Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Nadace ČEZ pomáhá !

10. 3. 2021

Nadace ČEZ pomáhá !

S hrdostí a radostí bychom se s vámi chtěli podělit o to, co se povedlo v minulém – pro všechny tak neobvyklém a nelehkém – roce. Jedním z našich stálých projektů je totiž jednorázová finanční podpora rodin dětských a mladých dospělých pacientů do 30 let, které se vinou onkologického onemocnění dostanou do finanční nouze. Zejména na začátku často velmi dlouhé léčby, kdy bývá jeden z rodičů nucen opustit zaměstnání a doprovázet své nemocné dítě na pobytech v nemocnici a posléze o něj pečovat doma, je finanční výpadek náhlý a citelný.
Než si rodiny vyřídí všechny nezbytné formality k zajištění podpory od státu nebo jiných organizací poskytujících dlouhodobou finanční pomoc, je NF Pink Bubble připraven rychle s touto situací pomoci.
Na tuto nesmírně důležitou okamžitou pomoc ale naštěstí nejsme sami. Máme vedle sebe silného a můžeme již také říci, že věrného partnera (vzájemná spolupráce, na kterou jsme nesmírně hrdí, trvá již od roku 2014), bez kterého by byl tento projekt jen těžko realizovatelný: NADACI ČEZ !!!
. . .
A tak bychom rádi oznámili, že v rámci projektu NADACE ČEZ „NEJSI SÁM - pomoc rodinám mladých onkologických pacientů“ jsme od května 2020 do ledna 2021 mohli rozdělit mezi 48 rodin dětských a mladých dospělých pacientů neuvěřitelnou částku 480 tisíc korun!
. . .
A jak rodiny tuto pomoc využily? Od splacení nájemného přes výživové doplňky či příspěvek na rehabilitaci, mohly rodiny pořídit třeba i čističku vzduchu nebo zařízení do dětského pokojíčku. Za všechny uvádíme poděkování od mladé onkologické maminky z Olomoucka:
"Dobrý den, vážená a milá nadace. Jsem v léčbě a pečuji o malého synka, který je mou obrovskou oporou a hnacím motorem. Nejen já, ale i Martínek už potřebuje svůj vlastní prostor, a proto jsem si pro něj moc přála patrovou postel se skříní a stolem kvůli úspoře místa. Moc moc děkujeme celému týmu Pink Bubble, Nadaci ČEZ i všem vašim dárcům. Nesmírně zahřeje u srdce, že se má člověk "v nouzi" na koho obrátit a dostat tak pocit, že na všechno není úplně sám a jeho osud není ostatním lhostejný. Obrovské DÍKY! Syn je z nového pokojíčku nadšený a jeho rozzářená očka bych přála vidět každé mamince! Za to vše mi stojí s nemocí bojovat, opravdu moc děkuji! Monika"
. . .
Děkujeme Nadace ČEZ a EPP Pomáhej pohybem !embarassed

číst více
Rozhovor na DVTV

22. 2. 2021

Rozhovor na DVTV

Včera vylétnul do světa rozhovor s naší báječnou zakladatelkou Martinou Šmukovou na portálu DVTV.
Pokud jste ještě nezaznamenali, určitě si najděte 20minut čas a rozhovor si pusťte ZDE...

"Podaří se nám zařídit skoro všechno, nejčastěji si děti přejí telefony a počítače nebo zážitky, mají se po léčbě na to těšit. Mladí by se měli rozběhnout do života a rakovina je zbrzdí, už si uvědomují, že to nemusí dopadnout dobře", říká také Martina pro rozhovor.

Ohlas byl veliký a my vám všem za krásné reakce a podporu naší Bubliny DĚKUJEME!!!
Okamžitě se nám začla plnit momentální přání Bublinek z webu a nyní jsou téměř všechna naplněna!
A již se nám také ozvali další Bubliny pacienti a brzy budeme moci tedy plnit s vaší pomocí jejich přání, sny či tužby dál a dál.

A krásné poselství od srdce zveřejnila k rozhovoru i sama Martina Šmuková:
"Kdykoli v souvislosti s Nadační fond Pink Bubble mluvím o mladých onkologických pacientech, snažím se ze všech sil nezobecňovat a nepasovat se do role znalce. Vím, jak rozdílné máme povahy, zázemí, podmínky, jak rozdílně vnímáme svět...
A jen tuším - z příběhů, které jsem si od našich Bublin poslechla, i z těch, které jsem s nimi mohla sdílet - čím si procházejí.
Bublinky, jsem vděčná, že jste mě (a nás všechny kolem) do svého života pustili, a doufám, že vám s partou z Pink Bubble budeme co nejužitečnější ❤️.
Děkuji moc za rozhovor v DVTV a Emmě Smetaně. Vznikl už před koncem roku, ale snad je stále aktuální. Krásný den všem!"

číst více
Trenýrky Pink Bubble od Trenýrkárna.cz

16. 2. 2021

Trenýrky Pink Bubble od Trenýrkárna.cz

Síť prodejen a e-shop se spodním prádlem Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx dlouhodobě podporují nadační fond Pink Bubble a Loono prodejem speciálních kolekcí trenýrek značky Styx. V Den světového boje proti rakovině pak tyto organizace Trenýrkárna.cz podpořila ještě mimořádným darem.

„Ve světový den boje proti rakovině jsme darovali organizacím Pink Bubble a Loono 10 % z našeho obratu,“ říká Petr Polák z Trenýrkárna.cz a dodává: „S nadačním fondem Pink Bubble spolupracujeme dlouhodobě v rámci kampaně s českou značkou spodního prádla Styx, kterou založil bývalý ambasador kampaně FxCK CANCER Petr Vlasák, který svůj boj s rakovinou bohužel prohrál. To je také jeden z důvodů proč se této problematice a pomoci dlouhodobě věnujeme."
Aktuálně jsou v prodeji trenýrky z nové kolekce na podporu nadačního fondu Pink Bubble.

My jim za jejich úžasnou podporu MOC DĚKUJEME, velmi si jí vážíme!
„Díky dlouhodobé spolupráci s Trenýrkárna.cz můžeme pomáhat více lidem, kteří to potřebují. Vážíme si proto jejich podpory a finanční pomoci, protože právě i díky pomoci ostatních se nám daří vykouzlit na tváři onkologicky nemocným pacientům úsměv,“ říká Martina Mecerová, ředitelka nadačního fondu Pink Bubble.

A pokud nás tedy chcete podpořit i vy koupí našich suprtrup trenýrek Pink Bubble, podívejte se na stránky TRENÝRKÁRNY a vyberte si ty své :)

číst více
Metropole Zličín pro Pink Bubble

4. 1. 2021

Metropole Zličín pro Pink Bubble

Balení dárků před Vánocemi se zhostila krásně Metropole Zličín.
Mohli jste si nechat zabalit své vánoční dárky každý adventní víkend ZDARMA nebo za případný dobrovolný příspěvek do naší růžové kasičky.
O zabalení dárečků se postaraly šikovné hostesky, které vaše balíčky zabalily elegantně a především ekologicky do recyklovatelných papírů. Dárky bylo možné zpestřit také jmenovkou či různými přírodními dekoracemi, jako je jmelí, jehličí nebo červené bobule a věřte, že vypadaly fakt nádherně!:-)

Do Pink Bubble se tak vybralo krásných 7.258,- Kč a my tímto DĚKUJEME vám zákazníkům a také METROPOLI ZLIČÍN, která tento nápad zrealizovala.

Přejeme krásný růžový Nový rok všem!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 224 559 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (245 v hodnotě 6 491 411 Kč)
ramecek
73
%

iPad s tužkou

Zuzka K. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Zuzka, letos mi bylo 11 let a chodím do 5. třídy. Než jsem onemocněla leukémií, chodila jsem do přírody, zajímala jsem se o nerosty, ale hlavně jsem zpívala ve velkém pěveckém sboru a hrála na klavír. Teď v průběhu léčby, která už trvá skoro rok, nemohu chodit do školy, ani do sboru.

ramecek
12
%

Herní notebook

Kuba S. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Kuba a je mi 15 let. Mé problémy začaly na konci minulého roku. Bolívala mě hlava, někdy se mi i točila, až jsem myslel, že upadnu. A pak jsem začal pociťovat, jak mi slábne pravá půlka těla. Při vyšetření v naší děčínské nemocnici mi našli tumor mozkového kmene, který kvůli umístění nejde vyoperovat.

ramecek
6
%

iPhone 11

Valérie Z. (17 let)

Jmenuji se Valérie a studuji plzeňskou Integrovanou střední školu živnostenskou, obor kadeřnice. Mezi mé zájmy patří výlety do přírody a příroda celkově, a pak mě taky baví motokros, protože táta, brácha a já jezdíme spolu :-).  V den mých 17. narozenin mi lékaři oznámili, že mám rakovinu lymfatických uzlin, hodgkinův lymfom.

ramecek
87
%

Play Station 5

Honza Ch. (25 let)

Jmenuji se Honza a je mi 25 let. Pracuji jako údržbář/elektrikář v jedné firmě. Měl jsem celkem normální život jako každý mladý pracující Čech, dokud nás nepostihl koronavirus, ale tak to mají všichni. Jenže mě to „nestačilo“. Asi před rokem jsem si na fotbale namohl kolena. Pravé nepřestávalo bolet...

ramecek
100
%

karbonové plavky

Věrka Z. (22 let)

Dobrý den, jmenuji se Věra a jsem z Kutné Hory. V roce 2009 jsem se léčila s rakovinou kostí v levé noze. I když léčba byla úspěšná, zhoubný nádor bohužel nešel z kolena vyoperovat, proto jsem musela podstoupit amputaci nohy nad kolenem. Jsem aktivní plavkyně a vrcholově sportuji s handicapovanými plavci a mým cílem je zúčastnit se Paralympijských her v Tokiu v roce 2020.

ramecek
100
%

Dron

Linda V. (24 let)

Zdravím, jmenuji se Linda, je mi 24 let a v březnu 2018 mi byla zjištěna akutní myeloidní leukemie. Prošla jsem sérií chemoterapií a nakonec jsem v srpnu 2018 byla odtransplantována. Bohužel se mi to v květnu 2019 zase vrátilo, dostala jsem další sérii chemoterapií a teď jsem v remisi. 

ramecek
100
%

HERECKÉ KURZY

Nikki S. (27 let)

Ahoj všem a díky, že jste tady a zajímáte se o naše příběhy! Ten můj začal v září 2018, kdy mi byla diagnostikována rakovina prsu. Musela jsem hned nastoupit na půlroční chemoterapii, poté mě čekala operace a 30 ozařovacích frakcí.

ramecek
100
%

LASEROVÁ TISKÁRNA

Tadeáš S. (7 let)

Náš syn Tadeáš nedávno podstoupil léčbu mozkového nádoru. Teď už je doma, je ale bez imunity, a tak jsme se rozhodli pro domácí školu. K tomu by se nám velmi hodila barevná laserová tiskárna na tisk a výrobu učebních pomůcek a podkladů.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Den dětské onkologie 2020
facebook event

19.9.2020 13 - 18 hodin

Den dětské onkologie 2020

V novém termínu, ale stejně skvělý! Třetí zářijovou sobotu na Malostranském náměstí budeme na místě i s naším růžovým stánkem a těšíme se na vás! Dorazíte?

Pink Bubble Charity Golf 2020

11. 9. 2020

Pink Bubble Charity Golf 2020

Náš pravidelný charitativní golf pro zvané na hřišti v Berouně.
Těšíme se na přihlášené a kdo by nás chtěl podpořit třeba příští rok a zahrát si, neváhejte a piště.:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME