Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

8. 7. 2021

Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

Doba covidová zamávala životy nás všech v mnoha ohledech. Mimo jiné byla i důvodem našeho „zlenivění“. Sportoviště byla uzavřena a moc možností k aktivnímu pohybu vlastně nebylo.
Ale sportovci zaměstnaní ve společnosti ZENTIVA si uvědomili, že k chůzi, běhu či jízdě na kole žádné speciální podmínky ani sportoviště potřeba nejsou! A tak vyhlásili mezi svými kolegy sportovní výzvu: za každý kilometr, který ujdeš, uběhneš či ujedeš na kole, věnuj korunu na dobrou věc.
A Pink Bubble měla to velké štěstí, že si zaměstnanci jako cíl své pomoci vybrali právě nás!!!
Výzva přiměla bezmála 270 zaměstnanců k účasti a my jsme poctěni a moc moc děkujeme, protože – a smekáme všechny naše klobouky - našim Bublinkám „vysportovali“ ohromující částku 142.664 korun!!!
.
Naše nejsrdečnější DÍKY patří iniciátorce projektu Petře Valentové, panu řediteli Martinovi Albertovi, celému organizačnímu týmu a všem, kdo se do výzvy zapojili.
.
Máte nejen rychlé hohy, ale i srdce na pravém místě!!!
.
Závěrem už snad jen pár slov od Petry, která je sama maminkou dvou holčiček:
„Težko si předstvit, co v takových chvílích musejí prožívat mámy těch všech bojovniků, ale dovedu si úplně jasně představit, že já bych v takové situaci za úsměv na tvařích těch svých dala cokoliv… Nám było ctí a děkujeme, že tu pro ně jste! Je úžasní, co děláte a máte náš hluboký obdiv… Kéž by takových lidí bylo víc!”
.

Děkujeme........ kiss

číst více
Stream pro dobrou věc 2

9. 6. 2021

Stream pro dobrou věc 2

Ve středu se koná již druhý charitativní stream pro Pink Bubble od Petra Procházky a po naší Martince Šmukové bude hostem DJ Roxtar a jeho Adolfeen!

Tak nečum jinam a koukej 9.6. v 17,30 SEM!
.
Děkujeme, kluci!!!
.
.
Peca CZECH - tenhle táta od rodiny se vrátil ke své jedné dávné lásce a to jako fanoušek počítačových her.
A protože vždy může mít hraní i další rozměr, rozhodl se přitom pomáhat naší Bublině svou DONATE sbírkou na jeho stránkách až do konce roku 2021.
Nejštědřejší dárce pak odmění i dosud nevydanými počítačovými hrami.
.
A kdybyste nás chtěli podpořit třeba koupí růžového merche od tohoto sympaťáka, můžete tak učinit ZDE:
.

Streamů s různými hosty bude ještě několik, tak sledujte náš facebook nebo stránky Petra a buďte s námi! Díky!

číst více
Charitativní běhy FÉNIX RUN

4. 6. 2021

Charitativní běhy FÉNIX RUN

První kolo charitativního běhu s Pojišťovnou VZP, a. s., které se neslo v duchu květnové lásky PVZP FénixRun Běžím s láskou, je za námi a my chceme poděkovat všem účastníkům a běžcům, kteří se přihlásili a podpořili tak nejen naši Růžovou Bublinu!
Celkový výtěžek činil 261.231,- korun a rozdělil se mezi čtyři charitativní organizace včetně nás.

Naše zakladatelka Martina Šmuková tak převzala šek na 52.200 Kč, které se podařilo získat na startovném a dobrovolných příspěvcích v rámci tohoto virtuálního charitativního běhu.

Další kolo FénixRun Běžím za sluníčkem z celkových čtyř nás čeká již zanedlouho a vy si můžete také přidat a to přihlášením od 24.5. na stránkách FÉNIX RUN, kde se dozvíte veškeré informace a zjistíte třeba i to, kdo vyhrál první kolo nebo do jakých dalších běhů se letzos můžete ještě připojit!

Tak neváhejte a přidejte se k nám nebo sdílejte dál, abychom mohli podpořit další potřebné projekty a neziskové organizace.

Děkujeme!

číst více
RunCzech: The Battles of The Team

21. 5. 2021

RunCzech: The Battles of The Team

Květnový charitativní Volkswagen Prague Virtual Marathon je v plném proudu a jako třešnička na dortu se v neděli 30.5. koná The Battle of The Teams - v srdci Evropy, v centru Prahy vypukne v 6,30hodin tento unikátní běžecký závod.
Tyto závody podporují čtyři neziskové organizace včetně naší Růžové Bubliny a závěrečný BoT je tedy rozdělen do čtyř týmů profesionálních maratonců a jednoho kapitána. Náš hvězdný tým pod záštitou Skupiny ČEZ v čele s Jirkou Homoláčem vede olympijská vítězka a mistryně v běhu na lyžích Kateřina Neumannová.
Celý hvězdný tým si můžete prohládnout ZDE.
.
Děkujeme pořadateli RunCzech za přizvání, protože 10 % z každé registrace na Volkswagen Virtual Maraton Praha je věnován na charitativní účely.
.
Závod si budeme moci pustit i z pohodlí domova.
Sledujte The Battle of The Teams 30. 5. v 6:20h na:
➡️ ČT sport
➡️ YouTube kanálu RunCzech
➡️ dalších streamovacích platformách
.
RunCzech: "Nejedná se pouze o závod, ale o nový přístup k běžeckému sportu napříč celou společností. Chceme změnit vnímání maratonu jako týmového sportu a vnést do něho více napětí. Záleží na každém běžci v týmu, záleží na každé uběhnuté sekundě a tím se můžeme těšit na drama do úplného konce."
.
Závěrem bychom vás i přilákali slovy kapitánky Kateřiny: "Jsem přesvědčená, že vítězem se stane každý, protože se běží pro dobrou věc!"

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (9 v hodnotě 270 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (270 v hodnotě 7 281 367 Kč)
ramecek
48
%

iPad Air 4. generace s tužkou

Hana R. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Hana a za necelý měsíc mi bude 17 let. Jsem introvert, mojí zálibou je vlastně pouze kreslení, ve kterém se snažím hlavně v poslední době zlepšit, a pak také poslech hudby. V minulosti jsem vytvořila i pár komiksů, které by zcela ožily, kdybych je převedla do digitální verze.

ramecek
8
%

Rodinná dovolená

Karolína S. (14 let)

Dobrý den, vím, že plníte dětem přání, když prochází velice těžkou etapou svého života. Každý máme někdy špatné období. Bohužel i my - a hlavně naše dcera - jsme ho museli zažít. Ve 14ti letech jí našli nádor v hrudníku. Bylo to pro ni velice psychicky náročné a dosud je. Kája je osmačka, co miluje zpěv a elektrickou kytaru. Ve volných chvílích zpívá ve sboru.

ramecek
47
%

Stolní počítač

Eva P. (18 let)

Dobrý den, jmenuji se Evča a je mi 18 let. Studuji třetí ročník gymnázia a doufám, že i přes zdravotní potíže zvládnu maturitu. Letos v únoru mi byla totiž diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie společně s Filadelfským chromozómem. Měla jsem jen lehké bolesti břicha a tak jsem si myslela, že se jedná o podrážděné slepé střevo. V nemocnici mi ale z krve zjistili leukémii.

ramecek
28
%

Fotoaparát Olympus

Verča K. (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Verča a je mi 16 let. Studuji 1.ročník Obchodní akademie, ale moc jsem si ji zatím neužila. Od začátku prosince roku 2020 se léčím s akutní myeloidní leukémií v Praze ve FN Motol. Tato diagnóza mě i moje okolí velmi překvapila, jelikož jsem neměla téměř žádné zdravotní problémy.

ramecek
100
%

Pianino

Valerie G. (13 let)

Dobrý den, jmenuji se Valerie, je mi 13 let a léčím se v Brně na KDO s osteosarcomem v levé noze. Začalo to tak, že jsme šli s taťkou na kolotoče. Tam jsem se bouchla do kolena a to opuchlo. Na rentgenu se panu doktorovi něco nelíbilo, tak mě poslal na magnetickou rezonanci a ta ukázala nádor.

ramecek
100
%

Herní počítač

Marek B. (10 let)

Dobrý den. Mému synovi Markovi bylo letos v únoru 10 let. Do loňska normální kluk se vším všudy. Minulý rok byl pro něj víc jak smolný. Kousek od školy, posledního února 2019 vlítl pod náklaďák. Skončilo to „naštěstí“ jen tržnou ranou na chodidle, zlomenou holení a lýtkovou kostí a krčkem klíční kosti v rameni.

ramecek
100
%

setkání s hudební kapelou No NAME

Míša M. (26 let)

Ahoj, jsem Míša a je mi 26 let. Mám za sebou dost dlouhou a náročnou léčbu akutní myeloidní leukémie, kterou jsem zdárně překonala díky transplantaci a super péči všech o kolo mne (jak perfektního personálu v Motole, tak mé skvělé rodiny - všem tímto moc děkuju!!!).

ramecek
100
%

VYBAVENÍ DO TRUHLÁŘSKÉ DÍLNY

Šimon (12 let)

Dobrý den, jmenuji se Šimon. V červenci jsem onemocněl T-lymfomem uzlin a léčím se v Motole. Zbývá mi ještě jedna chemoterapie. Pak budu ještě celý rok doma a jednou týdně budu jezdit na ambulanci.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME