+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
33 399 827 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

12. 2. 2024

Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

Sestřičky z motolské hemato-onko JIP nás poprosily o vypátrání BERUŠKY - šikovné nefarmakologické pomůcky určené ke zmírnění bolesti u mini-invazivních zákroků dětských pacientů a strachu z injekcí. Vypátrali jsme BuzzyR Healthcare, koupili jsme 4 kusy těchto šikovných pomocníků v hodnotě 14 tisíc korun a předali. A moc rádi!!!

Přejeme z Pink Bubble všem malým onkobojovníkům co nejméně slziček!

číst více
Týden proti rakovině v Agoge Gym

11. 2. 2024

Týden proti rakovině v Agoge Gym

Nikdy nás nepřestane dojímat, kolik mladých lidí pomáhá - třeba sportem. V pražském tréninkovém centru Agoge Gym se pod záštitou spolku Sportem plníme sny uskutečnil "Týden proti rakovině", akce navazující na 4. únor, který je Světovým dnem boje proti rakovině. 

Díky darům všech návštěvníků do kasičky umístěné v centru, QR plateb i účasti na trénincích, při kterých Agoge Gym za každého cvičícího na skupinové lekci přispěl částkou 5 Kč, se podařilo vybrat úžasných 7 395 korun. Spolek Sportem plníme sny částku zaokrouhlil na krásných 8 000 korun, které podpoří naše statečné Bublinky. 

Děkujeme všem organizátorům i těm, kteří se zapojili. Děkujeme za každý příspěvek... Jste BÁJEČNÍ a společně děláme velké věci!

číst více
Ticketmaster na Cestě naděje

4. 2. 2024

Ticketmaster na Cestě naděje

Světový den boje proti rakovině 4. února je dnem, který spojuje lidi po celém světě. A náš úžasný parťák – společnost Ticketmaster Česká republika – se právě v tento významný den připojila k podpoře projektu "Splněných přání" našich Bublinek. Prostřednictvím prodeje Poukázek na dobro nás podporuje dlouhodobě a od roku 2020 společně se svými zákazníky vybrali již téměř půl milionu korun.

Ale nyní pokračují ještě dál! Během období od 5. února do 8. března se Ticketmaster týmy po celém světě zapojují do virtuální mise "Cesta naděje", jejímž cílem je překonat 2024 mil, které představují vzdálenost z Ticketmaster sídla v Bangkoku na vrchol Mount Everestu. Cesta symbolizuje výzvu a naději pro ty, kteří bojují s onkologickým onemocněním.

Více než 500 zaměstnanců z 30 kanceláří po celém světě spojí své síly, aby společně ušli nebo uběhli 3257 km (2024 mil). Mise spočívá v tom, že každý tým bude zaznamenávat každý krok, a to buď prostřednictvím fitness aplikací, zařízení nebo ručně. A tady je ta nejlepší část: veškeré úsilí bude využito na získání finančních prostředků a podporu místních charitativních organizací zabývajících se bojem s rakovinou. 

Tým Ticketmaster si v Česku vybral právě Pink Bubble, čímž se v rámci svojí "Cesty naděje" rozhodl podpořit ještě více naše "Splněná přání" a změnit tak životy mladých bojovníků s onkologickým onemocněním ve věku od 10 do 30 let. Chtějí tak naplnit poslání, kdy svoji platformu – kromě prodeje vstupenek na kulturní akce – využívají rovněž k pozitivní změně okolního světa.

Podpořit "Cestu naděje" můžete finančním příspěvkem ve výši 50, 200 nebo 500 korun zde.

číst více
Bublina součástí Memoriálu Ivy Farářové již podruhé

13. 1. 2024

Bublina součástí Memoriálu Ivy Farářové již podruhé

I letos jsme byli k naší velké radosti opět přizváni do vloni započatého krásného projektu. Anička Musilová, manažerka pohybových aktivit ve fitness klubu Domyno, v něm pořádala 2. ročník Charitativního memoriálu Ivy Farářové.

Iva byla Aničky maminka, která se celý život aktivně věnovala sportu i pomoci lidem ve svém okolí, ale před dvěma lety zemřela na onkologické onemocnění. Na uctění její památky a s myšlenkou na pomoc dalším, kteří se potýkají s touto strašnou a zákeřnou nemocí, letos podruhé Anička se svým týmem připravila program fitness dne, na kterém si účastníci po zaplacení poplatku mohli postupně vyzkoušet různé typy cvičení pod vedením profesionálních lektorů, kteří ten dne vedli své lekce bez nároku na honorář!!! A také letos mělo 100% výtěžku podpořit nějakou onko-rodinu v nouzi. 

Ač byl loňský 1. ročník veleúspěšný - měřeno ohlasem zájemců i neuvěřitelně vysokou vybranou částkou - s napětím jsme čekali, jak vše dopadne. A dopadlo to opět fantasticky! Částka 93.100 korun tak pomůže mladé mamince Hance se dvěma dětmi - sourozenci Jiříčkem a Barborkou, kteří se oba zároveň léčí s onkologickým onemocněním! Osud se s nimi opravdu nemazlil a vaše podpora i energie či pouhá myšlenka na ně je velmi cenná... Účastníky přišla povzbudit a za Jiříčka i Barborku poděkovat naše Bublinka Zuzka.

Děkujeme Aničce za krásnou myšlenku, děkujeme všem, kteří přispěli a přišli si zacvičit. Moc si vaší podpory vážíme a vězte, že vaše pomoc ulehčí rodině alespoň na čas v nelehké situaci a maminka Hanka se bude moci plně soustředit na své nemocné děti. Držíme jim spolu s vámi palce!!!

Její slova mluví za vše: 
„Dobrý den, musím Vám ze srdce poděkovat za tak veliký dar pro moje děti!!! Když mi paní Renáta z nadace zavolala a oznámila tuto úžasnou zprávu, štípala jsem se do ruky, jestli to není sen. Chtělo se mi brečet a smát zároveň. Ani teď tomu pořád nemohu uvěřit. Je úžasné, že existují lidé jako jste vy! Znáte nás jen z fotky, a přesto jste pro nás udělali sbírku. Věřte mi, že moje děti Jiříček a Barborka, si to opravdu zaslouží. Jsou to velicí bojovníci, mnohem větší než jsem třeba já.
Jiříček bojuje už 10 roků od narození a Barborka od první třídy. Úplně neznámý druh nádoru je nutí bojovat dál a pořád dokola. Má to hajzlík jednoduché, protože ho nikdo jiný na světě nemá, tak na něj neexistuje žádný prověřený lék. Nezbývá nám nic jiného než experimentovat. Jsme v nejlepších rukou pana profesora Štěrby v brněnské Dětské nemocnici. Nevzdáváme to a nikdy to nevzdáme!!! Ještě jednou mnohokrát děkujeme! Hana, Barborka a Jiříček.“

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

ramecek
100
%

TŘI MOBILNÍ TELEFONY

Eszter (17 let)

Dobrý den, pocházím ze Slovenska, ale od tří let žiji v Čechách. Léčím se s Hodgkinovým lymfomem. Studuji obor kuchař-číšník, teď jsem dokončila 1. ročník. Moje zájmy jsou čtení, vaření a turistika.

ramecek
100
%

herní židle DXRACER.

Olda (18 let)

Dobrý den, jmenuji se Olda, v listopadu mi bylo 18 let a letos v červenci mi byl diagnostikován Hodgkinův lymfom. Od sprna jsem střídavě ve FN Motol na chemoterapiích nebo doma v izolaci a dojíždím jen na ambulantní léčbu.

ramecek
100
%

Dovolená pro sestry

Tereza a Šárka J. (23 a 18 let)

Ahoj všem, jmenuji se Tereza a je mi 23 let. V roce 2018, kdy jsem začala při škole a práci bydlet sama se svým přítelem, se zdálo všechno jako sen. Skoro dokončená škola, vysněná práce, vlastní bydlení a milující přítel. Všechno se ale zvrtlo v létě, kdy jsem byla pořád doma s anginami.

ramecek
100
%

iPhone a tenisky se svítící podrážkou

Daniela P. (16 let)

Dobrý den, jsem mamkou Daniely, která se léčí od dubna s osteosarkomem v pravé paži. Má za sebou silné chemoterapie a následnou operaci, kdy jí byla amputována celá paže i s ramenem, klíční kostí a lopatkou. Chemoterapie budou pokračovat. Od narození navíc trpí syndromem krátkého střeva a má doživotní vývod.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE