a v budoucnu bych se tím rád i živil.

ramecek
100
%

fotoaparát s kvalitní zrcadlovkou

Míša Š. (18 let)

Chtěla bych touto cestou poprosit o splnění velkého snu mé dceři Míše. Moc ráda fotí a přála by si fotoaparát s kvalitní zrcadlovkou. Jako malá princezna onemocněla rakovinou kostní dřeně. Lékaři ji moc šancí nedávali,

ramecek
100
%

MOBILNÍ TELEFON IPHONE

Zuzanka Ř. (13 let)

Mé dceři Zuzance je 13 let a léčí se od července 2016 na akutní leukémii, nyní je v udržovací léčbě. Jde do osmé třídy, ale zatím nemůže mezi spolužáky a čeká ji individuální plán. Nedávno se mohla po roce konečně vykoupat v bazénu.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Wintercamp '23

  Bránice nás bolí ještě teď. Ovšem největší radost máme z toho, jak byly děti nadšené a šťastné. Ten pocit nás bude dlouho hřát na srdci. Děkujeme Bublinky za tu hromadu smíchu, radosti a neskutečně krásné energie. Už teď je nám smutno a těšíme se příště... Opatrujte se! Váš Pink Bubble Gang

 • Valentýnský běh - RunCzech 23'

  Láska na trati. Valentýnský běh si v pražské Stromovce užilo téměř 500 zamilovaných
  Do závodu jsme se zapojili i my z Pink Bubble. RunCzech je pro nás zárukou hladkého průběhu příprav, super atmosféry a v neposlední řadě jsme vděční za nezanedbatelnou finanční podporu. Vybrané finanční prostředky využijeme na sportovní aktivity našich Bublin, tedy vyléčených onkologických pacientů, konkrétně na lyžařskou a snowboardovou výuku na blížícím se zimním sportovně-relaxačním pobytu pacientů v Krkonoších. DĚKUJEME!

 • Memoriál Ivy Farářové - fitness & wellness Domyno

  Charitativní memoriál Ivy Farářové. Jak to celé dopadlo? Nadšení, radost z pohybu i z pomoci dobré věci se promítlo do neuvěřitelné částky 119.881 Kč, která všem doslova vyrazila dech. Děkujeme Aničce Musilové za krásnou myšlenku, děkujeme všem, kteří přispěli a přišli si zacvičit. Moc si vaší podpory vážíme a přejeme všem pevné zdraví a každý den alespoň maličký důvod k úsměvu. Děkujeme, že jste s námi!

   

   

 • Rodinný pobyt Modřín '22

  Milá Pink Bubblino :-), moc děkujeme za nádherné dny v penzionu Modřín. Luxusní zážitek pro nás, ale hlavně pro děti. Díky za program a skvělou energii, kterou do aktivit vkládáte. Je moc fajn, že pro děti a jejich rodiče, kteří žijí v lásce, ale mají možná o něco více starostí než ostatní, děláte něco takového. Společné zážitky a péče vás i personálu pro ně všechny určitě znamená hodně. Díky moc a ať se růžová bublina lásky úspěšně nafukuje dál. Rodina B.

 • Křest knihy Jak to zvládnout v nemocnici

  Ještě dnes v nás doznívá ta kouzelná atmosféra, kdy jsme v té nejlepší společnosti pokřtili "malou knížku s velkým srdcem" s názvem Jak to zvládnout v nemocnici. Posláním této "lehce střelené příručky", která vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím Šulc Švarc, je vlídným humorem pohladit a podpořit všechny, kteří právě procházejí léčbou, i jejich blízké okolí. Příručku napsali ti, kteří toho o nádorovém onemocnění a s ním spojeném pobytu v nemocnici vědí nejvíc, jsou to ti největší odborníci a to samotní pacienti. Přejeme naší knize, ať vykouzlí úsměv a pomůže co nejvíce Bublinkám.

KALENDÁŘ AKCÍ

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny
facebook event

3. 9. 2022

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny

Přijďte si 3. 9. 2022 od 14:00 do 20:00 užít barevný charitativní Den, kde nákupem každého výrobku, služby či občerstvení přispějete 20 % na Pink Bubble. Podrobné info najdete na facebookové události. Děkujeme a těšíme se!-)

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

Každoroční charitativní golfový turnaj v Berouně. Přihlašte se i vy a můžete s námi strávit krásný páteční golfový den!:-) Napiště si o více info na bublina@pinkbubble.cz a připojte se do našeho týmu.

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

10. 9. 2022, Břevnovský klášter

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

Srdečně vás zveme na další ročník Dne dětské onkologie, který se tentokrát bude konat v pražském Břevnovském klášteře.
Těšíme se na vás! :)

KŘEST Lehce střelené příručky Jak to zvládnout v nemocnici

30.11.

KŘEST Lehce střelené příručky Jak to zvládnout v nemocnici

Máme obrovskou radost, světelnou rychlostí se řítí do finiše krásný, s nadhledem a humorem psaný průvodce pro onkologické pacienty a taky pro všechny kolem nich. Už brzy na našem e-shopu kiss.

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME