+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
33 399 827 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Burza kabelek v Yankee Candle na podporu onkopacientů

6. 5. 2024

Burza kabelek v Yankee Candle na podporu onkopacientů

První květnové pondělní odpoledne jsme měly opravdu krásné - vpravdě holčičí! Byly jsme totiž pozvány do výrobny světově proslulých designových svíček Yankee Candle do Havraně u Mostu, protože jejich zaměstnanci si Nadační fond Pink Bubble vybrali jako cíl své podpory!

A vymysleli to skvěle - uspořádali kabelkovou burzu, kde se sešlo na 250 kabelek, které už delší dobu zahálely na dně skříní, aby udělaly radost někomu jinému. Téměř všechny se prodaly dalším majitelkám a celý výtěžek 36.300 korun putuje našim statečným Bublinkám.

Děkujeme moc! A nejen za tento štědrý finanční dar, ale i za čas, který jsme ve vaší společnosti, milé dámy, mohly strávit. Děkujeme za nesmírně zajímavou prohlídku továrny (mimochodem - je jediná mimo USA a zásobuje celý evropský a asijský trh miliony svých voňavých výrobků) a příjemné posezení s několika zaměstnankyněmi včetně tří milých dam, které bohužel spojuje onkologické onemocnění.

Držíme jim palce a všem přejeme pevné zdraví a gratulujeme k vřelé a přátelské atmosféře, která ve firmě se 450 zaměstnanci (!!!) panuje a je strašně znát, že v ní všichni pracují rádi.
Děláte krásnou voňavou práci a ještě myslíte na ostatní, kterým třeba zrovna není úplně do zpěvu.

Díky, díky, díky, těšíme se na cokoliv dalšího s YANKEE CANDLE!

číst více
Sanofi velkoryse podpořilo duševní zdraví Bublinek

24. 4. 2024

Sanofi velkoryse podpořilo duševní zdraví Bublinek

Nesmírně děkujeme společnosti SANOFI za obrovskou podporu a finanční dar ve výši 30 tisíc Euro na projekty zaměřující se na zvyšování kvality duševního zdraví onkologických a hematologických pacientů, díky němuž můžeme kouzlit úsměvy na tvářích našich Bublinek. 

Slova pana Juraje Lobodáše ze Sanofi, ředitele CHC pro regiony Čechy a Slovensko, nás opravdu dojala:

"Uvědomuji si, jak je tato věc důležitá a jsem hrdý na to, že se s vámi mohu podělit o to, že jsme nedávno poskytli dar inspirativní nevládní organizaci – Pink Bubble.
Jedná se o cílevědomou organizaci podporující mladé lidi, kteří bojují s rakovinou. Pink Bubble uznává jedinečnost každého pacienta a jeho potřeby. Jejich cílem je nabídnout pacientům individuální podporu a pomoci jim splnit jejich sny a přání, zvednout jim náladu a pozitivně ovlivnit jejich duševní pohodu.
Toto poslání s námi hluboce rezonuje, protože sdílíme hluboké porozumění s emocionálním zmatkem a rizikem duševního vyčerpání, které přichází s tak extrémně obtížnou situací. Bylo mi ctí přispět k této věci a velkou inspirací setkat se s oddaným týmem Pink Bubble.
Děkuji Nadačnímu fondu Pink Bubble za úžasnou práci, kterou dělá pro pacienty a jejich rodiny."

A my děkujeme za takto srdečná a velkorysá slova uznání, která nás nesmírně těší a dávají smysl naší práci, stejně jako zpětná vazba od maminky jedné z našich Bublinek:

"Nám jste také pomohli v té tak těžké životní situaci a moc vám za to ještě jednou děkujeme - úžasná myšlenka vytvořená úžasnými lidmi."

číst více

12. 4. 2024

"Pravda a láska" přinesla Bublinkám 88 tisíc!

Tento nádherný obraz pana prezidenta vytvořil talentovaný výtvarník a designer a zároveň náš milý kamarád Tomáš Vavřík speciálně pro Pink Bubble. Jeho obrazy se objevují ve veřejných i soukromých sbírkách po celém světě, nejvýrazněji v galerii Microsoft v Seattlu.

Úžasný portrét Václava Havla vznikl unikátní technikou "propisotů" - písmenko po písmenku - které umělec koupil z pozůstalosti po významném grafikovi Josefu Flejšarovi. Na obraze můžete pozorným okem najít slova jako "pravda", "láska", "svoboda" ❤...

Obraz byl na charitativním plese Městské části Prahy 1 na Žofíně v pátek 12. dubna v rámci tiché aukce vydražen za neuvěřitelných 88 tisíc korun, které letí na podporu našich Bublinek. Děkujeme z celého srdce jak Tomášovi, tak šťastnému a velkorysému dražiteli... Jsme nesmírně vděčni!

číst více
Adoptovali jsme pokoj pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí

1. 3. 2024

Adoptovali jsme pokoj pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí

Tak z tohoto máme opravdu ohromnou radost! Propojili jsme se s úžasným projektem Nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda, který v areálu Fakultní nemocnice Motol postavil a provozuje první dům v ČR pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí. V něm poskytují bezplatné ubytování rodinám vážně nemocných dětí, mezi kterými je většina hemato-onkologických pacientů, tedy našich Bublinek.

A my jsme hrdí na to, že můžeme podpořit tento projekt a na TŘI ROKY jsme adopotovali pokojíček, který poskytne rodinám dlouhodobě nemocných dětí jejich "bublinku bezpečí", ABY RODINY MOHLI BÝT SPOLU. Společně věříme, že přítomnost blízkých je pro hospitalizované dítě tím nejdůležitějším lékem. Držíme palce...

A i přestože jsou pokojíčky krásné, hlavně ať jste brzy doma!!!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (4 v hodnotě 109 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (446 v hodnotě 13 378 849 Kč)
ramecek
50
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

ramecek
9
%

iPhone 15

Zuzka Š. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Zuzana a je mi 15 let. Léčím se v Motole na dětské hematoonkologii s osteosarkomem. Můj příběh začal na konci září, kdy mě "jen" bolela noha. Po měsíci a půl, kdy jsem se konečně dostala do správných rukou, přišla zpráva, se kterou nikdo nepočítal - že mám osteosarkom stehenní kosti a léčba bude trvat asi 1 rok.

ramecek
80
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
78
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
100
%

Herní notebook Lenovo

Míra Z. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Míra a je mi 14 let. Jsem žákem 8. třídy a ještě nedávno jsem byl veselý kluk, který trávil hodně času s kamarády. Chodili jsme hrát fotbal a také jsme si rádi zahráli počítačové hry. Od mých čtyř let mě vychovává moje babička Marie, která mi věnuje veškerou péči. Mám ještě mladší sestřičku Marušku.

ramecek
100
%

rybářské pruty s navijáky

Dan Č. (17 let)

Dobrý den. Jmenuji se Dan a je mi 17 let. Ve 2 letech mi byl diagnostikován zhoubný nádor v močovém měchýři. Po náročné léčbě mi musel nakonec být močový měchýř odstraněn a místo něj vytvořen vývod.

ramecek
100
%

Freestyle koloběžka s helmou

Aleš K. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Aleš a letos mi bude 11 let. Chodím do 4. třídy základní školy. Rád sportuji, jezdím na snowboardu a na koloběžce. Na podzim mi zjistili Ewingův sarkom na noze, se kterým se léčím už 8 měsíců. Až budu zdravý, tak chci znova jezdit na koloběžce.

ramecek
100
%

TŘI MOBILNÍ TELEFONY

Eszter (17 let)

Dobrý den, pocházím ze Slovenska, ale od tří let žiji v Čechách. Léčím se s Hodgkinovým lymfomem. Studuji obor kuchař-číšník, teď jsem dokončila 1. ročník. Moje zájmy jsou čtení, vaření a turistika.