Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Jakub Vrána z Washington Capitals se potkal s Ondrou

10. 10. 2020

Jakub Vrána z Washington Capitals se potkal s Ondrou

Než třináctiletý Ondra onemocněl, hrál hokej a během onkologické léčby snil o setkání s hvězdou Washington Capitals Jakubem Vránou. O splnění přání pro syna nás poprosil Ondrův tatínek. Nejdřív to vypadalo jako skoro nesplnitelný úkol, ale my jen tak něco nevzdáme, a tak se nám díky velké pomoci Lenky Dominikové z Nadace Jakuba Voráčka Ondrovo přání nakonec podařilo splnit. Potkali se v červnu na golfovém hřišti, Kuba přivezl Ondrovi dres podepsaný celým týmem Washingtonu a k tomu kšiltovku. Co ale bylo ještě mnohem důležitější, že si na Ondru udělal čas, vzal ho stranou a dlouho si spolu povídali. Vypadalo to, že je Ondra v té chvíli nejšťastnější kluk na světě. Věříme, že mu radost vydržela doteď a může z ní čerpat při dalším sportování!

číst více
Mazars - Summer Sport Challenge for Pink Bubble

30. 9. 2020

Mazars - Summer Sport Challenge for Pink Bubble

Velmi děkujeme firmě MAZARS za jejich firemní výzvu! Na začátku léta vyhlásili mezi zaměstnanci charitativní challenge, kdy za každý jejich vyběhaný, vyježděný i vychozený kilometr věnovali 2 Kč. Jejich Summer Sport Challenge přinesla letos prý rekordní výsledky a nás obdarovali šekem na úžasnou částku 21.000 korun!
"Těší nás, že můžeme svým snažením přispět nadaci Pink Bubble, která podporuje mladé „Bublinky“, onkologické pacienty do třiceti let", zaznělo při předávání šeku v jejich kancelářích v pražském Karlíně.

My děkujeme všem, kteří se zapojili a sportovali jako diví. Protože jak řekl Dominik Pecka, známý český spisovatel a filozof, "sport je poezie pohybu a činu." :-)

číst více
Den dětské onkologie 2020

19. 9. 2020

Den dětské onkologie 2020

Pink Bubble Gang byl i letos na Dni Dětské Onkologie, který pořádá MUDr. Lucie Hrdličková, sdružení HAIMA CZ a projekt Můj nový život.
Je to hezký způsob, jak dát světu vědět o starostech i radostech malých pacientů a taky o pokroku v léčbě.
I o tom, že kolem mladých onkologických marodů se pohybuje spousta skvělých lidí a kvalitních organizací.
Je fajn, že si navzájem držíme palce, a když je potřeba, bez problémů spojíme síly.
Bylo by sice lepší, kdybychom se neměli o koho se starat, ale do té doby aspoň uděláme všechno možný, aby měli mladí onkopacienti co nejvíc důvodů se smát.

A i když tentokrát dorazilo díky momentální situaci méně lidí než vždy, atmosféra byla naprosto báječná a do naší růžové kasičky se přisypalo krásných 10.760,- Kč.

Děkujeme našim Bublinám, které si letos vzali chod růžového stánku na starosti a všem ostatním, kteří podporují nás a i jiné podobné organizace!

- Den dětské onkologie je pocta dětem, které úspěšně podstoupily onkologickou léčbu a vzpomínka na ty, které svému onemocnění podlehly -

číst více
Memoriál Dana Čelůstky

13. 9. 2020

Memoriál Dana Čelůstky

Letos se již potřetí uskutečnil Memoriál Dana Čelůstky - kaprařský závod na počest Bubliny Dana.

"V roce 2018 odešel po tvrdém boji se zákeřnou nemocí náš milovaný kamarád, parťák, přítel a syn Dan Čelůstka. Jeho největším snem a vášní byl lov velkých kaprů. 

Naším cílem je pomáhat lidem co bojují podobně jako bojoval Dan. Proto veškerý výtěžek chceme věnovat nadaci PINK BUBBLE, která pomáhá onkologickým pacientům plnit jejich sny. 

Díky ročníku 2020 jsme mohli přispět přes nadaci PINK BUBBLE ke splnění snu jednoho super človíčka, který se pere s rakovinou a je zapálený rybář. Jeho velkým snem byla zavážecí loďka na dálkové ovládání a díky vám všem se nám to podařilo zrealizovat a předat na už na začátku tohoto léta. Víťa byl šťastný jako blecha :) !!!
Další výtěžek zase poputuje k pacientům, kterým tato nadace pomáhá plnit sny..."

Petrův zdar Honza a Martin


A my strašně MOC děkujeme, Janku a Martine za organizaci a že děláte i ostatním našim Bublinám radost! Jste skvělí!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 232 960 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (212 v hodnotě 5 176 543 Kč)
ramecek
89
%

Herní notebook

Radek P. (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Radek a je mi 16 let. Dochodil jsem 9. třídu na základní školu v Ústí nad Labem. Letos před prázdninami se mi udělala z ničeho nic boule na krku a byl mi diagnostikován Hodgkinův lymfom. Ihned začala serie vyšetření a hospitalizací ve FN Motol.

ramecek
35
%

Horské kolo

Lukáš L. (14 let)

Dobrý den. Můj 14letý syn Lukáš poprvé onkologicky onemocněl před 4 lety. Tehdy se nám obrátil život naruby, protože dosud byl Luky velký sportovec - hrál aktivně baseball za jeden z nejlepších týmů v ČR. Ze dne na den začal podstupovat spoustu vyšetření, rentgenů, biopsií a také přestal chodit do školy a sportovat.

ramecek
83
%

Školní notebook

Míša V. (14 let)

Ahoj jmenuju se Míša, je mi 14 let a vloni v červnu mi byl diagnostikován tumor vaječníku. Léčím se na dětské onkologii v Brně. Mám za sebou 6 cyklů chemoterapie, ale bylo jich naplánovaných 7. Momentálně dojíždím na imunoterapii a beru léčbu z Ameriky. Taky mám za sebou 25 ozářek.

ramecek
41
%

Cesta za snem na Sibiř

Bára a Nina

Rakovina a její následná léčba obrátila Báře i Nině život naruby. Přestože svoji nesnadnou cestu každá prožívá jinak a každá si píše vlastní, jedinečný příběh, spojuje je touha po podobném snu. Po cestě za zdravím, za poznáním sebe sama a za novým začátkem.

ramecek
100
%

tablet s fotoaparátem

Samík Ch. (11 let)

Dobrý den. Jsem babička 11letého Samíka Charváta, kterého mám ve své péči. Chodí do 6.třídy Jedličkova ústavu v Liberci. Do 5 let žil s matkou (pila, brala drogy) mezi bezdomovci, pak byl matce odebrán

ramecek
100
%

notebook ASUS ZENBOOK

Vlastík (16 let)

V září tohoto roku byl náš syn Vlastík diagnostikován Ewingovým sarkomem měkkých tkání. Ze dne na den se nám změnil život. Syn přestal chodit do školy, sestra Anetka musí většinu času trávit s tatínkem, neboť já jsem se synem skoro stále v nemocnici.

ramecek
100
%

TELEVIZE a XBOX S KINECTEm

Leontýnka L. (10 let)

Jmenuji se Leontýnka a je mi 10 let. Před několika lety jsem se léčila s akutní lymfoblastickou leukemií. Zprvu jsem vše zvládala dobře, ale ke konci léčby už jsem měla potíže se stravou a nakonec jsem jen ležela a nedokázala jsem ani sedět.

ramecek
100
%

televize 40" Panasonic

Jára (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Jára a je mi 16let. Léčím se s Ewingovým sarkomem na pravém předloktí. Mám za sebou silné chemoterapie a před sebou operaci a další chemoterapie. Léčba bude ještě dlouhá.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

 • 8. ročník "PINK BUBBLE CHARITY GOLF 2019"

  V půlce září se uskutečnil další ročník našeho charitativního golfového turnaje v Golf Resortu Beroun. Nepršelo, nálada byla skvělá a společně jsme mohli dělat nejen to, co nás těší, ale i pomoci těm, kteří takové štěstí nemají a naši podporu potřebují. Tedy dětem a mladým lidem, kterým život zkomplikovala vážná nemoc. Děkujeme všem za podporu a účast a zároveň se těšíme na příští ročník v roce 2020.

KALENDÁŘ AKCÍ

Den dětské onkologie 2020
facebook event

19.9.2020 13 - 18 hodin

Den dětské onkologie 2020

V novém termínu, ale stejně skvělý! Třetí zářijovou sobotu na Malostranském náměstí budeme na místě i s naším růžovým stánkem a těšíme se na vás! Dorazíte?

Pink Bubble Charity Golf 2020

11. 9. 2020

Pink Bubble Charity Golf 2020

Náš pravidelný charitativní golf pro zvané na hřišti v Berouně.
Těšíme se na přihlášené a kdo by nás chtěl podpořit třeba příští rok a zahrát si, neváhejte a piště.:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME