Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Stream pro dobrou věc 2

9. 6. 2021

Stream pro dobrou věc 2

Ve středu se koná již druhý charitativní stream pro Pink Bubble od Petra Procházky a po naší Martince Šmukové bude hostem DJ Roxtar a jeho Adolfeen!

Tak nečum jinam a koukej 9.6. v 17,30 SEM!
.
Děkujeme, kluci!!!
.
.
Peca CZECH - tenhle táta od rodiny se vrátil ke své jedné dávné lásce a to jako fanoušek počítačových her.
A protože vždy může mít hraní i další rozměr, rozhodl se přitom pomáhat naší Bublině svou DONATE sbírkou na jeho stránkách až do konce roku 2021.
Nejštědřejší dárce pak odmění i dosud nevydanými počítačovými hrami.
.
A kdybyste nás chtěli podpořit třeba koupí růžového merche od tohoto sympaťáka, můžete tak učinit ZDE:
.

Streamů s různými hosty bude ještě několik, tak sledujte náš facebook nebo stránky Petra a buďte s námi! Díky!

číst více
Charitativní běhy FÉNIX RUN

4. 6. 2021

Charitativní běhy FÉNIX RUN

První kolo charitativního běhu s Pojišťovnou VZP, a. s., které se neslo v duchu květnové lásky PVZP FénixRun Běžím s láskou, je za námi a my chceme poděkovat všem účastníkům a běžcům, kteří se přihlásili a podpořili tak nejen naši Růžovou Bublinu!
Celkový výtěžek činil 261.231,- korun a rozdělil se mezi čtyři charitativní organizace včetně nás.

Naše zakladatelka Martina Šmuková tak převzala šek na 52.200 Kč, které se podařilo získat na startovném a dobrovolných příspěvcích v rámci tohoto virtuálního charitativního běhu.

Další kolo FénixRun Běžím za sluníčkem z celkových čtyř nás čeká již zanedlouho a vy si můžete také přidat a to přihlášením od 24.5. na stránkách FÉNIX RUN, kde se dozvíte veškeré informace a zjistíte třeba i to, kdo vyhrál první kolo nebo do jakých dalších běhů se letzos můžete ještě připojit!

Tak neváhejte a přidejte se k nám nebo sdílejte dál, abychom mohli podpořit další potřebné projekty a neziskové organizace.

Děkujeme!

číst více
RunCzech: The Battles of The Team

21. 5. 2021

RunCzech: The Battles of The Team

Květnový charitativní Volkswagen Prague Virtual Marathon je v plném proudu a jako třešnička na dortu se v neděli 30.5. koná The Battle of The Teams - v srdci Evropy, v centru Prahy vypukne v 6,30hodin tento unikátní běžecký závod.
Tyto závody podporují čtyři neziskové organizace včetně naší Růžové Bubliny a závěrečný BoT je tedy rozdělen do čtyř týmů profesionálních maratonců a jednoho kapitána. Náš hvězdný tým pod záštitou Skupiny ČEZ v čele s Jirkou Homoláčem vede olympijská vítězka a mistryně v běhu na lyžích Kateřina Neumannová.
Celý hvězdný tým si můžete prohládnout ZDE.
.
Děkujeme pořadateli RunCzech za přizvání, protože 10 % z každé registrace na Volkswagen Virtual Maraton Praha je věnován na charitativní účely.
.
Závod si budeme moci pustit i z pohodlí domova.
Sledujte The Battle of The Teams 30. 5. v 6:20h na:
➡️ ČT sport
➡️ YouTube kanálu RunCzech
➡️ dalších streamovacích platformách
.
RunCzech: "Nejedná se pouze o závod, ale o nový přístup k běžeckému sportu napříč celou společností. Chceme změnit vnímání maratonu jako týmového sportu a vnést do něho více napětí. Záleží na každém běžci v týmu, záleží na každé uběhnuté sekundě a tím se můžeme těšit na drama do úplného konce."
.
Závěrem bychom vás i přilákali slovy kapitánky Kateřiny: "Jsem přesvědčená, že vítězem se stane každý, protože se běží pro dobrou věc!"

číst více
Finále CEWE FOTOKNIHA roku

19. 5. 2021

Finále CEWE FOTOKNIHA roku

Sledujte 19.5. od 18 hodin finále soutěže CEWE FOTOKNIHA na youtube kanálu nebo facebooku CeWe Color.
Akce bude díky Covid-19 situaci poprvé ON-LINE a naše Růžová Bublina tam bude mít i svůj medailonek.

Díky knihám přihlášeným do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2021 věnuje společnost CeWe Color na charitu částku 86.400 Kč, kterou rozdělí rovným dílem mezi Nadační fond Pink Bubble a Domov Sue Ryder – pro každého tedy krásných 43.200 Kč.

A vyhrát můžete při sledování i vy!
"Sledujte pozorně online finále soutěže a vyhrajte hodnotné ceny od společnosti Samsung a CEWE. Během přenosu zveřejníme 5 různých čísel (tzn. PIN). Čísla si zaznamenejte a na výzvu moderátora je napište do chatu YouTube nebo Facebook, na kterém finále vysíláme."

Více info ZDE.

A pokud i vy přemýšlíte o krásné vzpomínce nebo dárku pro někoho blízkého, fotokniha je to NEJ....

DĚKUJEME!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 162 683 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (261 v hodnotě 7 041 717 Kč)
ramecek
7
%

Fotoaparát Olympus

Verča K. (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Verča a je mi 16 let. Studuji 1.ročník Obchodní akademie, ale moc jsem si ji zatím neužila. Od začátku prosince roku 2020 se léčím s akutní myeloidní leukémií v Praze ve FN Motol. Tato diagnóza mě i moje okolí velmi překvapila, jelikož jsem neměla téměř žádné zdravotní problémy.

ramecek
0
%

Elektrická koloběžka a sluchátka

Tonda M. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Tonda a je mi 14 let. Studuji na víceletém gymnáziu v Pardubicích. Od prosince se léčím ve FN Motol s nádorovým onemocněním. Mám za sebou 4 cykly chemoterapie a dlouhou cestu rekonvalescence před sebou. Bohužel mi nemoc vzala všechnu svalovou sílu, kondici, částečně i hybnost v rukách a nohách. Co mi ale nikdy nevezme je víra, že „ji“ určitě porazím!

ramecek
50
%

Kurz na asistenta pedagoga

Lenka L. (30 let)

Dobrý den, jmenuji se Lenka a jsem z Brna. Ve 14 letech jsem prodělala Hodkginův lymfom a ve 27 pak karcinom prsu. Po té první léčbě jsem se rozhodla věnovat pomoci nemocným a vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Začala jsem pracovat na dětské onkologii jako sestřička. Pak jsem ale onemocněla podruhé a v důsledku následných komplikací po léčbě nemohu bohužel toto povolání vykonávat.

ramecek
59
%

iphone a sluchátka

Magdalena N. (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Magdalena a je mi 16 let. Studuji na střední zdravotnické škole obor praktická sestra a doufám, že i přes zdravotní potíže studium dokončím, protože mě baví pomáhat ostatním lidem, kteří naší pomoc potřebují. Zhruba před měsícem mi doktoři oznámili, že mám Hodgkinův lymfom - rakovinu lymfatických uzlin, tudíž jsem se i já ocitla v situaci, kdy potřebuji péči a pomoc druhých.

ramecek
100
%

smart televize

Terka O. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Tereza a je mi 16let. Léčím se s akutní leukemií už 3 měsíce. Před třemi týdny mi zemřela maminka, tak se mi toho v životě dost změnilo, nejen kvůli mé nemoci.

ramecek
100
%

Herní notebook

Milan K. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Milan a v prosinci mi bylo 16 let. Aktivně jsem hrával fotbal a florbal a poznával nové lidi kolem sebe. V lednu 2019 mi diagnostikovali akutní lymfoblastickou leukémii a okamžitě se celé mé rodině změnil od základu život...

ramecek
100
%

NOTEBOOK A ZDRAVOTNÍ MATRACE + POSTEL

Jana B. (15 let)

Jmenuji se Jana, je mi 15 let a od léta jsem onkologický pacient :-(. Probíhá u mě léčba pomocí chemoterapií v Motole a tam jsem se dozvěděla o vaší nadaci. Měla bych na vás velkou prosbu.

ramecek
100
%

iphone

Andrea F. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Andrea a je mi 17 let. Na Nový rok jsem si nahmatala bouli u klíční kosti a začala to hned řešit. Nakonec mi v Motole diagnostikovali Hodkinův lymfom. Mám za sebou dva náročné měsíce s chemoterapiemi a pár měsíců léčby před sebou.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Den dětské onkologie 2020
facebook event

19.9.2020 13 - 18 hodin

Den dětské onkologie 2020

V novém termínu, ale stejně skvělý! Třetí zářijovou sobotu na Malostranském náměstí budeme na místě i s naším růžovým stánkem a těšíme se na vás! Dorazíte?

Pink Bubble Charity Golf 2020

11. 9. 2020

Pink Bubble Charity Golf 2020

Náš pravidelný charitativní golf pro zvané na hřišti v Berouně.
Těšíme se na přihlášené a kdo by nás chtěl podpořit třeba příští rok a zahrát si, neváhejte a piště.:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME