+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
28 645 180 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Vánoční kalendář s CEWE pro Pink Bubble

8. 11. 2022

Vánoční kalendář s CEWE pro Pink Bubble

Z každého vánočního kalendáře, který si necháte až do konce roku vyrobit z vlastních fotografií u společnosti Cewe, nám cinkne v kasičce koruna na podporu našich Bublin. Vytvořte si jedinečný, unikátní, vzpomínkami a emocemi nabitý kalendář. Budete mít nádherný dárek pro babičku s dědou, nebo třeba pro paní učitelku. A přitom vás může hřát krásný pocit, že jste pomohli k úsměvu někomu od nás, z naší růžové nadace. Moc děkujeme.

číst více
Zmrzlinové léto s 4fin Holding

6. 10. 2022

Zmrzlinové léto s 4fin Holding

Na začátku října jsme s obrovskou vděčností převzali šek na více než 80 tisíc korun od poradenské společnosti 4fin Holding, která se rozhodla podpořit naše Bublinky zmrzlinovou zaměstnaneckou soutěží a přispět tím ke splnění jejich přání v době náročné onkologické léčby. Nesmírně si této štědré pomoci vážíme a děkujeme za ni.

číst více
Den dětské onkologie

10. 9. 2022

Den dětské onkologie

V areálu Břevnovského kláštera zúčastnili 8. ročníku Dne dětské onkologie, který byl věnován rodinám, jejichž děti prošly onkologickou léčbou. Na programu pro malé i velké hosty nechybělo kouzelnické představení, hudební vystoupení a spousta informací. Naši přátelé ze společnosti Cuddle Me nám jako bonus věnovali výtěžek z prodeje svých předmětů. Moc jim za to děkujeme, stejně jako pořadatelské organizaci Haima CZ za pozvání na Břevnov. Tento krásný den plný radosti, naděje a milých setkání jsme si moc užili. 

číst více
Pink Bubble Charity Golf Challenge

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf Challenge

V klubovně golfového hřiště Beroun Royal Golf Clubu se ráno sešla skoro stovka golfistů s dobrým srdcem. Důvodem byl 11. ročník naší nejdůležitější fundraisingové akce, charitativního turnaje Pink Bubble Charity Golf Challenge, který jsme v Berouně uspořádali pod laskavou záštitou vedení tohoto privátního klubu, pánů Vojtěcha Matějčka a Michala Tůmy.
Počasí bylo letní, nálada skvělá, greeny heboučké, jídlo z Kampa Parku excelentní a ceny v tombole motivující. Lidé, kteří toho spoustu dokázali jak ve světě byznysu, tak sportu či kultury, vzali hole a míčky do ruky a pro dobrou věc, přesněji pro naše Bublinky, „vyhráli“ společnými silami neuvěřitelných 604 tisíc korun!
Podpořit nás přišly i mediálně známéosobnosti, třeba sportovci Jiří Welsch, Vladimír Šmicer, Antonín Panenka, Ladislav Vízek, Ivan Hašek nebo šéfkuchař Zdeněk Pohlreich či režisér Ondřej Trojan s manželkou Bárou. Částku do poslední koruny rozdělíme do ozdravných a zážitkových projektů, které našim statečným Bublinám dovolí odpočinout si od náročné léčby, nasbírat spoustu hezkých zážitků a nabrat tolik potřebnou sílu.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (5 v hodnotě 140 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (350 v hodnotě 10 203 406 Kč)
ramecek
21
%

iPhone 13

Jakub Ch. (11 let)

Jsem maminkou onkologicky nemocného syna. Téměř 11letý Kuba se léčí s nediferencovaným sarkomem v oblasti páteře. Kuba rád hrál fotbal a florbal a samozřejmě hry na PC. Aktuálně sport může jen amatérsky - po resekci nádoru má zpevněná záda titanovými bloky.

ramecek
80
%

Výlet na hudební festival s kamarádkou

Verča N. (18 let)

Ahoj, jmenuji se Verča, je mi 18 let a studuji zdravotnické lyceum v Ústí nad Labem. Od začátku tohoto roku se léčím v pražské nemocnici v Motole s Hodgkinovým lymfomem. Momentálně se zotavuji z chemoterapie a pomalu se i vracím zpátky do svého života. Během mé léčby jsem však zameškala mnoho, včetně festivalu ROCK FOR PEOPLE s mou nejlepší kamarádkou.

ramecek
21
%

Stolní počítač s velkým monitorem

Jakub S. (14 let)

Jmenuji se Jakub, je mi 14 let a jsem z Vyškova. Před 3 lety jsem onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií. Místo oslavy 11. narozenin a užívání si letních prázdnin s kamarády jsem musel do brněnské Dětské nemocnice a tady podstoupit náročnou léčbu.

ramecek
34
%

Chytré hodinky a Playstation

Patrik L. (12 let)

Dobrý den, jmenuji se Patrik, je mi 12 let a jsem z Orlové, kde bydlíme s mamkou a mladší sestrou. Chodím do 4. třídy. Jde mi matematika a informatika, baví mě taky přírodověda a rád jezdím na kole. Jednou měsíčně ale dojíždíme s maminkou do Brna na dětskou onkologii. Před 5 lety se mi totiž objevil nádor, který je sice nezhoubný, ale nebezpečný.

ramecek
100
%

LEGO

Petr K. (10 let)

Milý Ježíšku, máme desetiletého syna Péťu. Je to šikovný kluk, který překonal dvouletý boj s leukemií a teď se mimo školu může naplno věnovat svým koníčkům :-). Ve škole ho baví matematika a tělocvik a mimo to se zajímá o Minecraft, sleduje youtubery a také rád rybaří.

ramecek
100
%

Dovolená v Egyptě se sestrou

Zuzka F. (19 let)

Dobrý den, jmenuji se Zuzka a minulý rok, týden před mými 19. narozeninami, jsem si na krku nahmatala bulku. Po důkladném vyšetření a odstranění této bulky mi byla diagnostikována rakovina lymfatických uzlin - Hodgkinův lymfom.

ramecek
100
%

jezdecké potřeby

Kateřina R. (11 let)

Jmenuji se Kateřina a je mi 11 let. Vloni v říjnu jsem se začala léčit na onkologické onemocnění v Praze v Motole. Čeká mě ještě dlouhý čas, než se vyléčím. Moc mi chybí zvířátka a nejvíce moji milovaní koníci.

ramecek
100
%

Notebook s dokovací stanicí

Klára B. (13 let)

Ahojky, jsem Klárka a tenhle rok mi bude 14 let. Bydlím v Českých Budějovicích, ale od února se léčím v Motole v Praze s relapsem akutní lymfoblastické leukémie, která se mi vrátila po 3 letech. Je to pro mě moc těžké, trávit zas tolik času tak daleko od domova, rodiny se sourozenci a od kamarádů. 

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Plachtění Bublin v Holandsku

  Naše Bubliny se opět vydaly na moře, na 126 let starou holandskou plachetnici. Zažili týden se slaným větrem ve vlasech, s přáteli, kteří si prošli léčbou stejné nemoci, kteří tedy díky tomu sdílí stejně optimistický pohled na svět a dokážou se radovat z těch nejmenších maličkostí i nejbláznivějších zážitků. Týden na moři mělkém, přesto tajemném, denně překvapujícím a prostě překrásném. Všichni spolu, na jedné lodi, za jeden provaz. Považte, tohle neměli ani Mušketýři cool

 • Otevření Terapeutické zahrady a dětského hřiště ve FN Motol

  Děkujeme všem za přízeň a návštěvu na slavnostním otevření zrekonstruovaného hřiště a terapeutické zahrady ve Fakultní nemocncici v Motole. Nakonec nás sluníčko zahřálo na těle a myslíme, že i všechny na duši.:)

 • Wintercamp '22

  Další z nezapomenutelných ročníků našeho zimního tábora s názvem "Ať náš v břiše lechtá tuna plyše". Bubliny a Krtci máváme vám a těšíme se na příště!:)

 • Pink Bubble Charity Golf '21

  Jubilejní DESÁTÝ ročník! DĚKUJEME všem hráčům a patronům za velkou podporu v berounském Golf Clubu.
  A těšíme se už na příští ročník, který se odehraje 9.9.2022... Přihlašte se i vy...!

 • Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary '21

  Moët & Chandon zde pořádal „Přípitek na dobrou věc“, kde se úvodního přípitku symbolicky ujal prezident festivalu Jiří Bartoška a Martina Šmuková.

KALENDÁŘ AKCÍ

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny
facebook event

3. 9. 2022

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny

Přijďte si 3. 9. 2022 od 14:00 do 20:00 užít barevný charitativní Den, kde nákupem každého výrobku, služby či občerstvení přispějete 20 % na Pink Bubble. Podrobné info najdete na facebookové události. Děkujeme a těšíme se!-)

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

Každoroční charitativní golfový turnaj v Berouně. Přihlašte se i vy a můžete s námi strávit krásný páteční golfový den!:-) Napiště si o více info na bublina@pinkbubble.cz a připojte se do našeho týmu.

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

10. 9. 2022, Břevnovský klášter

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

Srdečně vás zveme na další ročník Dne dětské onkologie, který se tentokrát bude konat v pražském Břevnovském klášteře.
Těšíme se na vás! :)

KŘEST Lehce střelené příručky Jak to zvládnout v nemocnici

30.11.

KŘEST Lehce střelené příručky Jak to zvládnout v nemocnici

Máme obrovskou radost, světelnou rychlostí se řítí do finiše krásný, s nadhledem a humorem psaný průvodce pro onkologické pacienty a taky pro všechny kolem nich. Už brzy na našem e-shopu kiss.

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME