+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
33 399 827 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více

1. 3. 2024

číst více
Šperky TIAMI... diamantová pomoc

17. 2. 2024

Šperky TIAMI... diamantová pomoc

První česká kolekce šperků propojující luxus zlata s eticky pěstovanými diamanty je na světě a zrodila se ve společnosti TIAMI. Je důkazem, že sofistikovaný design a ekologická udržitelnost mohou vytvářet trendy šperk s moderním poselstvím odpovědnosti.

Laboratorní, tedy uměle vyrobené diamanty, jsou kvalitou shodné s těmi, které se těží v diamantových dolech, ale na rozdíl od nich při jejich výrobě není využívána dětská práce. Jejich hodnota se pohybuje asi třetinu pod hodnotou přírodních diamantů, nejedná se tedy o zirkon či jinou méně hodnotnou náhražku.

Náhrdelník s přívěškem Pure Love (který je kombinací 14kt bílého zlata a růžového laboratorního diamantu) ozdobil v sobotu 17. února na Česko – Slovenském plese v Obecním domě v Praze naši zakladatelku Martinu Šmukovou a tam byl také vydražen za částku 35 tisíc korun na pomoc mladým lidem bojujícím s rakovinou.

Šperk byl speciálně vyrobený na podporu NF Pink Bubble, má nadčasový minimalistický design a představuje silný symbol naděje a podpory, jemnosti a elegance a v neposlední řadě symbolizuje lásku a porozumění. 

Další šperky z této limitované kolekce "Šperky pro Nadační fond Pink Bubble" jsou k dostání na e-shopu TIAMI, případně i na e-shopu Pink Bubble a polovina z prodejní ceny zakoupených šperků s růžovým diamantem půjde na podporu našich Bublinek. 

My TIAMI z celého srdce děkujeme za vytvoření této jedinečné přehlídky elegance a luxusu. Velmi si ceníme věnování diamantového přívěšku do dražby a v neposlední řadě jsme obrovsky vděční i za dlouhodobou podporu v podobě prodeje dalších šperků na podporu hemato-onkologických dětských i mladých dospělých pacientů!!!

číst více
Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

12. 2. 2024

Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

Sestřičky z motolské hemato-onko JIP nás poprosily o vypátrání BERUŠKY - šikovné nefarmakologické pomůcky určené ke zmírnění bolesti u mini-invazivních zákroků dětských pacientů a strachu z injekcí. Vypátrali jsme BuzzyR Healthcare, koupili jsme 4 kusy těchto šikovných pomocníků v hodnotě 14 tisíc korun a předali. A moc rádi!!!

Přejeme z Pink Bubble všem malým onkobojovníkům co nejméně slziček!

číst více
Týden proti rakovině v Agoge Gym

11. 2. 2024

Týden proti rakovině v Agoge Gym

Nikdy nás nepřestane dojímat, kolik mladých lidí pomáhá - třeba sportem. V pražském tréninkovém centru Agoge Gym se pod záštitou spolku Sportem plníme sny uskutečnil "Týden proti rakovině", akce navazující na 4. únor, který je Světovým dnem boje proti rakovině. 

Díky darům všech návštěvníků do kasičky umístěné v centru, QR plateb i účasti na trénincích, při kterých Agoge Gym za každého cvičícího na skupinové lekci přispěl částkou 5 Kč, se podařilo vybrat úžasných 7 395 korun. Spolek Sportem plníme sny částku zaokrouhlil na krásných 8 000 korun, které podpoří naše statečné Bublinky. 

Děkujeme všem organizátorům i těm, kteří se zapojili. Děkujeme za každý příspěvek... Jste BÁJEČNÍ a společně děláme velké věci!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
100
%

plavání s delfíny

Alča a Dáda (23 let)

Máme rády Terezku. Moc. Krásná speciální slečna, kterou jsme poznaly na Pink Bubble Regatě 2013. A my z povídání s ní víme, že by si strašně moc přála plavat s delfíny.

ramecek
100
%

Wii U na cvičení

Lucka J. (12 let)

Jmenuji se Lucka a je mi 12 let. V únoru jsem onemocněla na Hodgkinův lymfom. Předtím jsem jezdila na koni a tancovala. A proto bych si přála Wii U Wii Fit U Fitmeter Balanceboard,

ramecek
100
%

SPECIÁLNÍ AUTOŠKOLA

Věrka Z. (21 let)

Dobrý den jsem 5 let po onko léčbě, při které jsem mimo jiné musela podstoupit amputaci nohy. Letos budu absolvovat speciální autoškolu v Přelouči, zaměřenou na lidi s handicapem. Včetně ubytování bude kurz stát 20.000 Kč.

ramecek
100
%

setkání s hudební kapelou No NAME

Míša M. (26 let)

Ahoj, jsem Míša a je mi 26 let. Mám za sebou dost dlouhou a náročnou léčbu akutní myeloidní leukémie, kterou jsem zdárně překonala díky transplantaci a super péči všech o kolo mne (jak perfektního personálu v Motole, tak mé skvělé rodiny - všem tímto moc děkuju!!!).