Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

Soundtrack Poděbrady 2019

1. 9. 2019

Soundtrack Poděbrady 2019

Již potřetí jsme byli charitativním partnerem festivalu filmové hudby Soundtrack Poděbrady 2019, který poslední prázninový víkend pořádá v půvabném lázeňském městečku producent a skladatel Michal Dvořák. Program byl již tradičně nadupaný koncerty, filmovými produkcemi i soutěžemi a zábavou pro malé i velké. Specialitou festivalu je promítání filmů s živým hudebním doprovodem. Letos festival zahájila Šakalí léta a v sobotu se promítal Amadeus, který živě doprovázel velký symfonický orchestr. Nádherný zážitek! Poslední večer patřil ukázce z připravovaného muzikálu We will rock you s písněmi skupiny Queen – na toto představení byly pozvané i naše Bublinky a večer si skvěle užily.:-)
Na kolonádě jste tu po celou dobu festivalu mohli potkat i různé osobnosti hudebně-filmové scény, např.Martina Dejdara či Jiřího Dvořáka, ale také růžový „kontejner“ Pink Bubble! V něm jsme nabízeli dobročinné růžové bublinky a naše krásné propagační předměty. Letos z výtěžku, který činil krásných 37tis. korun, přispějeme na splnění přání 11leté Adélky, která se po překonání onkologického onemocnění navrací do běžného života a moc by si přála elektrokolo a také pomůžeme peněžitými prostředky dvěma rodinám s malým onkolog. pacientem.
Děkujeme ze srdce Michalu Dvořákovi i celé produkci festivalu, bylo nám u vás opět báječně a doufáme, že s námi počítáte i napřesrok. My se totiž už moc těšíme!!!

Rodinný festival KEFÍR 2019

31. 8. 2019

Rodinný festival KEFÍR 2019

Festival Kefír v areálu zámku Kačina byl jako každý rok nezapomenutelný a báječný!
Velké díky organizátorům, že nám letos opět dali prostor být součastí této jedinečné akce a děkujeme všem, kteří se za námi stavili na našem růžovém stánku a podpořili dobrou věc!
Letos naše růžovka přilákala i samotného Kašpárka a my ho tímto moc zdravíme.......-)
A pokud jste zaváhali a nejeli, tak to příští rok napravte a vyražte, protože tenhle festival pro celou rodinu rozhodně stojí za to!
Čest Kašpárku v rohlíku a BEJBYPUNK FOREVER!!!!!!

PINK BUBBLE KARMA OUTLET

22. 8. 2019

PINK BUBBLE KARMA OUTLET

Buď IN a nakup v Pink Bubble Karma Outletu a pomůžeš nejen svému šatníku! :-)

Miluješ ten pocit, když se ti podaří ulovit parádní kousek s ještě lepší slevou?
A co kdybychom ti k nákupu ještě přibalili plnou tašku dobré karmy, protože výtěžek z prodeje jde na ušlechtilou věc?
Pak není proč váhat.
Zastav se za námi do Pink Bubble Karma Outletu v Praze na Starém Městě, U Obecního dvora 9. Čekat na tebe bude více jak 5 000 zlevněných kousků. Od oblečení pro dámy a pány, až po boty, šperky a doplňky. Najdeš tu jak úlovky od oblíbených značek z shopping center, tak poklady z návrhářských kolekcí jako třeba kozačky Prada nebo oblek Hugo Boss. A hlavně vše s 30 - 70% slevou. Nejde ale o žádný výprodej staré kolekce. Vše jsou outfity, které si pro natáčení osobně vybraly kostymérky z Hollywoodské produkce, takže v nich budeš zaručeně trendy.
A to nejlepší na konec? Nákupem jakéhokoliv kusu oblečení přispěješ celou částkou Nadačnímu fondu Pink Bubble, který plní přání dětem a mladým lidem bojujícím s rakovinou.
Oháknout se dobrou karmou, která rozhodně nikdy z módy nevyjde, můžeš vždy v úterý, středu a čtvrtek od 14:00 do 19:00 minimálně do konce září.
Těšíme se na tebe!

Slavonice fest 2019

4. 8. 2019

Slavonice fest 2019

Naše dvě velvyslankyně růžového dobra Martina a Renáta letos opět hrdě reprezentovaly nadační fond Pink Bubble na hudebněfilmovém festivalu ve Slavonicích.
Ráda bychom použili slova zakladatelky Mariny Šmukové, protože to mluví za vše! :-)
"Nejkrásnější mrňavej festival, co znám. Že se na sebe na ulici nebo v sámošce usmějou úplně cizí lidi, pozoruju spíš na jihu Evropy. Nebo na jihu zeměkoule. A tady, na jihu Čech, se to normálka dělo taky!!!
Díky moc Bára Trojanová s Ondřejem za to, že jste tak paličatí a tenhle krásnej jihočeskej festival s láskou pipláte - různým překážkám navzdory.
A děkuju, že přitom dáváte prostor dobrým skutkům. Tak třeba naši Pink Bubble hosté poctivě podporovali pitným režimem v podobě PINK frizzante - bublinek z Jindrovo vinařství. A v letňáku na náměstí navíc chroupali dobročinný popcorn z Country Life BIO. Díky, Lucie Staňková, žes to všechno domluvila a díky díky díky úplně všem, kteří. To se nám to bublá, když nám tolik lidí drží palce!!! "

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (3 v hodnotě 93 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (154 v hodnotě 3 398 926 Kč)
ramecek
0
%

dovolená s přítelkyní

Pepa V. (20 let)

Dobrý den, jmenuji se Pepa, je mi 20 let a momentálně se léčím ve FN Motol na dětské onkologii s lymfomem. Je to už mé třetí onkologické onemocnění v životě. Poprvé sem se léčil na onkologii v osmi letech teké s lymfomem a podruhé v šestnácti letech.

ramecek
47
%

elektrokolo

Adélka K. (11 let)

Zdravím, jmenuji se Adélka a je mi 11 let. Minulý rok v srpnu mi zjistili leukémii. Chemoterapie nezabraly, a tak jsem letos v lednu podstoupila transplantaci kostní dřeně. Před nemocí jsem moc ráda sportovala a teď se pomalu ke sportu vracím, proto si přeju elektrokolo.

ramecek
8
%

iPhone 8

Simča R. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Simča. Je mi 16 let. Před rokem jsem onemocněla lymfomem v oblasti hrudníku. Následovala léčba v 6 blocích chemoterapie, 24 hodinové kapání denně a pak následovala doléčba imunoterapií. Kvůli nemoci jsem přerušila studium obor aranžér,

ramecek
100
%

notebook

Ondra P. (12 let)

Dobrý den. Jmenuji se Ondra, je mi 12 let a chodím do 6. třídy. Od září se léčím v Motole s Hodgkinovým lymfomem. Ve škole mi povolili pokračovat v učení z domova, a proto si moc přeji NOTEBOOK, který nemám. Chtěl bych na něm dělat projekty z programování a jiných předmětů a taky úkoly z geometrie, která mě docela baví.

ramecek
100
%

NOVÉ VYBAVENÍ DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Ondra S. (8 let)

Do tohoto léta normální veselý zdravý klučík, který měl ve škole samé jedničky (nejvíc ho baví český jazyk a matematika), jezdil s bratrem a kamarády na kole, kopal do fotbalového míče a taky moc rád hrál počítačové hry.

ramecek
100
%

KOLO

David P. (19 let)

Ahoj. Původně jsem si chtěl poprosit o kvalitní zdravotní matraci, protože mě následkem léčby hodně bolí záda, jenže mi před nedávnem ukradli moje speciální kolo, bez kterého si svůj život neumím vůbec představit.

ramecek
100
%

REKONVALESCENČNÍ POBYT S PŘÍTELKYNÍ

Dennis U. (20 let)

Ahoj, jmenuji se Dennis. Studuji SOŠ Automobilní v Kyjově, mám rád fotbal, jízdu na motorce a procházky se svým retrívrem Barrym.,V roce 2012 mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom, který se bohužel pořád vrací.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Kefír 2019 na zámku Kačina

  Festival Kefír byl jako každý rok nezapomenutelný a báječný!
  Velké díky organizátorům, že nám letos opět dali prostor být součastí této jedinečné akce a děkujeme všem, kteří se za námi stavili na našem růžovém stánku a podpořili dobrou věc!
  Letos naše růžovka přilákala i samotného Kašpárka a my ho tímto moc zdravíme.......-)

 • Mystic SK8 cup 2019

  Další ročník legendarních sk8 zavodů světového poháru na pražské Štvanici tentokrát již výroční 25. ročník. Bylo to velké vč. nedělního vedra:-), skvělé závody, skvělé koncerty a my děkujeme za podporu a že jsme u toho mohli opět být!
  Více fotek ZDE!

 • Soundtrack Poděbrady

  Tento jedinečný festival přináší spojení filmové hudby a multimédií a nabízí mezinárodní program největších hvězd filmového hudebního průmyslu.
  A nám je ctí, že jsme se ho opět mohli zúčastnit i s naším růžovým týmem :-)

 • Slavnostní otevření zrekonstruovaného dětského hematoonkologického centra v Motole

  Slavnostní otevření nově zrekonstruovaného oddělení dětské hematologie a onkologie ve Fakultní nemocnici v Motole dopadlo na jedničku a dovolujeme si říci, že všichni byli z nově zkrášlených prostorů, které jsou laděny do indiánské tématiky, nadšeni...:)

 • Umění žít v Krkonoších 2019

  Každoroční ozdravný zimní tábor v Krkonoších proběhl tentokrát na téma hedonismus - umění žít! A my jsme stále plni dojmů a děkujeme všem za účast, protože na takové společné chvíle s bezva partou se prostě nezapomíná !-) A děkujeme také Nadaci ČEZ, díky které tyto zimní radovánky můžeme pořádat!

KALENDÁŘ AKCÍ

8. ročník

13.9.2019

8. ročník "PINK BUBBLE CHARITY GOLF 2019"

V pátek 13.9. se uskuteční další ročník našeho charitativního golfového turnaje a tímto zveme všechny hráče, aby se opět potkali, pobavili a pomohli tak dobré věci na jednom z nejhezčích českých golfových hřišť v Berouně.

Poseidon 2019
facebook event

21. - 28.9.2019

Poseidon 2019

Pojeďte s námi za řeckým sluncem a naučte se něco z námořnického řemesla. Další z našich jachtařských kurzů je před námi.
Akce je určená pouze pro pacienty od 18ti let.

SKATEHAND 2019

12.10.2019

SKATEHAND 2019

Letos podruhé v Red Bull MAXSPACE na pražské Pragovce pro nás jeden z nejlepších českých skaterů Maxim Habanec a jeho žena pořádají dobročinný skate bazar, kdy výtěžek ze všech prodaných věcí bude předán naší nadaci.

Ulice dětem Prachatice
facebook event

26.10.2019

Ulice dětem Prachatice

Přijměte prosím pozvání na setkání, které vás přiblíží i k dětem, které musely předčasně dospět kvůli nemoci.

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME