Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

Růžový říjen Florbalu Chodov

18. 11. 2019

Růžový říjen Florbalu Chodov

Během pondělního florbalového zápasu Chodova se Spartou jsme z rukou Michala Bauera, zakladatele klubu a Jakuba Koháka, pondělní hvězdy večera, obdrželi šek na 179 007,- Kč.
A jak tato skvělá výsledná suma z růžového října vznikla? Základní kámen položili hráči a hráčky elitních týmů Florbal Chodov, kdy za každý vstřelený růžový gól věnovali 500 Kč. Ve zmíněném období nastřílely dohromady 77 branek a vydělali 38.500 Kč. Charitativní akci podpořily i juniorské týmy Floorball Group a většina soupeřů, proti kterým Chodov v průběhu Růžového října nastoupil (Vítkovice, Tatran, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Bohemians, Slavia Plzeň), a třeba také jihoměstský radní pro sport Mgr. Jan Stárek. Všichni jmenovaní dohromady přispěli částkou 26.000 Kč. Dalších 6.360 vhodili do kasičky návštěvníci domácích zápasů Chodova.
Největší část peněz ale vzešla z aukce růžových dresů! Ta přinesla 108.147 Kč, přičemž nejdražší dres kapitánky žen Jany Vávrové přišel na 9.400 Kč a vydražila ho ZŠ Donovalská.
DĚKUJEME VŠEM, kteří jakkoli přispěli! Obzvlášt chodovským týmům a managementu klubu Karlovi, Davidovi, Michalovi a Honzovi za jejich nadšení do tak krásné akce!
Fotky ze zápasu a předání ke shlédnutí ZDE.

SKATEHAND 2019

2. 11. 2019

SKATEHAND 2019

Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun!!
Atmosféra byla jako minule úžasná. Již hodinu před otevřením čekali za dveřmi první lidé a po otevření to byl nakupovací hodinový maratón, kdy se prodalo téměř všechno:-)
Takže děkujeme všem, co darovali spoustu těch úžasných věcí na prodej a děkujeme také všem, kteří dorazili a podpořili nás na místě! Neskutečně si toho vážíme!
Obrovský díky patří také partnerům akce, kteří celou akci podpořili od Red BullQueensAmbassadors až po Norberts donuts či báječnou kávou od Coffeespot Praha. 
A největší DÍK patří samozřejmě Maxu Habancovi a jeho ženě Natálce Majvaldové, bez kterých by se tohle vůbec neuskutečnilo! A ještě dalším jejich kamarádům, kteří s celou přípravou pomáhali.
Bez vás všech by se nikdy nepovedlo dosáhnout tak skvělé akce a tak krásné částky...... Jste nejlepší!

Ještě jednou obrovské DÍKY a budeme se těšit na tuhle parádní akci zase za rok!

Ulice dětem Prachatice

26. 10. 2019

Ulice dětem Prachatice

Milí prachatičtí přátelé a ostatní, s velikánskou radostí sdělujeme, že akce Ulice dětem Prachatice, která se konala na konci října, "přisypala" do růžové kasičky Pink Bubble úžasnou částku 46.287 korun!
Tento dar bude rozdělen mezi 4 rodiny, které se v důsledku péče o malého pacienta ocitly ve finanční tísni. Zejména na počátku, kdy rodiče plní obav a nejistoty vstřebávají čerstvou diagnozu svého dítěte a řeší vše potřebné pro dlouhodobý pobyt dítěte v nemocnici, nezbývá čas a energie řešit i běžné denní starosti. A vzhledem k tomu, že rodina téměř vždy přichází o jeden příjem rodiče doprovázejícího dítě během léčby, je taková okamžitá pomoc velmi užitečná.
Jsme rádi, že můžeme pomáhat a jsme pyšní na to, že jste se rozhodli připojit se k nám!
Ze srdce děkujeme také Portusu Prachatice a Rodinnému centru Sluníčko za organizaci této úžasné akce a podporu!-)

Radotín pro Pink Bubble

23. 10. 2019

Radotín pro Pink Bubble

Městská část Praha 16 - Radotín předala Nadaci Pink Bubble šek na téměř 40 tisíc korun.
Starosta Karel Hanzlík a místostarosta Miroslav Knotek dnes předali ředitelce Nadačního fondu Pink Bubble Martině Mecerové šek na částku, která pochází ze vstupného prvního dne nového bazénu a z příspěvků vybraných během Radotínského burčákobraní včetně nájemného za stánky jednotlivých vinařů. Celkem jde o částku 39 368,- Kč.
Nadace Pink Bubble použije peníze na pobyty onkologicky léčených mladých pacientů a splnění jejich přání.
Pink Bubble a Městská část Praha 16 děkuje všem občanům, kteří přispěli na sbírku!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (5 v hodnotě 135 890 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (162 v hodnotě 3 602 460 Kč)
ramecek
0
%

herní notebook Lenovo

Míša H. (12 let)

Ahoj, jmenuji se Michala a je mi 12 let. Chodím do šesté třídy, tedy vlastně nechodím :-). Jsem nemocná, mám akutní leukémii. O prázdninách, jen co jsem odjela na tábor, si pro mně máma musela dojet a začal kolotoč, vzali mě na motolskou hematoonkologii.

ramecek
20
%

HERECKÉ KURZY

Nikki S. (27 let)

Ahoj všem a díky, že jste tady a zajímáte se o naše příběhy! Ten můj začal v září 2018, kdy mi byla diagnostikována rakovina prsu. Musela jsem hned nastoupit na půlroční chemoterapii, poté mě čekala operace a 30 ozařovacích frakcí.

ramecek
76
%

klávesy a židle

Paula Š. (17 let)

Ahoj, jmenuji se Paula a je mi 17 let. Studuji 2.rokem obor truhlář, řezbář. Ráda sportuju, hraju na flétnu a na kytaru, začala jsem se učit i na klávesy.. Škola mně moc baví - hlavně praxe. Bohužel poslední týden letních prázdnin mi zjistili leukémii.

ramecek
55
%

speciální transportní vozík

Mirunka J. (10 let)

Mirunka se narodila v roce 2009 jako zdravé miminko. Ve dvou a půl letech začala vrávorat a padat. Vyšetření ukázalo cystu na mozku, dle lékařů nepodstatnou. Dcerka dobře prospívala, byla šikovná, hodná. V pěti a půl letech se ale výrazně zhoršila. Magnetická rezonance prokázala nádor, který utlačoval mozek a Mirunce hrozilo oslepnutí.

ramecek
100
%

fotoaparát zrcadlovka

Karolína K. (13 let)

Dobrý den, jsem maminka 13leté Karolínky. K 10. narozeninám dostala nepěkný "dárek" v podobě akutní lymfoblastické leukémie. Léčila se 2 roky. Měli jsme ohromnou radost, že jsme to zvládli, ale letos v květnu se nemoc v plné síle vrátila. Byla to pro všechny těžká rána.

ramecek
100
%

NOTEBOOK

Denisa D. (20 let)

Dobrý den. Před rokem a půl mi byla diagnostikována rakovina lymfatických uzlin ve 3.stadiu. Po několika operacích jsem teď už rok na udržovací chemoterapii, na kterou mě jednou týdně rodiče vozí do nemocnice a která mě připravuje na transplantaci kostní dřeně.

ramecek
100
%

počítač

Anežka M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Anežka a je mi 19 let. Studuji v prvním ročníku na pedagogické fakultě angličtinu a výtvarnou výchovu. Nyní se léčím s Hodgkinovým lymfomem ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Mám mnoho zálib, především těch uměleckých.

ramecek
100
%

Herní notebook

Milan K. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Milan a v prosinci mi bylo 16 let. Aktivně jsem hrával fotbal a florbal a poznával nové lidi kolem sebe. V lednu 2019 mi diagnostikovali akutní lymfoblastickou leukémii a okamžitě se celé mé rodině změnil od základu život...

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

 • 8. ročník "PINK BUBBLE CHARITY GOLF 2019"

  V půlce září se uskutečnil další ročník našeho charitativního golfového turnaje v Golf Resortu Beroun. Nepršelo, nálada byla skvělá a společně jsme mohli dělat nejen to, co nás těší, ale i pomoci těm, kteří takové štěstí nemají a naši podporu potřebují. Tedy dětem a mladým lidem, kterým život zkomplikovala vážná nemoc. Děkujeme všem za podporu a účast a zároveň se těšíme na příští ročník v roce 2020.

 • Kefír 2019 na zámku Kačina

  Festival Kefír byl jako každý rok nezapomenutelný a báječný!
  Velké díky organizátorům, že nám letos opět dali prostor být součastí této jedinečné akce a děkujeme všem, kteří se za námi stavili na našem růžovém stánku a podpořili dobrou věc!
  Letos naše růžovka přilákala i samotného Kašpárka a my ho tímto moc zdravíme.......-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Florbalové utkání pro PINK BUBBLE
facebook event

18.11.2019

Florbalové utkání pro PINK BUBBLE

Florbalové TV utkání od 19hod - SH Jižní Město - Superliga mužů - Chodov vs. Sparta a vyvrcholení sbírky Růžový říjen pro Pink Bubble. Více na stránkách Florbalu Chodov.

Princezny pomáhají
facebook event

4.12.2019

Princezny pomáhají

Charitativní dražba fotografií Honzy Kvardy spojené s předvánočním přátelským setkáním a s doprovodem pohádkových melodií v podání různých umělců.-)

Benefiční bazar v Dačicích
facebook event

7.12.2019

Benefiční bazar v Dačicích

Benefiční bazar, který pro nás pořádá město Dačice. Oděvy, hračky, knížky a další věci budete moci koupit v kulturním domě Beseda. Bude i závěrečná afterparty s hudbou, tombolou a bude to prostě fajn, tak přijďte!:-))

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME