Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Perníčkový betlém v OC Stromovka

26. 11. 2020

Perníčkový betlém v OC Stromovka

Tyto Vánoce nebudou ani v pražské Stromovce jen tak! Stavbou perníčkového betlému se tady pokusí překonat rekord, k čemuž je zapotřebí minimálně 2 000 perníčků!

Nebude to přitom jenom pro zábavu. S každým přidaným perníčkem totiž OC Stromovka podpoří naši Pink Bubble, abychom mohli mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, dělat ještě víc radosti.

Ta nejlepší zpráva? Pomoci můžete i vy!

Do stavby se může zapojit úplně každý, a to buď nákupem kdekoliv v nákupním centru nad 500 Kč anebo přímo zakoupením jakéhokoliv zboží u našeho stánku Pink Bubble, který bude umístěn v prvním patře.

Získaný perníček pak můžete následně přidat do betlému, který bude hned vedle nás, a podílet se tak i na našem pokusu o rekord.

A jak to bude fungovat?

 • v období od 5. – 23. 12. nakupte kdekoliv v centru Stromovka na Letné nad 500 Kč, schovejte si účtenku a přineste ji ke stánku Pink Bubble, kde za ni dostanete perníček, který můžete přidat do betlému
 • přímo u stánku Pink Bubble můžete perníček také zakoupit nebo nás můžete podpořit jakýmkoliv nákupem produktů z nabídky Růžové Bubliny :-)                      

Stánek Pink Bubble i betlém najdete v 1. patře Centra Stromovka u centrálních výtahů. Těšíme se na vás!

číst více

20. 11. 2020

"Starožitný knoflík pro štěstí"

Rádi bychom vytroubili do světa, že vznikla nová spolupráce s Rita's galantery. Zaběhněte se do tohoto vinohradského krámku podívat, protože na vás dýchne kouzlo ručních prací a třeba si i ten "náš" knoflík koupíte :-).

"Moji milí a drazí zákazníci, nedávno jsem dostala dárek, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Ráda bych se s Vámi o něj podělila, abychom společně vykouzlili úsměvů mnohem víc! Vím, že toto období není pro nikoho jednoduché, ale jsou mezi námi lidé, kteří to mají ještě těžší. Proto jsme zahájili spolupráci s Nadačním fondem Pink Bubble podporujícím děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Nákupem starožitného knoflíku pro štěstí, můžete přispět na podporu této nadace i Vy.
Děkuji Vaše Rita"

„Kdo splete první knoflík, ten se už pořádně nezapne.“ — Johann Wolfgang von Goethe

číst více
KUPTE SI KULICHA

24. 10. 2020

KUPTE SI KULICHA

Naše ambasadorka Ivanka Chvátalová napletla hromadu krásných hřejivých kulichů. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky pletací kamarádku Vendulku Šafránkovou, a tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly společně 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč). Celý výtěžek ze speciální kolekce poputuje opět na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem, koukněte sem do galerie, ať máte představu. 

Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-). Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky! 

číst více
Knižní antikvariát MODRÁ LUPA pro Pink Bubble

19. 10. 2020

Knižní antikvariát MODRÁ LUPA pro Pink Bubble

Také milujete knihy? A také milujete vůni starších knih?
V tom případě pro vás máme báječnou zprávu...
.
Na vědomost se dává, že zahajujeme spolupráci s internetovým antikvariátem Modrá lupa.

S radostí vítáme nápad jeho zakladatelů Zdenky, Michala a Jana, kteří se rozhodli věnovat nám jednu kategorii knih s názvem Nadační fond PINK BUBBLE. To znamená, že částku za knihu, kterou si v této kategorii zakoupíte, celou věnují naší neziskové organizaci na splnění nějakého dalšího snu dospívajícímu či mladému dospělému, jemuž onkologická nemoc zkomplikovala život. Vybírat můžete přímo ZDE!

Pomáhejte spolu s nimi, protože knížky jsou bezva a protože každá pomoc se počítá!!!

Děkujeme!kiss

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 222 960 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (219 v hodnotě 5 417 148 Kč)
ramecek
55
%

Indukční varná deska Miele

Nikoletta V. (17 let)

Dobrý den, je mi 17 let a studuju gymnázium. Letos v březnu mi byl diagnostikován Hodgkinův lymfom. Byla to rána, ale od začátku jsem odhodlaná udělat ze své strany vše, abych se uzdravila! Mám za sebou 6 měsíců chemoterapie a do května 2021 budu pokračovat v imunoterapii. A co mě přivádí k mému neobvyklému přání?

ramecek
49
%

Cesta za snem na Sibiř

Bára a Nina

Rakovina a její následná léčba obrátila Báře i Nině život naruby. Přestože svoji nesnadnou cestu každá prožívá jinak a každá si píše vlastní, jedinečný příběh, spojuje je touha po podobném snu. Po cestě za zdravím, za poznáním sebe sama a za novým začátkem.

ramecek
82
%

Oprava chrupu

Míša M. (28 let)

Ahoj, jsem Míša a je mi 28 let. Mám už několik let za sebou náročnou léčbu akutní myeloidní leukémie a transplantaci. Vloni jsem měla možnost setkat se s dárkyní, která mi dala naději na život. Vzhledem k silným chemoterapiím, ozařování a všem lékům, co jsem musela brát, se velmi zhoršil stav mých zubů, které nejsou na pohled moc hezké.

ramecek
21
%

Výlet do Disney Landu s rodinou

Nela D. (14 let)

Ahoj, jsem Nela a je mi 14 let. Před časem mě začala bolet záda, ale nic jsem si z toho nedělala. Pak se mi ale udělala v rameni bulka. Jely jsem s mamkou radši do nemocnice - po 3 dnech mě pustili domů s antibiotiky a s podezřením na uzlinu. Léky ale nezabraly a bulka se zvětšovala. Tak mě poslali na onkologii...

ramecek
100
%

telefon Iphone 5s

Anička K. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Anna. Diagnostikovali mi Hodgkinův lymfom. Studuji střední zemědělskou školu a byla jsem i aktivní sportovkyní (florbal, fotbal, lyžování, snowboarding), teď je vše přerušeno. Nemohu ani chodit do školy a trávit čas s přáteli.

ramecek
100
%

mobilní telefon sony

Michaela B. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Míša a je mi 17 let. Učila jsem se v oboru kuchař-číšník ve Strakonicích, ale musela jsem ve druhém ročníku přerušit kvůli nemoci - už dva měsíce se "peru" s hodgkinovým lymfomem... Baví mě malovat a tancovat,

ramecek
100
%

Fotoaparát Nikon D5300

Michal Ř. (17 let)

Ahoj, jmenuji se Michal. Je mi 17 let a léčím se už desátým rokem s nádorovým onemocněním mozku. V roce 2009 mi našli zhoubný nádor na mozku, hned druhý den jsem jel na operaci.

ramecek
100
%

REKONVALESCENČNÍ POBYT S PŘÍTELKYNÍ

Dennis U. (20 let)

Ahoj, jmenuji se Dennis. Studuji SOŠ Automobilní v Kyjově, mám rád fotbal, jízdu na motorce a procházky se svým retrívrem Barrym.,V roce 2012 mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom, který se bohužel pořád vrací.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Den dětské onkologie 2020
facebook event

19.9.2020 13 - 18 hodin

Den dětské onkologie 2020

V novém termínu, ale stejně skvělý! Třetí zářijovou sobotu na Malostranském náměstí budeme na místě i s naším růžovým stánkem a těšíme se na vás! Dorazíte?

Pink Bubble Charity Golf 2020

11. 9. 2020

Pink Bubble Charity Golf 2020

Náš pravidelný charitativní golf pro zvané na hřišti v Berouně.
Těšíme se na přihlášené a kdo by nás chtěl podpořit třeba příští rok a zahrát si, neváhejte a piště.:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME