Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více

15. 3. 2020

"Cesta za poznáním nikdy nekončí"

Se čtyřiceti bývalými pacienty (a letos přibylo hodně nováčků čili nových kámošů) ve věku 10-30 let, kteří v minulosti podstoupili onkologickou léčbu, jsme začátkem března strávili další ozdravně-relaxační týden v krkonošském penzionu Modřín.
Sníh sice ubýval před očima, ale to nikomu nevadilo, zalyžovali i zasnowboardili jsme si dosyta a chvílemi si užívali i první jarní paprsky!
Děkujeme hlavasovi Davidovi a programové šéfové inženýrce Kropáčkové za skvělý a nabitý program, jehož letošním mottem bylo „Cesta za poznáním nikdy nekončí“.
Během nápaditých her se účastníci dozvěděli spoustu nového nejen o světě, ale i sami o sobě, vzájemně si vyzdobili trička, pod vedením šikovné Bublinky Báry si vymalovali překrásné mandaly a také si hodně povídali a našli nové přátele.
Děkujeme všem dobrovolníkům za jejich péči a všudypřítomný úsměv a za již tradičně báječné rodinné zázemí a domácí kuchyni majitelům penzionu manželům Pallovým.
Jste skvělí a budeme se těšit na příště!!:-)

číst více
Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble v Brně

4. 3. 2020

Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble v Brně

Přijďte načerpat inspiraci pro svůj šatník, odneste si s sebou domů skvělé nové kousky za super ceny a také pořádnou porci dobrých skutků.
Stylistka Jarmila Krahulcová vám na netradiční přehlídce poradí, jak vzájemně kombinovat jednotlivé kousky z outletu Nadační fond Pink Bubble a doplnit jimi váš vlastní osobitý šatník. Na mole se vám představí známé osobnosti jako modelka Michaela Salačová, blogerka Denisa Cziglová, herecký pár Míša Rykrová a Tomáš Žilinský a modelka a zakladatelka Nadační fond Pink Bubble Martina Smukova. Všechny modely bude možné zakoupit po přehlídce přímo na místě.

Pokud se při příchodu rozhodnete tuto akci podpořit symbolickým vstupným 100 Kč, dostanete od nás skleničku růžového šumivého vína a slevu na nákup v Pink Bubble Outletu ve výši 20 % (platnou pouze v den akce). Především ale celý výtěžek z akce bude použit na podporu mladých onkologických pacientů z Nadační fond Pink Bubble.

Zajímá -li vás svět módy, nenechte si před přehlídkou ujít líčení modelek v prodejně Dermacol CZ & SK, kde na vlastní oči uvidíte, jaké triky používají profesionální vizážistky.
Vaše soukromé dotazy ohledně jednotlivých kousků a jejich kombinací bude možné po přehlídce osobně zkonzultovat se stylistkou Jarmilou Krahulcovou.
Modelky obuje spřátelený obchod M2Shoes a učeše kadeřnický salon Salon Proffesional.
Během odpoledne se nám blíže představí Denisa Cziglová - finalistka minulé řady Masterchef, onkologická pacientka, bloggerka, propagátorka zdravého jídla.
Napsala knihu „Jak to celé přežít a nezbláznit se“. V rámci přehlídky si budete moci zakoupit knihu i s věnováním a podpisem Denisy.

Program akce:
14:00-16:00 líčení modelek v butiku Dermacol
17:00 přehlídka modelů z obchodu Pink Bubble Outlet
17:30-19:00 konzultace k modelům se stylistkou Jarmilou Krahulcovou

A na jaké modely se můžete těšit? Nadační fond Pink Bubble přivezl do Brna svůj úspěšný projekt Pink Bubble Karma Outlet. Každý všední den máte možnost od 13:00 do 18:00 v přízemí OC Rozkvět vybírat z módních kousků, které si pro natáčení vybraly kostymérky z americké filmové produkce, a darovaných kousků od spřátelených celebrit. Najdete zde dámské a pánské oblečení, boty, šperky i doplňky. Ulovíte tu jak modely známých značek z nákupních center, tak poklady z návrhářských kolekcí, jako třeba kozačky Prada, obleky Hugo Boss nebo šaty Elisabetta Franchi a vše s 30-70% slevou.

V pražském outletu pro sebe nakoupila třeba moderátorka Daniela Písařovicová, také vítězka soutěže Master Chef 2019 Kristína Němčková, herečky Jana Plodková a Sandra Nováková, manželé Petra a Roman Vojtkovi, Jan Antonín Duchoslav a další. Kampaň na fotografiích Alžběty Jungrové podpořili také Jiří Dvořák, Petr Čtvrtníček, zpěvák Kryštof Michal, hudebník Michal Dvořák a jeho žena Lucie alias DJ Lucca.

číst více
Trenýrkárna a Styx pro Pink Bubble

5. 2. 2020

Trenýrkárna a Styx pro Pink Bubble

Děkujeme Trenýrkárna za jejich podporu a děkujeme všem jejich zákazníkům, kteří si 4. 2. 2020 na Den světového boje proti rakovině nakoupili spodní prádlo značky Styx a tím přispěli na náš nadační fond Pink Bubble. ????
A pokud byste nás chtěli podpořit i dnes či zítra nebo kdykoliv, pořiďte si "naše" fxck cancer trenýrky Styx Underwear, které jsou naprostý originál! Design navrhl "náš" Filip, který si také prošel léčbou a jsme s ním stále ve spojení a podporujeme se navzájem.:-) Koupit ZDE....

číst více
Jiří Macht pro Pink Bubble

4. 2. 2020

Jiří Macht pro Pink Bubble

V úterý 4.2. proběhla vernisáž výstavy Jiřího Machta PROBUZENÍ v Galerii 1, na které nám tento český fotograf a visuální umělec věnoval již třetí obraz "růžového medvěda".:-D
Předešlé dva jsme dostali na vernisážích Echo snů a Tajemství snů v galerii Neptun hotelu Orea Pyramida a první "haribák" díky aukci na charitativní večeři ve Four season vynesl Pink Bubble úžasných 80.000,- Kč!
Jiří se prezentuje zejména svou unikátní kombinovanou technikou koláží, v níž využívá zrcadel, nevšedních materiálů, výtvarných prostředků a barev. A my bychom mu všechny chěly od srdce poděkovat za to, jaký je to skvělý člověk s velkým srdcem. A že nás má rád a můžeme s ním počítat i do budoucna, protože jeho pravidelná podpora nás neuvěřitelně těší a můžeme i díky ní podporovat další projekty našeho nadačního fondu.
Více fotek z výstav a budoucích jeho akcí můžete sledovat na jeho FB profilu Jiří Macht.


Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (5 v hodnotě 99 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (177 v hodnotě 4 072 957 Kč)
ramecek
89
%

Setkání s Tarym a parkourové oblečení

Sára A. (14 let)

Dobrý den. Jmenuji se Sára, v červenci mi bude 15 let a bydlím kousek od Plzně. Chodím na osmileté gymnázium. V říjnu roku 2019 mi byl diagnostikován nádor na mozku. Naštěstí byl zachycen ještě jako docela malinký.

ramecek
0
%

Telefon Apple iPhone 11

Viki S. (14 let)

Dobrý den, děkuji, že jste rozklikli můj příběh. Jmenuju se Viki a je mi 14 let. Jsem žákyní 8.ročníku, ale školu jsem musela odložit, protože se už od loňského července léčím s Ewingovým sarkomem, který jsme objevili na dovolené. Na pravé straně břicha udělala velká boule a nemohla jsem skoro vůbec chodit, protože mě bolela noha.

ramecek
71
%

Pianino

Valerie G. (13 let)

Dobrý den, jmenuji se Valerie, je mi 13 let a léčím se v Brně na KDO s osteosarcomem v levé noze. Začalo to tak, že jsme šli s taťkou na kolotoče. Tam jsem se bouchla do kolena a to opuchlo. Na rentgenu se panu doktorovi něco nelíbilo, tak mě poslal na magnetickou rezonanci a ta ukázala nádor.

ramecek
60
%

Koncert v O2 Aréně s rodinou

Matěj K. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Matěj, je mi 16 let a bydlím v Milovicích v Podkrkonoší. Studuji na SŠ obor cestovní ruch. Od listopadu 2019 se léčím v Motole. Byl mi diagnostikován Ewingův sarkom, což je zhoubný nádor, na stehenní kosti. Léčba zahrnuje celkem 14 sérií chemoterapie a chirurgický zákrok, přičemž mi bude kost nahrazena endoprotézou.

ramecek
100
%

kolo

Nicola D. (16 let)

Moc bych si přála kolo. Ráda bych ho užívala k rekreačnímu ježdění v přírodě i na silnici. Ve třetím ročníku školy máme naplánován týdenní pobyt na kolech, na který se už moc těším! Jmenuji se Nicola a je mi 16 let.

ramecek
100
%

LASEROVÁ TISKÁRNA

Tadeáš S. (7 let)

Náš syn Tadeáš nedávno podstoupil léčbu mozkového nádoru. Teď už je doma, je ale bez imunity, a tak jsme se rozhodli pro domácí školu. K tomu by se nám velmi hodila barevná laserová tiskárna na tisk a výrobu učebních pomůcek a podkladů.

ramecek
100
%

LEDNICE PRO MAMINKU

Dominika B. (16 let)

Jmenuju se Dominika Bojanovská, je mi 16 let a bydlím v Pelhřimově s mamkou v menším bytě. Hodně mě baví kreslit, stříhat a vymýšlet nové trendy v účesech, a proto jsem si vybrala ke studiu kadeřnickou školu. 

ramecek
100
%

Kuchyňský robot

Honza D. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Honza a je mi 15 let. Od srpna roku 2019 se léčím v nemocnici FN Motol s osteosarkomem, který jsem měl v pravé noze. Již mám za sebou operaci a stále jezdím na chemoterapie. Čeká mě ještě pobyt na rehabilitační klinice.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

 • 8. ročník "PINK BUBBLE CHARITY GOLF 2019"

  V půlce září se uskutečnil další ročník našeho charitativního golfového turnaje v Golf Resortu Beroun. Nepršelo, nálada byla skvělá a společně jsme mohli dělat nejen to, co nás těší, ale i pomoci těm, kteří takové štěstí nemají a naši podporu potřebují. Tedy dětem a mladým lidem, kterým život zkomplikovala vážná nemoc. Děkujeme všem za podporu a účast a zároveň se těšíme na příští ročník v roce 2020.

 • Kefír 2019 na zámku Kačina

  Festival Kefír byl jako každý rok nezapomenutelný a báječný!
  Velké díky organizátorům, že nám letos opět dali prostor být součastí této jedinečné akce a děkujeme všem, kteří se za námi stavili na našem růžovém stánku a podpořili dobrou věc!
  Letos naše růžovka přilákala i samotného Kašpárka a my ho tímto moc zdravíme.......-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Roman za lepší Vánoce

20.12.2019 od 19,30hodin

Roman za lepší Vánoce

Vánoční svařák a předání šeku Pink Bubble od Romana Šnajdrvinta v Kavárně, co hledá místo na Praze 5. Přijdtě, těšíme se!:-)

Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble v OC Rozkvět v Brně
facebook event

4.3.2020 17-22hodin

Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble v OC Rozkvět v Brně

Přijďte načerpat inspiraci pro svůj šatník, odneste si s sebou domů skvělé nové kousky za super ceny a také pořádnou porci dobrých skutků. Více info na FB události! Těšíme se...

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME