Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Veřejná sbírka SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

15. 10. 2021

Veřejná sbírka SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

S radostí vám oznamujeme, že máme schválené vyúčtování veřejné sbírky "SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ" za uplynulých dvanáct měsíců.
.
Za toto období jsme spolu s vámi splnili přání BUBLINÁM - mladým onkologickým pacientům do 30 let v CELKOVÉ HODNOTĚ 1.994.918,- Kč!!!
OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ patří všem našim dárcům za jejich dechberoucí podporu!!!
A velké DÍKY letí také našim pravidelným podporovatelům, kterým neunikne snad skoro žádné přání našich Bublinek a pravidelně nákou kačku pošlou a také komentujou naše příspěvky, čímž vysílají pozitivnív vlnu všem.
Velmi nás vaše podpora těší i obzvlášť v době Covidu, to jsme získali pocit opravdové semknutosti a radosti.
.
Také stojí za velkou zmínku, že oproti minulému období jsme potěšili o dvacetpět Bublinek více a přispěli jste na jejich přání o JEDEN MILION a kousek korun navíc, což je neuvěřitelné a vy všichni naši dobrodinci - DĚKUJEME !!!
Vy jste prostě neuvěřitelní a my jsme štastní, že vás máme!
.
Bára, Karolína, Tereza, Martin, Samuel, Žaneta, Leo, Maruška, Kamil, Laura, Adam, Matěj, Blanka a další a další......
Tohle je jen část Bublin, kterým jste splnili jejich přání či sen a vykouzlili jim úsměv na tváři a pomohli jim v situaci, kdy to moc potřebovali!
Děkujeme vám i jejich jménem.
.
Máváme vám a přejeme krásný slunečný den!
My ho takový díky vám mít budeme.
Váš Pink Bubble Gang

číst více
Marks & Spencer slaví !

29. 9. 2021

Marks & Spencer slaví !

Marks & Spencer slaví již 25 let v České republice.
A přestože by měli dárky dostávat, rozdávají je oni!
Třeba minulé Vánoce prodejem svých výrobků podpořili několik charitativních organizací v několika městech. A "naše Praha a Liberec" nakonec vynesli neuvěřitelných 200tisíc korun!
.
Minulý týden tato světoznámá značka své výročí i náležitě oslavila a náš růžový gang byl u toho. V zahradách britského velvyslanectví se konala M&S Fashion Show, na kterou se můžete podívat i vy na tomto odkazu.
Děkujeme za pozvání marketingové ředitelce Heleně Vyhnánkové a celému týmu, že nás mají rádi.
A pozor na této fajn akci jsme se dozvěděli, že nás zřejmě podpoří letos zase!!!
.
DĚKUJEME vám, jste prostě úžasní!

číst více
10. ročník - Pink Bubble Charity Golf 2021

10. 9. 2021

10. ročník - Pink Bubble Charity Golf 2021

DĚKUJEME všem hráčům a patronům za podporu na našem výročním desátém charitativní golfu v Beroun Golf Club.
Také MOC DĚKUJEME všem dárcům, kteří vložili ceny do naší každoroční tomboly, protože bez ní by to nebylo to správné zakončení turnaje.:-)
.
Již podesáté musíme s velkou radostí konstatovat, že to byl opět naprosto úžasný, kouzelný a nezapomenutelný den – a to zejména díky vám! Věříme, že si to všichni zúčastnění užili stejně jako my.
Rády bychom vám s hrdostí oznámily, že tento den byl korunován výtěžkem bezmála 450 tisíc korun! Z celého srdce děkujeme, vaší štědrosti si nesmírně ceníme.
Je to pro nás závazek, abychom využily peníze co nejlépe ve prospěch projektů, kterými v různých oblastech pomáháme našim statečným Bublinkám, mladým onkopacientům, kteří právě bojují s nemocí nebo s jejími následky.
Tentokrát prostředky získané během turnaje pomohou zrealizovat další z našich ozdravných pobytů a zároveň se budou velkou měrou podílet na revitalizaci terapeutické zahrady ve FN Motol, která je hojně využívána právě malými i většími pacienty nejen z hemato-onkologické kliniky. Co nejsrdečněji děkujeme, že jim díky vám můžeme zprostředkovat tyto krásné zážitky.
.
Speciální poděkování letí k celému týmu z Beroun Golf Clubu za jejich skvělý servis a Kampa Group Catering za epesní nasycení a napojení všech přítomných.

A jako poslední děkujeme také České televizi Sport za návštěvu a reportáže, které můžete v celé své kráse shlédnout ZDE anebo rozhovor z turnaje s Jiřím Welschem ZDE.:)

Fotky z celého turnaje najdete na našem facebookovém profilu v albu 10. ročník Pink Bubble Charity Golf 2021.
.
Z lásky váš PINK BUBBLE GANG
.
.
Pokud nás budete chtít podpořit příští rok, přijměte, prosím, naše srdečné pozvání na další, již 11.ročník turnaje, který se bude konat v pátek 9. září 2022 opět v Beroun Golf Clubu.
Máte-li tedy chuť se s námi a s Pink Bubblepotkat a podpořit nás, zapište si růžově do svých diářů. Už teď se těšíme na viděnou!-)
Místo pro svůj flight si můžete rezervovat již nyní na e-mailu: bublina@pinkbubble.cz.

číst více
Hasiči ÚPICE mají rádi Bublinky

8. 9. 2021

Hasiči ÚPICE mají rádi Bublinky

Mladí i ti trochu odrostlejší KLUCI ze sboru dobrovolných hasičů v podkrkonošské Úpici opět letos podpořili Bubliny a poslali jim skvělých 40 tisíc korun!!
Tato částka je výdělkem z prodeje občerstvení na Svatojakubské pouti konané na konci léta.
Z výše daru je jasné, že všem opravdu chutnalo!:-)
.
Děkujeme Jirkovi Fulkovi a jeho kolegům, že myslí na naše Bubliny a slibujeme, že proměníme Váš dar v několik úsměvů na tvářích našich mladých onko-bojovníků!
Díky, že nás máte rádi!
.
A mrkněte i na jejich milý pozdrav! Máme vás rádi, kamarádi..)

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 207 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (279 v hodnotě 7 576 344 Kč)
ramecek
39
%

Rodinná dovolená

Karolína S. (14 let)

Dobrý den, vím, že plníte dětem přání, když prochází velice těžkou etapou svého života. Každý máme někdy špatné období. Bohužel i my - a hlavně naše dcera - jsme ho museli zažít. Ve 14ti letech jí našli nádor v hrudníku. Bylo to pro ni velice psychicky náročné a dosud je. Kája je osmačka, co miluje zpěv a elektrickou kytaru. Ve volných chvílích zpívá ve sboru.

ramecek
0
%

Herní notebook

Honza S. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Honza a v listopadu mi bude 14 let. Chodím do osmé třídy základní školy v Příbrami. Když jsem byl prvňáček, přestala mi fungovat kostní dřeň a já se ocitl ve FN Motol, kde mi ji transplantovali a do školy jsem se vrátil jako třeťák. Mám strašně rád fotbal a moc mě baví skákat na trampolíně.

ramecek
25
%

Elektrická koloběžka a herní konzole PS4

Justin K. (12 let)

Dobrý den, jmenuji se Justin a je mi 12 let. Chodím do 7. třídy ZŠ v Kopřivnici. Mám strašně rád fotbal, a když jsem byl zdravý, hrál jsem snad denně! Taky mě baví basketbal. Ve škole mám nejradši asi matiku a kreslení, rád kreslím zvířata. Léčím se ale s leukemií v Motole.

ramecek
28
%

iPhone 12 Pro

Kačka Č. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Kačka, je mi 17 let a studuji na střední zemědělské škole, obor veterinářství. V únoru roku 2021 mi byl diagnostikován adenokarcinom tlustého střeva, který není u dětí tak obvyklý. Vše začalo anemií, která se stále zhoršovala, tak jsem byla poslána do FN Motol. Zpráva o zhoubném nádoru nás celou rodinu velice šokovala, jelikož nikdo nevěděl, co od toho očekávat.

ramecek
100
%

TŘI MOBILNÍ TELEFONY

Eszter (17 let)

Dobrý den, pocházím ze Slovenska, ale od tří let žiji v Čechách. Léčím se s Hodgkinovým lymfomem. Studuji obor kuchař-číšník, teď jsem dokončila 1. ročník. Moje zájmy jsou čtení, vaření a turistika.

ramecek
100
%

Horské kolo a notebook

Maruška Š. (18 let)

Zdravím. Jmenuji se Marie a je mi 18 let. Od 6 let žiju v dětském domově. Studuji obor kadeřnice na střední škole v Přerově a letos ji ukončím závěrečnými zkouškami (tedy doufám :-D). Chystám se ale ještě na další studium – ošetřovatelství na střední škole v Odrách.

ramecek
100
%

Telefon Apple iPhone

Viki S. (14 let)

Dobrý den, děkuji, že jste rozklikli můj příběh. Jmenuju se Viki a je mi 14 let. Jsem žákyní 8.ročníku, ale školu jsem musela odložit, protože se už od loňského července léčím s Ewingovým sarkomem, který jsme objevili na dovolené. Na pravé straně břicha udělala velká boule a nemohla jsem skoro vůbec chodit, protože mě bolela noha.

ramecek
100
%

Výbava na závodní lukostřelbu

Ondra Č. (11 let)

Ondra si začátkem jarního koronaviru zlomil na koloběžce nohu nad kolenem. Absolvoval operaci, kde mu nohu sešroubovali a den poté, co jsme ho přivezli domů, nám volali, že to není růstová cysta, jak si mysleli, ale zhoubný nádor. Za 4 dny už nastoupil do Motola na první chemoterapii.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • 10. ročník Pink Bubble Charity Golf 2021

  DĚKUJEME všem hráčům a patronům za podporu na našem výročním desátém charitativní golfu v Beroun Golf Club.
  Také MOC DĚKUJEME všem dárcům, kteří vložili ceny do naší každoroční tomboly, protože bez ní by to nebylo to správné zakončení turnaje!
  Díky vám všem se nám podařilo vybrat částku 449.900,- korun.
  Tentokrát prostředky získané během turnaje pomohou zrealizovat další z našich ozdravných pobytů a zároveň se budou velkou měrou podílet na revitalizaci terapeutické zahrady ve FN Motol, která je hojně využívána právě malými i většími pacienty nejen z hemato-onkologické kliniky.
  A těšíme se už na příští ročník, který se odehraje 9.9.2022... Přihlašte se i vy...!:-)

 • Den dětské onkologie 2020

  Den dětské onkologie pořádá MUDr. Lucie Hrdličková ze sdružení HAIMA CZ a projekt Můj nový život.
  Je to hezký způsob, jak dát světu vědět o starostech i radostech malých pacientů, a taky o pokroku v léčbě.
  I o tom, že kolem mladých onkologických marodů se pohybuje spousta skvělých lidí a kvalitních organizací. Je fajn, že si navzájem držíme palce, a když je potřeba, bez problémů spojíme síly.
  Dnes jsme se potkali s Šance Olomouc, Nové Háro, Můj nový život, Zlatá rybka a
  Nadační fond Šance onkoláčkům.
  Bylo by sice lepší, kdybychom se neměli o koho se starat:-), ale do té doby aspoň uděláme všechno možný, aby měli mladí onko-pacienti co nejvíc důvodů se smát!

  Děkujeme za tento projekt!

 • Pink Bubble Charity Golf 2020

  DĚKUJEME všem flightům a všem hráčům za podporu na našem charitativní turnaji v Beroun Golf Clubu.
  Díky vám všem se nám podařilo vybrat rekordní částku 646.000,- korun, která beze zbytku poputuje na další projekty Pink Bubble pro naše Bublinky.
  Jste úžasní, jste skvělí a my vám posíláme obrovskou bublinu radosti a štěstí.
  Vaší podpory si moc vážíme!

  Vaše Bubliny

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

KALENDÁŘ AKCÍ

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

20. - 28. 8. 2021

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

S radostí vám zveme do Möet Champagne Lounge, Mlýnské nábřeží 507, Karlovy Vary.
Ochutnejte šampaňské filmových hvězd, přijďte se osvěžit skleničkou bulinek a podpořte tím Pink Bubble.

Soundtrack Poděbrady
facebook event

26. - 29. 8. 2021

Soundtrack Poděbrady

Každoroční závěr prázdnin je ve znamení Soundtracku Poděbrady - festivalu filmové hudby. A nám je ctí, že jsme opět přizváni i s naším růžovým týmem a růžovým kontejnerem plným krásného merche a charitativních bublinek :-)

Better World Festival
facebook event

27. 8. 2021

Better World Festival

Na vědomost se dává, že budeme hosté Better World Festivalu na výstavišti v Přerově. Naše Bublinky se postarají o náš růžový stánek s merchem a vy jste na tento hiphopový festival srdečně zváni! :-)

Mělník pro OnkoBublinky
facebook event

4. 9. 2021

Mělník pro OnkoBublinky

Sobota 4. září je dnem, kdy zapomenete na starosti kolem vás a podpoříte dobrou věc. Přijďte si s námi užít charitativní Den pro Pink Bubble.
My tam budeme s naším stánkem a doprovodný program je taky velmi růžově zajímavý:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME