+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
28 645 180 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
KOLORKY jsou v tom s námi. Děkujeme!

1. 5. 2023

KOLORKY jsou v tom s námi. Děkujeme!

Máme obrovskou radost, že Vám můžeme oznámit novou spolupráci se společností KOLORKY. Již před časem se tento úžasný a pracovitý tým, který přináší na trh překrásné barevné plenky, rozhodl podpořit nejen naši nadaci Pink Bubble. PINK BUBBLE tak bude mít své místo v podobě stránky na webu Kolorek. Tímto nádherným počinem, chtějí Kolorky náš nadační fond přiblížit zákazníkům a dát jim možnost podpořit nás ještě více. Zároveň mají zákazníci možnost nás podpořit v rámci jejich e-shopu, koupí knížky Jak zvládnout pobyt v nemocnici. Velice si této spolupráce vážíme a z celého srdce děkujeme!

číst více
Čarodějnice na Ladronce '23

29. 4. 2023

Čarodějnice na Ladronce '23

číst více
Charity Fashion Weekend v Metropoli '23

22. 4. 2023

Charity Fashion Weekend v Metropoli '23

Nesmírně děkujeme Nákupnímu centru Metropole Zličín za možnost být opět součástí CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI a za šek, který věnovala pro naši nadaci. Ve spolupráci s agenturou M-Ocean jsme proměnili naše Bublinky v modely, kteří předváděli nádherné outfity v designovém, komorním studiu na centrálním náměstí, kde se sešli významní hosté a příznivci módy, prohlédli si zajímavé vybrané módní kousky a prodiskutovali nové módní trendy. V rolích moderátorů vynikali opět náš skvělý Roman Vojtek a naše milovaná Martina Šmuková.

 

číst více
Golfistka Jana Melichová pomáhá Pink Bubble

21. 4. 2023

Golfistka Jana Melichová pomáhá Pink Bubble

Velice si vážíme oslovení Kateřiny Horiszny z agentury Wings of Czechia a jejich talentované mladé golfové hráčky Jany Melichové (24let, vítězka LET turnaje 2022). Tato mladá, úspěšná sportovkyně se rozhodla podpořit své vrstevníky, bojující s onkologickým onemocněním, dodat jim odvahu, podat pomocnou ruku a motivovat je. Máme tedy obrovskou radost, že Vám můžeme oznámit sérii golfových turnajů, jejichž účelem bude pomáhat právě našim onkologicky nemocným Bublinám. První turnaj, Chamber Challenge Golf Tour, se bude konat už 21.dubna na hřišti Royal Golf Beroun v rámci kterého, bude uspořádána sbírka právě pro naší nadaci Pink Bubble.

Vždy nás neskutečně mile překvapí, potěší a u srdce zahřeje, když se pro pomoc rozhodnou takto mladí lidé. Klobouk dolů a děkujeme! Hodně štěstí milá Jano!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 52 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (389 v hodnotě 11 480 713 Kč)
ramecek
22
%

Středoformátový fotoaparát

Honza D. (26 let)

Ahoj, jmenuji se Honza a v pěti letech mi byla poprvé diagnostikována ALL. Letos, 19 let po transplantaci kostní dřeně, jsem svedl bitvu v pořadí už se čtvrtým maligním onemocněním. Velmi rád fotím. Skrze objektiv zachycuji na kinofilm okamžiky a krásy kolem mne, pro které se vyplatí vždy bojovat :). 

ramecek
7
%

iPhone 14

Vojta T. (18 let)

Ahoj, jsem Vojta a je mi 18 let. Už přes rok se léčím s akutní lymfoblastickou leukemií. Kvůli léčbě nemohu chodit do školy, stýkat se s kamarády ani hrát můj oblíbený basketbal. Když mi to můj stav dovoluje, alespoň chodím s naším psem na procházky do přírody, což udržuje pozitivní mysl...

ramecek
100
%

Notebook

Vojta Š. (18 let)

Dobrý den, jmenuji se Vojtěch a je mi 18 let. Chodím na Střední školu stavební v Náchodě. Celá naše rodina - rodiče a mí tři sourozenci - je hodně sportovně založená. Běžkujeme, jezdíme na kolech... Nyní se ale už skoro rok léčím v pražském Motole s rakovinou štítné žlázy. Mám za sebou už tři operace. Teď podstupuji léčbu radiojódem.

ramecek
100
%

Fotoaparát Nikon

Terka K. (18 let)

Ahoj, jmenuji se Tereza, je mi 18 let a chtěla bych se s vámi podělit o svůj životní příběh, který není zrovna nejlehčí. Všechno to začalo před 10 lety. Byla jsem naprosto zdravé dítě, které si užívalo života a ráda jsem sportovala. Když náhle ze dne na den mi bylo diagnostikováno onemocnění AIHA (rozpad červených krvinek).

ramecek
100
%

Dovolená u moře s rodinou

Kuba C. (15 let)

Ahoj, jmenuji se Jakub a je mi 15 let. Jsem žákem 9. třídy a od začátku července 2019 se léčím s akutní leukémií na hematoonkologickém oddělení v Motole. Před onemocněním jsem se věnoval těžké atletice, především hodu kladivem. Nemám jen leukémii, ale od mala mám vývojovou dysfázii a skoro pět let se potýkám i s onemocněním ledvin, které teď při léčbě chemoterapií trošku mě a i lékaře pozlobí. Mají smůlu, lékaři vždy vyhrají :-).

ramecek
100
%

Mobilní telefon IPHONE XS

Kája M. (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Karel a letos mi bude 17 let. Bydlím v Pardubicích se svou mamkou a sourozenci a také jsem tu začal studovat střední průmyslovou školu, obor truhlář. Rád jezdím na kole, mám rád auta, ale nejvíc mě baví breakdance. Jenže na to teď zdravotně nemám.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Slavnostní zahájení sezóny Terapeutické zahrady 23'

  Ve středu 3.5. jsme slavnostně zahájili novou sezónu na naší Terapeutické zahradě v areálu @fnmotol. Loni plně zrekonstruované hřiště je oázou klidu nejen pro hospitalizované pacienty, ale jak jsme se dozvěděli i místem, kam chodí odpočívat, nadechnout se na čerstvém vzduchu i lékaři a sestřičky. Máme obrovskou radost, že dokonce předčilo očekávání a tak jsme po zimě chtěli novou sezónu zahájit opět slavnostně. Podpořit nás přišla obrovská spousta podporovatelů. Zahrát dětem do oken, které ven nemohly, přijel @kapitandemo s kapelou. Poděkování patří: Emma Smetana, Jorda Haj, Marcell, Andrea Kalivodová, Jan Koller, Miloš Pokorný, Aneta Vignerová, Jana Melichová, Petr Kolečko,Kapitán Demo, @pizzanuova, @beunique, @restauracecastleresidence, @mattel, @rauch, @zdravotniklaun, @frantisekortmann - Ať zahrada kouzlí úsměv Vám všem!

 • 1/2Maraton Praha '23

  Představte si, že jedete na rok studovat do cizí země přes Erasmus a rozhodnete se tam podpořit vámi vybranou nadaci. Tak přesně to udělaly tyto neskutečné čtyři mladé studentky. My smekáme nad jejich myšlenkou, dobrovolnictvím a chutí se poprvé postavit na trať 21km dlouhou. Sophie, Lucy, Connie, Hettie, my vám z celého srdce děkujeme a přejeme štěstí nejen na této cestě. Váš Pink Bubble Gang  CONGRATULATIONS!!! THANK YOU!

 • Den dětské onkologie '23

  V překrásném společenském sále Slovanského domu v Praze proběhl minulou sobotu 1.4. slavnostní Den dětské onkologie, který byl vyvrcholením každoroční osvětové kampaně. Pořadatelem by organizace Haima. Hlavním a všemi hosty netrpělivě očekávaným bodem programu bylo pomyslné vyřazení vyléčených pacientů z léčby. Bylo to velmi radostné i dojemné, na podiu bylo z rukou motolských lékařů odměněno několik desítek malých hrdinů! Smích i slzy dojetí tu byly přítomny po celé odpoledne a vřelá atmosféra se nesla celým prostorem. Děkujeme, že jsme mohli být součástí a přejeme sobě i vám co nejvíce vyléčených pacientů a co nejvíce důvodů k úsměvu!

 • Wintercamp '23

  Bránice nás bolí ještě teď. Ovšem největší radost máme z toho, jak byly děti nadšené a šťastné. Ten pocit nás bude dlouho hřát na srdci. Děkujeme Bublinky za tu hromadu smíchu, radosti a neskutečně krásné energie. Už teď je nám smutno a těšíme se příště... Opatrujte se! Váš Pink Bubble Gang

 • Valentýnský běh - RunCzech 23'

  Láska na trati. Valentýnský běh si v pražské Stromovce užilo téměř 500 zamilovaných
  Do závodu jsme se zapojili i my z Pink Bubble. RunCzech je pro nás zárukou hladkého průběhu příprav, super atmosféry a v neposlední řadě jsme vděční za nezanedbatelnou finanční podporu. Vybrané finanční prostředky využijeme na sportovní aktivity našich Bublin, tedy vyléčených onkologických pacientů, konkrétně na lyžařskou a snowboardovou výuku na blížícím se zimním sportovně-relaxačním pobytu pacientů v Krkonoších. DĚKUJEME!

KALENDÁŘ AKCÍ

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny
facebook event

3. 9. 2022

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny

Přijďte si 3. 9. 2022 od 14:00 do 20:00 užít barevný charitativní Den, kde nákupem každého výrobku, služby či občerstvení přispějete 20 % na Pink Bubble. Podrobné info najdete na facebookové události. Děkujeme a těšíme se!-)

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

Každoroční charitativní golfový turnaj v Berouně. Přihlašte se i vy a můžete s námi strávit krásný páteční golfový den!:-) Napiště si o více info na bublina@pinkbubble.cz a připojte se do našeho týmu.

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

10. 9. 2022, Břevnovský klášter

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

Srdečně vás zveme na další ročník Dne dětské onkologie, který se tentokrát bude konat v pražském Břevnovském klášteře.
Těšíme se na vás! :)

KŘEST Lehce střelené příručky Jak to zvládnout v nemocnici

30.11.

KŘEST Lehce střelené příručky Jak to zvládnout v nemocnici

Máme obrovskou radost, světelnou rychlostí se řítí do finiše krásný, s nadhledem a humorem psaný průvodce pro onkologické pacienty a taky pro všechny kolem nich. Už brzy na našem e-shopu kiss.

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME