Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

PF 2020

31. 12. 2019

PF 2020

Ze srdce přejeme všem to nejkrásnější růžovo do celého nového roku a hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví!⭐️

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!kiss

Holky z Bubliny Martina, Renáta, Martina a Kristýna.....

Vánoce pro Pink Bubble

10. 12. 2019

Vánoce pro Pink Bubble

Stále nemáte vymyšlené dárky na Vánoce pro vaše nejbližší? Máme pro vás super tipy, kterými nás můžete zároveň podpořit!
Horká novinka šňůrkových náramků od Spirit Beads, kterou můžete objednávat na www.spiritbeads.cz/pink-bubble/ nebo hdobóžové trička s vtipnými vánočními hláškami od Roman Šnajdrvint najdete na www.romanzalepsivanoce.cz.
A pokud by jste si je chtěli prohlédnout "naživo", máte možnost za týden v úterý 17. 12. od 13-18hodin na Korunní 41, kde budeme všichni a budeme se radovat, když vás uvidíme a Tůkneme si bublinkami osobně. Mejdlo na Korunní 41
....................................
Případně si můžete pořídit i speciální kolekci trenýrek od Styx, které byly vytvořeny jen a jen pro Pink Bubble! Dámské jsou momentálně skladem, pánská 1. várka se vyprodala rychlostí světla, ale na eshopu budou znovu zase co nevidět!:) Tak neváhejte a sledujte je, protože po Novém roce přibudou i trenky ve sportovní verzi s gumou:)
A jak tato spolupráce vznikla se můžete dočíst na blogu Trenýrkárny.cz

Velké DÍKY všem za tuhle božskou podporu, protože veškerý výtěžek z těchto báječných produktů pomůže dětem, jejich rodinám a mladým lidem, kterým Nadační fond Pink Bubble již 7let pomáhá!

Princezny pomáhají

4. 12. 2019

Princezny pomáhají

Děkujeme všem, kdo jakkoli přispěl či pomáhal na projektu Princezny pomáhají, protože zakončení této charitativní akce bylo naprosto úžasné a celý pohádkový večer se nesl ve znamení dobra, smíchu, hudby a velkých emocí!
Dražba fotografií 12 princezen a příspěvky v kasičce vynesli nádherných 61.100,- a my jsme štastné, že takový počin někdo vymyslel a vnesl do života spousty lidí zase nový krásný a nezapomenutelný zážitek.
Jmenovitě děkujeme organizátorovi a fotografovi Honzovi Kvardovi, Heleně Turkové za její entuziasmum:-), Monice Srovnalové za krásné šaty a moderátorkám, všem účinkujícím a samozřejmě samotným dražitelům.
A díky také naší Barušce Sobotkové, nejkrásnější princezně, která bojuje jako lvice a my na ní stále myslíme!(-)

Fotky z večera najdete si můžete prohlednout na FB profilu Honzy Kvardy.
Báječné pozdravy pro tento večer od princů můžete shlédnout TADY.
A celý nezkracený záznam akce ZDE, díky BuduPomahat.cz.!

Rodinný Modřín 2019

1. 12. 2019

Rodinný Modřín 2019

Pravidelný pobyt pro 15 rodin, v nichž si onkologickou léčbou prošlo některé z dětí či nově i mladých maminek, se opět konal na přelomu listopadu a prosince v rodinném penzionu Modřín ve Velké Úpě. A jako vždy o program, tentokrát v pirátském duchu, se pro ty nejmenší postaraly Bubliny – tedy bývalí onkologičtí pacienti Míša, Dan a Verča, kterým kdysi nadace pomohla a oni nyní chtějí pomáhat dalším. No a rodiče si mohli na chvilku jen povídat, procházet se po okolí či využít výtvarných programů, které pro ně byly připraveny. Také ale mohli využít wellnesu v penzionu, masáží od školených masérů Jarmily a Pavla nebo povídání s Dášou Šléglovou, zakladatelkou sdružení Klára pomáhá, které též podporuje pečující rodiny.
Díky rodině Pallových za péči v jejich pensionu a všem ostatním za báječný program pro malé i velké.
Velké díky musíme vyslovit společnosti MONETA MONEY BANK, která finančně tento pobyt podpořila a my jsme moc vděčni, protože bez nich by to nešlo!!!:-)

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (4 v hodnotě 71 079 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (169 v hodnotě 3 855 671 Kč)
ramecek
92
%

herní notebook Lenovo

Míša H. (12 let)

Ahoj, jmenuji se Michala a je mi 12 let. Chodím do šesté třídy, tedy vlastně nechodím :-). Jsem nemocná, mám akutní leukémii. O prázdninách, jen co jsem odjela na tábor, si pro mně máma musela dojet a začal kolotoč, vzali mě na motolskou hematoonkologii.

ramecek
66
%

televize a desková hra Fallout

Matouš P. (10 let)

Ahoj, jmenuji se Matouš a příští rok mi bude 11 let. Chodím do 4.třídy, kde mě baví matika a počítače. Taky chodím na karate a běhám za školní sportovní oddíl. Od září jsem ale nemocný a ještě dlouho nebudu moct ven a mezi kamarády a moc mi to neutíká.

ramecek
48
%

Stolní počítač

David B. (12 let)

Ahoj, jmenuju se David. Je mi 12 let a už druhým rokem nechodím do školy. Našli mi totiž nádor v noze a tak se teď léčím na Bulovce a v Motole a  ještě nějakou dobu budu. Už je to hrozně dlouhý, chybí mi kamarádi, basket, fotbal,

ramecek
62
%

Notebook

Viktorka B. (10 let)

Jmenuji se Viktorka a již 8 měsíců se léčím na hematoonkolickém oddělení v Motole s těžkou aplastickou anémií, což je úplný útlum kostní dřeně. Do devíti let jsem byla spokojená a zdravá holčička s vlasy až do pasu. Pak ale nastal nečekaný a ošklivý obrat.

ramecek
100
%

kolonožka s kárkou

Kačenka K. (12 let)

Dobrý den, brzy to bude rok, co se léčím ve FN Motol. Měla jsem nádor na mozku. Po operaci jsem absolvovala 43 dní ozařování a pak jsem začala chemoterapii. V červnu mě čeká její 8. blok. Po celou dobu nemohu do kolektivu, většinou jsem v nemocnici nebo doma s maminkou. Mám ráda přírodu, chodila jsem ráda na výlety, ale jsem teď hodně zesláblá a ujdu jen malý kousek.

ramecek
100
%

TRAMPOLÍNA

Eliška K. (12 let)

Moc bychom si pro naši malou bojovnici přáli venkovní trampolínu. Naší Elišce našli před 4 lety benigní nádor v hlavičce. Následkem mnoha operací a ozařování jí nefunguje endokrynní systém, což mimo jiné negativně ovlivňuje růst a hmotnost.

ramecek
100
%

Dětská elektrická čtyřkolka

Markéta J. (13 let)

Ahoj, jsem Markéta, je mi 13 let a chodím do 8.třídy ZŠ nedaleko Prahy. Momentálně se léčím s maligním schwanonem ve fakultní nemocnici v Motole. Bohužel zde zjistili, že u mě chemoterapie nezabraly,

ramecek
100
%

SPECIÁLNÍ TISKÁRNA

Barbora S. (28 let)

Krásný den! Jmenuji se Barbora a je mi 28 let. Ve 24 letech mi do života vstoupila rakovina vaječníků. Od té doby jsem bez vaječníků a bez dělohy. Prošla jsem chemoterapií a imunoterapií - injekce do třísel a podpaží. Bohužel se vloni metastáze opět objevily

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

 • 8. ročník "PINK BUBBLE CHARITY GOLF 2019"

  V půlce září se uskutečnil další ročník našeho charitativního golfového turnaje v Golf Resortu Beroun. Nepršelo, nálada byla skvělá a společně jsme mohli dělat nejen to, co nás těší, ale i pomoci těm, kteří takové štěstí nemají a naši podporu potřebují. Tedy dětem a mladým lidem, kterým život zkomplikovala vážná nemoc. Děkujeme všem za podporu a účast a zároveň se těšíme na příští ročník v roce 2020.

 • Kefír 2019 na zámku Kačina

  Festival Kefír byl jako každý rok nezapomenutelný a báječný!
  Velké díky organizátorům, že nám letos opět dali prostor být součastí této jedinečné akce a děkujeme všem, kteří se za námi stavili na našem růžovém stánku a podpořili dobrou věc!
  Letos naše růžovka přilákala i samotného Kašpárka a my ho tímto moc zdravíme.......-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Princezny pomáhají
facebook event

4.12.2019

Princezny pomáhají

Charitativní dražba fotografií Honzy Kvardy spojené s předvánočním přátelským setkáním a s doprovodem pohádkových melodií v podání různých umělců.-)

Benefiční bazar v Dačicích
facebook event

7.12.2019

Benefiční bazar v Dačicích

Benefiční bazar, který pro nás pořádá město Dačice. Oděvy, hračky, knížky a další věci budete moci koupit v kulturním domě Beseda. Bude i závěrečná afterparty s hudbou, tombolou a bude to prostě fajn, tak přijďte!:-))

Vánoční mejdlo na Korunní 41
facebook event

17.12.2019, 13-18hodin

Vánoční mejdlo na Korunní 41

Přijďte 17. prosince na vánoční mejdlo na Korunní 41. Koupí produktů od Spirit Beads a NOBOSS podpoříte onkologicky nemocné děti a mladé dospělé. A budou tam i trička od Roman za lepší Vánoce :-)
Budeme tam od 13 do 18 hodin. Moc se na Vás těšíme!

Roman za lepší Vánoce

20.12.2019 od 19,30hodin

Roman za lepší Vánoce

Vánoční svařák a předání šeku Pink Bubble od Romana Šnajdrvinta v Kavárně, co hledá místo na Praze 5. Přijdtě, těšíme se!:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME