Díky Vám jsme rozdělili:
15 364 700 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Veřejná sbírka FINANČNÍ POMOCI

11. 1. 2022

Veřejná sbírka FINANČNÍ POMOCI

S velkou radostí se na vědomost dává, že máme schválené Magistrátem hl. m. Prahy vyúčtování veřejné sbírky – Finanční pomoc “Na podporu kvality života OnkoBublinek a jejich rodin" za uplynulých dvanáct měsíců.
Za toto období sbírky jsme finančně podpořili mladé onkologické pacienty do 30 let a jejich rodiny v celkové výši 313 291,12 Kč.
Od dárců jsme přijali do této veřejné sbírky dary v celkové hodnotě 258 445,16 Kč.
Jedná se o sbírky, které jsme vybrali do našich putovních kasiček, prodejem našeho růžového merche, prostřednictvím darovacích zpráv DMS apod.

Chceme vám všem poděkovat za vaši neutuchající podporu, které si nesmírně vážíme a chceme vyslovit i obrovské DÍKY i za naše Bubliny, které se díky vám mají více růžověji.:-)

S láskou váš vděčný Pink Bubble Gang

číst více
Štastné a veselé!

24. 12. 2021

Štastné a veselé!

Překrásné Vánoce a šťastný Nový rok! 

Nezapomeňte rozdávat po celý rok úsměvy, protože úsměv je světlo, které při pohledu do očí naznačí, že srdce je doma!

Za celý Pink Bubble Gang přeje Martina, Renáta, Martina a Kristýna a Bublinky

číst více
PVZP Fénix Run

3. 12. 2021

PVZP Fénix Run

Na čtyrech virtuálních charitativních bězích Pojišťovny VZP Fénix run 2021 se v průběhu roku vybralo pro Pink Bubble krásných 155.600 Kč!
Celkem se díky vám, milí běžci, uběhlo 3 381km a vybralo bezmála osm set tisíc korun, které byly rovným dílem věnovány nám a dalším čtyřem neziskovkám.

Kromě ozdravných, resocializačních a zážitkových pobytů pro naše Bubliny jsme částí peněz podpořili i rodinu 24letého Lukáše Výmoly, který je onkologickým pacientem z moravských Mikulčic a jeho rodina byla mezi těmi, které v červnu zasáhlo ničivé tornádo.

Děkujeme vám z celého srdce za podporu!
.
"Myšlenky, které nás napadnou během procházek či běhu, mají často tu nějvětší hodnotu."

„Myšlenky, které nás napadnou během procházek, mají často tu největší hodnotu.“ — Friedrich Nietzsche

Zdroj: https://citaty.net/temata/beh/?o=popular
číst více
Díky DARU ušetříte! :)

1. 12. 2021

Díky DARU ušetříte! :)

Letošní adventní dary na dobročinnost lze „odečíst“ z daní z příjmu. A pozor! V letošním roce až trojnásobně!:-)

Naši milí dárci a podporovatelé, konec roku se blíží a vy můžete díky vašemu daru ušetřit na daních. 
V roce 2021 se dočasně zvýšil daňový odpočet v reakci na pandemii Covid-19 a vy si nyní můžete tedy snížit daňový základ o hodnotu daru až do výše 30 procent daňového základu namísto standardních 10!!! A to se vyplatí :-D
Dobrý pocit vám pak vydrží i napřesrok… 

Konat a dostat dobro mohou všechny fyzické osoby, právnické osoby i zaměstnanci. Pokud daruje právnická osoba nebo živnostník, uplatní daňový odpis ve svém daňovém přiznání za letošní rok. Zaměstnanci by měli dodat potvrzení o poskytnutých darech v letošním roce své mzdové účetní.

Veliké díky všem lidem dobré vůle, kteří na nás myslí! Celý Pink Bubble Gang

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (5 v hodnotě 152 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (295 v hodnotě 8 296 155 Kč)
ramecek
0
%

Vlastní pokojíček na balkóně

Johanka B. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Johanka, je mi 14 let a právě se léčím v Motole s nádorem (Ewingův sarkom). Chodím do deváté třídy a baví mě street dance, taky ráda maluju a věnuju se pejskovi.

ramecek
37
%

Vybavení na airsoft

David L. (16 let)

Ahoj, jmenuji se David a je mi 16 let. V září jsem nastoupil na SOU obor kuchař, číšník, ale ze zdravotních důvodů a i pro mé přání jsem nakonec přestoupil. Nyní studuji první ročník zdravotní školy oboru všeobecná sestra. Tento obor mě zaujal, když jsem se léčil na onkologii. 

ramecek
16
%

Notebook

Kristián H. (15 let)

Ahoj jmenuji se Kristián, je mi 15 let a jsem studentem střední průmyslové školy dopravní na Praze 5, kde studuji obor informační technologie. Už od dětství jsem věděl, že práce s počítačem mě strašně baví a v budoucnu bych se tím rád i živil.

ramecek
9
%

iPad Pro 11

Vadym B. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Vadym, je mi 15 let a pocházím z Ukrajiny. Mamka a taťka už několik let žijí a pracují v Čechách, ale já a starší bratr (ten studuje medicínu) jsme kvůli školám zůstali na Ukrajině, kde se o nás starala babička. Žil jsem běžným životem - škola, kamarádi, sport (fotbal, volejbal, stolní tenis), na léto jsme jezdili za rodiči.

ramecek
100
%

Herní notebook

Honza S. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Honza a v listopadu mi bude 14 let. Chodím do osmé třídy základní školy v Příbrami. Když jsem byl prvňáček, přestala mi fungovat kostní dřeň a já se ocitl ve FN Motol, kde mi ji transplantovali a do školy jsem se vrátil jako třeťák. Mám strašně rád fotbal a moc mě baví skákat na trampolíně.

ramecek
100
%

KOLO

Tomášek G. (11 let)

Tomášek by si moc přál kolo, na němž by mohl sportovat, až se vrátí z motolské nemocnice domů. Teď právě bojuje s leukémií a na to, v jak těžké je on i jeho rodina situaci, má neuvěřitelný optimismus a dobrou náladu.

ramecek
100
%

Bionická noha pro kamaráda z nemocnice

Petr M. (13 let)

Neuvěřitelné se stalo skutečností! V rámci sbírky Konta Bariery a výzvy Nikol Štíbrové na Instragramu se podařilo Jendovi nasbírat celou potřebnou částku!!! Jenda tak bude mít novou bionickou nohu a s Péťou snad už brzy budou moci zajít na ryby...

ramecek
100
%

herní počítač lenovo

Tomáš F. (11 let)

Jmenuji se Tomáš, jsem od října nemocný a jezdím do Motola na chemoterapie. Na krku se mi udělala boule, nejdříve jsem byl v nemocnici v Trutnově, pak v Hradci Králové a když mi zjistili non-hodgkinův lymfon, poslali mě léčit se do Motola.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • 10. ročník Pink Bubble Charity Golf 2021

  Jubilejní DESÁTÝ ročník! DĚKUJEME všem hráčům a patronům za velkou podporu v berounském Golf Clubu.
  A těšíme se už na příští ročník, který se odehraje 9.9.2022... Přihlašte se i vy...!

 • Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

  Moët & Chandon zde pořádal „Přípitek na dobrou věc“, kde se úvodního přípitku symbolicky ujal prezident festivalu Jiří Bartoška a Martina Šmuková.

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Ty sou, coo:-)

 • Den dětské onkologie 2020

  Den dětské onkologie je hezký způsob, jak dát světu vědět o starostech i radostech malých pacientů, a taky o pokroku v léčbě.

 • Pink Bubble Charity Golf 2020

  DĚKUJEME všem flightům a všem hráčům za podporu na našem charitativní turnaji v Beroun Golf Clubu. Bylo to zase velké!:)

KALENDÁŘ AKCÍ

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME