Díky Vám jsme rozdělili:
24 644 177 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

25. 5. 2022

Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

Milí přátelé,

slavnostní znovuotevření naší zrekonstruované a „vyšperkované“ Terapeutické zahrady v areálu Fakultní nemocnice Motol se kvapem přiblížilo a my se na tento den i na Vás už moc těšíme. A na co se můžete těšit Vy? 

Nové herní prvky přijdou „pokřtít“ Zdravotní klauni, zabublá si s Vámi bublinářka Nevena a něco ze svých neotřelých kouzel předvede kouzelník Radek Bakalář.

Z kostiček Lego si postavíme srdíčka a vypravíme se za zvířátky z různých koutů světa. Nechte se vtáhnout do hry a zažít nejedno překvapení. Poznejte jaké má hraní léčivou moc! Akce s kostičkami Lego je určena i dospělákům, kteří si už možná zapomněli hrát.

Svou účast přislíbili také naši ambasadoři – moderátorka Daniela Písařovicová, tenistka Bára Strýcová, pětibojař David Svoboda, herci Jiří Dvořák a Richard Genzer a zpěvák a moderátor Miloš Pokorný.

Připraveno je pro Vás i lehké občerstvení a slavnostní přípitek.

Moc se těšíme, až si s Vámi zítra – ve středu 25. května ve 13 hodin na slavnostním znovuotevření Terapeutické zahrady přiťukneme bublinkami nejen na nové hřiště, ale i na zdraví našich Bublinek, mladých onkobojovníků. 

Přesné místo setkání ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS MOC!!!

Martina & Karolína & Renáta & Martina & Kristýna

a celý Pink Bubble Gang

číst více
CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

16. 5. 2022

CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

Rádi bychom poděkovali za báječný víkend v Metropoli Zličín. 

Metropole si pro své hosty připravila výjimečný event, na kterém jste mohli shlédnout sérii módních přehlídek s trendy outfity, sobotní hlavní přehlídku předních českých a slovenských návrhářů, casting modelingové agentury, koncert Aničky Slováčkové, hair a make-up styling koutek, fotostěnu, před se mohlo fotit se svou oblíbenou VIP osobností (a bylo jich tam opravdu hodně:) a další a další doprovodný program.
Celou událostí provázel herec a moderátora a náš skvělý patrona Roman Vojtek a také naše Martina Šmuková. Také zde proběhla charitativní modní přehlídka pro naši růžovou Bublinu.
A bylo to nááádherný! Nejenže jsme s holkama z #pinkbubblegang převzaly od paní ředitelky z Metropole Zličín šek na 50tis. Kč, ale Míša, Terka, Stela, Kája a Jana, které si v minulosti prošly onkologickou léčbou, měly v backstage navíc důležitou roli asistentek a prý si to skvěle užily.

MOC VŠEM DĚKUJEME, bez vás by to tak skvělé nebylo!

číst více
Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

3. 5. 2022

Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

Rádi bychom vám oznámili, že akcí „Každý gól pomáhá“ na radotínském lakrosovém turnaji - Memoriál Aleše Hřebeského 2022 se vybralo do naší růžové kasičky 18tisíc korun!
DĚKUJEME PŘEVELICE všem zúčastněným týmům a všem návštěvníkům, kteří svými dary do kasičky podpořili naši Pink Bubble a nejvíc DĚKUJEME samozřejmě pořádajícímu klubu LCC Radotín.
Touto sbírkou jsme naplnili tři přání našich Bublinek Vadyma, Adama a také částečně Lukáše, který si moc přál řidičák na motorku.
.
"Máme velikou radost, že jsme se letos opět stali hrdými partnery největšího mezinárodního boxlakrosového turnaje v Evropě - 27. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského, který se koná od 27. do 30. dubna v pražském Radotíně.
Díky sbírce „Každý gól pomáhá“, kterou pořadatelé z LCC Radotín organizují již posedmé, udělá každý gól na turnaji radost hned dvakrát – nejen tomu, komu se do brány soupeře podaří umístit gól, ale letos také některé z našich Bublin – onkopacientovi, kterému v náročném věku dospívání zkomplikovalo život nádorové onemocnění. Každý z 21 boxlakrosových týmů, který se do akce zapojí, daruje 10 Kč (nebo i více) za každý gól, který na turnaji skončí v sítí.
Ale přispět mohou i návštěvníci, a to do kasičky Pink Bubble u vstupu do areálu.
Pokud máte čas, určitě se na tento úžasný turnaj přijďte podívat... Takovou atmosféru jako v Radotíně totiž zažijete málokde!" Tak zvala na tento energií nabitý turnaj naše úžasná paní ředitelová a radotínská patriotka Martina Mecerová.

Více v článku ZDE.

DĚKUJEME vám!

číst více
Finální sbírka na dětské hřiště a zahradu v motolské nemocnici

1. 5. 2022

Finální sbírka na dětské hřiště a zahradu v motolské nemocnici

Koncem měsíce se konečně opět otevřou brány dětského hřiště a terapeutické zahrady pro malé i velké ve Fakultní nemocnici v Motole. Od podzimu na rekonstrukci hřiště usilovně pracujeme a velmi se těšíme, až bude moci dělat radost všem malým i velkým návštěvníkům.
Rádi bychom vás nyní ještě poprosili o pomoc při sbírce na portálu Donio na poslední úpravy před slavnostním otevřením a využíváním zahrady naplno.

A proč je hřiště a odpočinková zóna tak důležitá?
Terapeutická zahrada bude nadále sloužit hlavně dlouhodobě hospitalizovaným dětem a teenagerům. Ať už těm z onkologie, neurologie, pediatrie, ortopedie, pacienty po dialýze, po transplantacích, po úrazech či chronicky nemocným. A využijí ho samozřejmě i děti ošetřené ambulantně. Zahrada tak nabídne kousek živé přírody za oknem nemocničního pokoje.

Jdete do toho s námi? Pomůžete nám projekt dotáhnout do konce? Stačí přispět jakýmkoliv příspěvkem ZDE!

DĚKUJEME!!!

A pokud nemůžete přispět finančně, klidně naši výzvu sdílejte a šiřte tuto zprávu dál do světa... Každá pomoc se počítá!

DĚKUJEME VÁM, jsme rádi, že vás máme!❣️

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (11 v hodnotě 305 500 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (306 v hodnotě 8 676 294 Kč)
ramecek
35
%

Herní notebook

Honza Š. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Honza a letos mi bude 16 let. Chodím na základní speciální školu Karla Čapka. Kvůli onkologickému onemocnění zatím nebudu moct pokračovat na střední školu, mám individuální výuku v nemocnici a doma. Vždy mě bavilo hrát hry na PC i na telefonu.

ramecek
18
%

Kuchyňský robot a Playstation

Vasil D. (16 let)

Dobrý den. Jmenuji se Vasil, je mi 16 let a pocházím z Ukrajiny. Již tam jsem se léčil s osteosarkomem žeber, ale když začala válka, museli jsem s mamkou, malou sestrou a prarodiči náš domov opustit. Bohužel táta a starší bratr tam museli zůstat.

ramecek
74
%

Řidičák a výbava na motorku

Lukáš S. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Lukáš a je mi 16 let. Když jsem chodil na základní školu do 7. třídy, zjistili mi doktoři zhoubný nádor v koleni. Byl jsem na operaci, při které pan doktor nádor odstranil a dostal jsem totální endoprotézu.

ramecek
86
%

Nový mobilní telefon

Marie V. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Marie a je mi 15 let. Chodím do prvního ročníku gymnázia. V únoru jsem si našla bouli na břiše a následovala operace. Po operaci mi diagnostikovali nádor vaječníku a uzlin, nyní podstupuji onkologickou léčbu ve FN Motol.

ramecek
100
%

šnekový odšťavňovač

Lucka E. (29 let)

Ahoj, jsem Lucie. Moje trápení začalo nenápadně. V červnu 2015 jsem si nechala vyříznout pihu na levé noze a byl z toho maligní melanom. Po roční úspěšné léčbě imunoterapií jsem zase začala normálně žít.

ramecek
100
%

setkání s hudební kapelou No NAME

Míša M. (26 let)

Ahoj, jsem Míša a je mi 26 let. Mám za sebou dost dlouhou a náročnou léčbu akutní myeloidní leukémie, kterou jsem zdárně překonala díky transplantaci a super péči všech o kolo mne (jak perfektního personálu v Motole, tak mé skvělé rodiny - všem tímto moc děkuju!!!).

ramecek
100
%

Koloběžka, sportovní boty a tepláková souprava

Kristýna P. (18 let)

Ahoj, jmenuji se Kristýna a je mi 18 let. V roce 2008 mi lékaři ve FN Brno zjistili nádor, který mi rostl v hlavě nad okem a začali mě léčit chemoterapií, která trvala 3,5 roku. Po dalších dvou letech jsem zahájila léčbu hormonální, která trvala ještě celý rok.

ramecek
100
%

Grafický počítač

Anna K. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Anna a je mi 14 let. Jsem spíš samotářka, proto jsem ve chvíli, kdy mi byla diagnostikována rakovina - Hodgkinův lymfom, neměla v okolí moc kamarádů ani podpory. Celé léto jsem strávila léčbou, byla jsem na operaci i chemoterapiích.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Wintercamp '22

  Další z nezapomenutelných ročníků našeho zimního tábora s názvem "Ať náš v břiše lechtá tuna plyše". Bubliny a Krtci máváme vám a těšíme se na příště!:)

 • Pink Bubble Charity Golf '21

  Jubilejní DESÁTÝ ročník! DĚKUJEME všem hráčům a patronům za velkou podporu v berounském Golf Clubu.
  A těšíme se už na příští ročník, který se odehraje 9.9.2022... Přihlašte se i vy...!

 • Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary '21

  Moët & Chandon zde pořádal „Přípitek na dobrou věc“, kde se úvodního přípitku symbolicky ujal prezident festivalu Jiří Bartoška a Martina Šmuková.

 • Kupte si kulicha!

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Ty sou, coo:-)

 • Den dětské onkologie '20

  Den dětské onkologie je hezký způsob, jak dát světu vědět o starostech i radostech malých pacientů, a taky o pokroku v léčbě.

KALENDÁŘ AKCÍ

CHARITY FASHION WEEKEND v METROPOLI Zličín
facebook event

14. - 15. 5.

CHARITY FASHION WEEKEND v METROPOLI Zličín

Metropole Zličín si pro vás připravila výjimečný fashion event, na který jste všichni srdečně zváni. Více v události na FB...

PVZP Fénix run s Běhej lesy
facebook event

16. 7. 2022

PVZP Fénix run s Běhej lesy

Zapište si do kalendářů datum 16.7., kdy se bude charitativně běhat v přírodě v brdských lesích. Krásná lokace a Pink Bubble tam bude mít i svůj růžový stánek a růžový tým na startu! Buďte tam s námi!!!

Plachtění Bublin v Holandsku

23. - 31. 7. 2022

Plachtění Bublin v Holandsku

Naše Bubliny se opět chystají na moře na krásnou plachetnici. Pokud jsi byl či jseš onkologický pacient, přihlaš se na tuto parádní jízdu i ty! Více info na bublina@pinkbubble.cz. Těšíme se na tebe!

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny
facebook event

3. 9. 2022

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny

Přijďte si 3. 9. 2022 od 14:00 do 20:00 užít barevný charitativní Den, kde nákupem každého výrobku, služby či občerstvení přispějete 20 % na Pink Bubble. Podrobné info najdete na facebookové události. Děkujeme a těšíme se!-)

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

Každoroční charitativní golfový turnaj v Berouně. Přihlašte se i vy a můžete s námi strávit krásný páteční golfový den!:-) Napiště si o více info na bublina@pinkbubble.cz a připojte se do našeho týmu.

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME