Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Pink Bubble slaví 9 let !

26. 4. 2021

Pink Bubble slaví 9 let !

Naši nejmilejší přátelé, DĚKUJEME!
Už neuvěřitelných devět let s námi pomáháte posílat do vesmíru růžové bubliny splněných přání.

- Rozveselili jsme tak spolu skoro 350 onkologických pacientů, na jejich splněné sny jste přispěli 6 miliony korun!

- Kluci a holky po ukončené léčbě s námi byli na některém z víc než 30 ozdravných a zážitkových pobytů, které jsme mohli financovat celkovou částkou 4,5 mil. Kč díky příspěvkům od našich věrných firemních dárců.

- Odeslali jsme 3,5 milionu korun 230 rodinám ve finanční tísni, kterou jim způsobila onkologická diagnóza nebo (a taky) pandemie covid-19.

- Letos, kromě jiného, zahajujeme projekt individuální psychoterapeutické podpory.

- Každý onkologický pacient ve věku 11 – 30 let nám může napsat o pomoc. Otočíme klidně celým vesmírem, abychom mu udělali radost.

A to všechno díky tomu, že nám fandíte, přispíváte a doporučujete nás dál.

DĚKUJEME, protože právě s vaší podporou je na světě krásněji a v bublině růžověji!

Vaše Bubliny a celý Pink Bubble Gang kiss

číst více
Charitativní JISKRA na Výstavišti Praha

8. 4. 2021

Charitativní JISKRA na Výstavišti Praha

Tato spolupráce s výtěžkem pro Pink Bubble se vinula trochu déle, ale rozhodně stála možná i právě proto za to! :-)
.
Když nás oslovilo Výstaviště Praha s tímto netradičním projektem, byli jsme nadšeni. A co šlo?
Známí graffiti umělci Michal Škapa a Ondřej Vyhnánek využili plochu Křižíkových pavilónů, který je momentálně před rekonstrukcí, a vytvořili za necelý týden dílo na 450m2 inspirované scifi literaturou a komiksy s názvem JISKRA na Výstavišti.
.
Začátkem prosince se pak vybrané desky z tohoto muralu vystavovaly pro veřejnost na nádvoří Museum Kampa, kde si je lidé mohli prohlédnout z blízka a poté již putovaly přes online aukci ke svým novým majitelům.
Celkový výtěžek z této aukce byl rozdělen mezi Pink Bubble a Klub svobodných matek a my chceme SRDEČNĚ PODĚKOVAT VŠEM zúčastněným za tuhle skvělou příležitost s netradičním nádechem tak trochu jiné kultury.
.
Celý projekt zaštítilo organizačně i finančně hlavní město Praha a proto i jim posíláme velké růžové DÍKY...
.
Reportáž z místa předávání šeků na Praha TV a další z místa vzniku graffiti na Pražské drbně.

číst více
Očkování pro pacienty s onkologickým onemocněním (Covid-19)

31. 3. 2021

Očkování pro pacienty s onkologickým onemocněním (Covid-19)

Naše milé Bublinky,
na vědomí se dává, že od 24. března se mohou proti Covid-19 nechat očkovat všichni s chronickým onemocněním, kam právě onkologičtí pacienti patří.

Všechny informace a registrace k očkování jsou k dispozici na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR na odkazu ZDE!

Opatrujte se ve zdraví, myslíme na vás všechny a těšíme se snad už brzy na viděnou... holky z Bubliny

číst více
Nadace ČEZ pomáhá !

10. 3. 2021

Nadace ČEZ pomáhá !

S hrdostí a radostí bychom se s vámi chtěli podělit o to, co se povedlo v minulém – pro všechny tak neobvyklém a nelehkém – roce. Jedním z našich stálých projektů je totiž jednorázová finanční podpora rodin dětských a mladých dospělých pacientů do 30 let, které se vinou onkologického onemocnění dostanou do finanční nouze. Zejména na začátku často velmi dlouhé léčby, kdy bývá jeden z rodičů nucen opustit zaměstnání a doprovázet své nemocné dítě na pobytech v nemocnici a posléze o něj pečovat doma, je finanční výpadek náhlý a citelný.
Než si rodiny vyřídí všechny nezbytné formality k zajištění podpory od státu nebo jiných organizací poskytujících dlouhodobou finanční pomoc, je NF Pink Bubble připraven rychle s touto situací pomoci.
Na tuto nesmírně důležitou okamžitou pomoc ale naštěstí nejsme sami. Máme vedle sebe silného a můžeme již také říci, že věrného partnera (vzájemná spolupráce, na kterou jsme nesmírně hrdí, trvá již od roku 2014), bez kterého by byl tento projekt jen těžko realizovatelný: NADACI ČEZ !!!
. . .
A tak bychom rádi oznámili, že v rámci projektu NADACE ČEZ „NEJSI SÁM - pomoc rodinám mladých onkologických pacientů“ jsme od května 2020 do ledna 2021 mohli rozdělit mezi 48 rodin dětských a mladých dospělých pacientů neuvěřitelnou částku 480 tisíc korun!
. . .
A jak rodiny tuto pomoc využily? Od splacení nájemného přes výživové doplňky či příspěvek na rehabilitaci, mohly rodiny pořídit třeba i čističku vzduchu nebo zařízení do dětského pokojíčku. Za všechny uvádíme poděkování od mladé onkologické maminky z Olomoucka:
"Dobrý den, vážená a milá nadace. Jsem v léčbě a pečuji o malého synka, který je mou obrovskou oporou a hnacím motorem. Nejen já, ale i Martínek už potřebuje svůj vlastní prostor, a proto jsem si pro něj moc přála patrovou postel se skříní a stolem kvůli úspoře místa. Moc moc děkujeme celému týmu Pink Bubble, Nadaci ČEZ i všem vašim dárcům. Nesmírně zahřeje u srdce, že se má člověk "v nouzi" na koho obrátit a dostat tak pocit, že na všechno není úplně sám a jeho osud není ostatním lhostejný. Obrovské DÍKY! Syn je z nového pokojíčku nadšený a jeho rozzářená očka bych přála vidět každé mamince! Za to vše mi stojí s nemocí bojovat, opravdu moc děkuji! Monika"
. . .
Děkujeme Nadace ČEZ a EPP Pomáhej pohybem !embarassed

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (9 v hodnotě 270 989 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (253 v hodnotě 6 720 153 Kč)
ramecek
58
%

Vybavení vlastního pokoje a setkání s interiérovou designérkou

Kristýnka H. (11 let)

Dobrý den. Píši jménem své dcery Kristýnky. Je jí 11 let a právě je v půlce léčby na hematoonkologii v Motole. Bojuje statečně, i když má někdy pocit, že to je nekonečné a moc se těší domů. Neustále vymýšlí návrhy "staveb" z oblíbené stavebnice Lego friends.

ramecek
82
%

iPhone 11

Valérie Z. (17 let)

Jmenuji se Valérie a studuji plzeňskou Integrovanou střední školu živnostenskou, obor kadeřnice. Mezi mé zájmy patří výlety do přírody a příroda celkově, a pak mě taky baví motokros, protože táta, brácha a já jezdíme spolu :-).  V den mých 17. narozenin mi lékaři oznámili, že mám rakovinu lymfatických uzlin, hodgkinův lymfom.

ramecek
18
%

Dovolená s dětmi v přírodě

Tereza S. (30 let)

Jmenuji se Tereza a jsem máma dvou klučíků. Ve 29 letech mi byl zjištěn velkobuněčný B Lymfom. Léčba byla velice náročná - chemoterapie, transplantace kostní dřeně a také ozařování. Děti jsou můj hnací motor. Když jsem byla v léčbě, tak jsem s nimi nemohla být tolik, kolik bych chtěla a kolik by si ony zasloužily, což bych jim a vlastně nám všem třem chtěla moc vynahradit.

ramecek
46
%

Herní notebook

Kuba S. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Kuba a je mi 15 let. Mé problémy začaly na konci minulého roku. Bolívala mě hlava, někdy se mi i točila, až jsem myslel, že upadnu. A pak jsem začal pociťovat, jak mi slábne pravá půlka těla. Při vyšetření v naší děčínské nemocnici mi našli tumor mozkového kmene, který kvůli umístění nejde vyoperovat.

ramecek
100
%

KOLO

David P. (19 let)

Ahoj. Původně jsem si chtěl poprosit o kvalitní zdravotní matraci, protože mě následkem léčby hodně bolí záda, jenže mi před nedávnem ukradli moje speciální kolo, bez kterého si svůj život neumím vůbec představit.

ramecek
100
%

Herní notebook

Tomáš P. (14 let)

Ahoj, jsem Tomáš, v červenci 2019 mi bude 15 a už téměř 7 měsíců se léčím. V říjnu 2018 mi diagnostikovali nádor mozkového kmene, kvůli kterému jsem podstoupil 2 operace, po té druhé jsem na půlku těla ochrnul, nezvládl jsem mluvit, chodit, jíst, ani sedět.

ramecek
100
%

HERNÍ NOTEBOOK

Pepík P. (12 let)

Jmenuji se Pepík a je mi 12 let. Loni v září jsem onemocněl akutní lymfoblastickou leukémií, od té doby se léčím v Motole. Předtím jsem žil fotbalem, miloval hokej, kolo, kamarády. Můj život i život celé naší rodiny se ale úplně změnil.

ramecek
100
%

Herní notebook

Dominik G. (13 let)

Dobrý den, jmenuji se Dominik a je mi 13 let. V listopadu mi diagnostikovali osteosarkom stehenní kosti, v prosinci mi začala několikaměsíční léčba v Motole. Spočívá v chemoterapii a v březnu tento rok mě čeká velká operace stehenní kosti.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Den dětské onkologie 2020
facebook event

19.9.2020 13 - 18 hodin

Den dětské onkologie 2020

V novém termínu, ale stejně skvělý! Třetí zářijovou sobotu na Malostranském náměstí budeme na místě i s naším růžovým stánkem a těšíme se na vás! Dorazíte?

Pink Bubble Charity Golf 2020

11. 9. 2020

Pink Bubble Charity Golf 2020

Náš pravidelný charitativní golf pro zvané na hřišti v Berouně.
Těšíme se na přihlášené a kdo by nás chtěl podpořit třeba příští rok a zahrát si, neváhejte a piště.:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME