+
CHCI
POMOCI

NOVINKY - CO SE U NÁS DĚJE?

číst více
Když dobro dělá dobro...

8. 6. 2024

Když dobro dělá dobro...

Naše úžasná dobrovolnice a bývalá Bublinka Zuzanka měla při příležitosti svých 30. narozenin jediné přání... Splnit sen někomu, kdo se v současnosti potýká s těžkou životní zkouškou v podobě léčby onkologického onemocnění.

"Největší přání k mým 30tinám bylo někomu splnit přání. Zuzi, přeju ti, ať ti to v nemocnici i díky novému iPhonu utíká rychleji a držím ti moc palce. Sama vím, jak je spojení s okolním světem během léčby důležité - bývalá bublinka Zuzka S."

Její narozeninová sbírka doplnila částkou 9.884 korun "bublinku" přání 15-ti leté jmenovkyni Zuzce, která se léčí v Motole, a ta se už může těšit na svůj nový vysněný telefon.

Zuzanko, přejeme Ti za celou Pink Bubble v životě jen všechno báječné, hlavně pevné zdraví, život v lásce a šťastný úsměv na tváři... Děkujeme za Tvoje srdce ze zlata a úžasnou energii, kterou nabíjíš lidi okolo sebe! Krásné 30. narozeniny, krásko... Jsme moc rádi, že Tě máme! 

číst více
Survivorship Day na oslavu života onkopacientů

2. 6. 2024

Survivorship Day na oslavu života onkopacientů

Každou první neděli v červnu se koná National Cancer Survivors Day, celosvětová akce na podporu onkologických pacientů ke zvýšení povědomí o rakovině, nemocných a přeživších. Všichni mají jedno společné – onemocněli onkologickým onemocněním, dokázali ho překonat a po léčbě žijí a svůj život oslavují!  

My měli tu krásnou příležitost se v neděli 2. června v rámci MEZINÁRODNÍHO DNE ONKOPACIENTŮ této akce, kterou pořádá spolek HOP (Hlas onkologických pacientů), zúčastnit a moc jsme si to užili. Na 2. ročníku v Tyršově domě v Praze byl připraven skvělý program: od dopoledne probíhaly různé workshopy (např. na trénink paměti s báječnou PhDr. Zuzanou Peterovou, PhD.), poradenství přírodní kosmetiky nebo si návštěvníci akce mohli v rámci prevence nechat vyšetřit mateřská znaménka.

Ke konci příjemného a veskrze pozitivně laděného dne pokřtil s humorem sobě vlastním svou novou knihu onkopsycholog PhDr. Ing. Martin Pospíchal, Ph.D. Jako vzácný host vystoupila a zazpívala i Anička Slováčková, která bojuje se svou nemocí se ctí a s úsměvem na rtech a její energie je opravdu "nakažlivá"! Závěrečná písnička "Síla v nás", zazpívaná všemi přítomnými onkopacientkami, byla dojemnou tečkou za celým programem.

Děkujeme, že jsme mohli být u toho a děkujeme i za povzbudivá slova doktorky Peterové: "Na konci každého tunelu je světélko!"

Přejeme všem hodně zdraví, naděje a elánu v boji se zákeřnou nemocí. A nezapomínejte - díky HOPu a i díky Pink Bubble na to NEJSTE SAMI!

číst více
Burza kabelek v Yankee Candle na podporu onkopacientů

6. 5. 2024

Burza kabelek v Yankee Candle na podporu onkopacientů

První květnové pondělní odpoledne jsme měly opravdu krásné - vpravdě holčičí! Byly jsme totiž pozvány do výrobny světově proslulých designových svíček Yankee Candle do Havraně u Mostu, protože jejich zaměstnanci si Nadační fond Pink Bubble vybrali jako cíl své podpory!

A vymysleli to skvěle - uspořádali kabelkovou burzu, kde se sešlo na 250 kabelek, které už delší dobu zahálely na dně skříní, aby udělaly radost někomu jinému. Téměř všechny se prodaly dalším majitelkám a celý výtěžek 36.300 korun putuje našim statečným Bublinkám.

Děkujeme moc! A nejen za tento štědrý finanční dar, ale i za čas, který jsme ve vaší společnosti, milé dámy, mohly strávit. Děkujeme za nesmírně zajímavou prohlídku továrny (mimochodem - je jediná mimo USA a zásobuje celý evropský a asijský trh miliony svých voňavých výrobků) a příjemné posezení s několika zaměstnankyněmi včetně tří milých dam, které bohužel spojuje onkologické onemocnění.

Držíme jim palce a všem přejeme pevné zdraví a gratulujeme k vřelé a přátelské atmosféře, která ve firmě se 450 zaměstnanci (!!!) panuje a je strašně znát, že v ní všichni pracují rádi.
Děláte krásnou voňavou práci a ještě myslíte na ostatní, kterým třeba zrovna není úplně do zpěvu.

Díky, díky, díky, těšíme se na cokoliv dalšího s YANKEE CANDLE!

číst více
Sanofi velkoryse podpořilo duševní zdraví Bublinek

24. 4. 2024

Sanofi velkoryse podpořilo duševní zdraví Bublinek

Nesmírně děkujeme společnosti SANOFI za obrovskou podporu a finanční dar ve výši 30 tisíc Euro na projekty zaměřující se na zvyšování kvality duševního zdraví onkologických a hematologických pacientů, díky němuž můžeme kouzlit úsměvy na tvářích našich Bublinek. 

Slova pana Juraje Lobodáše ze Sanofi, ředitele CHC pro regiony Čechy a Slovensko, nás opravdu dojala:

"Uvědomuji si, jak je tato věc důležitá a jsem hrdý na to, že se s vámi mohu podělit o to, že jsme nedávno poskytli dar inspirativní nevládní organizaci – Pink Bubble.
Jedná se o cílevědomou organizaci podporující mladé lidi, kteří bojují s rakovinou. Pink Bubble uznává jedinečnost každého pacienta a jeho potřeby. Jejich cílem je nabídnout pacientům individuální podporu a pomoci jim splnit jejich sny a přání, zvednout jim náladu a pozitivně ovlivnit jejich duševní pohodu.
Toto poslání s námi hluboce rezonuje, protože sdílíme hluboké porozumění s emocionálním zmatkem a rizikem duševního vyčerpání, které přichází s tak extrémně obtížnou situací. Bylo mi ctí přispět k této věci a velkou inspirací setkat se s oddaným týmem Pink Bubble.
Děkuji Nadačnímu fondu Pink Bubble za úžasnou práci, kterou dělá pro pacienty a jejich rodiny."

A my děkujeme za takto srdečná a velkorysá slova uznání, která nás nesmírně těší a dávají smysl naší práci, stejně jako zpětná vazba od maminky jedné z našich Bublinek:

"Nám jste také pomohli v té tak těžké životní situaci a moc vám za to ještě jednou děkujeme - úžasná myšlenka vytvořená úžasnými lidmi."

číst více

12. 4. 2024

"Pravda a láska" přinesla Bublinkám 88 tisíc!

Tento nádherný obraz pana prezidenta vytvořil talentovaný výtvarník a designer a zároveň náš milý kamarád Tomáš Vavřík speciálně pro Pink Bubble. Jeho obrazy se objevují ve veřejných i soukromých sbírkách po celém světě, nejvýrazněji v galerii Microsoft v Seattlu.

Úžasný portrét Václava Havla vznikl unikátní technikou "propisotů" - písmenko po písmenku - které umělec koupil z pozůstalosti po významném grafikovi Josefu Flejšarovi. Na obraze můžete pozorným okem najít slova jako "pravda", "láska", "svoboda" ❤...

Obraz byl na charitativním plese Městské části Prahy 1 na Žofíně v pátek 12. dubna v rámci tiché aukce vydražen za neuvěřitelných 88 tisíc korun, které letí na podporu našich Bublinek. Děkujeme z celého srdce jak Tomášovi, tak šťastnému a velkorysému dražiteli... Jsme nesmírně vděčni!

číst více
Adoptovali jsme pokoj pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí

1. 3. 2024

Adoptovali jsme pokoj pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí

Tak z tohoto máme opravdu ohromnou radost! Propojili jsme se s úžasným projektem Nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda, který v areálu Fakultní nemocnice Motol postavil a provozuje první dům v ČR pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí. V něm poskytují bezplatné ubytování rodinám vážně nemocných dětí, mezi kterými je většina hemato-onkologických pacientů, tedy našich Bublinek.

A my jsme hrdí na to, že můžeme podpořit tento projekt a na TŘI ROKY jsme adopotovali pokojíček, který poskytne rodinám dlouhodobě nemocných dětí jejich "bublinku bezpečí", ABY RODINY MOHLI BÝT SPOLU. Společně věříme, že přítomnost blízkých je pro hospitalizované dítě tím nejdůležitějším lékem. Držíme palce...

A i přestože jsou pokojíčky krásné, hlavně ať jste brzy doma!!!

číst více
Šperky TIAMI... diamantová pomoc

17. 2. 2024

Šperky TIAMI... diamantová pomoc

První česká kolekce šperků propojující luxus zlata s eticky pěstovanými diamanty je na světě a zrodila se ve společnosti TIAMI. Je důkazem, že sofistikovaný design a ekologická udržitelnost mohou vytvářet trendy šperk s moderním poselstvím odpovědnosti.

Laboratorní, tedy uměle vyrobené diamanty, jsou kvalitou shodné s těmi, které se těží v diamantových dolech, ale na rozdíl od nich při jejich výrobě není využívána dětská práce. Jejich hodnota se pohybuje asi třetinu pod hodnotou přírodních diamantů, nejedná se tedy o zirkon či jinou méně hodnotnou náhražku.

Náhrdelník s přívěškem Pure Love (který je kombinací 14kt bílého zlata a růžového laboratorního diamantu) ozdobil v sobotu 17. února na Česko – Slovenském plese v Obecním domě v Praze naši zakladatelku Martinu Šmukovou a tam byl také vydražen za částku 35 tisíc korun na pomoc mladým lidem bojujícím s rakovinou.

Šperk byl speciálně vyrobený na podporu NF Pink Bubble, má nadčasový minimalistický design a představuje silný symbol naděje a podpory, jemnosti a elegance a v neposlední řadě symbolizuje lásku a porozumění. 

Další šperky z této limitované kolekce "Šperky pro Nadační fond Pink Bubble" jsou k dostání na e-shopu TIAMI, případně i na e-shopu Pink Bubble a polovina z prodejní ceny zakoupených šperků s růžovým diamantem půjde na podporu našich Bublinek. 

My TIAMI z celého srdce děkujeme za vytvoření této jedinečné přehlídky elegance a luxusu. Velmi si ceníme věnování diamantového přívěšku do dražby a v neposlední řadě jsme obrovsky vděční i za dlouhodobou podporu v podobě prodeje dalších šperků na podporu hemato-onkologických dětských i mladých dospělých pacientů!!!

číst více
Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

12. 2. 2024

Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

Sestřičky z motolské hemato-onko JIP nás poprosily o vypátrání BERUŠKY - šikovné nefarmakologické pomůcky určené ke zmírnění bolesti u mini-invazivních zákroků dětských pacientů a strachu z injekcí. Vypátrali jsme BuzzyR Healthcare, koupili jsme 4 kusy těchto šikovných pomocníků v hodnotě 14 tisíc korun a předali. A moc rádi!!!

Přejeme z Pink Bubble všem malým onkobojovníkům co nejméně slziček!

číst více
Týden proti rakovině v Agoge Gym

11. 2. 2024

Týden proti rakovině v Agoge Gym

Nikdy nás nepřestane dojímat, kolik mladých lidí pomáhá - třeba sportem. V pražském tréninkovém centru Agoge Gym se pod záštitou spolku Sportem plníme sny uskutečnil "Týden proti rakovině", akce navazující na 4. únor, který je Světovým dnem boje proti rakovině. 

Díky darům všech návštěvníků do kasičky umístěné v centru, QR plateb i účasti na trénincích, při kterých Agoge Gym za každého cvičícího na skupinové lekci přispěl částkou 5 Kč, se podařilo vybrat úžasných 7 395 korun. Spolek Sportem plníme sny částku zaokrouhlil na krásných 8 000 korun, které podpoří naše statečné Bublinky. 

Děkujeme všem organizátorům i těm, kteří se zapojili. Děkujeme za každý příspěvek... Jste BÁJEČNÍ a společně děláme velké věci!

číst více
Ticketmaster na Cestě naděje

4. 2. 2024

Ticketmaster na Cestě naděje

Světový den boje proti rakovině 4. února je dnem, který spojuje lidi po celém světě. A náš úžasný parťák – společnost Ticketmaster Česká republika – se právě v tento významný den připojila k podpoře projektu "Splněných přání" našich Bublinek. Prostřednictvím prodeje Poukázek na dobro nás podporuje dlouhodobě a od roku 2020 společně se svými zákazníky vybrali již téměř půl milionu korun.

Ale nyní pokračují ještě dál! Během období od 5. února do 8. března se Ticketmaster týmy po celém světě zapojují do virtuální mise "Cesta naděje", jejímž cílem je překonat 2024 mil, které představují vzdálenost z Ticketmaster sídla v Bangkoku na vrchol Mount Everestu. Cesta symbolizuje výzvu a naději pro ty, kteří bojují s onkologickým onemocněním.

Více než 500 zaměstnanců z 30 kanceláří po celém světě spojí své síly, aby společně ušli nebo uběhli 3257 km (2024 mil). Mise spočívá v tom, že každý tým bude zaznamenávat každý krok, a to buď prostřednictvím fitness aplikací, zařízení nebo ručně. A tady je ta nejlepší část: veškeré úsilí bude využito na získání finančních prostředků a podporu místních charitativních organizací zabývajících se bojem s rakovinou. 

Tým Ticketmaster si v Česku vybral právě Pink Bubble, čímž se v rámci svojí "Cesty naděje" rozhodl podpořit ještě více naše "Splněná přání" a změnit tak životy mladých bojovníků s onkologickým onemocněním ve věku od 10 do 30 let. Chtějí tak naplnit poslání, kdy svoji platformu – kromě prodeje vstupenek na kulturní akce – využívají rovněž k pozitivní změně okolního světa.

Podpořit "Cestu naděje" můžete finančním příspěvkem ve výši 50, 200 nebo 500 korun zde.

číst více
Bublina součástí Memoriálu Ivy Farářové již podruhé

13. 1. 2024

Bublina součástí Memoriálu Ivy Farářové již podruhé

I letos jsme byli k naší velké radosti opět přizváni do vloni započatého krásného projektu. Anička Musilová, manažerka pohybových aktivit ve fitness klubu Domyno, v něm pořádala 2. ročník Charitativního memoriálu Ivy Farářové.

Iva byla Aničky maminka, která se celý život aktivně věnovala sportu i pomoci lidem ve svém okolí, ale před dvěma lety zemřela na onkologické onemocnění. Na uctění její památky a s myšlenkou na pomoc dalším, kteří se potýkají s touto strašnou a zákeřnou nemocí, letos podruhé Anička se svým týmem připravila program fitness dne, na kterém si účastníci po zaplacení poplatku mohli postupně vyzkoušet různé typy cvičení pod vedením profesionálních lektorů, kteří ten dne vedli své lekce bez nároku na honorář!!! A také letos mělo 100% výtěžku podpořit nějakou onko-rodinu v nouzi. 

Ač byl loňský 1. ročník veleúspěšný - měřeno ohlasem zájemců i neuvěřitelně vysokou vybranou částkou - s napětím jsme čekali, jak vše dopadne. A dopadlo to opět fantasticky! Částka 93.100 korun tak pomůže mladé mamince Hance se dvěma dětmi - sourozenci Jiříčkem a Barborkou, kteří se oba zároveň léčí s onkologickým onemocněním! Osud se s nimi opravdu nemazlil a vaše podpora i energie či pouhá myšlenka na ně je velmi cenná... Účastníky přišla povzbudit a za Jiříčka i Barborku poděkovat naše Bublinka Zuzka.

Děkujeme Aničce za krásnou myšlenku, děkujeme všem, kteří přispěli a přišli si zacvičit. Moc si vaší podpory vážíme a vězte, že vaše pomoc ulehčí rodině alespoň na čas v nelehké situaci a maminka Hanka se bude moci plně soustředit na své nemocné děti. Držíme jim spolu s vámi palce!!!

Její slova mluví za vše: 
„Dobrý den, musím Vám ze srdce poděkovat za tak veliký dar pro moje děti!!! Když mi paní Renáta z nadace zavolala a oznámila tuto úžasnou zprávu, štípala jsem se do ruky, jestli to není sen. Chtělo se mi brečet a smát zároveň. Ani teď tomu pořád nemohu uvěřit. Je úžasné, že existují lidé jako jste vy! Znáte nás jen z fotky, a přesto jste pro nás udělali sbírku. Věřte mi, že moje děti Jiříček a Barborka, si to opravdu zaslouží. Jsou to velicí bojovníci, mnohem větší než jsem třeba já.
Jiříček bojuje už 10 roků od narození a Barborka od první třídy. Úplně neznámý druh nádoru je nutí bojovat dál a pořád dokola. Má to hajzlík jednoduché, protože ho nikdo jiný na světě nemá, tak na něj neexistuje žádný prověřený lék. Nezbývá nám nic jiného než experimentovat. Jsme v nejlepších rukou pana profesora Štěrby v brněnské Dětské nemocnici. Nevzdáváme to a nikdy to nevzdáme!!! Ještě jednou mnohokrát děkujeme! Hana, Barborka a Jiříček.“

číst více
Vyšší smysl vrcholového sportu

6. 1. 2024

Vyšší smysl vrcholového sportu

První lednový víkend se uskutečnil již 11. ročník benefičního beachvolejbalového turnaje s profíky "Vyber si - vydraž si - zahraj si", který měl vyšší smysl - totiž pomoc potřebným a podporu neziskových projektů a dobročinných organizací.

Na sobotní dražbě v Restauraci Koráb si mohl každý vydražit jednoho z profi beachových hráčů pro dobrou věc a nám se stalo něco neskutečného... Úžasnou Magdalenu Černou (Dostálovou) vydražil štědrý dárce v online aukci za 124 tisíc korun! Nejenže se tak stala nejdražší hráčkou charitativního turnaje, ale také je to moc zábavná a laskavá bytost s krásným hlasem, mrňavým ukulele a fakt obrovským srdcem.

Máme radost, že oslovila náš Nadační fond Pink Bubble a jsme opravdu v úžasu z částky, kterou poskytl její parťák na pomoc našim Bublinám výměnou za možnost zahrát si s touhle usměvavou "vichřicí" v neděli turnaj plážového volejbalu :-). Zázraky se dějí, sny se plní a pomocných rukou je, zdá se, naštěstí pořád dost.

Díky tomuto nádhernému sportu a partě skvělých lidí (v čele s Jindřichem Weissem a Martinem Tichým) tak poputuje letos do nadací výtěžek přes 1,1 milionu korun!
Moc si vážíme toho, že si nás Majda vybrala a my tak mohli být součástí této báječné a bohulibé akce.

Slova Majdy mluví za vše: "Pomáhat tím, co miluji, je ohromně naplňující. Zásluha jde ale hlavně za vámi všemi okolo, kdo se staráte o to, aby se přání a sny plnily a obzvlášť těm, co to potřebují nejvíc. Díky, že jsem mohla poznat další “dobrosrdečné” lidi!"... I tohle je splněný sen! Díky díky a ještě jednou díky za to.

číst více
Focení

24. 12. 2023

Focení "proti rakovině" Martina Brouska nadělilo pod stromeček 20 tisíc korun

Právě na Štědrý den byl ukončen již druhý ročník dobročinné sbírky "Fotkou proti rakovině 2023", za kterou stojí mladý, sympatický a velice nadaný fotograf Martin Brousek, jež si v roce 2022 sám prošel léčbou rakoviny lymfatického systému v plíci.

Celkový výtěžek ve výši 20 tisíc korun byl rozdělen rovným dílem mezi naše statečné mladé Bublinky z Pink Bubble a pacientskou organizaci Lymfom Help, která šíří osvětu lymfomové problematiky a pomáhá tak lidem nacházejícím se v podobné životní situaci, jako před časem Martin (pacient s NHL - non-hodgkin lymfomem).

Společně s Martinem děkujeme všem účastníkům, kteří si u něj v čase předvánočním objednali focení nebo fotografickou zakázku a podpořili tak částkou tisíc korun dobrou věc... Martine, moc si vážíme lidí, kteří se po osobní zkušenosti s těžkou nemocí rozhodnou pomáhat a podpořit další bojovníky s podobným osudem. Klobouk dolů!

Martin samozřejmě fotí dále, takže pokud byste Vy nebo kdokoliv ve Vašem okolí měli zájem o jeho služby, je Vám k dispozici :-). A my se už teď těšíme, co společně vymyslíme příště...

číst více
Veselé Vánoce a šťastné a růžové z Pink Bubble...

24. 12. 2023

Veselé Vánoce a šťastné a růžové z Pink Bubble...

Naši milí,

další rok se chýlí ke svému závěru a my si se vší pokorou uvědomujeme, jak dlouho nám již fandíte a podporujete nás ❤.

Velmi si vážíme jakékoliv formy podpory, ať už pramení z Vašich finančních prostředků či z Vaší energie. Věřte, že obojí naše Bublinky potřebují! Nejcennější je ale Váš zájem, který je motivuje a dodává jim sílu v nepříznivém období jejich životů. Jsme nesmírně rády, že Vás máme po našem boku. Jen díky Vám se nám daří přinášet našim Bublinkám radost a vykouzlit jim – často vzácný – úsměv na tváři. 

Moc Vám děkujeme za důvěru a přejeme Vám i Vašim blízkým kouzelné Vánoce plné lásky, klidu a pohody. Těšíme se už teď na setkání, která přinese nový rok – hlavně v radosti a ve zdraví.

Máme Vás rády a těší nás, že jste součástí naší "růžové party"...

Váš Pink Bubble Gang


#pinkbubblegang #veselevanoce #dekujemezemuzeme

číst více
Závazek

20. 12. 2023

Závazek "být #výjimeční spolu" Kinstellar naplnil již poněkolikáté

V předvánočním týdnu jsme přijali pozvání do advokátní kanceláře Kinstellar Prague, kde jsme kromě skvělé kávy obdrželi z rukou jednatele Lukáše Ševčíka i dárkový šek v hodnotě 50 tisíc korun.

K němu jsme dostali i pár hezkých vět, které nás vždy zahřejí u srdce a dávají smysl naší práci: "S hrdostí už několik let podporujeme tuto výjimečnou neziskovou organizaci. Prostředky, které jsme věnovali, poslouží ušlechtilé věci – pomohou onkologickým pacientům, teenagerům a mladým dospělým v České republice na jejich cestě k uzdravení a postavit se po těžké nemoci na vlastní nohy. V Kinstellar Prague věříme v pozitivní dopad na naši komunitu a dnešní příspěvek je jen malou částí našeho závazku být #výjimeční spolu." 

Děkujeme, tolik si vážíme dlouhodobé podpory, jste skvělí!!!

číst více
Přes 30 tisíc z předvánočního bazaru Trojského gymnázia

20. 12. 2023

Přes 30 tisíc z předvánočního bazaru Trojského gymnázia

Poslední středu před Štědrým dnem zorganizovali studenti septimy Trojského gymnázia vánoční charitativní bazar, na kterém prodávali občerstvení a hlavně své výrobky a výtvory... Z prodeje se vybralo nečekaně úžasných 31 tisíc korun pro charitativní účely a my jsme obrovsky vděční, že si vybrali právě podporu projektů pro naše Bublinky z Nadačního fondu Pink Bubble!!!

Mnohokrát děkujeme Mgr. Magdě Hausdorové, zástupkyni ředitele, i všem studentům Trojského gymnázia a všem štědrým dárcům za krásnou akci a za jejich srdce, které je na pravém místě! Moc si vaší přízně a podpory vážíme!

Více fotek zde.

číst více
Vánoce s Bublinou na FZŠ Umělecká v Praze

12. 12. 2023

Vánoce s Bublinou na FZŠ Umělecká v Praze

V úterý 12. prosince se v aule Fakultní základní školy PedF UK Umělecká na pražské Letné konaly již třetí „Vánoce s Bublinou“. Tato škola a její vedení, ale i žáčci a jejich rodiče, ti všichni jsou nám nakloněni už mnoho let a nejen před Vánoci myslí na naše Bublinky!

I tentokrát si návštěvníci nakoupili na vánočních trzích výrobky s vánoční tematikou, které vyrobili žáci školy a také si mohli na místě vlastnoručně nějaké vyrobit v rámci rukodělných dílniček. K příjemné předvánoční atmosféře přispělo hudební vystoupení žáčků z 3. a 5. tříd.

Toto báječné odpoledne vyneslo úžasných 25 173 korun, které budou použity na Zimní tábor pro vyléčené pacienty v Krkonoších v březnu 2024.

Ze srdcí děkujeme vedení školy, všem paním vychovatelkám a učitelkám, dětem, rodičům i babičkám a dědečkům, kteří se zasloužili o krásné odpoledne i senzační výtěžek!

číst více
Strom

6. 12. 2023

Strom "splněných přání" na Letišti Praha

Milí přátelé, chystáte-li se odletět spolu s vlaštovkami ještě před Vánocemi do teplých krajin J, moc rádi bychom se vám pochlubili našim krásným růžovým vánočním stromkem, který krášlí prostory odletové haly Terminálu 2 na Letišiti Václava Havla Praha.

Za tuto báječnou příležitost představit návštěvníkům letiště Pink Bubble děkujeme celému týmu Letiště Praha v čele s Ing. Jiřím Posem, předsedou představenstva, nejen za prostor, který nám poskytl, ale i za dlouholetou přízeň a podporu projektů pro naše statečné Bubliny! Převeliký dík patří i státnímu podniku Lesy České republiky - Lesní závod Konopiště, který nám daroval velký vánoční smrček. 

Zastavte se u našeho stromečku "splněných přání" od 6. prosince do "Tří králů", zahrajte si pár tónů na piano a udělejte třeba trochu té vánoční radosti našim Bublinkám, které čekají na splnění svého přání zde.

Mějte krásný Advent a cestovatelům přejeme šťastnou cestu a ještě šťastnější návrat domů!

číst více
Rodinný víkend na Modřínu se povedl na 100 procent!

3. 12. 2023

Rodinný víkend na Modřínu se povedl na 100 procent!

Na jaře tohoto roku jsme oslovili "Život dětem" s žádostí o příspěvek na ozdravný rodinný pobyt pro naše nejmenší pacienty. Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je totiž pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé ČR, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují pomoc a podporu. Jejich projektem jsou např. Srdíčkové dny, sbírka Srdce dětem v rámci sítě prodejen Lidl a mnoho dalších. K naší velké radosti byla žádost vyslyšena a Život dětem nám poskytl velkorysý dar ve výši 80 tisíc korun!

Mnohokrát děkujeme... Naše celkové náklady se tak snížily téměř o polovinu, a tak i díky Životu dětem jsme mohli před několika dny uspořádat báječný čtyřdenní pobyt v Krkonoších pro 17 rodin, které si prošly či procházejí těžkým obdobím! 

Společný prodloužený rodinný víkend na horách v našem milovaném Hotelu Modřín jsme si s rodinami malých onkobojovníků užili náramně. Nad všemi rodinami se vznášelo společné slovo "VDĚČNOST". A mám srdce plesají, že jsme u toho mohli být s nimi...

Co dodat? A poděkování od jedné z rodin mluví za vše:
"Ahoj Bublino! Víkend na Modřínu byl jeden z nejlepších strávených společný chvil vůbec. Není nad to, když se o vás někdo stará a připraví nezapomenutelný program a plno zážitků. Maxíkovi a Kačence se nejvíc líbila parta dětí a hotel, který byl velká závodní probíhací dráha... Bylo to prostě skvělé a my za to moc děkujeme!!!"

číst více
Vánoční svíčky Spirit Beads právě na e-shopu Pink Bubble

28. 11. 2023

Vánoční svíčky Spirit Beads právě na e-shopu Pink Bubble

Naše kamarádka a letitá podporovatelka Jarmilka, zakladatelka obchůdku nejen s velmi osobitými šperky Spirit Beads, které jsou částečně vyráběny na exotickém Bali, rozšířila před časem svou nabídku o originální svíčky, které jsou zas naopak ryze "domácí".

Pro Pink Bubble vybrala v čase předvánočním dvě úžasné vůně – SVAŘÁK A VÁNOČNÍ STROMEČEK... A tak si i vy můžete provonět svůj byt či kancelář krásnou vůní a nechat se příjemně vánočně naladit. Nebo pořídit voňavý vánoční dárek a udělat tak radost nejen obdarovanému, ale i Nadačnímu fondu Pink Bubble, protože výtěžek z prodeje podpoří projekty pro naše statečné Bubliny!

Děkujeme a přejeme vám krásný předvánoční čas!!!

Objednávejte na našem růžovém e-shopu a klidně přihoďte do košíku i další originální merchandise, který udělá radost hned dvakrát :-).

 

číst více
Růžový listoopad Florbalu Chodov se vyšplhal až na 225 tisíc korun!

26. 11. 2023

Růžový listoopad Florbalu Chodov se vyšplhal až na 225 tisíc korun!

Ke konci léta nám v kanceláři zazvonil telefon: "Haló, tady FLORBAL CHODOV, rádi bychom pro Bubliny opět něco udělali - chcete...?" No jéje, a moc rádi!!!
A tak týdny příprav (nutno podotknout, že z 95% na straně Chodova!!!) vyústily v úžasný růžový florbalový listopad. Chodov se totiž opět (poprvé to bylo před 4 lety) rozhodl pomoci mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.

Od pondělí 30. 10. se mužské i ženské chodovské elitní týmy na celý měsíc převlékly do růžové barvy, aby upozornily na náš nadační fond a jeho poslání a podpořily - finančně i morálně - pacienty a jejich blízké. Scénář chodovského růžového projektu byl vážně "vymakaný"!

Týmy Chodova mezi sebou v průběhu měsíce vybíraly finanční prostředky za vstřelené góly.
* Na všech domácích zápasech byla k dispozici kasička na dobrovolné příspěvky, přispívat se dalo ale i přes QR kódy.
* Při domácích zápasech se prodával speciální merch z limitované růžové edice.
Od 15. 11. běžela dražba růžových hráčských dresů v online aukci.

A to vše vyvrcholilo v neděli 26. 11. při posledním - velmi dramatickém - domácím utkání mužů, kde jsme z rukou prezidenta klubu Michala Bauera a sportovního manažera Ondry Neumana převzali šek na neskutečnou částku 225.683 korun, která ještě překonala tu z před čtyřmi lety...

Z té fantastické částky se budeme ještě chvíli vzpamatovávat, ale co nás převálcovalo úplně, byla vlna podpory, kterou znásobily i mimopražské týmy. Nesmírně si spojenectví s vámi považujeme a jsme hrdí na to, že jste si vybrali naše BUBLINKY. Zaslouží si naši pozornost a podporu všechny do jedné!

Obrovský dík patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili. Růžový listopad končí, Chodov se pomalu vrací k modrobílé kombinaci, ale fantastický pocit sounáležitosti s těmi, kteří neměli v životě tolik štěstí zůstane na vždycky!

Děkujeme vám všem, jmenovitě Michal Bauer, Ondřej Neuman, Jana Christianová, Honza Pudich, Karel Myšák a a a ... a hráčky a hráči a fanoušci. JSTE SKVĚLÍ!!! 

číst více
Dražba růžových dresů Florbal Chodov už jen DO SOBOTY 25.11.!!!

20. 11. 2023

Dražba růžových dresů Florbal Chodov už jen DO SOBOTY 25.11.!!!

Ještě do soboty 25. listopadu do 18 hodin máte možnost vydražit si dres svého ať už oblíbeného hráče či favorita z A-týmu mužů nebo žen Florbalu Chodov.
Jeho elitní týmy mužů a žen ve spolupráci s naší Pink Bubble nastupují do zápasů celý měsíc v rámci akce "Růžový listopad 2023" ve speciálních růžových dresech a nyní si tyto jedinečné originály můžete vydražit na aukčním portále Aukro právě zde.


A nemusíme asi dodávat, že celý výtěžek podpoří naše Bublinky - mladé onkologické pacienty bojující se zákeřnou nemocí v rámci plánovaných ozdravných pobytů v roce 2024. 

Posledním zápasem růžového měsíce pro Nadační fond Pink Bubble pak bude utkání Fat Pipe Florbal Chodov vs. Black Angels v neděli 26. listopadu od 16 hodin.

Tak s kým se na Chodově uvidíme? Tenhle zápas si rozhodně nenechte ujít a přijďte spolu s námi fandit a udělat tak pomyslnou růžovou tečku za touto velkolepou akcí s názvem "Růžový listopad", do kterého se zapojily florbalové kluby napříč celou republikou...

Dobro opravdu propojuje. A my za to moc a moc DĚKUJEME!!!

číst více
Děkujeme Rexonixu za dlouhodobou a úžasnou podporu

20. 11. 2023

Děkujeme Rexonixu za dlouhodobou a úžasnou podporu

Rádi bychom poděkovali za pozvání na pondělní galavečer společnosti Rexonix, který se konal v divadle Studio DVA. A tak úklid proběhl nejen na jevišti v představení "Vysavač" v podání skvělého Boba Klepla, ale i v našich - s blížícím se koncem roku (ale opravdu jen lehounce :-) - přetížených hlavách.

Báječně jsme se pobavili, pochutnali si na vybraných dobrotách, ale hlavně s velkou úctou a vřelostí objali našeho skvělého Michaela Pechmana, který Pink Bubble podporuje dlouhodobě a velkoryse. Děkujeme ze srdce, máme vás moc rádi ❤!!!

číst více

13. 11. 2023

"Záporáci pomáhají"... charitativní kalendář na rok 2024

V roce 2019 připravil fotograf Honza Kvarda pro Nadační fond Pink Bubble projekt v pohádkovém duchu s názvem „Princezny pomáhají“. Letos se vydal jiným směrem. Princezny vystřídali záporáci, barevné fotky nahradily fotky černobílé.

Tvářemi charitativního kalendáře „Záporáci pomáhají“ jsou Jan Přeučil, Jiří Lábus, Miroslav Táborský, Filip Kaňkovský, Robert Jašków a další herci, kteří obvykle ztvárňují filmové, seriálové nebo divadelní padouchy. Všem moc děkujeme.

A co navíc? V červenci se můžete těšit na fotku s naším milovaným bublinovým Honzíkem Kosem, který spolu s muzikálovým hercem a zpěvákem Martinem Poštou ztvárnili na fotografii stylovou gangsterku. My jsme byli při tom, je to naše srdcovka ❤.

Co dodat? Snad už jen krásné motto kalendáře, který vám může dělat společnost celý rok 2024:
„Rakovina se dá porazit stejně jako záporáci. Zvítězit nad zlem je možné. Víme, že je to těžký boj, ale je důležité pokračovat v boji. Nevzdávat se!“

Objednat můžete na našem růžovém e-shopu.

číst více
Dresy hráčů NBLL All Star se vydražily za víc než 50 tisíc korun

11. 11. 2023

Dresy hráčů NBLL All Star se vydražily za víc než 50 tisíc korun

Národní Box Larkosová Liga může být právem hrdá na úžasnou částku 54 600 korun, která je výsledkem aukce dresů boxlakrosových hráčů NBLL All Star. K tomuto báječnému výsledku přispěla nejen celá rodina NBLL, ale všichni její podporovatelé, hráči i jejich nejbližší!

A my se společně s naší Bublinou Tanitou tuhle krásnou zprávu dozvěděli od Adama Šerpána přímo na "místě činu" - tedy na boxlakrosovém hřišti při vyvrcholení nejvyšší tuzemské soutěže v podobně závěrečných utkání Final Four NBLL, z něhož se zlatou trofejí odešeli zaslouženě domácí hráči týmu LCC Custodes Radotín, když porazili druhé mužstvo finalistů z Jižního Města. Gratulujeme a všem hráčům díky za to, že svoje jména v All Star spojili s naší "růžovou bublinou".

Za všechny Bublinky, které v životě neměli tolik štěstí a jimž teď díky Vám můžeme zprostředkovat radost, podpořit je, vykouzlit úsměv na tváři a propojit s dalšími, aby na to nebyli sami... vám všem z celého srdce DĚKUJEME!!!

Kromě radosti z vydražených dresů tak může hřát všechny úspěšné dražitele i pocit, že udělali správnou věc! Má to smysl a my se už v Pink Bubble těšíme, co s NBLL vymyslíme příště :-).

Lakrosu zdar...

číst více
Udělejme správnou věc v prodejnách Marks & Spencer

8. 11. 2023

Udělejme správnou věc v prodejnách Marks & Spencer

Naši milí podporovatelé, milí přátelé, máme pro vás další super tip, jak letos pomoci Ježíškovi s vánočními dárky :-).

Spoustu toho totiž můžete pořídit "pod jednou střechou", a to v prodejnách Marks & Spencer! I letos na nás tato úžasná společnost myslela a u některých druhů speciálně označeného zboží (vánoční ponožky pro celou rodinu, teplé nápoje a další vybrané potraviny) vše namyslela tak, aby část z jejich prodejní ceny směřovala k našim statečným Bublinám! Akce trvá ode dneška až do Vánoc...

My moc a moc děkujeme a vy utíkejte nakupovat klidně hned teď!!! Vždyť advent se dá strávit i poklidněji, než v obchodech...

číst více
Dobro sbližuje nejen díky růžovému podzimu Florbalu Chodov

8. 11. 2023

Dobro sbližuje nejen díky růžovému podzimu Florbalu Chodov

Milí přátelé, florbalový listopad v růžové jede jako po másle a ve středu 8. listopadu chodovské „holky“ skórovaly s týmem SK Meťák České Budějovice 19:0. A jejich slovy "konečně to začalo padat"! Navíc Budějovice přispěly zapojením se do kampaně úžasnou částkou 13.971 korun.

No a my jsme den poté v Motole zjistili, že jedna českobudějovická hráčka má brášku Honzu, který se tam právě léčí na dětské hemato-onkolgoii. Svět je malý a DOBRO SBLIŽUJE (Ondro, díky za myšlenku :-).

Přejeme všem florbalistům i florbalistkám skvělé výkony a Honzovi do Motola posíláme sílu k boji se silným protivníkem. Ty to dáš!!!

číst více
Objednejte si kalendář CEWE s vlastními fotkami do 31.12.2023 a podpořte dobrou věc

1. 11. 2023

Objednejte si kalendář CEWE s vlastními fotkami do 31.12.2023 a podpořte dobrou věc

„Vánoce jsou časem lásky, pohody a radosti, ale také pomoci." Tohoto hesla se drží i náš dlouholetý a úžasný partner – společnost CEWE, který se i letos rozhodl, že z prodeje svých fotokalendářů podpoří během listopadu a prosince charitativní projekty neziskových organizací Pink Bubble a Suer Ryder. Z každého objednaného fotokalendáře poputuje na dobrou věc 1 Kč a my dobře víme, že korunka ke korunce může dát krásnou částku, když jsme vloni díky této akci obdrželi od CEWE šek na částku přes 62 tisíc korun!

A co je hezčí dárek než zážitek nebo vzpomínka na něj, která bude celý rok připomínat výjimečné chvíle s Vašimi nejbližšími... Tak hurá do toho, Vánoce se už blízí mílovými kroky :-).

Na výběr jsou nástěnné, stolní nebo plánovací kalendáře – prostě pro každého něco. Více informací zde.

 

 

číst více
Florbal Chodov v růžových dresech opět pomáhá!!!

30. 10. 2023

Florbal Chodov v růžových dresech opět pomáhá!!!

Hurá! Po třech letech navazujeme na bezva spolupráci s FLORBALEM CHODOV a my chceme být určitě osobně při tom! K naší obrovské radosti se celý klub opět převlékne do růžových dresů (do růžova se zbarví nejen dresy elitních týmů, ale i sociální sítě, propagační materiály či branding haly)... a to vše na podporu Pink Bubble s úctyhodným cílem - vybrat finanční prostředky, a to i mezi ostatními kluby napříč soutěží!

S kým z vás se uvidíme na zahajovacím florbalovém utkání Superligy mužů domácího Chodova vs. Liberec přenášeného TV v pražské sportovní hale na Jižním městě v pondělí 30.10. v 18h za zahájení RŮŽOVÉHO PODZIMU? My tam budeme a někdo z našich Bublinek se ujme čestného vhození úvodního BULY.

Ve středu 15.11. započne dražba růžových hráčských dresů, které můžete zakoupit při online aukci. Celý výtěžek z dresů putuje na konto nadace. A vše vyvrcholí v neděli 26.11. od 16h při posledním domácím utkání Superligy mužů, kde dojde ke slavnostnímu předání šeku pro nadaci Pink Bubble.
A pokud vám to nevyjde v pondělí 30.10., nevadí. Budou i další možnosti, kdy můžete přijít fandit a pomoci tak dobré věci. Srdečně vás zveme na všechny zápasy od 30.10. do 26.11.2023.
Více na www.florbalchodov.cz

30.10.2023 zahájení Růžového podzimu: Superliga mužů (hraje se DOMA - na Chodově - vs. Liberec)
4.11.2023 Extraliga žen (DOMA vs export Chomutov)
5.11.2023 Superliga mužů (hraje se v Řepích vs. Tatran)
12.11.2023 Extraliga žen (v Brně)
17.11.2023 17:00 Extraliga žen (DOMA vs. Bohemians)
17.11.2023 20:00 Superliga mužů (DOMA vs K.Vary)
19.11.2023 14:00 Extraliga žen (DOMA vs. Liberec)
19.11.2023 Superliga mužů (ve Štěrboholích vs. Butchis)
26.11.2023 16:00 Superliga mužů (DOMA vs. Black Angels)

TĚŠÍME SE NA VÁS! ❤

číst více
Dražba dresů hvězd All-Star Game NBLL

17. 10. 2023

Dražba dresů hvězd All-Star Game NBLL "Společně pro dobrou věc"

Historicky první box-lakrosové utkání hvězd NBLL All-Star Game mělo letos poprvé i přesah ze sportovního světa do světa dobročinného a my s hrdostí můžeme potvrdit, že jsme se stali partnery Národní Box Lakrosové Ligy. Tento zápas se hrál - jak jinak :-) - než s růžovými míčky a hráči z České republiky, Rakouska, Německa i Polska v tomto klání i na vložené exhibiční soutěže oblékli dresy s logem Pink Bubble.

Vy máte nyní jedinečnou příležitost vydražit si v elektronické on-line aukci některý z těchto exkluzivních dresů jedné nebo více hvězd ALL-STAR GAME. 

Pořízením těchto úžasných dresů s logem našeho nadačního fondu nejen rozšíříte svojí sportovní sbírku, ale také podpoříte projekty pro naše mladé Bubliny, kterým zkřížila cestu životem rakovina.

Aukce bude ukončena 5. listopadu a její výtěžek odhalen během finálového zápasu NBLL dne 11. listopadu o poločasové přestávce v Radotíně. Děkujeme všem!

číst více
Objednej si focení pro dobrou věc!

16. 10. 2023

Objednej si focení pro dobrou věc!

Jsme pyšní na každého, kdo se po osobní zkušenosti s těžkou nemocí rozhodne pomáhat dalším lidem s podobným osudem.
Jedním takovým je i Martin Brousek, fotograf, který již v loňském roce vymyslel projekt "Fotkou proti rakovině", kdy se ještě v průběhu léčby jako pacient s NHL (non-hodgkin lymfomem) rozhodl podpořit lidi se stejnou diagnózou a organizace šířící osvětu. 

Nejinak tomu je i letos a my máme velikou radost, že si Martin vybral pro letošní ročník spolu s Lymfom Helpem jako partnera akce i Pink Bubble. Obě organizace kromě osvěty mají společný cíl - sdružovat a propojovat pacienty, aby na vlastní kůži pozanli, že na to NEJSOU SAMI!

Projekt dobročinného focení na podporu boje s onkologickým onemocněním bude trvat až do konce roku 2023, kdy z každého focení/fotografické zakázky věnuje Martin rovných 1000 Kč na dobročinné účely. Všichni přispěvatelé budou průběžně zveřejňováni (s jejich souhlasem) na webou v sekci “Fotkou proti rakovině 2023”. Lokality pro fotografování jsou nejlepší - Plzeň, Praha, Náchod, Trutnov, Hradec Králové - či přilehlé okolí těchto měst. Pokud se vás dá ale dohromady více, Martin rád dojede i dále. Témata fotografií nejsou limitována.

Pojďte společně využít krásného podzimu a případně i zimy. Před Vánocemi se fotky vždy hodí, například babičkám na kalendáře, že… ? Po domluvě je možno zaslat i dárkový poukaz.
Předem všem děkujeme za podporu a v případě zájmu o focení kontaktujte přímo Martina na FB, IG nebo přes kontakt na jeho webu. Všichni budeme rádi i za sdílení. 

Více o Martinově příběhu také v rozhovoru MEDx Talks na kanálu You Tube.

číst více
Burza Svárov pomohla Báře splnit sen

23. 9. 2023

Burza Svárov pomohla Báře splnit sen

Jsme nesmírně vděční za projekty, které někdo vymyslí a zrealizuje s myšlenkou na naše Bubliny! Jedním takovým byla i nedávno proběhlá podzimní CHARITATIVNÍ BURZA dětského oblečení a potřeb v malé obci Svárov u Kladna. 
Mladá maminka Andrea před lety přišla s nápadem, jak pomoci dalším maminkám prodat věci po svých odrůstajících dětech a výhodně pořídit nové. A nejen to - z vybraných prostředků pomoci tam, kde je to potřeba. Proto si každou burzu tahle báječná parta holek/ženských vybere příběh, organizaci nebo jednotlivce, koho mohou podpořit

Letošní burza přinesla skvělých 9.462 korun a její pořadatelky si vybraly příběh naší 29-leté maminky Báry, která v důsledku onkologické léčby přišla o vlasy a moc si přála „nové“ :-).
„A my moc dobře víme, jak důležité vlasy mohou pro ženu být. Jsme rády, že můžeme pomoci ❤!!!!“

Mnohokrát děkujeme. Andrejko a spol., jste skvělé!!! A na další - již 27. jarní svárovskou burzu - se můžete těšit v roce 2024 v sobotu 20. dubna v kulturním domě na Svárově. 

číst více
Bublina na ústeckém Dni pro zdraví a udržitelnou mobilitu

20. 9. 2023

Bublina na ústeckém Dni pro zdraví a udržitelnou mobilitu

Dnes bychom se rádi pochlubili „cizím peřím“, protože v tomto případě zásluhy nejsou na naší straně! 20. září se v Ústí nad Labem konal DEN PRO ZDRAVÍ A UDRŽITELNOU MOBILITU a my mohli být u toho. Tedy ne osobně, ale dokonale nás zastoupili naši věrní podporovatelé Helenka a Miroslav Hantychovi (jinak rodiče Bublinky Vítka, kteří nás už od ukončení Vítkovy léčby skutečně velkoryse podporují a fandí nám) s rodinou, kteří nám účast sami nabídli! A tak jsme měli na Mírovém náměstí stánek s merchem a taky kasičkou na dobrovolné příspěvky a bylo to prý fajn.

Nicméně třešnička na své místo na dortu teprve čekala: kolegové manželů Hantychových ze společností Diagnostika, Vital OHW a RNDr. Veselská velmi mile překvapili a to tím, že uspořádali mezi sebou sbírku do kasičky a nakoupili si náš růžový merch za úžasných 17 tisíc korun! Zaslouží si náš obdiv a veliké poděkování. Z takového partnerství se upřímně radujeme a velmi si jej vážíme.

DÍKY, DÍKY, DÍKY... Jsme obrovsky vděční, že vás máme po našem boku!

číst více
Poukázky na dobro Ticketmaster splnily v roce 2023 přání za téměř 240 tisíc korun

4. 9. 2023

Poukázky na dobro Ticketmaster splnily v roce 2023 přání za téměř 240 tisíc korun

Kulturním radovánkám pro širým nebem už letos pomalu odzvonilo, ale dobro, které se šíří díky poukázkám společnosti Ticketmaster je k nezastavení a my
jsme za to nesmírně vděční!

V roce 2023 se prodej "Poukázek na dobro" pro Pink Bubble opět zvýšil a příspěvky od více než 3 tisícovek podporovatelů se vyšplhaly na neuvěřitelnou částku téměř 240 tisíc korun, která pomohla naplnit spousty konkrétních přání našim Bublinám z projektu „Splněných přání“ veřejné sbírky MHMP.

Dokážete si představit, kolik to bylo úsměvů a radosti? Jménem všech našich Bublin – slečen a kluků do 30 let, kterým plníme přání v náročném období
onkologické léčby, vám všem děkujeme a společnosti Ticketmaster 3x HURÁ :-) !!!

číst více
Exkluzivní balíčky na běh RunCzech 5 km pro ženy

2. 9. 2023

Exkluzivní balíčky na běh RunCzech 5 km pro ženy

Pozor, pozor, pozor! Právě jsme na našem růžovém e-shopu spustili prodej 20ti EXKLUZIVNÍCH BALÍČKŮ produktů Pink Bubble se startovným na závod Runczech „Adidas Běh pro ženy 5 km“ na 2.9.2023.
Balíček obsahuje:
- DÁMSKÉ ČERNÉ TRIČKO FUNKČNÍ
- RŮŽOVÉ PODKOLENKY
- BUTTON PBGM
- DEZINFEKCE DO OBUVI Sanytol 150 ml
- REGISTRACE NA ZÁVOD od RunCzech

Neváhejte, nečekejte, ať svůj balíček stihnete. Koupit ho můžete přímo ZDE.

A my se už těšíme, že se s vámi uvidíme na startu závodu nebo u našeho růžového stánku, kde vám budeme od srdce fandit....

číst více
Poběžte s námi pro dobrou věc na Adidas Běhu pro ženy na 5km

2. 9. 2023

Poběžte s námi pro dobrou věc na Adidas Běhu pro ženy na 5km

Letní lenošení je v plném proudu, ale my už teď zveme všechny ženy a dívky na největší dámský běžecký mejdan v Praze! V rámci Birell Grand Prix Praha odstartuje v sobotu 2. září vpodvečer u Obecního domu v Praze Adidas Běh pro ženy na 5 kilometrů, který pořádá @runczech a je jediným velkým závodem v Praze určeným jen a pouze ženám.

Tak se domluvte s kamarádkami nebo kolegyněmi a vydejte se spolu do ulic centra hlavního města. Můžete běžet pro radost, na čas – ale i pro dobrou věc, protože část výtěžku ze startovného poputuje našim Bublinkám! Těšíme se na vás! A s registrací nečekejte, startovní čísla kvapem ubývají :-). 

číst více
Bublina na letním festivalu Slavonice Fest

6. 8. 2023

Bublina na letním festivalu Slavonice Fest

Letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST založil v roce 2014 na česko-moravsko-rakouském pomezí, v příhraničním renesančním městě Slavonice, filmový režisér a producent Ondřej Trojan se svou ženou Bárou. Letos, jako již tradičně uprostřed letních prázdnin, přivítal své diváky už podesáté. A podesáté bylo ve Slavonicích a nedaleké Maříži do puntíku naplněné motto - užít si spolu s diváky „ To nejlepší z léta, filmů a hudby“.

Přes 70 filmů, koncerty, výstavy, setkání s filmovými tvůrci, debata s českými novináři, program pro děti, taneční párty nebo večerní posezení s přáteli a hlavně zase velká pohoda. Plán se už roky nemění a TO JE DOBŘE!!! :-) Kromě umění a kultury to tu jako vždy bylo i o dobrém jídle a pití a o plánovaných či nečekaných setkáních s přáteli a s neznými, z nichž je tu tak snadné si nové přátele udělat.

Milujeme to tu a k naší radosti i Slavonice Fest má rád nás, a tak jsme už poněkolikáté mohli být u toho. S naším merchem, „několikapříchuťovým“ popcornem od Bopcorn Ostrava, Jindrovic skvělým růžovým frizzante a s příjemně zpomaleným prázdninovým naladěním, které k létu patří. V úchvatných „kulisách“ nádherného městečka s mnoha pitoreskními zákoutími i báječně svéráznými obyvateli. A díky hostům, kteří hojně jedli (náš zdravý popcorn) a pili (Jindrovo ještě zdravější frizzante), jsme odjížděli se senzační „třešničkou“ na celém už tak dokonalém dortu v podobě 23 tisíc korun!!!

A co říci závěrem? To je jednoduché: těšíme se na Slavonice Fest 2024 a fakt se už ale za námi stavte!

Děkujeme pořadatelům a producentům festivalu Ondřejovi a Báře Trojanovým, ředitelce Míše Syslové, šéfové přes catering Lucii Staňkové, našim milým Zdeničce a Jindrovi Zimolovým z Jindrova vinařství a taky Veronice a Davidovi a Lence a ...... a spoustě dalším milým lidem, s nimiž nás to prostě baví a těší. DÍKYYYY!

číst více
Hasiči z Úpice opět podpořili Bublinky částkou 20 tisíc korun

31. 7. 2023

Hasiči z Úpice opět podpořili Bublinky částkou 20 tisíc korun

Na konci července se odehrála další tradiční úpická pouť U HASIČŮ. Borci z Úpice nás podporují už dlouho a my jsme za to moc rádi! Z dobrot, které se tu snědly a moků, které se vypily, bylo skvělých 20 tisíc korun a ty hasiči přisypali na náš růžový účet.

A my spolu s našimi Bublinkami se upřímně radujeme. Děkujeme Jirkovi Fulkovi a jeho kolegům i kolegyním a všem, co na pouti utráceli :-) !!!

číst více
Společně vypluli za dobrodružstvím

16. 7. 2023

Společně vypluli za dobrodružstvím

Jako každým rokem o prázdninách se opět naše Bubliny vydaly na společnou plavbu za zážitky, dobrodružstvím a odreagováním se od běžných (mnohdy těžkých) dní. 

Pod vlajkou "F-tým for Charity" se spojily naše Bubliny a Heroes z projektu Fuck Cancer - tedy současní i bývalí onkologičtí pacienti, aby se společně vydali v polovině července na Orlík a zažili tam několik parádních dní, kde o smích a zábavu rozhodně nebyla nouze. Vedle plachtění nechybělo ani skvělé jídlo, dobrodružství v podobě spaní na lodích, adrenalinový program na paddleboardech pod vedením zkušených instruktorů ze společnosti MCSUP, kteří předvedli, jak na spoustu skvělých triků (ačkoli nejvíce většinu bavilo dostat ostatní z paddleboardů do vody :). 

Všichni účastníci prokázali, že mají bojového ducha - aby v životě mohli překonat i kruté rány osudu, které je zasáhly. O soutěživost a sílu vůle tak rozhodně nebyla nouze. Někteří si oprášili své jachtařské schopnosti a další si vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké to je mít vítr v plachtách a být aktivní součástí celé crew. Čas zbyl i na relaxování, kochání se krásami Orlické přehrady, odpočinek, plavání či rybaření....

Jednoduchý plán - odreagovat se, pobavit a hlavně zapomenout na těžkosti, které je mnohdy provází, či zažít něco nového, vzájemně se poznat, a nebo se po dlouhé době zase "jenom" vidět - byl naplněn do posledního putníku.

Náramně si to všichni společně užili a s bolavými břichy od smíchu a posilněni se mohli navrátit do reality všedních dní. A už se všichni zase těší na další dobrodružství a další bublinová setkání, kde nikdy nechybí vzájemné pochopení a opora a jsou pro naše Bubliny tak důležitá, protože právě ze zážitků čerpají spoustu energie ke zdolávání náročných situací.

Smích léčí a my věříme, že i tyto zážitky mohou být jedním ze střípků, které vedou k uzdravení.

Závěrem obrovské díky všem zaměstnancům ve společnosti Sportisimo, díky nimž mohl být tento úžasný pobyt realizován... DĚKUJEME, pomáhat má smysl! 

číst více
Společně pro dobrou věc s Klubem cystické fibrózy na MFF Karlovy Vary

2. 7. 2023

Společně pro dobrou věc s Klubem cystické fibrózy na MFF Karlovy Vary

Moc rádi jsme na letošním 57. ročníku MFF Karlovy Vary podpořili Klub cystické fibrózy, jehož posláním je pomoci nadechnout se všem, kteří tímto onemocněním trpí.

Klub předává nemocným, jejich rodinám a blízkým veškerý informační servis ohledně všech aspektů onemocnění. Poskytuje jim sociální, finanční, materiální i psychologickou pomoc. Podporuje projekty na zdokonalení léčby, diagnostiky a vzdělávání odborníků, kteří se CF problematice věnují.

A my, z naší růžové bublinky, vzdáváme hold a děkujeme za tuto iniciativu všem v Klubu CF, paní ředitelce Simoně Zábranské i jejich úžasnému patronovi Ivanu Trojanovi...
Bylo nám ctí vás poznat a podpořit! Spolenčně pro dobrou věc... 

číst více
Sbírka Každý gól pomáhá na MAH 2023

26. 6. 2023

Sbírka Každý gól pomáhá na MAH 2023

Už poosmé uspořádal LCC Radotín v rámci mezinárodního box-lakrosového turnaje Memoriál Aleše Hřebeského sbírku na pomoc těm, kteří to potřebují.
Každý gól tak letos udělal radost nejen hráči, který ho vstřelil, ale podpořil i naše milované Bublinky – kluky a holky po onkologické léčbě do 30 let.

Skórující týmy darovaly 10 Kč (nebo více) za každý gól, který na turnaji vsítily. Do kasičky u vstupu do areálu přispěli i návštěvníci této veleúspěšné a oblíbené akce, a tak se sbírka vyšplhala až na neskutečných 23 tisíc korun!!!
Předání šeku pak proběhlo v rámci rozloučení s úspěšnou sezónou týmu LCC Ants na radotínském biotopu, kde si ho od malých "mravenců" hrdě převzala naše Martina.

Moc si vážíme dlouhodobé podpory v rámci turnaje a držíme mu palce do dalších let, kdy rádi budeme opět hrdými partnery... Děkujeme všem, kdo se na výtěžku podíleli i těm, kteří poslali podporu našim Bublinám.

číst více
Sportovní klání AZ FLEXu doplnilo tři Bublinová přání

26. 6. 2023

Sportovní klání AZ FLEXu doplnilo tři Bublinová přání

V červnu nás oslovila společnost AZ FLEX s nabídkou podpory našich Bublinek. A taková příležitost se neodmítá, takže jsme moc rády souhlasily!

Společnost každé dva roky pořádá nohejbalový turnaj pro své stěžejní dodavatele, odběratele a obchodní partnery. A tak se 14. června sešlo na 180 sportovních nadšenců, kteří si po zasloužených sportovních výkonech užili i následný večírek s koncertem, na kterém se do kasičky vybralo skvělých 18.560 korun! Ale to není všechno! Vedení firmy tuto částku zdvojnásobilo a my z rukou pánů Ondřeje Vondrušky, obchodního ředitele a Martina Průši přijaly symbolický šek na 37.120 korun!

Částka byla rozdělena na tři přání našich Bublinek, která čekala na splnění a také na pobyty, které pro naše svěřence pořádáme.

Díky, díky, díky... Je skvělé vědět, že v tom naše Bublinky nenecháte a že na svůj boj nejsou samy ❤. Těšíme se na další ročník této dobročinné akce a na spolupráci, kterou nám zástupci AZ Flexu k naší velké radosti přislíbili i do budoucna!

Mějte krásné a odpočinkové léto. Nebo alespoň pár dní na dovolené :-)...

číst více
Aukce golfových rukavic Jany Melichové

23. 6. 2023

Aukce golfových rukavic Jany Melichové

Zapojte se do naší DOBROČINNÉ ON-LINE AUKCE.
Dražíme rukavice, které vyzdobili přední čeští výtvarníci, a profesionální turnaje Ladies European Tour v nich právě hraje golfistka a naše patronka Jana Melichová.
Získáte pro sebe jedinečný úlovek, naše Bublinky zase dostanou celý výtěžek - to si přece nemůžete nechat ujít!
Všechny rukavice najdete pohromadě zde v naší online aukci.
Děkujeme z celého srdce Janě Melichové a její manažerce Kateřině Horiszny za naprosto úžasnou energii, hromadu nezištné práce a velká srdce. A děkujeme také společnosti Q aukce za bleskovou realizaci našeho projektu a za laskavou a velkorysou podporu Bublinek.

DĚKUJEME i Vám, kdo se zapojíte. Janě i všem golfovým nadšencům přejeme hezkou hru :-)! 

Ladies European Tour (LET) a pomalované rukavice:
LET JABRA Ladies Open 11.-13. 5. Autorkou první rukavice je Alena Kupčíková.
LET Aramco Team Series Florida 19.-21. 5. Autorkou druhé rukavice je Jitka Nesnídalová.
LET Belgian Ladies Open 26.-28. 5. Autorka skrytá pod iniciálami S. H., je jí 12 let.
12. ročník charitativního turnaje PINK BUBBLE CHARITY GOLF CHALLENGE. 2. 6. Autorem rukavice je Lukáš Urbánek.
LET společně s muži z DP World Tour - Ulna GC poblíž Stockholmu. 8.-11. 6. Autorem rukavice je Daniel Kulagin.
LET Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour v Berouně. 23.–25. 6. Rukavici vytvořila Martina Konvičková.
Další rukavice budou přibývat, máte se na co těšit!

číst více
Sportisimo naběhalo pro Pink Bubble 100 tisíc korun

14. 6. 2023

Sportisimo naběhalo pro Pink Bubble 100 tisíc korun

Je nám nesmírnou ctí, že si společnost Sportisimo a její zaměstnanci vybrali právě naši růžovou nadaci v rámci jejich dubnové běžecké výzvy, při které Sporťáci z centrály, retailu a logistiky naběhali nebo nachodili krásných 4.960,48 km, a pomohli tak podpořit naše Bublinky a ozdravné sportovní pobyty, které pro ně pořádáme, neuvěřitelnou částkou 100 tisíc korun! Slavnostní šek na tuto úchvatnou částku převzaly naše Martinky přímo od pana ředitele Richarda Hodula a zároveň se společně domluvili na další dlouhodobé spolupráci. Co víc si přát? Děkujeme z celého srdce a těšíme se na všechno, co nás spolu čeká :-)...

číst více
Anežčino splněné přání

3. 6. 2023

Anežčino splněné přání

Milujeme všechny naše projekty, ale plnění přání možná nejvíc. Protože ta radost je prostě okamžitě vidět!!!

První červnový víkend jsme splnili přání, o které nás požádala maminka Bublinky Anežky. Moc si přála, aby Anežka v předvečer své plnoletosti zažila "beauty day" v Praze.
Líčení, česání, zkoušení "hadříků", fotografování, divadlo...? To umíme! Byla to pro nás krásná výzva a protože se nápady jen kupily, ze dne byl nakonec celý víkend, který si užila nejen Anežka, ale i její maminka, bratr a bratrova nevěsta, která je zároveň Anežčinou nejlepší kamarádkou.

Na programu, který jsme pro Anežku a její rodinu připravili, se podílela spousta našich přátel a podporovatelů a sluší se podotknout, že všichni bez nároku na honorář a naopak s vděčností, že u toho mohli být! :-D Děkujeme hotelu hotelu Penta za poskytnutí ubytování se snídaní a za to, že jako překvapení "přidal" i výbornou páteční večeři! Díky Hudebnímu divadlu v Karlíně za vstupenky na sobotní představení Bodyguard v hlavní roli s Evou Burešovou, jejíž velkou obdivovatelkou Anežka je. Díky též za voucher od sítě restaurací Ambiente. Děkujeme ateliéru LightStudio Praha za prostor pro focení a styling, Slávce Barnové z H&M za zapůjčení a posléze i věnování oblečení Anežce, díky vizážistce Heleně Turkové, styling expertce Tereze Kytkové a úžasné fotografce Alžbětě Jungrové. Díky vám, milé dámy a díky naší Martince Šmukové, která vše domluvila a zprodukovala, se to nejspíš povedlo!!!  

"Zdravím naše hrdinky ❤! Musím Vám všem moooc poděkovat za nejkrásnější víkend a absolutně boží oslavu Anežčiných narozenin. Slova mi na to nestačí a ať bych to zkoušela přirovnat k čemukoliv, bylo by to pořád málo. Aný jsem nikdy neviděla takhle šťastnou a nadšenou, poletuje, chlubí se a o ničem jiném nemluví, je po víkendu s vámi absolutně v sedmém nebi. Všechno, co jste zařídily, je nejvíc! Jste víc než úžasné... Moc moc děkuju. Vděčná maminka."

D   Í    K   Y  !!!

číst více
Otevřeli jsme růžový Meditation Lounge na pražském letišti

29. 5. 2023

Otevřeli jsme růžový Meditation Lounge na pražském letišti

Na pražském Letišti Václava Havla se pro cestující otevřel nový prostor s názvem Pink Bubble Meditation Lounge. Jde o odpočinkovou místnost v terminálu 1, kde mohou lidé relaxovat před odletem. Cílem tohoto růžového "pokojíčku" je představit činnost fondu a ukázat, jakým způsobem pomáhá dětem a mladým lidem, kteří bojují s onkologickým onemocněním. Slavnostního otevření se zúčastnil generální ředitel Letiště Praha pan Jiří Pos a řada patronů a osobností ze sportovního a kulturního světa, jakými jsou herec Jiří Dvořák, golfistka Jana Melichová, zpěvačka Elizabeth Kopecká, moderátorka Gabriela Partyšová nebo Miloš Pokorný, který celou akci uváděl.

Zakladatelka nadace Martina Šmuková při slavnostním přestřižení pásky růžové Lounge řekla: "Jsem dojatá, ač jsem to od sebe nečekala. Jsme na letišti, na kterém jsem trávila poměrně dost času a je to taková zastávka na cestách do světa, ale teď jsme tu z úplně jiného důvodu. Smekám nejen před vedením letiště, ale před celým týmem, který se podílel na realizaci toho našeho, jak tomu říkáme, pokojíčku. Spolupráce byla ze strany letiště velmi rychlá. Děkuji také svým kolegyním z Nadačního fondu Pink Bubble," uzavřela. 


Více si můžete přečíst na zpravodajského portálu Pražské DRBNY.

DĚKUJEME!!!

číst více
KOLORKY jsou v tom s námi. Děkujeme!

1. 5. 2023

KOLORKY jsou v tom s námi. Děkujeme!

Máme obrovskou radost, že Vám můžeme oznámit novou spolupráci se společností KOLORKY. Již před časem se tento úžasný a pracovitý tým, který přináší na trh překrásné barevné plenky, rozhodl podpořit nejen naši nadaci Pink Bubble. PINK BUBBLE tak bude mít své místo v podobě stránky na webu Kolorek. Tímto nádherným počinem, chtějí Kolorky náš nadační fond přiblížit zákazníkům a dát jim možnost podpořit nás ještě více. Zároveň mají zákazníci možnost nás podpořit v rámci jejich e-shopu, koupí knížky Jak zvládnout pobyt v nemocnici. Velice si této spolupráce vážíme a z celého srdce děkujeme!

číst více
Čarodějnice na Ladronce '23

29. 4. 2023

Čarodějnice na Ladronce '23

číst více
Charity Fashion Weekend v Metropoli '23

22. 4. 2023

Charity Fashion Weekend v Metropoli '23

Nesmírně děkujeme Nákupnímu centru Metropole Zličín za možnost být opět součástí CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI a za šek, který věnovala pro naši nadaci. Ve spolupráci s agenturou M-Ocean jsme proměnili naše Bublinky v modely, kteří předváděli nádherné outfity v designovém, komorním studiu na centrálním náměstí, kde se sešli významní hosté a příznivci módy, prohlédli si zajímavé vybrané módní kousky a prodiskutovali nové módní trendy. V rolích moderátorů vynikali opět náš skvělý Roman Vojtek a naše milovaná Martina Šmuková.

 

číst více
Golfistka Jana Melichová pomáhá Pink Bubble

21. 4. 2023

Golfistka Jana Melichová pomáhá Pink Bubble

Velice si vážíme oslovení Kateřiny Horiszny z agentury Wings of Czechia a jejich talentované mladé golfové hráčky Jany Melichové (24let, vítězka LET turnaje 2022). Tato mladá, úspěšná sportovkyně se rozhodla podpořit své vrstevníky, bojující s onkologickým onemocněním, dodat jim odvahu, podat pomocnou ruku a motivovat je. Máme tedy obrovskou radost, že Vám můžeme oznámit sérii golfových turnajů, jejichž účelem bude pomáhat právě našim onkologicky nemocným Bublinám. První turnaj, Chamber Challenge Golf Tour, se bude konat už 21.dubna na hřišti Royal Golf Beroun v rámci kterého, bude uspořádána sbírka právě pro naší nadaci Pink Bubble.

Vždy nás neskutečně mile překvapí, potěší a u srdce zahřeje, když se pro pomoc rozhodnou takto mladí lidé. Klobouk dolů a děkujeme! Hodně štěstí milá Jano!

číst více
Den dětské onkologie - slavnostní vyřazení z léčby

1. 4. 2023

Den dětské onkologie - slavnostní vyřazení z léčby

Den dětské onkologie je osvětová kampaň, která má za cíl přiblížit veřejnosti problematiku dětské onkologie, seznámit ji s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby. Mezinárodní den dětské onkologie pravidelně připadá na 15. února. Od toho data probíhá celorepubliková osvětová kampaň, jejímž symbolem je zlatá stužka. Prostřednictvím projektu Zlatá stuha online mohou lidé podpořit neziskové organizace při jednotlivých pracovištích. Více na www.dnydetskeonkologie.cz.

Situace onkologicky nemocných dětí se stále zlepšuje a výsledky léčby potvrzují, že Česká republika patří mezi světovou špičku. Ročně zde onemocní přibližně 350 dětí, úspěšně se vyléčí 85 % z nich.

Největším pracovištěm v České republice je Klinika dětské hematologie a onkologie 2.LF UK a FN Motol. Ročně se zde léčí 200-250 dětí s onkologickým onemocněním, transplantaci kostní dřeně podstoupí přibližně 40 dětí. Dalšími významnými centry jsou Klinika dětské onkologie FN Brno a také hematoonkologická dětská oddělení ve FN Olomouc či FN Ostrava. Na realizaci Dnů dětské onkologie se společně podílí neziskové organizace působící při jednotlivých pracovištích, kde pomáhají nejen v materiální rovině, ale také pořádají řadu aktivit, které usnadňují život pacientů a jejich rodin po dobu léčby a přispívají k jejich návratu do běžného života.  V rámci Dnů dětské onkologie připravily také řadu akcí pro veřejnost:

15.2. Šance Olomouc– happening pro malé pacienty na Dětské klinice FNOL, zlaté nasvícení historických památek v centru města Olomouce, setkání vyléčených pacientů a jejich rodin na ledě zimního stadionu, slavnostní divadelní představení Kabaret nahatý Shakespeare.

20.2. Haima Ostrava– XII. Ročník Dne pro onkologické děti a jejich rodiče (relaxační odpoledne pro maminky, zábava a zážitky šité na míru pro děti).

1.4. NFDO Krtek Brno– Tradiční setkání na Hvězdárně a planetáriu Brno 10.00-18.00.

1.4. Haima CZ Praha– Slavnostní vyřazení z léčby dětí vyléčených v roce 2022, Slovanský dům, Praha 14.00-18.00.

 

 

 

 

 

 

 

číst více
1/2Maraton Praha RunCzech

1. 4. 2023

1/2Maraton Praha RunCzech

Představte si, že jedete na rok studovat do cizí země přes Erasmus a rozhodnete se tam podpořit vámi vybranou nadaci. Tak přesně to udělaly tyto neskutečné čtyři mladé studentky. My smekáme nad jejich myšlenkou, dobrovolnictvím a chutí se poprvé postavit na trať 21km dlouhou. Holky, my vám děkujeme a přejeme štěstí nejen na této cestě. Váš Pink Bubble Gang

Our half marathon Heros:

Sophie Hogan, Kent, English Literature at Durham University

Lucy Stephenson, Bristol, Liberal Arts at Bristol University

Connie Gray, Northumberland, Int. Relations and Modern History at St.Andrews University

Hettie Dunlap, Durham, Anthropology at Durham University

CONGRATULATIONS!!! THANK YOU!

číst více
Wintercamp '23

5. 3. 2023

Wintercamp '23

A je to tady! Již tuto neděli se vydáme na další zimní tábor. V termínu od 5. do 10. března se růžová bublina stěhuje za sněhem a za novým nezapomenutelným dobrodružstvím, kam se může vydat i díky dlouhodobé podpoře našich partnerů, kteří pravidelně podporují ozdravné pobyty Pink Bubble, a také díky velkorysému finančnímu příspěvku na realizaci pobytu v rámci programu Podpora regionů 2023 od Nadace ČEZ.
Víte, jak se na vás naše milé Bubliny těšíme? MOOOOCcool !!!!!! Tak tedy SKOL :-).

číst více
Bez předsudků - unikátní prodejní výstava Barbie panenek

3. 3. 2023

Bez předsudků - unikátní prodejní výstava Barbie panenek

Tato překrásná výstava právě začala v nádherných prostorách hotelu Four Seasons Prague a potrvá celý měsíc březen. Je zde vystaveno jedenáct unikátních Barbie panenek vyjadřujících diverzitu, jedinečnost a tím krásu každé z nás. A't už barvou pleti, postavou či nějakým hendikepem. Všechny tyto jedinečné ženy, panenky, jsou oblečeny v překrásných haute couture modelech naší přední módní návrhářky Zuzany Kubíčkové. Za spolupráci, nápad a náklonnost děkujeme společnosti Mattel, hotelu Four Seasons Prague, Zuzaně Kubíčkové a agentuře Presstigecom. Je nám velikou ctí, že můžeme být součástí takto krásného projektu. Věříme, že si jednotlivé panenky brzy najdou své majitele, kterým budou přinášet radost a dobrý pocit z pomoci druhým. Mějme se rádi.

číst více
Zábavný sešit pro

20. 2. 2023

Zábavný sešit pro "Bubliny", alias holky a kluky, kterým teď komplikuje život onkologické onemocnění

Vytvořili jsme zábavný sešit k odreagování pacientů,
kteří čekají dlouhé hodiny na vyšetření či jejich výsledky.
Díky sponzorskému daru tiskárny Maestro a pana
Libora Vrby, jsme mohli vytisknout 5000
sešitků. První várka poputuje do motolské nemocnice,
ale rádi bychom potěšili i malé či větší pacienty z dalších
koutů republiky.
Sešit je plný zábavy, omalovánek, křížovek,
sudoku a spojovaček a zároveň přináší ty nejdůležitější
informace o činnosti NF Pink Bubble.
Budeme šťastni, pokud bychom touto cestou mohli
pomoci a udělat radost dalším Bublinkám, tedy pacientům s hemato-onkologickou diagnózou.

NEBUĎ NA TO SÁM!

číst více
Marks & Spencer - společně pro dobrou věc

16. 2. 2023

Marks & Spencer - společně pro dobrou věc

Marks & Spencer nás už dlouhá léta podporuje a my si jejich důvěry v naší nadaci velice vážíme. Nejinak tomu bylo i o těchto Vánocích, kdy jste nás v předvánočním čase mohli podpořit zakoupením označených produktů, ať už měkoučkých ponožek, čokoládových dobrot či čajů. Díky Vám dostala Pink Bubble úžasný vánoční dárek ve výši neuvěřitelných 150 tisíc korun pro naše Bublinky????????????????. DĚKUJEME, ŽE JSTE!

číst více
Valentýnský běh - běhejte s láskou

11. 2. 2023

Valentýnský běh - běhejte s láskou

Už 11. února se v pražské Stromovce běží nejzamilovanějších 5 kilometrů. Oblíbený Valentýnský běh, na který RunCzech právě otevřel registrace, si může užít úplně každý. "Už se moc těším na tu uvolněnou a pohodovou atmosféru, která při Valentýnském běhu vždycky panuje. V tomhle závodě vítězí všichni. Je to oslava lásky k pohybu," říká Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru RunCzech.

O účastníky Valentýnského běhu bude tradičně dobře postaráno. V běžeckém centru Running Mall, v němž budou od pátku (12:00 – 18:00) vydávána startovní čísla, se běžci mohou nastartovat kávou, občerstvit se, využít šatnu, úschovnu nebo se vyfotit. V sobotu pak mohou vyzvednout registraci od 9 hodin a před jedenáctou se přesunou před Průmyslový palác. A po rozcvičce už v 11:30 hodin ve dvou vlnách Valentýnský běh odstartuje. Po doběhnutí bude pro všechny připravena občerstvovací stanice s nápoji.

Registrace pro jednotlivce i páry je už nyní otevřena na stránkách www.runczech.com. Startovné činí 100 Kč. Charitativním partnerem závodu je NF Pink Bubble a 20% ze startovného půjde právě této neziskové organizaci, která pomáhá mladým v boji s rakovinou.

RunCzech v Česku pořádá prestižní mezinárodní závody jako například Prague International Marathon, Prague Half Marathon, Grand Prix, Pražskou štafetu nebo sérii Mattoni 1/2maraton v Olomouci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, v Ústí nad Labem či Mattoni Liberec Nature Run. Všechny jsou oceněny známkou kvality World Athletic Label Race. Loni se jich účastnilo 95 tisíc běžců.

číst více
Memoriál Ivy Farářové - fitness & wellness Domyno

4. 2. 2023

Memoriál Ivy Farářové - fitness & wellness Domyno

Na podzim loňského roku nás oslovila Anička Musilová, manažerka pohybových aktivit ve fitness klubu Domyno, a vyprávěla nám svůj příběh. V lednu 2022 zemřela její maminka – známá fitness trenérka Iva Farářová a zakladatelka Domyna - na onkologické onemocnění. 

Žila celý život sportem, byla velmi srdečná a hlavně pomáhala lidem kolem sebe, a tak by její dcera ráda navázala a podpořila onkologické pacienty prostřednictvím charitativního memoriálu, který ponese maminčino jméno - Charitativní memoriál Ivy Farářové.

S velkým odhodláním, které šlo ruku v ruce s obavou, jak se celý nápad podaří zrealizovat a hlavně s jakým výsledkem, se Anička se svým týmem pustila do příprav a sestavila program fitness dne, na kterém si účastníci po zaplacení poplatku mohli postupně vyzkoušet různé typy cvičení pod vedením profesionálních lektorů.  Už v průběhu zápisu byl jasný obrovský zájem, a tak jsme netrpělivě čekali, jaká bude výsledná částka. Vybrali jsme rodinu z Vimperku se třemi maličkými dětmi, kde tříměsíční Lukášek má nádor na páteři a rodina doslova obrací každou korunu, protože pracovní možnosti pro rodiče v situaci, kdy se musí starat o nemocné miminko i další dvě děti, jsou velmi omezené. V sobotu 4.února nastal očekávaný den „D“. A jak to dopadlo? Nadšení, radost z pohybu i z pomoci dobré věci se promítlo do neuvěřitelné částky, která všem doslova vyrazila dech. A tak věříme, že výtěžek ve výši 119.881 Kč (!!!!), která pokryje několik měsíců nájmu, pomůže rodině soustředit se na Lukáška a jeho sourozence a sejme z nich trochu starost, jak poplatit náklady na běžný život. 

Děkujeme Aničce za krásnou myšlenku, děkujeme všem, kteří přispěli a přišli si zacvičit. Moc si vaší podpory vážíme a přejeme všem pevné zdraví a každý den alespoň maličký důvod k úsměvu. DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!!

 

 

číst více
Kolorky - DobroDen

29. 1. 2023

Kolorky - DobroDen

DobroDen se na sociálních objevuje dne 29. ledna již popáté. Je to den věnovaný dobrovolné podpoře, u jehož zrodu stál před několika lety Leoš Mareš.
Princip je jednoduchý. Za každého sledujícího na Instagramu věnuje moderátor 29. ledna 1 korunu na dobrou věc. Myšlenka vyvolala velký ohlas, #DobroDen se brzy stal jedním z nejpopulárnějších hashtagů na Instagramu a lidé po celé ČR začali moderátora kopírovat a posílat peníze na dobročinné účely.

Inspirovala se i společnost Kolorky, která se specializuje na produkty pro miminka - v roce 2017 byla první, kdo na český trh přinesl barevné plenky KOLORKY. Plenky v jedinečném designu a kvalitě. A nejen plenky :-). Letos se Kolorky rozhodly rozdělit 270 balení plenek do čtyř neziskovek a jednou z nich je i Pink Bubble! A tak se z barevného balíčku mohly radovat tři Pink Bubble rodinky a chlapečci Michálek, Lukášek a Poldík mají na nějaký čas vystaráno!

Děkujeme mnohokrát. Moc si Vaší pomoci, milé Kolorky, vážíme!

číst více
Vyúčtování veřejné sbírky „podpora kvality života – finanční pomoc“

27. 1. 2023

Vyúčtování veřejné sbírky „podpora kvality života – finanční pomoc“

Za 12 měsíců tedy od 1.9.2021 do 31.8.2022 jsme v rámci projektu MHMP „Zkvalitnění života onkologických pacientů do 30 let v době léčby i po jejím ukončení“ finančně podpořili 28 rodin celkovou částkou 314.169 Kč. Z celého srdce tímto děkujeme všem našim „drobným“ dárcům, kteří do veřejné sbírky „podpora kvality života“ přispívají dary i nákupem na e-shopu. Děkujeme, že jste s námi!

číst více
Boxing Lucerna & Pink Bubble

12. 12. 2022

Boxing Lucerna & Pink Bubble

Je nám velikou ctí, že můžeme být součástí jedinečné sportovní události plné špičkových bojovníků Boxing Lucerna. Také náš Nadační fond Pink Bubble má totiž ve svých řadách statečné bojovníky, a to mladé onkologické pacienty.

K příležitosti galavečera vznikl výjimečný nástěnný kalendář inspirovaný kultovním seriálem Gangy z Birminghamu, v němž fotograf Jakub Joachim zachytil dechberoucí atmosféru světa v ringu i kolem něj. 
Velice nás těší, že částkou 200 Kč z každého prodaného kalendáře pořadatelé podpoří právě NF Pink Bubble a naše projekty, které pomáhají mladým onkologickým pacientům k úsměvu a k cestě zpátky na vlastní nohy. O návratu na vlastní nohy sní i nejeden boxer, a také každý, kdo má navzdory překážkám chuť žít naplno.

Kalendář si můžete zakoupit přímo v Lucerně v rámci galavečera a nebo v našem e-shopu.

A zde pár informací k Boxing Lucerna Galavečeru:

Boxing Lucerna - galavečer profi boxu a K1.
Čtrnáctý ročník této jedinečné sportovní události proběhne 29.12.2022 od 19 hodin v pražské Lucerně. Výjimečný večer se opět ponese v duchu 30tých let 20. století, dress code však není povinný, ale pouze doporučen a vítán.
I letos se pořadatel, ve spolupráci s organizací Patron Boxing, vrací k tradici první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a toho se pořadatelé drží i v roce 2022, kdy se v ringu utkají špičkoví bojovníci naší bojové scény. V minulých letech se v Lucerně utkali např. Julius Torma, Vilda Jakš, Rostislav Osička, Luboš Suda, Roman Kracík, Václav Pejsar a mnoho dalších špičkových bojovníků. A ani v roce 2022 tomu nebude jinak!
Součástí celého večera je výjimečné slavnostní zahájení a pocta jedné z vybraných legend a její následné umístění do boxerské Síně slávy.
Lucerna bude jako každý rok praskat ve švech a přítomnost na této výjimečné události se stává stále prestižnější záležitostí.

číst více
Teď nás můžete podpořit DMSkou ve výši 190 Kč

23. 11. 2022

Teď nás můžete podpořit DMSkou ve výši 190 Kč

Naši milí podporovatelé a věrní dárci, s potěšením Vám oznamujeme, že máme pro Vás krásnou NOVINKU a to novou cenovou hladinu DMS ve výši 190 Kč. Pouhou textovou zprávou můžete teď pomáhat víc než dřív!

Dárcovské SMS ve výši 190 Kč je možné zasílat v jednorázové i trvalé variantě. Pokud nás takto podpoříte, obdržíme z každé této dárcovské SMS 189 Kč.

Chcete pomoci hned a trvale? Pošlete, prosím, DMS na číslo 87 777 ve tvaru: DMS TRV BUBLINA 190

Příkaz můžete kdykoliv snadno pozastavit, či zrušit a to DMSkou ve znění: STOP BUBLINA

Nově se chystá i služba o potvrzení daru, momentálně se pracuje na jejím dokončení.

Děkujeme, že pomáháte!

číst více
DĚKUJEME, ŽE JSME VIDĚT!

11. 11. 2022

DĚKUJEME, ŽE JSME VIDĚT!

Už jste nás zahlédli? V tramvaji, metru, na zastávce, v časopise? Doufáme, že ano, a že se i díky tomu koukáte na naše stránky. Máme obrovskou radost, že nám naši mediální kampaň - úplně první po deseti letech usilovné mravenčí práce - pomohli zrealizovat takoví parťáci, že se nám z jejich jmen až tají dech. Tak třeba světoznámá fotografka Alžběta Jungrová pro nás nafotila 4 super fotky našich Bublin, hrdinů, kteří se poprali s rakovinou. Dyzajnér David Foldyna všechno převedl do krásných vizuálů a Dopravní podnik hl. m. Prahy, stejně jako Dopravní podnik města Brna, JCDecaux, Rencar a spousta dalších nám poskytli plochy pro prezentaci. Abyste se o nás dověděli, abyste nás mohli podpořit, nebo, a to je nejdůležitější, abyste o nás mohli říct někomu, kdo by potřeboval naši pomoc. Všem moc děkujeme, veškeré pomoci si nesmírně vážíme!

číst více
Vánoční kalendář s CEWE pro Pink Bubble

8. 11. 2022

Vánoční kalendář s CEWE pro Pink Bubble

Z každého vánočního kalendáře, který si necháte až do konce roku vyrobit z vlastních fotografií u společnosti Cewe, nám cinkne v kasičce koruna na podporu našich Bublin. Vytvořte si jedinečný, unikátní, vzpomínkami a emocemi nabitý kalendář. Budete mít nádherný dárek pro babičku s dědou, nebo třeba pro paní učitelku. A přitom vás může hřát krásný pocit, že jste pomohli k úsměvu někomu od nás, z naší růžové nadace. Moc děkujeme.

číst více
Zmrzlinové léto s 4fin Holding

6. 10. 2022

Zmrzlinové léto s 4fin Holding

Na začátku října jsme s obrovskou vděčností převzali šek na více než 80 tisíc korun od poradenské společnosti 4fin Holding, která se rozhodla podpořit naše Bublinky zmrzlinovou zaměstnaneckou soutěží a přispět tím ke splnění jejich přání v době náročné onkologické léčby. Nesmírně si této štědré pomoci vážíme a děkujeme za ni.

číst více
Den dětské onkologie

10. 9. 2022

Den dětské onkologie

V areálu Břevnovského kláštera jsme se zúčastnili 8. ročníku Dne dětské onkologie, který byl věnován rodinám, jejichž děti prošly onkologickou léčbou. Na programu pro malé i velké hosty nechybělo kouzelnické představení, hudební vystoupení a spousta informací. Naši přátelé ze společnosti Cuddle Me nám jako bonus věnovali výtěžek z prodeje svých předmětů. Moc jim za to děkujeme, stejně jako pořadatelské organizaci Haima CZ za pozvání na Břevnov. Tento krásný den plný radosti, naděje a milých setkání jsme si moc užili. 

číst více
Pink Bubble Charity Golf Challenge

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf Challenge

V klubovně golfového hřiště Beroun Royal Golf Clubu se ráno sešla skoro stovka golfistů s dobrým srdcem. Důvodem byl 11. ročník naší nejdůležitější fundraisingové akce, charitativního turnaje Pink Bubble Charity Golf Challenge, který jsme v Berouně uspořádali pod laskavou záštitou vedení tohoto privátního klubu, pánů Vojtěcha Matějčka a Michala Tůmy.
Počasí bylo letní, nálada skvělá, greeny heboučké, jídlo z Kampa Parku excelentní a ceny v tombole motivující. Lidé, kteří toho spoustu dokázali jak ve světě byznysu, tak sportu či kultury, vzali hole a míčky do ruky a pro dobrou věc, přesněji pro naše Bublinky, „vyhráli“ společnými silami neuvěřitelných 604 tisíc korun!
Podpořit nás přišly i mediálně známéosobnosti, třeba sportovci Jiří Welsch, Vladimír Šmicer, Antonín Panenka, Ladislav Vízek, Ivan Hašek nebo šéfkuchař Zdeněk Pohlreich či režisér Ondřej Trojan s manželkou Bárou. Částku do poslední koruny rozdělíme do ozdravných a zážitkových projektů, které našim statečným Bublinám dovolí odpočinout si od náročné léčby, nasbírat spoustu hezkých zážitků a nabrat tolik potřebnou sílu.

číst více
Mělník pro onkobubliny

3. 9. 2022

Mělník pro onkobubliny

Na náměstí v centru Mělníka proběhl pod taktovkou Rodinného centra Kašpárek druhý ročník charitativní akce Mělník pro děti. A děly se tam věci! Kromě koncertů, kulturních vystoupení, módní přehlídky a spousty dobrot k jídlu i pití jsme dostali úžasný dar. Naši podporovatelé obdarovali Pink Bubble neuvěřitelnou částkou 101 tisíc korun. Slibujeme, že ji s pokorou a nadšením proměníme ve spoustu radosti a úsměvů na tvářích našich Bublinek. Děkujeme mnohokrát všem, bez jejichž laskavých srdcí bychom nemohli pomáhat. 

číst více
Nejkrásnější prázdniny na plachetnici na moři

11. 8. 2022

Nejkrásnější prázdniny na plachetnici na moři

Díky neutuchající pomoci našich podporovatelů jsme na konci července mohli vyslat 23 plnoletých Bublin na plavbu po moři v Holandsku. Plachetnice Zuid Holland, postavená před 126 lety původně jako nákladní loď, se na týden stala domovem pro slečny a kluky, kterým společné dny na moři přinesly spoustu radosti, dobrodružství, nových zkušeností i přátelství na celý život. A také sílu, optimismus a naději.
„Námořníci“ vypluli z holandského přístavu Harlingen do Severního moře a navštívili mimo jiné také Amsterdam, Medemblik nebo ostrov Vlieland. Celý týden na širém moři strávili nejen sluněním a plaváním, ale zapojili se i do každodenní obsluhy lodi či vaření, lovili kraby nebo pozorovali lachtany.
Tisíckrát děkujeme všem podporovatelům, bez kterých by se taková „cesta snů“ nikdy nemohla uskutečnit. Děkujeme vám z celého srdce, že jste našim Bublinkám darovali radost a sílu pro další léčbu a také pořádnou dávku motivace pro návrat do původního života.

číst více
Run X v Radotíně pomohl Bublinkám

31. 7. 2022

Run X v Radotíně pomohl Bublinkám

Sice pršelo, ale kromě kapek deště se na tvářích účastníků zrcadlilo taky štěstí a radost! To když jste se spolu s námi zúčastnili běžeckého závodu Run X v Radotíně. U našeho růžového stanu bylo rušno a zájem o naše věci velký, navíc veškerý výtěžek z dětských běhů dostanou naše Bublinky – no co víc si můžeme přát? Moc děkujeme všem, kteří nás i v ne zrovna letním počasí přišli podpořit a rozjasnit dny těm, kteří to tolik potřebují.

číst více
K4no limit! na Metrostav Handy-cyklo Maraton

30. 7. 2022

K4no limit! na Metrostav Handy-cyklo Maraton

V jubilejním 10. ročníku cyklistického závodu se v barvách Pink Bubble na cestu vydali borci a obrovští srdcaři sdružení pod hlavičkou K4 no limit. Závod, v němž týmové štafety zdravých i handicapovaných cyklistů projedou 2222 km dlouhou trasu celým Českem v časovém limitu 111 hodin, oslavuje a podporuje fyzicky hendykepované sportovce, a je oslavou radosti z pohybu, z přátelství i ze života. Klaníme se a tleskáme dechberoucímu výkonu týmu K4no limit, který závodil v barvách Pink Bubble už podruhé, a děkujeme všem, kteří se podíleli na krásné výsledné částce 40 tisíc korun pro naše Bublinky. Děkujeme mnohokrát, byla to neskutečná jízda. 

číst více
PVZP Fénix Run a Běhej lesy

16. 7. 2022

PVZP Fénix Run a Běhej lesy

Běžecký seriál PVZP Fénix Run & Běhej lesy spojuje dohromady dobro a sport. Pink Bubble měla základnu v Brdech, v chráněné krajinné oblasti s hlubokými lesy. Užili jsme si krásnou panenskou přírodu i přízeň spousty usměvavých lidí, kteří finančně přispěli našim Bublinkám a nakazili nás takovou radostí a běžeckou vášní, že jsme si, coby realizační tým, samy zaběhly několik kilometrů. Atmosféra celého dne byla senzační a my moc děkujeme všem, kteří nás podpořili a organizačně i pohybem pomohli dobré věci. Moc si toho vážíme. 

číst více
Hurá, máme otevřeno!

30. 5. 2022

Hurá, máme otevřeno!

K desátým narozeninám Pink Bubble jsme si nadělili nejkrásnější dárek - dárek pro motolské pacienty. U dětské části nemocnice jsme zvelebili naše terapeutické hřiště a klíče jsme slavnostně předali těm, kteří zde budou trávit nejvíc času.
Symbolickou pásku přestřihl náměstek ředitele FN Motol MUDr. Martin Holcát, popřát hodně radosti dětem přišli také naši patroni. Třeba moderátoři Daniela Písařovicová a Miloš Pokorný a Ivana Chvátalová, sportovci Bára Strýcová, David Svoboda a Petr Svatoš nebo zpěvačky Dara Rolins a Lenka Nová.
Při rekonstrukci přiložila ruku k dílu řada firem a odborníků, pomáhali ale také naši nadšení dobrovolníci a spousta zaměstnanců ze společností, které nám na obnovu hřiště finančně přispěly. Děkujeme za všechnu tu krásnou energii.

číst více
Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

25. 5. 2022

Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

Milí přátelé,

slavnostní znovuotevření naší zrekonstruované a „vyšperkované“ Terapeutické zahrady v areálu Fakultní nemocnice Motol se kvapem přiblížilo a my se na tento den i na Vás už moc těšíme. A na co se můžete těšit Vy? 

Nové herní prvky přijdou „pokřtít“ Zdravotní klauni, zabublá si s Vámi bublinářka Nevena a něco ze svých neotřelých kouzel předvede kouzelník Radek Bakalář.

Z kostiček Lego si postavíme srdíčka a vypravíme se za zvířátky z různých koutů světa. Nechte se vtáhnout do hry a zažít nejedno překvapení. Poznejte jaké má hraní léčivou moc! Akce s kostičkami Lego je určena i dospělákům, kteří si už možná zapomněli hrát.

Svou účast přislíbili také naši ambasadoři – moderátorka Daniela Písařovicová, tenistka Bára Strýcová, pětibojař David Svoboda, herci Jiří Dvořák a Richard Genzer a zpěvák a moderátor Miloš Pokorný.

Připraveno je pro Vás i lehké občerstvení a slavnostní přípitek.

Moc se těšíme, až si s Vámi zítra – ve středu 25. května ve 13 hodin na slavnostním znovuotevření Terapeutické zahrady přiťukneme bublinkami nejen na nové hřiště, ale i na zdraví našich Bublinek, mladých onkobojovníků. 

Přesné místo setkání ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS MOC!!!

Martina & Karolína & Renáta & Martina & Kristýna

a celý Pink Bubble Gang

číst více
CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

16. 5. 2022

CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

Rádi bychom poděkovali za báječný víkend v Metropoli Zličín. 

Metropole si pro své hosty připravila výjimečný event, na kterém jste mohli shlédnout sérii módních přehlídek s trendy outfity, sobotní hlavní přehlídku předních českých a slovenských návrhářů, casting modelingové agentury, koncert Aničky Slováčkové, hair a make-up styling koutek, fotostěnu, před se mohlo fotit se svou oblíbenou VIP osobností (a bylo jich tam opravdu hodně:) a další a další doprovodný program.
Celou událostí provázel herec a moderátora a náš skvělý patrona Roman Vojtek a také naše Martina Šmuková. Také zde proběhla charitativní modní přehlídka pro naši růžovou Bublinu.
A bylo to nááádherný! Nejenže jsme s holkama z #pinkbubblegang převzaly od paní ředitelky z Metropole Zličín šek na 50tis. Kč, ale Míša, Terka, Stela, Kája a Jana, které si v minulosti prošly onkologickou léčbou, měly v backstage navíc důležitou roli asistentek a prý si to skvěle užily.

MOC VŠEM DĚKUJEME, bez vás by to tak skvělé nebylo!

číst více
RUNCZECH Praha 2022

13. 5. 2022

RUNCZECH Praha 2022

DĚKUJEME EPP Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ za jejich skvělou sportovní eppku a přizvání do jejich oranžového týmu na běžeckých závodech BATTLE OF THE TEAMS! Děkujeme také všem běžcům a i neběžcům za podporu, díky vám jsme mohli doplnit na Dětském hřišti a terapeutické zahradě ve Fakultní nemocnici v Motole mlžítko, pítko na vodu a houpací hnízdo pro všechny.:) Krásný den!

číst více
Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

3. 5. 2022

Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

Rádi bychom vám oznámili, že akcí „Každý gól pomáhá“ na radotínském lakrosovém turnaji - Memoriál Aleše Hřebeského 2022 se vybralo do naší růžové kasičky 18tisíc korun!
DĚKUJEME PŘEVELICE všem zúčastněným týmům a všem návštěvníkům, kteří svými dary do kasičky podpořili naši Pink Bubble a nejvíc DĚKUJEME samozřejmě pořádajícímu klubu LCC Radotín.
Touto sbírkou jsme naplnili tři přání našich Bublinek Vadyma, Adama a také částečně Lukáše, který si moc přál řidičák na motorku.
.
"Máme velikou radost, že jsme se letos opět stali hrdými partnery největšího mezinárodního boxlakrosového turnaje v Evropě - 27. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského, který se koná od 27. do 30. dubna v pražském Radotíně.
Díky sbírce „Každý gól pomáhá“, kterou pořadatelé z LCC Radotín organizují již posedmé, udělá každý gól na turnaji radost hned dvakrát – nejen tomu, komu se do brány soupeře podaří umístit gól, ale letos také některé z našich Bublin – onkopacientovi, kterému v náročném věku dospívání zkomplikovalo život nádorové onemocnění. Každý z 21 boxlakrosových týmů, který se do akce zapojí, daruje 10 Kč (nebo i více) za každý gól, který na turnaji skončí v sítí.
Ale přispět mohou i návštěvníci, a to do kasičky Pink Bubble u vstupu do areálu.
Pokud máte čas, určitě se na tento úžasný turnaj přijďte podívat... Takovou atmosféru jako v Radotíně totiž zažijete málokde!" Tak zvala na tento energií nabitý turnaj naše úžasná paní ředitelová a radotínská patriotka Martina Mecerová.

Více v článku ZDE.

DĚKUJEME vám!

číst více
Finální sbírka na dětské hřiště a zahradu v motolské nemocnici

1. 5. 2022

Finální sbírka na dětské hřiště a zahradu v motolské nemocnici

Koncem měsíce se konečně opět otevřou brány dětského hřiště a terapeutické zahrady pro malé i velké ve Fakultní nemocnici v Motole. Od podzimu na rekonstrukci hřiště usilovně pracujeme a velmi se těšíme, až bude moci dělat radost všem malým i velkým návštěvníkům.
Rádi bychom vás nyní ještě poprosili o pomoc při sbírce na portálu Donio na poslední úpravy před slavnostním otevřením a využíváním zahrady naplno.

A proč je hřiště a odpočinková zóna tak důležitá?
Terapeutická zahrada bude nadále sloužit hlavně dlouhodobě hospitalizovaným dětem a teenagerům. Ať už těm z onkologie, neurologie, pediatrie, ortopedie, pacienty po dialýze, po transplantacích, po úrazech či chronicky nemocným. A využijí ho samozřejmě i děti ošetřené ambulantně. Zahrada tak nabídne kousek živé přírody za oknem nemocničního pokoje.

Jdete do toho s námi? Pomůžete nám projekt dotáhnout do konce? Stačí přispět jakýmkoliv příspěvkem ZDE!

DĚKUJEME!!!

A pokud nemůžete přispět finančně, klidně naši výzvu sdílejte a šiřte tuto zprávu dál do světa... Každá pomoc se počítá!

DĚKUJEME VÁM, jsme rádi, že vás máme!❣️

číst více
The Battle of the Teams - RŮŽOVÁ spolu s oranžovou Skupiny ČEZ na startu

26. 4. 2022

The Battle of the Teams - RŮŽOVÁ spolu s oranžovou Skupiny ČEZ na startu

Máme tady výzvu pro všechny běžce a běžkyně a naše podporovatele!:)
Zaregistrujte se do legendárního závodu RunCzech - The Battle of the Teams a přidejte se k nám do oranžového týmu Skupiny ČEZ - EPP - Pomáhej Pohybem, který se koná 8.5.2022 v centru Prahy. Naší kapitánkou je úžasná a skvělá tenistka Barbora Strýcová, která spolu s vámi bude pomáhat pohybem Pink Bubble! A pozor, pro členy našeho týmu máme nachystáno i spoustu dalších výhod.

- 1 vylosovaný běžec získá registrace na všechny zbývající závody RunCzech v roce 2022
- 2 vylosovaní běžci získají každý 1 místo na dětský tenisový kemp Barbory Strýcové
- 50 vylosovaných běžců získá rodinnou vstupenku do největšího aquaparku v ČR
- a pro KAŽDÉHO člena týmu je připraven balíček Sanytol výrobků (Děkujeme firmě AC MARCA Czech Republic s.r.o. za jejich vytrvalou podporu!)

A pokud již tedy máte registraci na Wolksvagen Prague Marathon - The Battle of the Teams 2022 nebo o ní uvažujete, pojďte k nám do oranžového týmu! Poběžte s námi!:)
Společné energie dokáže úžasné věci! Výtěžek z registrací poputuje na konečnou fázi rekontrukce dětského hřiště a terapeutické zahrady ve Fakultní nemocnici Motol.

Těšíme se na vás a děkujeme.....

A POZOR! Nezapomeňte si stáhnout a naistalovat na vašich telefonech aplikaci Eppku - Pomáhej Pohybem, kde najdete mezi podporovanými projekty i náš projekt Dětské hřiště ve FN Motol. A kdekoliv a při jakékoliv vaší aktivitě nás tím také podpoříte! A to se vyplatí!:-) 

Veškeré další informace naleznete ZDE.

číst více
PINK BUBBLE SLAVÍ 10 LET!

24. 4. 2022

PINK BUBBLE SLAVÍ 10 LET!

Dnes je to přesně deset let, co si na úřadě do rejstříku zapsali naši bublinku, Nadační fond Pink Bubble.
Od té doby oslavujeme - každý den – tuhle naši růžovou misi, protože nám přináší radost, pohlazení po duši a pocit, že jít ráno do práce má prostě smysl.
Ode dneška, naši milí, bychom chtěli SLAVIT SPOLU S VÁMI! Oslavit každého z vás, kdo jste nám kdy pomohl, kdo jste podpořil naše Bublinky, kdo jste slovem, činem nebo příspěvkem způsobil, že se některému onkopacientovi rozzářily oči radostí.
A hlavně chceme oslavovat s těmi, kteří tak statečně a bez stížností čelí své onkologické diagnóze. Život se s některými lidmi fakt nemazlí a svou hezkou tvář ukáže až poté, co se jim podaří překonat balvan jménem rakovina. Čím víc je nás, kteří pomůžeme pomoci ty balvany drtit, tím víc radosti a klidu bude v srdcích těch, kteří zrovna nemají dost sil. DÍKY, ŽE JSTE S NÁMI. Díky, že spolu s námi tvoříte tu obrovskou bublinu pozitivní energie #pinkbubblegang. Máme vás rádi….

číst více
Charitativní limitované edice kávy od T. G. Selassie

15. 4. 2022

Charitativní limitované edice kávy od T. G. Selassie

Zelená je tráva, voňavá je káva a nejvoňavější ta v růžové šestihranné krabičce.
Hádejte proč? Protože přece voní dobrotou a je z limitované edice vytvořené fotbalistou s etiopskými kořeny Theo Gebre Selassiem.
Přesně 200 kusů bylo vytvořeno i pro naši PINK BUBBLE a kdo si ji zakoupil, přispěl holkám a klukům, kteří zrovna bojují s onkologickou potvorou. Třeba jako Bublině Sebastianovi, který měl možnost setkat se s Theem osobně a oba si to velmi užili.
.
DĚKUJEME VÁM za to, že našim Bublinám fandíte. My zase fandíme vám!!! A všem, kteří nás máte rádi a pomáháte, seč vám síly stačí a peněženky dovolí.
.
.
"Spolek Play a part chce svou činností podpořit charitativní projekty a neziskové organizace. Budu rád, pokud se ke mně přidáte a společně se nám podaří přispět tam, kde to lidé opravdu potřebují. Díky, Theo"

číst více

14. 3. 2022

"Ať nás v břiše lechtá tuna plyše"

Jeden z nejkrásnějších zimních týdnů z roku je za námi. Zažili jsme hromadu dobrodružství, lyžování, snowboardování, výletů, přednášek, her, kreativního vyrábění a v neposlední řadě vzniklo spoustu nových velkých přátelství! Letos se k nám připojili i kamarádi z Krtka - NF dětské onkologie z Brna a nás velmi těší, že jsme se mohli spojit a do budoucna spolupracovat.
Rádi bychom poděkovali všem z báječnému týmu Pink Bubble za jejich vedení, elán a velké srdce! A také týmu z hotelu Modřín za pohostinnost a úsměv na tváři.
Děkujeme také všem Bublinkám a Krtečkům, protože bez vás by ten týden nebyl tak úžasný. Odvezli jsme si domů díky vám překrásné vzpomínky, otevřená srdce a nová kamarádství, které chceme prohlubovat a zažít další společná velká dobrodružství!
Těšíme se na příště! Máme vás rádi!
A nesmíme také zapomenout vyslovit velké DÍKY - MONETA Money Bank, která nám svým grantem pomohla tuhle zimní pohádku zrealizovat!
A teď už jen se zimou rozloučíme a vítáme jaro... :-)

číst více
Marks and Spencer pro Pink Bubble

4. 3. 2022

Marks and Spencer pro Pink Bubble

Máme velkou radost! Již podruhé nás předvánoční kampaní podpořily prodejny Marks and Spencer ve třech českých a moravských městech!
Lidé z Prahy, Liberce a Olomouce svým nákupem přispěli na rekonstrukci terapeutické zahrady a dětského hřiště ve fakultní nemocnici Motol.
I díky nim se tam budou pacienti cítit o něco lépe a budou se moci odreagovat při své léčbě.
DĚKUJEME zaměstnancům i zákazníkům a přejeme všem krásný víkend!
.
Symbolický šek na tak krásnou částku předala naší Martině paní ředitelka marketingu M&S Helena Vyhnánková. Děkujeme!

číst více
Dofoukněte s námi hřiště v nemocnici Motol!

1. 3. 2022

Dofoukněte s námi hřiště v nemocnici Motol!

Milí přátelé, tuto kampaň plánujeme už dlouho, ale chápeme, že současná situace si žádá přesměrování pozornosti a pomoci tam, kde je to bezprostředně potřeba. Naše hřiště počká. Díky vaší podpoře víme, že radost opraveným hřištěm uděláme pacientům o malinko později, teď se pojďme soustředit na Ukrajinu, kde naši pomoc potřebují hned. Přejeme si bezpečný domov pro všechny, moc díky, že pomáháte s námi.!

První sbírka na REKONSTRUKCI TERAPEUTICKÉ ZAHRADY A HŘIŠTĚ ve Fakultní nemocnice v Motole dopadla na výbornou. A chtěli bychom Vás ještě jednou moc požádat o Vaší podporu. Abychom mohli celý projekt dokončit, chybí nám již poslední sbírka, která je zaměřená na co největší zastínění terapeutické zahrady.
Druhá sbírka přes portál DonioChraňme děti stínem a dopřejme jim kousek přírody přímo pod nemocničními okny“ nám umožní v areálu nemocnice vybudovat zelenou oázu klidu, pohody a radosti.
Tuto sbírku bychom rádi použili na:
- výsadbu vzrostlých stromů, osazení zeleně a okrasných rostlin
- vybudování altánků pro posezení s rodinou a přáteli
- stínící plachty pro ochranu našich malých, velkých pacientů
- instalaci vhodného mobiliáře – lavičky, lehátka, piknikové sety, knihovnu

A proč je hřiště důležité?
Terapeutická zahrada bude nadále sloužit hlavně dlouhodobě hospitalizovaným dětem a teenagerům. Ať už těm z onkologie, neurologie, pediatrie, ortopedie, pacienty po dialýze, po transplantacích, po úrazech či chronicky nemocným. A využijí ho samozřejmě i děti ošetřené ambulantně. Zahrada tak nabídne kousek živé přírody za oknem nemocničního pokoje.

Jdete do toho s námi? Pomůžete nám projekt dotáhnout do konce? Stačí přispět jakýmkoliv příspěvkem ZDE!

DĚKUJEME!!!

číst více
SEN PRO DNEŠNÍ DEN

21. 2. 2022

SEN PRO DNEŠNÍ DEN

Rádi bychom vás pozvali na výstavu, která právě startuje v Ta Kavárně - bezbariérové kavárně v areálu Jedličkova ústavu! Jedná se o prodejní výstavu unikátních fotografií, která mapuje dalekou cestu na Sibiř za uzdravením a nalezením svého vnitřního já.
Cestu, kterou podniklo 5 mladých lidí - našich Bublin, jimž do života vstoupilo onkologické onemocnění. Díky nemoci jsme je mohli poznat a bylo nám ctí je na tuto cestu vypravit.
Přírodu dokumentoval David Foldyna, grafik, nadšený fotograf a cestovatel. Výpravě dělal řidiče, byl také hlavním kameramanem a fotografem tohoto nevšedního putování i okolních dechberoucích scenérií.
A prostřednictvím vystavených snímků se s vámi chceme podělit o jejich výjimečné zážitky.
Výstava potrvá až do 31. 3. 2022 a ke shlédnutí bude každý všední den od 8 do 18 hod. Výtěžek z prodeje fotografií bude použit na rekonstrukci hřiště a terapeutické zahrady pro mladé pacienty ve FN Motol.
Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu. Vaše Pink Bubble
.
Pro více informací o samotné cestě a jednotlivých úžasných zážitcích našich Bublinek sledujte facebookovou událost SEN PRO DNEŠNÍ DEN!

číst více
DĚKUJEME za nafouknutí první sbírky na DONIU!

17. 2. 2022

DĚKUJEME za nafouknutí první sbírky na DONIU!

DĚKUJEME všem dobrým lidem, kteří se jakkoli zapojili do naší růžové sbírky na REKONSTRUKCI DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ A TERAPEUTICKÉ ZAHRADY V MOTOLE přes portál Donio. Bez Vás, našich dárců, bychom to nedokázali. Moc si toho vážíme!
Díky vaší podpoře a stočtyřicetidvoum dárcům máme na postavení sportovišť pro starší děti jako je petanquové hřiště, posilovací stroje a další. A pro ty nejmenší třeba teepee se skluzavkou. Ale to není všechno.!
Zanedlouho otevírame novou nemálo důležitou sbírku a věříme, že tuto výzvu opět splníme spolu s vámi. Pojďme společně podpořit zastínění hřiště, odpočinkové domečky a výsadbu nové zeleně. Pojďme malým velkým pacientům vytvořit kousek přírody a dát jim misto, kde se nemusí bát slunečních paprsků a kde se budou cítit dobře…!

číst více
Poukázka na DOBRO od TICKETMASTERu

4. 2. 2022

Poukázka na DOBRO od TICKETMASTERu

Na vědomost se dává, že od 4.2. na Světový den boje proti rakovině nás začala podporovat firma Ticketmaster Česká republika a začala tak i naše dlouhodobá online spolupráce, které si nesmírně vážíme.
Zapojte se i vy a podpořte "naše" BUBLINY libovolným příspěvkem. Můžete nás podpořit finančním příspěvkem při koupi vybraných kulturních akcí a přihodit si pak do košíku růžovou POUKÁZKU NA DOBRO.
Již v roce 2020 nám Ticketmaster Česká republika v rámci kampaně „Nenech se zastavit rakovinou“ předal šek na úžasných 200tis. korun, díky kterým mohl být v březnu 2020 realizovat ozdravný pobyt v Krkonoších pro 45 dospívajících a mladých dospělých „Bublinek“, kteří za sebou mají zkušenost s touto závažnou a bohužel až příliš častou nemocí.
DĚKUJEME za vaši podporu a hurá na koncert!cool

číst více
Vánoční sbírka SAMSUNG

31. 1. 2022

Vánoční sbírka SAMSUNG

Stejně jako šaty dělaj člověka, dělají zase “člověkové”, tedy zaměstnanci, firmu:-) A firma Samsung má naprosto skvělý tým zaměstnanců.

Děkujeme, že jste opět mysleli na Nadační fond Pink Bubble, částka 52.250 Kč, kterou jste pro nás nasypali do vánoční kasičky, je naprosto famózní a my za ni pořídíme vybavení na terapeutické hřiště pro motolské pacienty.
Výtěžek ze zaměstnanecké předvánoční sbírky věnovali zaměstnanci ze Samsungu dokonce již podruhé!

Děkujeme a těšíme se na viděnou, třeba až budeme hřiště předávat malým i dospívající pacientům.

číst více
Veřejná sbírka FINANČNÍ POMOCI

11. 1. 2022

Veřejná sbírka FINANČNÍ POMOCI

S velkou radostí se na vědomost dává, že máme schválené Magistrátem hl. m. Prahy vyúčtování veřejné sbírky – Finanční pomoc “Na podporu kvality života OnkoBublinek a jejich rodin" za uplynulých dvanáct měsíců.
Za toto období sbírky jsme finančně podpořili mladé onkologické pacienty do 30 let a jejich rodiny v celkové výši 313 291,12 Kč.
Od dárců jsme přijali do této veřejné sbírky dary v celkové hodnotě 258 445,16 Kč.
Jedná se o sbírky, které jsme vybrali do našich putovních kasiček, prodejem našeho růžového merche, prostřednictvím darovacích zpráv DMS apod.

Chceme vám všem poděkovat za vaši neutuchající podporu, které si nesmírně vážíme a chceme vyslovit i obrovské DÍKY i za naše Bubliny, které se díky vám mají více růžověji.:-)

S láskou váš vděčný Pink Bubble Gang

číst více
AC MARCA ČR pomáhá Bublinám

7. 1. 2022

AC MARCA ČR pomáhá Bublinám

Před Vánoci jsme dostali dar z nebes.
AC MARCA Czech Republic s.r.o., která se specializuje na prostředky pro péči o domácnost, hygienu apod. nám věnovala velikánskou zásilku sprchových gelů a tělových mlék Lactovit a dezinfekčních gelů na ruce Sanytol.
Takový dar je obzvláště cenný pro ochranu zdraví našich Bublinek, které jsou v dnešní době ještě o chloupek víc ohroženým druhem.
Nadílku balíčků jsme naštědřili nejen jim, ale také nemocničním hrdinům, nasazujícím vlastní zdraví při nikdy nekončící péči o nemocné. Obdarovaný zdravotnický personál v motolské nemocnici měl velkou radost a my s ním.
Současně můžete potkat kapesní dezinfekční gely Sanytol na pultech obchodů, které se rozhodly je prodávat a celý výtěžek z prodeje věnovat našemu nadačnímu fondu.

AC MARCA Czech a obchodníci, kteří nám pomáhají s distribucí, mají opravdu velké srdce.
Děkujeme za vaši štědrost, že na nás myslíte a že naše Bublinky chráníte.
.

Chcete také pomoci a přemýšlíte jak?

Můžete si do svého obchůdku, provozovny či sportoviště umístit také nyní tak potřebné dezinfekční gely Sanytol a celý výtěžek z prodeje pak poputuje na pomoc našim Bublinkám! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na mailu BUBLINA@pinkbubble.cz a domluvit možnou spolupráci.

číst více
Štastné a veselé!

24. 12. 2021

Štastné a veselé!

Překrásné Vánoce a šťastný Nový rok! 

Nezapomeňte rozdávat po celý rok úsměvy, protože úsměv je světlo, které při pohledu do očí naznačí, že srdce je doma!

Za celý Pink Bubble Gang přeje Martina, Renáta, Martina a Kristýna a Bublinky

číst více
PVZP Fénix Run

3. 12. 2021

PVZP Fénix Run

Na čtyrech virtuálních charitativních bězích Pojišťovny VZP Fénix run 2021 se v průběhu roku vybralo pro Pink Bubble krásných 155.600 Kč!
Celkem se díky vám, milí běžci, uběhlo 3 381km a vybralo bezmála osm set tisíc korun, které byly rovným dílem věnovány nám a dalším čtyřem neziskovkám.

Kromě ozdravných, resocializačních a zážitkových pobytů pro naše Bubliny jsme částí peněz podpořili i rodinu 24letého Lukáše Výmoly, který je onkologickým pacientem z moravských Mikulčic a jeho rodina byla mezi těmi, které v červnu zasáhlo ničivé tornádo.

Děkujeme vám z celého srdce za podporu!
.
"Myšlenky, které nás napadnou během procházek či běhu, mají často tu nějvětší hodnotu."

„Myšlenky, které nás napadnou během procházek, mají často tu největší hodnotu.“ — Friedrich Nietzsche

Zdroj: https://citaty.net/temata/beh/?o=popular
číst více
Díky DARU ušetříte! :)

1. 12. 2021

Díky DARU ušetříte! :)

Letošní adventní dary na dobročinnost lze „odečíst“ z daní z příjmu. A pozor! V letošním roce až trojnásobně!:-)

Naši milí dárci a podporovatelé, konec roku se blíží a vy můžete díky vašemu daru ušetřit na daních. 
V roce 2021 se dočasně zvýšil daňový odpočet v reakci na pandemii Covid-19 a vy si nyní můžete tedy snížit daňový základ o hodnotu daru až do výše 30 procent daňového základu namísto standardních 10!!! A to se vyplatí :-D
Dobrý pocit vám pak vydrží i napřesrok… 

Konat a dostat dobro mohou všechny fyzické osoby, právnické osoby i zaměstnanci. Pokud daruje právnická osoba nebo živnostník, uplatní daňový odpis ve svém daňovém přiznání za letošní rok. Zaměstnanci by měli dodat potvrzení o poskytnutých darech v letošním roce své mzdové účetní.

Veliké díky všem lidem dobré vůle, kteří na nás myslí! Celý Pink Bubble Gang

číst více
#rozhouhouhoupejtese v CENTRUM STROMOVKA

27. 11. 2021

#rozhouhouhoupejtese v CENTRUM STROMOVKA

Vánoce jsou obdobím, kdy je potřeba myslet na ty, kteří pomoc skutečně potřebují, protože i malý dar může vyvolat velkou radost – té není nikdy dost. Stejně, jako se rozhoupou ozdoby v rytmu vánočních koled, rozhoupejte se i vy a ozdobte si vánočn í stromek dárkem, který pomáhá.

Od 27. 11. do 23. 12. se v Centru Stromovka zabydlí náš růžový stánek Pink Bubble, kde si můžete koupit růžovou ozdobu na váš stromek a tím přispět na pomoc jedné statečné mamince Terezce.

Také můžete koupit dárek sobě něbo někomu blízkému z velkého výběru našeho růžového merche a v neposlední řadě se můžete vyfotit v relaxačním fotokoutku.

"Přijďte se rozhoupat k dobrým skutkům a pomozte nám plnit přání. V našem koutku budete mít možnost se seznámit s činnostmi nadačního fondu Pink Bubble, zjistit, kdo jsou „bubliny“ a přispět na splnění jejich přání. Když se u nás navíc vyfotíte, můžete si zasoutěžit o poukaz na nákup v Centru Stromovka." CS

Více informací o přání maminky s rakovinou, soutěži ve fotokoutku anebo jen o báječném Centrum Stromovka se dočtěte ZDE!

My moc děkujeme, CENTRUM STROMOVKO, za tvou opakovanou podporu před Vánoci! kiss

číst více
Nafoukněme hřiště v nemocnici Motol společně přes DONIO!

11. 11. 2021

Nafoukněme hřiště v nemocnici Motol společně přes DONIO!

Právě se nastartovala sbírka přes portál DONIO na novou terapeutickou zahradu v nemocnici Motol. Přidejte se a pomozte nám a motolským pacientům, aby jim tam bylo lépe a čas utíkal o něco rychleji!

Přes 20 000 dětských a dospívajících pacientů z celé České republiky navštíví každý rok motolskou dětskou nemocnicí. To je asi stejně jako počet obyvatel Kutné Hory. A my teď pro ně vylepšujeme terapeutickou zahradu, díky které bude pobyt v nemocnici o něco snesitelnější, radostnější, barevnější. Část už máme hotovou, se zbytkem bychom ale potřebovali pomoct. Přidáte se k nám a přifouknete s námi tuhle růžovou bublinu?

PŘÍBĚH MOTOLSKÉHO HŘIŠTĚ
Vizi postavit terapeutické hřiště měl zakladatel oboru dětské onkologie pan profesor Josef Koutecký již v 70. letech, jeho zásluhou tak vznikl první venkovní herní koutek v areálu nemocničního zařízení.
V roce 2014 jsme s Pink Bubble na tento úžasný počin navázali díky panu primáři Komrskovi a na stejném místě jsme vybudovali rozsáhlou terapeutickou zahradu.
Po sedmi letech, kdy na zahradě nabíraly síly tisíce dětí, nastal čas na kompletní rekonstrukci a spoustu zlepšení.
První fázi, tu pro malé pacienty, jsme úspěšně dokončili teď v říjnu položením bezpečnostního dopadového povrchu s parádním designem od výtvarníka Lukáše Urbánka.
A v plánu toho máme mnohem víc: rozšířit možnosti relaxace pro malé pacienty (i ty hendikepované), vybudovat odpočinkovou zónu pro jejich rodiny, vysadit zeleň, zajistit tolik potřebný stín a spoustu dalšího. Projektová dokumentace už je hotová a pokud vše půjde dobře, hřiště dostane úplně nový kabát už na jaře roku 2022.

PROČ JE HŘIŠTĚ DŮLEŽITÉ?
Terapeutická zahrada bude nadále sloužit hlavně dlouhodobě hospitalizovaným dětem a teenagerům. Ať už těm z onkologie, neurologie, pediatrie, ortopedie, pacienty na dialýze, po transplantacích, po úrazech, chronicky nemocným. A využijí ho samozřejmě i děti ošetřené ambulantně. Zahrada nabízí motolským marodům kousek živé přírody hned za oknem nemocničního pokoje. Chvilky strávené v hezkém prostředí, kde se mohou proběhnout, protáhnout, nadechnout ve stínu stromů a aspoň na chvilku zapomenout na to, že jsou v nemocnici.

CELÝ PROJEKT TERAPEUTICKÉ ZAHRADY jsme rozdělili do ČTYŘ tematických sbírek podle toho, co dětem a jejich rodinám přinesou.
První sbírka "NECHME DĚTI HRÁT (I V NEMOCNICI)“ nám umožní vybudovat v areálu terapeutické zahrady několik sportovních stanovišť:
• Petanquové hřiště - nenáročný sport, který je vhodný i pro vozíčkáře
• Stolní tenis - hra pro všechny starší pacienty, chodící i jezdící
• Venkovní fitness - aerobní cvičení, nenáročné, vhodné k protažení a uvolnění svalů
• Šachy a člověče nezlob se - jedna klidná a jedna trochu méně klidná hra pro malé i velké
• Dva herní prvky pro malé pacienty - houpací hnízdo a teepee se skluzavkou

Pomůžete nám náš sen, naši růžovou bublinu nafouknout?

NAFOUKNĚME HŘIŠTĚ SPOLEČNĚ!
MOC DĚKUJEME!

číst více
Tradiční bazar v Ulitě

21. 10. 2021

Tradiční bazar v Ulitě

Již podruhé se úžasná parta pořadatelů a dobrovolnic, která stojí za oblíbeným tradičním bazárkem oblečení v DDM Prahy 3 – Ulita, rozhodla, že svým výtěžkem podpoří jedno z přání našich statečných Bublinek, které se potýkají s onkologickým onemocněním.

Neuvěřitelná částka 15.200 Kč, která se nashromáždila z provizí z prodejů, registračních poplatků prodejců, vstupného, prodeje charity a dobrovolných příspěvků štědrých návštěvníků bazaru, putuje na účet 15-ti leté Francisky. Ta si přeje dospěláckou tříkolku s elektrickým pohonem a nyní jí už do splnění jejího přání zbývá doslova jen pár korun!

Návštěvníci si na bazaru mohli zakoupit i merch nadačního fondu, který "přisypal" do sbírkové pokladničky dalších 12.410 Kč.

Radujeme se z celého srdce nejen z krásné finanční podpory, ale také z toho, že se povědomí o Pink Bubble díky této akci šíří celým pražským Žižkovem.

Děkujeme všem, kdo na bazárku pracují s tím největším nasazením a bez nároku na honorář (včetně naší Martinky M.), Ulitě za poskytnutí prostor pouze za symbolický pronájem a každému, kdo se na podpoře naší „růžové bubliny“ jakkoliv podílel.
Kromě potěšení z nákupu parádních „ulovených kousků“ si tak návštěvníci odnášeli i hřejivý pocit dobročinnosti a pomoci druhým – a ten je k nezaplacení...

Tak co, můžeme se na jaře těšit na bazárku i na vás? ;-)

číst více
Veřejná sbírka SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

15. 10. 2021

Veřejná sbírka SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

S radostí vám oznamujeme, že máme schválené vyúčtování veřejné sbírky "SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ" za uplynulých dvanáct měsíců.
.
Za toto období jsme spolu s vámi splnili přání BUBLINÁM - mladým onkologickým pacientům do 30 let v CELKOVÉ HODNOTĚ 1.994.918,- Kč!!!
OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ patří všem našim dárcům za jejich dechberoucí podporu!!!
A velké DÍKY letí také našim pravidelným podporovatelům, kterým neunikne snad skoro žádné přání našich Bublinek a pravidelně nákou kačku pošlou a také komentujou naše příspěvky, čímž vysílají pozitivnív vlnu všem.
Velmi nás vaše podpora těší i obzvlášť v době Covidu, to jsme získali pocit opravdové semknutosti a radosti.
.
Také stojí za velkou zmínku, že oproti minulému období jsme potěšili o dvacetpět Bublinek více a přispěli jste na jejich přání o JEDEN MILION a kousek korun navíc, což je neuvěřitelné a vy všichni naši dobrodinci - DĚKUJEME !!!
Vy jste prostě neuvěřitelní a my jsme štastní, že vás máme!
.
Bára, Karolína, Tereza, Martin, Samuel, Žaneta, Leo, Maruška, Kamil, Laura, Adam, Matěj, Blanka a další a další......
Tohle je jen část Bublin, kterým jste splnili jejich přání či sen a vykouzlili jim úsměv na tváři a pomohli jim v situaci, kdy to moc potřebovali!
Děkujeme vám i jejich jménem.
.
Máváme vám a přejeme krásný slunečný den!
My ho takový díky vám mít budeme.
Váš Pink Bubble Gang

číst více
Marks & Spencer slaví !

29. 9. 2021

Marks & Spencer slaví !

Marks & Spencer slaví již 25 let v České republice.
A přestože by měli dárky dostávat, rozdávají je oni!
Třeba minulé Vánoce prodejem svých výrobků podpořili několik charitativních organizací v několika městech. A "naše Praha a Liberec" nakonec vynesli neuvěřitelných 200tisíc korun!
.
Minulý týden tato světoznámá značka své výročí i náležitě oslavila a náš růžový gang byl u toho. V zahradách britského velvyslanectví se konala M&S Fashion Show, na kterou se můžete podívat i vy na tomto odkazu.
Děkujeme za pozvání marketingové ředitelce Heleně Vyhnánkové a celému týmu, že nás mají rádi.
A pozor na této fajn akci jsme se dozvěděli, že nás zřejmě podpoří letos zase!!!
.
DĚKUJEME vám, jste prostě úžasní!

číst více
10. ročník - Pink Bubble Charity Golf 2021

10. 9. 2021

10. ročník - Pink Bubble Charity Golf 2021

DĚKUJEME všem hráčům a patronům za podporu na našem výročním desátém charitativní golfu v Beroun Golf Club.
Také MOC DĚKUJEME všem dárcům, kteří vložili ceny do naší každoroční tomboly, protože bez ní by to nebylo to správné zakončení turnaje.:-)
.
Již podesáté musíme s velkou radostí konstatovat, že to byl opět naprosto úžasný, kouzelný a nezapomenutelný den – a to zejména díky vám! Věříme, že si to všichni zúčastnění užili stejně jako my.
Rády bychom vám s hrdostí oznámily, že tento den byl korunován výtěžkem bezmála 450 tisíc korun! Z celého srdce děkujeme, vaší štědrosti si nesmírně ceníme.
Je to pro nás závazek, abychom využily peníze co nejlépe ve prospěch projektů, kterými v různých oblastech pomáháme našim statečným Bublinkám, mladým onkopacientům, kteří právě bojují s nemocí nebo s jejími následky.
Tentokrát prostředky získané během turnaje pomohou zrealizovat další z našich ozdravných pobytů a zároveň se budou velkou měrou podílet na revitalizaci terapeutické zahrady ve FN Motol, která je hojně využívána právě malými i většími pacienty nejen z hemato-onkologické kliniky. Co nejsrdečněji děkujeme, že jim díky vám můžeme zprostředkovat tyto krásné zážitky.
.
Speciální poděkování letí k celému týmu z Beroun Golf Clubu za jejich skvělý servis a Kampa Group Catering za epesní nasycení a napojení všech přítomných.

A jako poslední děkujeme také České televizi Sport za návštěvu a reportáže, které můžete v celé své kráse shlédnout ZDE anebo rozhovor z turnaje s Jiřím Welschem ZDE.:)

Fotky z celého turnaje najdete na našem facebookovém profilu v albu 10. ročník Pink Bubble Charity Golf 2021.
.
Z lásky váš PINK BUBBLE GANG
.
.
Pokud nás budete chtít podpořit příští rok, přijměte, prosím, naše srdečné pozvání na další, již 11.ročník turnaje, který se bude konat v pátek 9. září 2022 opět v Beroun Golf Clubu.
Máte-li tedy chuť se s námi a s Pink Bubblepotkat a podpořit nás, zapište si růžově do svých diářů. Už teď se těšíme na viděnou!-)
Místo pro svůj flight si můžete rezervovat již nyní na e-mailu: bublina@pinkbubble.cz.

číst více
Hasiči ÚPICE mají rádi Bublinky

8. 9. 2021

Hasiči ÚPICE mají rádi Bublinky

Mladí i ti trochu odrostlejší KLUCI ze sboru dobrovolných hasičů v podkrkonošské Úpici opět letos podpořili Bubliny a poslali jim skvělých 40 tisíc korun!!
Tato částka je výdělkem z prodeje občerstvení na Svatojakubské pouti konané na konci léta.
Z výše daru je jasné, že všem opravdu chutnalo!:-)
.
Děkujeme Jirkovi Fulkovi a jeho kolegům, že myslí na naše Bubliny a slibujeme, že proměníme Váš dar v několik úsměvů na tvářích našich mladých onko-bojovníků!
Díky, že nás máte rádi!
.
A mrkněte i na jejich milý pozdrav! Máme vás rádi, kamarádi..)

číst více
Soundtrack Poděbrady 2021

6. 9. 2021

Soundtrack Poděbrady 2021

Letošní závěr prázdnin byl opět ve znamení filmové hudby a SOUNDTRACK festivalu, který pořádá v lázeňském městečku Poděbrady český producent, skladatel, textař, autor filmové a scénické hudby, hudebník a zakládající člen skupiny Lucie, Michal Dvořák a jeho skvělý tým.
.
Letos jsme tam s nimi opět mohli být v "našem" růžovém pop-up stánku, který nám laskavě zapůjčila společnost PROFIMED a na vlastní náklady dovezla společnost Global Asistance, kterým tímto moc děkujeme, protože bez vás by to nebylo ono:-)
Děkujeme také Prosekárna za zapůjčení osvíceného baru, na kterém jsme mohli prodávat charitativní bublinky od Jindrovo vinařství.
I přes lehkou nepřízeň počasí jsme si to všichni moc užili a díky našim Bublinovejm holkám Martince, Renátce, Madlence a Bublinám Mišce s Danem a Miládce jsme na stánku utržili nádhernou částku 49.670,- korun.
Samozřejmě děkujeme všem návštěvníkům, kteří se za náma zastavili a naši Bublinu podpořili! Vážíme si toho.
.
A závěrem největší DÍKY samotnému SOUNDTRACK festivalu a všem lidem okolo festivalu za jejich servis a důvěru v nás!
Těšíme se zase za rok a nejvíc na Bonda, Jamese Bonda a Skyfall (27.8.2022:).

číst více
Mělník pro Onkobubliny

4. 9. 2021

Mělník pro Onkobubliny

V sobotu se konala charitativní akce Mělník pro Onkobubliny.
Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným, účinkujícím a dalším lidem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na tom, aby tato událost mohla vzniknout.
Také chceme smeknout růžový klobouk a PODĚKOVAT všem lidem, kteří tam v sobotu byli s námi a navštívili náš stánek.
Celková vybraná částka se totiž vyšplhala na neuvěřitelných 57.884,- Kč !
.
Celá sobota se nesla v růžovém duchu a atmosféra byla tak krásná, že si ji naše holky vezly i domu a ještě druhý den společně vzpomínaly, jak jste všichni báječní!
.
Děkujeme všem, kdo jste se na sbírce podíleli a také organizátorce akce Adéle Dutkové a Petře Hánlové.
A nesmíme opomenout ani poděkovat lidem z MÚ Mělník a Vladimíru Babicovi ze ZPMV za velkou pomoc při organizaci.
.
Díky také za super články a fotky v regionálním deníku Kanál EM, které můžete shlédnout a dozvědět se tak více o této akci.
Nebo si přečíst rozhovor s naší Kristýnou a Bublinkou Karolínou, které se staraly o naše růžové zázemí.:)

číst více
Pink Bubble Charity Golf 2021

25. 8. 2021

Pink Bubble Charity Golf 2021

Milí přátelé, přijměte naše srdečné pozvání na jubilejní 10. ročník dobročinného turnaje

PINK BUBBLE CHARITY GOLF CHALLENGE,

který spolu s vedením Beroun Golf Clubu každoročně pořádáme s cílem POBAVIT, POTĚŠIT A POMOCI.

Máme obrovskou radost, že i letos poskytl turnaji záštitu prezident klubu pan Vojtěch Matějček a viceprezident pan Michal Tůma s jejich nádherným hřištěm Beroun Golf Club.

Jménem Nadačního fondu Pink Bubble Vás tímto srdečně zveme! Připojte se k nám, udělejme společně z pátku 10. září den dobrých skutků.

Celý výtěžek z Vašich velkorysých příspěvků za vaše flighty a případnou tombolu, totiž využijeme na podporu „Bublinek“, mladých lidí, jejichž životní plány zkomplikovalo onkologické onemocnění.

V případě zájmu o tento ojedinělý golfový turnaj (kde báječná růžová atmosféra bude lítat vzduchem:), neváhejte psát obratem naší Martince na m.martina@pinkbubble.cz, která vám zašle pozvánku s veškerými informacemi o turnaji.

Děkujeme a těšíme se na viděnou! Pink Bubble Golf Crew

číst více
Pink Bubble na MFF Karlovy Vary

20. 8. 2021

Pink Bubble na MFF Karlovy Vary

Oficiální šampaňské 55. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Moët & Chandon již tradičně přináší do festivalového života rituál hollywoodských hvězd, oblíbenou filantropickou iniciativu „Toast for a Cause,“ tedy „Přípitek na dobrou věc“. Každý, kdo si tímto šampaňským připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu, přispěje zároveň na neziskovou organizaci, kterou je pro letošní ročník nadace Pink Bubble. Úvodního přípitku se symbolicky ujal prezident festivalu Jiří Bartoška s Martinou Šmukovou, modelkou a patronkou neziskové organizace Pink Bubble.
"Vážíme si každého, kdo se nám snaží pomáhat, a jsme nesmírně vděční za tuto příležitost, za kterou vděčíme a z celého srdce DĚKUJEME Mezinárodnímu karlovarskému filmovému festivalu a šampaňského domu Moët & Chandon!"
.....

Můžeme vám s radostí oznámit, že celkový výtěžek nakonec činil neuvěřitelných 801.970,- Kč !!!
Moc DĚKUJEME Moët & Chandon za jejich skvělou podporu během celého festivalu a příspěvek 250 tisíc korun.
Dále DĚKUJEME velkorysému dárci, který vydražil hned první den zlatou láhev pěnivého moku za úžasných 500.000,-Kč (láhev podepsalo spousta slavných jmen filmového plátna a showbyznysu vč. zahraničních hostů jako Johna Deppa, Ethana Hawka a dokonce Michaela Caine, kteří přijeli karlovarský festival navštívit!).
A v neposlední řadě díky dárcům, kteří přispěli přes online kiosek umístěný přímo v Möet Champagne Loungi a dalším dárcům, kteří se zastavili na miňonku šampaňského.
DÍKY, díky, díky..... Máme vás rádi!

.....
Filantropická tradice na KVIFF – Přípitek na dobrou věc. U hollywoodských hvězd je „Přípitek na dobrou věc“ tradičním rituálem. Je známý například z udílení Zlatých glóbů v Los Angeles. Jedná se o filantropickou iniciativu, kterou do festivalového života v Karlových Varech přináší oficiální šampaňské filmového festivalu Moët & Chandon.

Výtěžek z letošní dobročinné akce poputuje na podporu neziskové organizace Pink Bubble, jejíž zakladatelkou a patronkou je modelka Martina Šmuková. Za každou slavnou osobnost, která se zúčastní a připije na zdraví a slávu karlovarskému festivalu, přispěje Moët & Chandon finanční částkou pro neziskovou organizaci Pink Bubble. Nadaci Pink Bubble během celého filmového festivalu mohu podpořit i sami návštěvníci festivalu a filmoví fanoušci, kteří si během festivalového týdne po vzoru slavných herců vychutnají v Moët Lounge na terase Franz Josef Café ve Windsoru v Karlových Varech šampaňské Moët Impérial.
Zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) přinese organizaci Pink Bubble počet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, tedy 55 Kč.

S radostí vám zveme od 20. srpna do 28. srpna 2021, každý den 13:00 - 01.00 do Möet Champagne Lounge, který se nachazí v srdci filmového festivalu na adrese Mlýsnké nábřeží 507, Karlovy Vary.
Ochutnejte šampaňské filmových hvězd, přijďte se osvěžit skleničkou bulinek a podpořte Pink Bubble.

 

číst více
Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

8. 7. 2021

Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

Doba covidová zamávala životy nás všech v mnoha ohledech. Mimo jiné byla i důvodem našeho „zlenivění“. Sportoviště byla uzavřena a moc možností k aktivnímu pohybu vlastně nebylo.
Ale sportovci zaměstnaní ve společnosti ZENTIVA si uvědomili, že k chůzi, běhu či jízdě na kole žádné speciální podmínky ani sportoviště potřeba nejsou! A tak vyhlásili mezi svými kolegy sportovní výzvu: za každý kilometr, který ujdeš, uběhneš či ujedeš na kole, věnuj korunu na dobrou věc.
A Pink Bubble měla to velké štěstí, že si zaměstnanci jako cíl své pomoci vybrali právě nás!!!
Výzva přiměla bezmála 270 zaměstnanců k účasti a my jsme poctěni a moc moc děkujeme, protože – a smekáme všechny naše klobouky - našim Bublinkám „vysportovali“ ohromující částku 142.664 korun!!!
.
Naše nejsrdečnější DÍKY patří iniciátorce projektu Petře Valentové, panu řediteli Martinovi Albertovi, celému organizačnímu týmu a všem, kdo se do výzvy zapojili.
.
Máte nejen rychlé hohy, ale i srdce na pravém místě!!!
.
Závěrem už snad jen pár slov od Petry, která je sama maminkou dvou holčiček:
„Težko si předstvit, co v takových chvílích musejí prožívat mámy těch všech bojovniků, ale dovedu si úplně jasně představit, že já bych v takové situaci za úsměv na tvařích těch svých dala cokoliv… Nám było ctí a děkujeme, že tu pro ně jste! Je úžasní, co děláte a máte náš hluboký obdiv… Kéž by takových lidí bylo víc!”
.

Děkujeme........ kiss

číst více
Stream pro dobrou věc 2

9. 6. 2021

Stream pro dobrou věc 2

Ve středu se koná již druhý charitativní stream pro Pink Bubble od Petra Procházky a po naší Martince Šmukové bude hostem DJ Roxtar a jeho Adolfeen!

Tak nečum jinam a koukej 9.6. v 17,30 SEM!
.
Děkujeme, kluci!!!
.
.
Peca CZECH - tenhle táta od rodiny se vrátil ke své jedné dávné lásce a to jako fanoušek počítačových her.
A protože vždy může mít hraní i další rozměr, rozhodl se přitom pomáhat naší Bublině svou DONATE sbírkou na jeho stránkách až do konce roku 2021.
Nejštědřejší dárce pak odmění i dosud nevydanými počítačovými hrami.
.
A kdybyste nás chtěli podpořit třeba koupí růžového merche od tohoto sympaťáka, můžete tak učinit ZDE:
.

Streamů s různými hosty bude ještě několik, tak sledujte náš facebook nebo stránky Petra a buďte s námi! Díky!

číst více
Charitativní běhy FÉNIX RUN

4. 6. 2021

Charitativní běhy FÉNIX RUN

První kolo charitativního běhu s Pojišťovnou VZP, a. s., které se neslo v duchu květnové lásky PVZP FénixRun Běžím s láskou, je za námi a my chceme poděkovat všem účastníkům a běžcům, kteří se přihlásili a podpořili tak nejen naši Růžovou Bublinu!
Celkový výtěžek činil 261.231,- korun a rozdělil se mezi čtyři charitativní organizace včetně nás.

Naše zakladatelka Martina Šmuková tak převzala šek na 52.200 Kč, které se podařilo získat na startovném a dobrovolných příspěvcích v rámci tohoto virtuálního charitativního běhu.

Další kolo FénixRun Běžím za sluníčkem z celkových čtyř nás čeká již zanedlouho a vy si můžete také přidat a to přihlášením od 24.5. na stránkách FÉNIX RUN, kde se dozvíte veškeré informace a zjistíte třeba i to, kdo vyhrál první kolo nebo do jakých dalších běhů se letzos můžete ještě připojit!

Tak neváhejte a přidejte se k nám nebo sdílejte dál, abychom mohli podpořit další potřebné projekty a neziskové organizace.

Děkujeme!

číst více
RunCzech: The Battles of The Team

21. 5. 2021

RunCzech: The Battles of The Team

Květnový charitativní Volkswagen Prague Virtual Marathon je v plném proudu a jako třešnička na dortu se v neděli 30.5. koná The Battle of The Teams - v srdci Evropy, v centru Prahy vypukne v 6,30hodin tento unikátní běžecký závod.
Tyto závody podporují čtyři neziskové organizace včetně naší Růžové Bubliny a závěrečný BoT je tedy rozdělen do čtyř týmů profesionálních maratonců a jednoho kapitána. Náš hvězdný tým pod záštitou Skupiny ČEZ v čele s Jirkou Homoláčem vede olympijská vítězka a mistryně v běhu na lyžích Kateřina Neumannová.
Celý hvězdný tým si můžete prohládnout ZDE.
.
Děkujeme pořadateli RunCzech za přizvání, protože 10 % z každé registrace na Volkswagen Virtual Maraton Praha je věnován na charitativní účely.
.
Závod si budeme moci pustit i z pohodlí domova.
Sledujte The Battle of The Teams 30. 5. v 6:20h na:
➡️ ČT sport
➡️ YouTube kanálu RunCzech
➡️ dalších streamovacích platformách
.
RunCzech: "Nejedná se pouze o závod, ale o nový přístup k běžeckému sportu napříč celou společností. Chceme změnit vnímání maratonu jako týmového sportu a vnést do něho více napětí. Záleží na každém běžci v týmu, záleží na každé uběhnuté sekundě a tím se můžeme těšit na drama do úplného konce."
.
Závěrem bychom vás i přilákali slovy kapitánky Kateřiny: "Jsem přesvědčená, že vítězem se stane každý, protože se běží pro dobrou věc!"

číst více
Finále CEWE FOTOKNIHA roku

19. 5. 2021

Finále CEWE FOTOKNIHA roku

Sledujte 19.5. od 18 hodin finále soutěže CEWE FOTOKNIHA na youtube kanálu nebo facebooku CeWe Color.
Akce bude díky Covid-19 situaci poprvé ON-LINE a naše Růžová Bublina tam bude mít i svůj medailonek.

Díky knihám přihlášeným do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2021 věnuje společnost CeWe Color na charitu částku 86.400 Kč, kterou rozdělí rovným dílem mezi Nadační fond Pink Bubble a Domov Sue Ryder – pro každého tedy krásných 43.200 Kč.

A vyhrát můžete při sledování i vy!
"Sledujte pozorně online finále soutěže a vyhrajte hodnotné ceny od společnosti Samsung a CEWE. Během přenosu zveřejníme 5 různých čísel (tzn. PIN). Čísla si zaznamenejte a na výzvu moderátora je napište do chatu YouTube nebo Facebook, na kterém finále vysíláme."

Více info ZDE.

A pokud i vy přemýšlíte o krásné vzpomínce nebo dárku pro někoho blízkého, fotokniha je to NEJ....

DĚKUJEME!

číst více
Pink Bubble slaví 9 let !

26. 4. 2021

Pink Bubble slaví 9 let !

Naši nejmilejší přátelé, DĚKUJEME!
Už neuvěřitelných devět let s námi pomáháte posílat do vesmíru růžové bubliny splněných přání.

- Rozveselili jsme tak spolu skoro 350 onkologických pacientů, na jejich splněné sny jste přispěli 6 miliony korun!

- Kluci a holky po ukončené léčbě s námi byli na některém z víc než 30 ozdravných a zážitkových pobytů, které jsme mohli financovat celkovou částkou 4,5 mil. Kč díky příspěvkům od našich věrných firemních dárců.

- Odeslali jsme 3,5 milionu korun 230 rodinám ve finanční tísni, kterou jim způsobila onkologická diagnóza nebo (a taky) pandemie covid-19.

- Letos, kromě jiného, zahajujeme projekt individuální psychoterapeutické podpory.

- Každý onkologický pacient ve věku 11 – 30 let nám může napsat o pomoc. Otočíme klidně celým vesmírem, abychom mu udělali radost.

A to všechno díky tomu, že nám fandíte, přispíváte a doporučujete nás dál.

DĚKUJEME, protože právě s vaší podporou je na světě krásněji a v bublině růžověji!

Vaše Bubliny a celý Pink Bubble Gang kiss

číst více
Charitativní JISKRA na Výstavišti Praha

8. 4. 2021

Charitativní JISKRA na Výstavišti Praha

Tato spolupráce s výtěžkem pro Pink Bubble se vinula trochu déle, ale rozhodně stála možná i právě proto za to! :-)
.
Když nás oslovilo Výstaviště Praha s tímto netradičním projektem, byli jsme nadšeni. A co šlo?
Známí graffiti umělci Michal Škapa a Ondřej Vyhnánek využili plochu Křižíkových pavilónů, který je momentálně před rekonstrukcí, a vytvořili za necelý týden dílo na 450m2 inspirované scifi literaturou a komiksy s názvem JISKRA na Výstavišti.
.
Začátkem prosince se pak vybrané desky z tohoto muralu vystavovaly pro veřejnost na nádvoří Museum Kampa, kde si je lidé mohli prohlédnout z blízka a poté již putovaly přes online aukci ke svým novým majitelům.
Celkový výtěžek z této aukce byl rozdělen mezi Pink Bubble a Klub svobodných matek a my chceme SRDEČNĚ PODĚKOVAT VŠEM zúčastněným za tuhle skvělou příležitost s netradičním nádechem tak trochu jiné kultury.
.
Celý projekt zaštítilo organizačně i finančně hlavní město Praha a proto i jim posíláme velké růžové DÍKY...
.
Reportáž z místa předávání šeků na Praha TV a další z místa vzniku graffiti na Pražské drbně.

číst více
Očkování pro pacienty s onkologickým onemocněním (Covid-19)

31. 3. 2021

Očkování pro pacienty s onkologickým onemocněním (Covid-19)

Naše milé Bublinky,
na vědomí se dává, že od 24. března se mohou proti Covid-19 nechat očkovat všichni s chronickým onemocněním, kam právě onkologičtí pacienti patří.

Všechny informace a registrace k očkování jsou k dispozici na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR na odkazu ZDE!

Opatrujte se ve zdraví, myslíme na vás všechny a těšíme se snad už brzy na viděnou... holky z Bubliny

číst více
Nadace ČEZ pomáhá !

10. 3. 2021

Nadace ČEZ pomáhá !

S hrdostí a radostí bychom se s vámi chtěli podělit o to, co se povedlo v minulém – pro všechny tak neobvyklém a nelehkém – roce. Jedním z našich stálých projektů je totiž jednorázová finanční podpora rodin dětských a mladých dospělých pacientů do 30 let, které se vinou onkologického onemocnění dostanou do finanční nouze. Zejména na začátku často velmi dlouhé léčby, kdy bývá jeden z rodičů nucen opustit zaměstnání a doprovázet své nemocné dítě na pobytech v nemocnici a posléze o něj pečovat doma, je finanční výpadek náhlý a citelný.
Než si rodiny vyřídí všechny nezbytné formality k zajištění podpory od státu nebo jiných organizací poskytujících dlouhodobou finanční pomoc, je NF Pink Bubble připraven rychle s touto situací pomoci.
Na tuto nesmírně důležitou okamžitou pomoc ale naštěstí nejsme sami. Máme vedle sebe silného a můžeme již také říci, že věrného partnera (vzájemná spolupráce, na kterou jsme nesmírně hrdí, trvá již od roku 2014), bez kterého by byl tento projekt jen těžko realizovatelný: NADACI ČEZ !!!
. . .
A tak bychom rádi oznámili, že v rámci projektu NADACE ČEZ „NEJSI SÁM - pomoc rodinám mladých onkologických pacientů“ jsme od května 2020 do ledna 2021 mohli rozdělit mezi 48 rodin dětských a mladých dospělých pacientů neuvěřitelnou částku 480 tisíc korun!
. . .
A jak rodiny tuto pomoc využily? Od splacení nájemného přes výživové doplňky či příspěvek na rehabilitaci, mohly rodiny pořídit třeba i čističku vzduchu nebo zařízení do dětského pokojíčku. Za všechny uvádíme poděkování od mladé onkologické maminky z Olomoucka:
"Dobrý den, vážená a milá nadace. Jsem v léčbě a pečuji o malého synka, který je mou obrovskou oporou a hnacím motorem. Nejen já, ale i Martínek už potřebuje svůj vlastní prostor, a proto jsem si pro něj moc přála patrovou postel se skříní a stolem kvůli úspoře místa. Moc moc děkujeme celému týmu Pink Bubble, Nadaci ČEZ i všem vašim dárcům. Nesmírně zahřeje u srdce, že se má člověk "v nouzi" na koho obrátit a dostat tak pocit, že na všechno není úplně sám a jeho osud není ostatním lhostejný. Obrovské DÍKY! Syn je z nového pokojíčku nadšený a jeho rozzářená očka bych přála vidět každé mamince! Za to vše mi stojí s nemocí bojovat, opravdu moc děkuji! Monika"
. . .
Děkujeme Nadace ČEZ a EPP Pomáhej pohybem !embarassed

číst více
Rozhovor na DVTV

22. 2. 2021

Rozhovor na DVTV

Včera vylétnul do světa rozhovor s naší báječnou zakladatelkou Martinou Šmukovou na portálu DVTV.
Pokud jste ještě nezaznamenali, určitě si najděte 20minut čas a rozhovor si pusťte ZDE...

"Podaří se nám zařídit skoro všechno, nejčastěji si děti přejí telefony a počítače nebo zážitky, mají se po léčbě na to těšit. Mladí by se měli rozběhnout do života a rakovina je zbrzdí, už si uvědomují, že to nemusí dopadnout dobře", říká také Martina pro rozhovor.

Ohlas byl veliký a my vám všem za krásné reakce a podporu naší Bubliny DĚKUJEME!!!
Okamžitě se nám začla plnit momentální přání Bublinek z webu a nyní jsou téměř všechna naplněna!
A již se nám také ozvali další Bubliny pacienti a brzy budeme moci tedy plnit s vaší pomocí jejich přání, sny či tužby dál a dál.

A krásné poselství od srdce zveřejnila k rozhovoru i sama Martina Šmuková:
"Kdykoli v souvislosti s Nadační fond Pink Bubble mluvím o mladých onkologických pacientech, snažím se ze všech sil nezobecňovat a nepasovat se do role znalce. Vím, jak rozdílné máme povahy, zázemí, podmínky, jak rozdílně vnímáme svět...
A jen tuším - z příběhů, které jsem si od našich Bublin poslechla, i z těch, které jsem s nimi mohla sdílet - čím si procházejí.
Bublinky, jsem vděčná, že jste mě (a nás všechny kolem) do svého života pustili, a doufám, že vám s partou z Pink Bubble budeme co nejužitečnější ❤️.
Děkuji moc za rozhovor v DVTV a Emmě Smetaně. Vznikl už před koncem roku, ale snad je stále aktuální. Krásný den všem!"

číst více
Trenýrky Pink Bubble od Trenýrkárna.cz

16. 2. 2021

Trenýrky Pink Bubble od Trenýrkárna.cz

Síť prodejen a e-shop se spodním prádlem Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx dlouhodobě podporují nadační fond Pink Bubble a Loono prodejem speciálních kolekcí trenýrek značky Styx. V Den světového boje proti rakovině pak tyto organizace Trenýrkárna.cz podpořila ještě mimořádným darem.

„Ve světový den boje proti rakovině jsme darovali organizacím Pink Bubble a Loono 10 % z našeho obratu,“ říká Petr Polák z Trenýrkárna.cz a dodává: „S nadačním fondem Pink Bubble spolupracujeme dlouhodobě v rámci kampaně s českou značkou spodního prádla Styx, kterou založil bývalý ambasador kampaně FxCK CANCER Petr Vlasák, který svůj boj s rakovinou bohužel prohrál. To je také jeden z důvodů proč se této problematice a pomoci dlouhodobě věnujeme."
Aktuálně jsou v prodeji trenýrky z nové kolekce na podporu nadačního fondu Pink Bubble.

My jim za jejich úžasnou podporu MOC DĚKUJEME, velmi si jí vážíme!
„Díky dlouhodobé spolupráci s Trenýrkárna.cz můžeme pomáhat více lidem, kteří to potřebují. Vážíme si proto jejich podpory a finanční pomoci, protože právě i díky pomoci ostatních se nám daří vykouzlit na tváři onkologicky nemocným pacientům úsměv,“ říká Martina Mecerová, ředitelka nadačního fondu Pink Bubble.

A pokud nás tedy chcete podpořit i vy koupí našich suprtrup trenýrek Pink Bubble, podívejte se na stránky TRENÝRKÁRNY a vyberte si ty své :)

číst více
Metropole Zličín pro Pink Bubble

4. 1. 2021

Metropole Zličín pro Pink Bubble

Balení dárků před Vánocemi se zhostila krásně Metropole Zličín.
Mohli jste si nechat zabalit své vánoční dárky každý adventní víkend ZDARMA nebo za případný dobrovolný příspěvek do naší růžové kasičky.
O zabalení dárečků se postaraly šikovné hostesky, které vaše balíčky zabalily elegantně a především ekologicky do recyklovatelných papírů. Dárky bylo možné zpestřit také jmenovkou či různými přírodními dekoracemi, jako je jmelí, jehličí nebo červené bobule a věřte, že vypadaly fakt nádherně!:-)

Do Pink Bubble se tak vybralo krásných 7.258,- Kč a my tímto DĚKUJEME vám zákazníkům a také METROPOLI ZLIČÍN, která tento nápad zrealizovala.

Přejeme krásný růžový Nový rok všem!

číst více
Charitativní běh za Aničku

30. 12. 2020

Charitativní běh za Aničku

Děkujeme Pojišťovně VZP a RunTour za organizaci a pozvání a také moc děkujeme všem 1 185 sportovcům, kteří buď uběhli nebo ušli vzdálenost 3 km v Charitativního Běhu za Aničku.
Nečekaně vysoký výtěžek 230 251 Kč z tohoto virtuálního běhu byl rozdělen mezi 4 organizace, které se dlouhodobě věnují nejen dětským onkologickým pacientům a my měli tu čest být mezi nimi.

Tento charitativní Běh za Aničku byl organizován na počest talentované mladé studentky Aničky, která podlehla rakovině v pouhých patnácti letech, ale svůj boj nikdy nevzdala. „Zůstaň šťastný, i když se ti dějí těžké věci“, bylo motto, kterým se sama v průběhu nemoci řídila, a i ve svém nízkém věku se snažila podpořit další, kteří těžkými onemocněními prochází.

Naše Martina Mecerová komentuje úspěch závodu s neskrývaným nadšením: „Výsledná částka předčila veškerá naše očekávání! Bude použita na realizaci tradičního sportovního ozdravného pobytu pro mladé onkologické pacienty (11 – 30 let), který se uskuteční v březnu v Krkonoších. Usilovně věříme a s velkou nadějí posíláme naše přání v růžové bublině do vesmíru, ať situace kolem koronavirové pandemie dovolí tento pobyt uskutečnit. Do běhu za Aničku jsme zapojili mimo sebe i další rodinné příslušníky, zejména pak děti, které nyní poznaly kouzlo přirozeného pohybu v běhu. Běháme i nadále a udržuje nás to v kondici a pozitivně naladěné. Všem zapojeným běžcům skládáme obrovskou poklonu, že se i v této netradiční a poněkud náročné době a ve virtuálním prostředí zapojili, poctivě běhali a velkoryse tak podpořili čtyři dobročinné organizace a projekty. Patří jim veliké díky! Kromě dobrého pocitu z podpory a pomoci dobré věci je totiž i samotný sport tím nejlepším prostředkem nejen ke zdraví, ale také k pozitivní mysli. A tu nyní potřebujeme více než kdykoliv jindy. Zůstaňme mu věrní i nadále, kdykoliv a kdekoliv to příležitost dovolí. Není totiž nic důležitějšího než zdraví.„

Ještě jednou všem děkujeme za zapojení do této skvělé akce a těšíme se třeba zase příště někde na dráze:-)

číst více
Hrnečky od COVEROVER

26. 12. 2020

Hrnečky od COVEROVER

Oslovil nás báječný letenský obchod COVEROVER s tím, že budou prodávat u sebe v krámku a přes eshop hrnečky s nápisem FUCK CANCER a výtěžek z nich nám darují.
Nakonec se z toho vyklubalo úžasných 25tisíc korun a my skákáme radostí a velmi DĚKUJEME za tuto podporu, protože moto z hrnečků je s námi velmi propojené.
Jednak naším logem v některém růžovém merchandisu, tetováním našich Bublinek, které si motem fuck cancer připomínají, co všechno museli překonat a zvládly to. A v neposlední řadě to je název projektu, kterému se v přípravách věnujeme již delší dobu, ale již brzy spatří světlo světa a představí se vám v plné kráse. Těšte se! -)

Tak ještě jednou velké díky a určitě si jejich krámek teď aspoň virtuálně prohlédněte, protože tam mají spoustu parádních věcí od dekorací a nábytku do vašeho domova až po lifestylové doplňky, šperky či hračky pro děti.

číst více
Štastné a růžové!

24. 12. 2020

Štastné a růžové!

Přejeme vám krásné svátky a hodně toho, co se nedá zabalit - štěstí, pohodu, lásku a zdraví.

Užijte si Vánoce i Nový rok v kruhu nejbližších a držme si palce, ať je rok,
do něhož vkročíme už za pár dní, o hodně normálnější a hlavně veselejší. :-)


Děkujeme za vaši podporu, máme vás rádi!

Holky z Pink Bubble... Martina, Renáta, Martina a Kristýna

číst více
Adventní Centrum Stromovka pro Bublinky

23. 12. 2020

Adventní Centrum Stromovka pro Bublinky

Těsně před Vánoci jsme dostali krásný dárek pod stromeček a převzali šek v hodnotě 100 000 Kč od Centra Stromovka.
Celý prosinec jsme společnými silami stavěli perníčkový betlém pro dobrou věc. I díky všem, co se do stavby zapojili si budou moci naše onkoBublinky vybrat v prodejnách centra svůj dárek či splnit přání.
DĚKUJEME Centru Stromovka, kteří nám umožnili se i v této trochu omezené době realizovat, abychom o sobě dali světu vědět! ????

Všem, kteří přidali perníček do betlému nebo nakoupili u našeho růžového stánku Pink Bubble také moc děkujeme. Pomohli jste mladým lidem mít krásnější Vánoce a i vstup do Nového roku 2021.

A kdo nás nestihl navštívit, může se na fotky a video ze stavby betlému a celá vánoční akce podívat ZDE. Bylo to naprosto boží!
Děkujeme a krásné, pohodové a růžové svátky všem! kiss

číst více
NICEBOY pro Pink Bubble

21. 12. 2020

NICEBOY pro Pink Bubble

Rádi bychom velmi poděkovali klukům z Niceboy za jejich podporu a dárky v hodnotě 50tisíc korun!

Osobně nám do naší růžové letenské kanceláře přivezli jejich sluchátka, powerbanky a přenosné reproduktory chceme rozdat jako dárky našim Bublinkám na ozdravném pobytu v Krkonoších, kam každoročně jezdíme. A protože jsou to všechno mladí a skvělí s dobou jdoucí lidi, kteří využívají elektroniku na sto procent, víme už teď, jak moc z toho budou nadšeni...

Ještě jednou díky a jako perličku na závěr mám pro vás tuto informaci.
Víte, že NICEBOY se stal hrdým partnerem České fotbalové reprezentace pro roky 2020-2021? No a pak to neber či nekup! :-)

číst více
8x8 Timoure et Group

18. 12. 2020

8x8 Timoure et Group

Děkujeme - už zase, ale když ono je fakt super, že je pořád za co děkovat!!!:-)
V létě se holky z Timoure et group hecly a k vlastní kolekci přidaly ještě jednu paralelní, speciální, dobročinnou - s názvem 8x8 pro naši Pink Bubble.
Modelkami se staly překrásné a výjimečné ženy, které máme moc rády a obrovsky si jich vážíme. Pro to, jakým způsobem kráčí svým životem a inspirují nás, které potkávají cestou: Markéta Pavleye, Kristína Němčková, Veronika ze Stillking Films, Daniela Písařovicová, Terezie Vodička Kovalova, Ivanka Chvátalová, Klára Melíšková
Vše nafotila úžasná: Alžběta Jungrová
Nalíčila skvělá: Iva Davies
Kolekci vytvořili: Ivana a Alexandra z Timoure et group
.
DĚKUJEME vám všem zmíněným milým dámám a děkujeme taky vám, naše podporovatelky, které jste si tyhle skvělý modely zakoupily a přispěly tak k nádherné částce 48.000 Kč.
.
Jste božííí !

číst více
Dražba částí muralu Jiskra

4. 12. 2020

Dražba částí muralu Jiskra

Ve středu 9.12. proběhne online aukce 10 vybraných desek muralu Jiskra, které za pouhých 5 dní vytvořili na pražském Výstavišti známí pražstí umělci Michal Škapa a Ondřej Vyhnánek.
Vytvořili tak unikátní graffiti inspirované sci-fi literaturou i komiksy. Celý mural s názvem „Jiskra“ znázorňuje bájné ztracené město, jejíž dominantou je hlava složená z fragmentů, která se chystá vdechnout metropoli nový život, prostřednictvím jiskry kterou drží. Kombinace světa techniky i fantaskní vize jsou tak propojené do jednoho originálního výtvarného celku.

Přispějte na dobrou věc, zapojte se do online dražby na webu Prague auctions a třeba si jednu pořiďte.
Aukce proběhne se záměrem darování finančních prostředků těm, kteří to potřebují v této těžší době a její výtěžek poputuje mimojiné také naší nadaci.

Vybrané desky z Křižíkova pavilonu si můžete prohlédnout do 8.12. na pražské Kampě na nádvoří Museum Kampa a téměř celý mural na Výstavišti Praha až do rekonstrukce Křižíkova pavilonu, který proběhne v přístím roce a kde nyní pokrývá celou jeho jednu stranu a činí dohromady plochu téměř 450m2.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich podporu a za vytvoření takového úžasného díla, které je nejen kulturně velmi zajímavé, ale ještě pomůže tolika lidem!

číst více
Perníčkový betlém v OC Stromovka

26. 11. 2020

Perníčkový betlém v OC Stromovka

Tyto Vánoce nebudou ani v pražské Stromovce jen tak! Stavbou perníčkového betlému se tady pokusí překonat rekord, k čemuž je zapotřebí minimálně 2 000 perníčků!

Nebude to přitom jenom pro zábavu. S každým přidaným perníčkem totiž OC Stromovka podpoří naši Pink Bubble, abychom mohli mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, dělat ještě víc radosti.

Ta nejlepší zpráva? Pomoci můžete i vy!

Do stavby se může zapojit úplně každý, a to buď nákupem kdekoliv v nákupním centru nad 500 Kč anebo přímo zakoupením jakéhokoliv zboží u našeho stánku Pink Bubble, který bude umístěn v prvním patře.

Získaný perníček pak můžete následně přidat do betlému, který bude hned vedle nás, a podílet se tak i na našem pokusu o rekord.

A jak to bude fungovat?

  • v období od 5. – 23. 12. nakupte kdekoliv v centru Stromovka na Letné nad 500 Kč, schovejte si účtenku a přineste ji ke stánku Pink Bubble, kde za ni dostanete perníček, který můžete přidat do betlému
  • přímo u stánku Pink Bubble můžete perníček také zakoupit nebo nás můžete podpořit jakýmkoliv nákupem produktů z nabídky Růžové Bubliny :-)                      

Stánek Pink Bubble i betlém najdete v 1. patře Centra Stromovka u centrálních výtahů. Těšíme se na vás!

číst více

20. 11. 2020

"Starožitný knoflík pro štěstí"

Rádi bychom vytroubili do světa, že vznikla nová spolupráce s Rita's galantery. Zaběhněte se do tohoto vinohradského krámku podívat, protože na vás dýchne kouzlo ručních prací a třeba si i ten "náš" knoflík koupíte :-).

"Moji milí a drazí zákazníci, nedávno jsem dostala dárek, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Ráda bych se s Vámi o něj podělila, abychom společně vykouzlili úsměvů mnohem víc! Vím, že toto období není pro nikoho jednoduché, ale jsou mezi námi lidé, kteří to mají ještě těžší. Proto jsme zahájili spolupráci s Nadačním fondem Pink Bubble podporujícím děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Nákupem starožitného knoflíku pro štěstí, můžete přispět na podporu této nadace i Vy.
Děkuji Vaše Rita"

„Kdo splete první knoflík, ten se už pořádně nezapne.“ — Johann Wolfgang von Goethe

číst více
KUPTE SI KULICHA

24. 10. 2020

KUPTE SI KULICHA

Naše ambasadorka Ivanka Chvátalová napletla hromadu krásných hřejivých kulichů. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky pletací kamarádku Vendulku Šafránkovou, a tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly společně 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč). Celý výtěžek ze speciální kolekce poputuje opět na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem, koukněte sem do galerie, ať máte představu. 

Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-). Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky! 

číst více
Knižní antikvariát MODRÁ LUPA pro Pink Bubble

19. 10. 2020

Knižní antikvariát MODRÁ LUPA pro Pink Bubble

Také milujete knihy? A také milujete vůni starších knih?
V tom případě pro vás máme báječnou zprávu...
.
Na vědomost se dává, že zahajujeme spolupráci s internetovým antikvariátem Modrá lupa.

S radostí vítáme nápad jeho zakladatelů Zdenky, Michala a Jana, kteří se rozhodli věnovat nám jednu kategorii knih s názvem Nadační fond PINK BUBBLE. To znamená, že částku za knihu, kterou si v této kategorii zakoupíte, celou věnují naší neziskové organizaci na splnění nějakého dalšího snu dospívajícímu či mladému dospělému, jemuž onkologická nemoc zkomplikovala život. Vybírat můžete přímo ZDE!

Pomáhejte spolu s nimi, protože knížky jsou bezva a protože každá pomoc se počítá!!!

Děkujeme!kiss

číst více
Virtuální charitativní běh za Aničku

15. 10. 2020

Virtuální charitativní běh za Aničku

Přijměte naší výzvu a zapojte se s námi k virtuálnímu Charitativnímu běhu za Aničku.
Zaplacením startovného podpoříte Pink Bubble a další tři dobročinné organizace, které se snaží usnadnit život onkologickým marodům a dětem po těžkých úrazech.
Děkujeme Pojišťovně  VZP, a. s. a Run Tour za organizaci a podporu a taky všem virtuálním běžcům, ať už poběžíte parkem, prázdnou ulicí, nebo do schodů u vás v domě.
Každý přihlášený se počítá a každý pozdrav, který nám pošlete z "trati", nás potěší......

Chcete se také zapojit, není nic jednodušíího! Otevřte si tuto stránku a začněte :-)

Krásné a zdravé dny ✌️.
A DĚKUJEME!
.
Nadační fond PINK BUBBLE
Nadační fond dětské onkologie Krtek
Nové Háro
Nadační fond Modrý hroch

číst více
Jakub Vrána z Washington Capitals se potkal s Ondrou

10. 10. 2020

Jakub Vrána z Washington Capitals se potkal s Ondrou

Než třináctiletý Ondra onemocněl, hrál hokej a během onkologické léčby snil o setkání s hvězdou Washington Capitals Jakubem Vránou. O splnění přání pro syna nás poprosil Ondrův tatínek. Nejdřív to vypadalo jako skoro nesplnitelný úkol, ale my jen tak něco nevzdáme, a tak se nám díky velké pomoci Lenky Dominikové z Nadace Jakuba Voráčka Ondrovo přání nakonec podařilo splnit. Potkali se v červnu na golfovém hřišti, Kuba přivezl Ondrovi dres podepsaný celým týmem Washingtonu a k tomu kšiltovku. Co ale bylo ještě mnohem důležitější, že si na Ondru udělal čas, vzal ho stranou a dlouho si spolu povídali. Vypadalo to, že je Ondra v té chvíli nejšťastnější kluk na světě. Věříme, že mu radost vydržela doteď a může z ní čerpat při dalším sportování!

číst více
Mazars - Summer Sport Challenge for Pink  Bubble

30. 9. 2020

Mazars - Summer Sport Challenge for Pink Bubble

Velmi děkujeme firmě MAZARS za jejich firemní výzvu! Na začátku léta vyhlásili mezi zaměstnanci charitativní challenge, kdy za každý jejich vyběhaný, vyježděný i vychozený kilometr věnovali 2 Kč. Jejich Summer Sport Challenge přinesla letos prý rekordní výsledky a nás obdarovali šekem na úžasnou částku 21.000 korun!
"Těší nás, že můžeme svým snažením přispět nadaci Pink Bubble, která podporuje mladé „Bublinky“, onkologické pacienty do třiceti let", zaznělo při předávání šeku v jejich kancelářích v pražském Karlíně.

My děkujeme všem, kteří se zapojili a sportovali jako diví. Protože jak řekl Dominik Pecka, známý český spisovatel a filozof, "sport je poezie pohybu a činu." :-)

číst více
Den dětské onkologie 2020

19. 9. 2020

Den dětské onkologie 2020

Pink Bubble Gang byl i letos na Dni Dětské Onkologie, který pořádá MUDr. Lucie Hrdličková, sdružení HAIMA CZ a projekt Můj nový život.
Je to hezký způsob, jak dát světu vědět o starostech i radostech malých pacientů a taky o pokroku v léčbě.
I o tom, že kolem mladých onkologických marodů se pohybuje spousta skvělých lidí a kvalitních organizací.
Je fajn, že si navzájem držíme palce, a když je potřeba, bez problémů spojíme síly.
Bylo by sice lepší, kdybychom se neměli o koho se starat, ale do té doby aspoň uděláme všechno možný, aby měli mladí onkopacienti co nejvíc důvodů se smát.

A i když tentokrát dorazilo díky momentální situaci méně lidí než vždy, atmosféra byla naprosto báječná a do naší růžové kasičky se přisypalo krásných 10.760,- Kč.

Děkujeme našim Bublinám, které si letos vzali chod růžového stánku na starosti a všem ostatním, kteří podporují nás a i jiné podobné organizace!

- Den dětské onkologie je pocta dětem, které úspěšně podstoupily onkologickou léčbu a vzpomínka na ty, které svému onemocnění podlehly -

číst více
Memoriál Dana Čelůstky

13. 9. 2020

Memoriál Dana Čelůstky

Letos se již potřetí uskutečnil Memoriál Dana Čelůstky - kaprařský závod na počest Bubliny Dana.

"V roce 2018 odešel po tvrdém boji se zákeřnou nemocí náš milovaný kamarád, parťák, přítel a syn Dan Čelůstka. Jeho největším snem a vášní byl lov velkých kaprů. 

Naším cílem je pomáhat lidem co bojují podobně jako bojoval Dan. Proto veškerý výtěžek chceme věnovat nadaci PINK BUBBLE, která pomáhá onkologickým pacientům plnit jejich sny. 

Díky ročníku 2020 jsme mohli přispět přes nadaci PINK BUBBLE ke splnění snu jednoho super človíčka, který se pere s rakovinou a je zapálený rybář. Jeho velkým snem byla zavážecí loďka na dálkové ovládání a díky vám všem se nám to podařilo zrealizovat a předat na už na začátku tohoto léta. Víťa byl šťastný jako blecha :) !!!
Další výtěžek zase poputuje k pacientům, kterým tato nadace pomáhá plnit sny..."

Petrův zdar Honza a Martin


A my strašně MOC děkujeme, Janku a Martine za organizaci a že děláte i ostatním našim Bublinám radost! Jste skvělí!

číst více
Bazar oblečení pro Bublinu

12. 9. 2020

Bazar oblečení pro Bublinu

Již tradiční a oblíbený žižkovský bazárek oblečení se minulou sobotu přesunul a navíc se převlékl do nového dobročinného kabátku.
Akce se konala v prostorách DDM Ulita, které patří veliké poděkování za poskytnutí prostorů za symbolický pronájem.

Pořadatelé a dobrovolnice, které na bazárku ve vlastním volnu pilně pracují, se tentokrát rozhodli, že akce bude mít i charitativní rozměr a veškerý výtěžek (17% provize z celkové částky za prodej, registrační poplatky i dobrovolné vstupné) podpoří některou z "Bublinek" našeho nadačního fondu Pink Bubble, která čeká na splnění svého přání (www.pinkbubble.cz/cz/prani).
Duch dobrodiní a nový smysl akce se nesl celým dnem a zájem o nadaci a projekt "splněných přání" nás nesmírně těšil. Stejně tak jako krásná částka 10.200,- korun, kterou tak bylo završeno přání 11-letého Vojty. Ten si po skončení léčby mozkového tumoru přeje splnit svůj velký sen - podívat se do rakouských Alp s celou svojí rodinou.
Vojto, moc si svůj výlet "za hranice všedních dní" užij a my děkujeme z celého srdce za podporu skvělé partě dobrovolnic a všem, kdo se na bazaru jakkoliv podíleli...

DÍKY a těšíme se další spolupráci - třeba na dalším - jarním bazárku :-)

číst více
Pink Bubble Charity Golf 2020

11. 9. 2020

Pink Bubble Charity Golf 2020

V pátek se v Berouně odehrál již podeváté charitativní golfový turnaj pro Pink Bubble, který podpořili jako každý rok různí podnikatelé, kamarádi Pink Bubble a známí umělci či sportovci. Turnaj tradičně probíhá formou týmové soutěže. Každý sice hraje na úpravu vlastního HCP, ale 3 nejlepší výsledky ve flightu se nakonec sčítají a nejvyšší stablefordové skóre určí vítězný flight. Vyhlašuje se navíc absolutní vítěz na rány brutto.

Charitativnímu turnaji poskytli záštitu prezident Beroun Golf Club Vojtěch Matějček a viceprezident Michal Tůma. Jejich lidé se během roku starají téměř výhradně o klubové členy, veřejné turnaje se na privátním hřišti pořádají opravdu výjimečně. „Jedním z mála, který si k nám pouštíme rádi, a dokonce se na něj každoročně těšíme, je právě turnaj nadace Pink Bubble. Letos zakoupením vlastního flightu podpořili Pink Bubble i někteří naši členové, což nás nesmírně těší,“ říká V. Matějček.

DĚKUJEME všem flightům, všem hráčům a všem našim sponzorům za podporu!!!
Díky vám všem se nám podařilo vybrat rekordní částku 646.000,- korun, která beze zbytku poputuje na další projekty Pink Bubble pro naše mladé onkobojovníky - Bublinky.
Jste úžasní, jste skvělí a my vám posíláme obrovskou bublinu radosti a štěstí a růžovou pusu navrch.:D
Vaší podpory si moc vážíme!

Letos jsme měli také rekodní počet přihlášených flightů ve složení: Beroun Golf Club, Kampa Group Catering & Events, SAZKA, Stillking Films, CEWE Fotolab, PROFIMED.cz, Nadace pojišťovny Kooperativa, Medstaff , Rudolf advokáti, Potten & Pannen - Staněk, Chvátalovi, Ing. Pavel Hlinka, BNP Paribas Cardif, P.V. POOL, Exclusive Properties, Pe3ny Net, Portland Trust a PRO.MED.CS Praha.

A nesmíme nezmínit také naše báječné sponzory, kteří nás podporují a přispívají věcnými dary nebo svým časem, což pro zorganizování a chod takového turnaje je nemálo důležité: Beroun Golf Club Restaurant, Kampa Group Restaurants, Crepes&Coffee Kobylisy, Nespresso, Timoure et group, Golf Tour, K 96 Winery, Yage Organics, Energy Studio, Trenýrkárna, Lolë Store, Šufanek, Planet Zen, Jindrovo vinařství, Meadows, Potten & Pannen a Brita, La Sultan De Saba, CEWE, Allied Groces, Material Design, Redbull CZ a Ad13 Group.

Děkujeme také celému RŮŽOVÉMU TÝMU za veškeré přípravy a provoz ve složení: Martina Š., Martina M., Renáta, Ivanka, Veronika, Miška, Helena, Kristýna a David.

A nakonec ještě jednou OBROVSKÉ DÍKY všem, bylo to úžasné a těšíme se další ročník Pink Bubble Charity Golf 2021, který proběhne v pátek 10.9.2021 a vy už se můžete kdokoliv přihlásit na mail BUBLINA@PINKBUBBLE.cz...

číst více
Výstava fotek na SOUNDTRACK Poděbrady

31. 8. 2020

Výstava fotek na SOUNDTRACK Poděbrady

Již počtvrté jsme k naší velké radosti byli charitativním partnerem Festivalu filmové hudby Soundtrack v Poděbradech.
Letos poprvé jsme ale měli možnost představit se návštěvníkům festivalu trochu jinak.
Od pořadatelů jsme totiž dostali nabídku vystavit přímo uprostřed lázeňského parku – tedy v srdci dění celého festivalu – fotografie, které by daly možnost více nahlédnout do naší činnosti - ze života Pink Bubble.

Během osmi let naší existence se přihodilo tolik krásných věcí, za které jsme vděční, na které jsme pyšní a které zasáhly naše srdce, že vybrat jen 24 obrázků byl docela oříšek.
Ale podařilo se, přidali jsme citace z dopisů Bublinek a těšili se, co vy na to.
Váš zájem nás dojal. Mnozí jste přišli k nám do stánku pozdravit s tím, že se chcete o Bublinkách dozvědět víc a podpořit je.
Děkujeme moc!!!

Velké díky posíláme i Davidovi do AD13 za technickou přípravu výstavy a společnosti CeWe Color za tisk a pomoc s instalací. 

číst více
Destrukční derby Strakonice

1. 8. 2020

Destrukční derby Strakonice

Destrukční derby je druh automobilových závodů, při kterých závodníci narážejí svými auty do soupeřů s cílem je nabourat, vystrkat z dráhy a hlavně vyhrát.
Fakt?? Ano, opravdu! cool
A my jsme byli 1.8. ve Strakonicích u toho! Navzdory vedru tam panovala skvělá atmosféra. A po celé odpoledne adrenalin, rachot a zasloužené ovace. Všichni soutěžící byli skvělí a v naší růžové pokladničce díky dobrovolným příspěvkům účastníků a díky dražbě super merche, který věnovala kapela HARLEJ, přibylo skvělých 20.845 korun, které bezezbytku využijeme na projekty pro mladé onkologické bojovníky.
Děkujeme pořadatelům ONDROVI, REGINĚ a dalším, děkujeme HARLEJi za předměty do dražby a hlavně VŠEM návštěvníkům, kteří ač jsou příznivci poněkud "drsné" zábavy, mají srdce na správném místě a štědře naši Bublinu podpořili!
Díky, těšíme se na další ročník! kiss

číst více
kolekce 8x8 Timoure et Group

31. 7. 2020

kolekce 8x8 Timoure et Group

Nemůžeme se dočkat, už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
Děkujeme za ni návrhářkám Ivaně Šafránkové a Saše Pavalové a děkujeme i našim nádherným múzám.

V krásném oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou. Ta je jinak tváří Timurek už spoustu let.
Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies.
Všichni se vzdali nároku na finanční odměnu, odměnou jim byl jen náš OBROVSKÝ DÍK laughing! Taky děkujeme studiu #mesto_more, že jsme v jejich krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. A děkujeme i vám, milé dámy, které si něco z kolekce zakoupíte kiss.
Celou ji najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

číst více
RunX - běžecké závody

18. 7. 2020

RunX - běžecké závody

Tato sobota se nesla ve sportovním duchu v pražském Radotíně na běžeckých závodech RunX a my DĚKUJEME všem lidem, kteří si koupili náš růžový merch a všem, kteří zariskovali a kupovali lístky do tomboly, protože každý lístek vlastně vyhrál!
Celkově se ten den nasbíralo parádních 30.110,- Kč.money-mouth
...
Děkujeme také za parádní ceny do zmiňované tomboly:
Transformers 42 Jakuba Bíny
FISIO DAVLE
Bazén Radotín
Biotip Radotín
Ski a Bike Centrum Radotín
...
A závěrem MOC a MOC děkujeme také organizačnímu týmu ve složení: Jakub, Bára, Adam, Mirek a další a další. Jste boží....cool

číst více
CeWe plní přání

30. 6. 2020

CeWe plní přání

Rádi v Pink Bubble plníme přání a rádi děláme radost našim „Bublinkám“. To se nám teď zase podařilo předáním úžasného dronu čtyřiadvacetileté bojovnici Lindě, která se potýká s leukemií a dron jí splní její sen, dívat se na svět z ptačí perspektivy a alespoň na chvilku tak zapomenout na starosti spojené s léčbou… Linda už se nemůže dočkat, až se svým novým kamarádem poprvé vyletí!
Za tohle „splněné přání“ vděčíme nejen společnosti CeWe Color v čele s naším dlouholetým podporovatelem Pavlem Schreiberem, která nám na dron přispěla částkou 10 tis. Kč, ale také jejím velkorysým zaměstnancům, kteří celkovou cenu dronu doplnili zaměstnaneckou sbírkou ve výši 12 tis. Kč.! ????
Moc si vážíme všech, kterým osudy a sny našich „Bublinek“ nejsou lhostejné…
DÍKY, DÍKY, DÍKY a tobě Lindo ty nejkrásnější záběry!!!

číst více
CEWE FOTOKNIHA roku

14. 5. 2020

CEWE FOTOKNIHA roku

Slyšeli jste už o soutěži CEWE FOTOKNIHA roku 2020?
A víte, že za každou přihlášenou fotoknihu věnuje společnost CeWe Color 25 Kč nadačním fondům Pink Bubble a Sue Ryder?
Svoje fotoknihy můžete do soutěže přihlásit až do 31. srpna a kromě hřejivého pocitu, že tím přispějete na dobrou věc, můžete také vyhrát jednu z hodnotných cen v celkové hodnotě více jak 1,5 milionu korun – například automobil SUV Peugeot 3008, fotoaparát Nikon Z6, zájezd na Kapverdy od CK EXIM tours a další…
Zajímá vás, jak se zapojit? Stačí sestavit vlastní CeWe fotoknihu ze svých fotografií a registrovat ji. Už za přihlášení od společnosti CEWE dostanete dárek - poukaz v hodnotě 250 Kč na další knihu. Na přihlášení do soutěže máte vždy 30 dní od objednání vaší CEWE FOTOKNIHY.
Každý měsíc vyhlásí odborná porota nejlepší knihu měsíce - 1 vítěz z Česka a 1 vítěz ze Slovenska. Oba vyhrají poukaz v hodnotě 2.500 Kč na objednání CEWE fotoproduktů a postoupí do velkého finále, které proběhne 17. 9. 2020 v Praze a kde bude zároveň předán poukaz s celkovým výtěžkem.
Přihlásit můžete knihu libovolného formátu a počtu stran. Nezáleží ani na tom, jaké fotografie v knize máte (dovolená, svatba, kronika roku, kniha s fotkami dítěte, životní události apod.:).
Více informací k fotoknize naleznete ZDE.
Tak neváhejte a zafixujte si vaše krásné životní vzpomínky nejen do paměti, ale i do této parádní fotoknihy!
V Pink Bubble jsme ji již mnohokrát využili a můžeme jen doporučit.
Děkujeme!

číst více
Květnová výzva

1. 5. 2020

Květnová výzva

Květen je nejen lásky čas, ale také měsíc výzev a konečně hezkého a teplého počasí.
My pro vás máme výzvu od našich podporovatelů Sportem plníme sny v podobě facebookové Květnové výzvy 5!
Tak nazujte běžecké kecky, stanovte si s svůj cíl a opřete se do toho. Svůj pot věnujete na dobrou věc. Jak? Jednoduše! Zvolte si cíl a na kolik si 1 km ceníte. Na konci května své kilometry spočítejte a darujte částku na dobrou věc.
Letošní květnovou výzvu podpoří sedmnáctiletou Monču, které do života vstoupilo onkologické onemocnění tak, že dnes vyžaduje nepřetržitou péči. Vybrané peníze poputují na rehabilitační pobyt, který potřebuje.
Více info, registraci a průběžné výsledky této parádní akce najdete na jejich stránkách.
DĚKUJEME všem kteří se zapojí!

číst více
TICKETMASTER pro Pink Bubble

27. 4. 2020

TICKETMASTER pro Pink Bubble

Máme tu čest vám oznámit, že koncem roku 2019 nás začala podporovat společnost Ticketmaster!

V rámci kampaně „Nenech se zastavit rakovinou“ nám zástupci společnosti předali šek na úžasných 200 tis. Kč, díky kterým mohl být letos v březnu realizován sportovně-relaxační ozdravný pobyt na horách pro 45 dospívajících a mladých dospělých „Bublinek“, kteří za sebou mají zkušenost s touto závažnou a bohužel až příliš častou nemocí.

A proč právě Ticketmaster a Pink Bubble?
"Protože jim chceme společně plnit sny, zachovávat v co největší míře jejich „normální“ život a hlavně dopřávat našim mladým onkobojovníkům radost a zprostředkovávat jim jedinečné a nezapomenutelné zážitky. Ticketmaster si uvědomuje, že obchodní úspěchy nejsou samozřejmostí a vnímá silnou společenskou odpovědnost vůči globálním tématům, mezi které civilizační choroby, rakovinu nevyjímaje, patří."

Věříme, že se díky společným cílům stane Ticketmaster pro Pink Bubble dlouhodobým a dobrým parťákem!

Nechte se překvapit, co přinese v této spolupráci rok 2020 – budou se dít velké věci:)

Pink Bubble a Ticketmaster

číst více
PINK BUBBLE slaví 8. let

24. 4. 2020

PINK BUBBLE slaví 8. let

Růžová bublina má dneska narozky, takže je skvělá příležitost vám něco děsně důležitýho říct!

My holky i kluci z Pink Bubble z celého srdce DĚKUJEME, že už celých osm let podporujete naše "bublinky". Příspěvky, myšlenky i energie od vás dělají onkologickým pacientům život veselejší, překážky schůdnější a úsměvy - od ucha k uchu.

Onkologická diagnóza se prostě zvládá líp, když kolem sebe člověk cítí pochopení a na dosah má pomocnou ruku.

Máme štěstí, že vás máme.
Jste skvělí a náš Pink Bubble Gang vám všem posílá nefalšovanou rouškovou multi-pusu, a obejmutí si necháme, až se třeba potkáme někdy osobně.

Opatrujte se, mějte se krásně a nepřestávejte se usmívat, protože úsměv léčí!

Na zdraví!

číst více
Růžová síla

1. 4. 2020

Růžová síla

VŠEM VÁM V TĚCHTO NELEHKÝCH ČASECH POSÍLÁME OBROVSKOU BUBLINU RŮŽOVÉ SÍLY A TAKÉ VZKAZ: "DÍKY, ŽE JSTE S NÁMI!
KLANÍME SE VŠEM, KTEŘÍ JAKKOLI POMÁHÁTE OSTATNÍM A NEZAPOMÍNÁTE NA TO DOBRÉ, CO JE V NÁS."

MÁME VÁS RÁDI!
 
Holky a kluci z Bubliny

číst více

15. 3. 2020

"Cesta za poznáním nikdy nekončí"

Se čtyřiceti bývalými pacienty (a letos přibylo hodně nováčků čili nových kámošů) ve věku 10-30 let, kteří v minulosti podstoupili onkologickou léčbu, jsme začátkem března strávili další ozdravně-relaxační týden v krkonošském penzionu Modřín.
Sníh sice ubýval před očima, ale to nikomu nevadilo, zalyžovali i zasnowboardili jsme si dosyta a chvílemi si užívali i první jarní paprsky!
Děkujeme hlavasovi Davidovi a programové šéfové inženýrce Kropáčkové za skvělý a nabitý program, jehož letošním mottem bylo „Cesta za poznáním nikdy nekončí“.
Během nápaditých her se účastníci dozvěděli spoustu nového nejen o světě, ale i sami o sobě, vzájemně si vyzdobili trička, pod vedením šikovné Bublinky Báry si vymalovali překrásné mandaly a také si hodně povídali a našli nové přátele.
Děkujeme všem dobrovolníkům za jejich péči a všudypřítomný úsměv a za již tradičně báječné rodinné zázemí a domácí kuchyni majitelům penzionu manželům Pallovým.
Jste skvělí a budeme se těšit na příště!!:-)

číst více
Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble v Brně

4. 3. 2020

Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble v Brně

Přijďte načerpat inspiraci pro svůj šatník, odneste si s sebou domů skvělé nové kousky za super ceny a také pořádnou porci dobrých skutků.
Stylistka Jarmila Krahulcová vám na netradiční přehlídce poradí, jak vzájemně kombinovat jednotlivé kousky z outletu Nadační fond Pink Bubble a doplnit jimi váš vlastní osobitý šatník. Na mole se vám představí známé osobnosti jako modelka Michaela Salačová, blogerka Denisa Cziglová, herecký pár Míša Rykrová a Tomáš Žilinský a modelka a zakladatelka Nadační fond Pink Bubble Martina Smukova. Všechny modely bude možné zakoupit po přehlídce přímo na místě.

Pokud se při příchodu rozhodnete tuto akci podpořit symbolickým vstupným 100 Kč, dostanete od nás skleničku růžového šumivého vína a slevu na nákup v Pink Bubble Outletu ve výši 20 % (platnou pouze v den akce). Především ale celý výtěžek z akce bude použit na podporu mladých onkologických pacientů z Nadační fond Pink Bubble.

Zajímá -li vás svět módy, nenechte si před přehlídkou ujít líčení modelek v prodejně Dermacol CZ & SK, kde na vlastní oči uvidíte, jaké triky používají profesionální vizážistky.
Vaše soukromé dotazy ohledně jednotlivých kousků a jejich kombinací bude možné po přehlídce osobně zkonzultovat se stylistkou Jarmilou Krahulcovou.
Modelky obuje spřátelený obchod M2Shoes a učeše kadeřnický salon Salon Proffesional.
Během odpoledne se nám blíže představí Denisa Cziglová - finalistka minulé řady Masterchef, onkologická pacientka, bloggerka, propagátorka zdravého jídla.
Napsala knihu „Jak to celé přežít a nezbláznit se“. V rámci přehlídky si budete moci zakoupit knihu i s věnováním a podpisem Denisy.

Program akce:
14:00-16:00 líčení modelek v butiku Dermacol
17:00 přehlídka modelů z obchodu Pink Bubble Outlet
17:30-19:00 konzultace k modelům se stylistkou Jarmilou Krahulcovou

A na jaké modely se můžete těšit? Nadační fond Pink Bubble přivezl do Brna svůj úspěšný projekt Pink Bubble Karma Outlet. Každý všední den máte možnost od 13:00 do 18:00 v přízemí OC Rozkvět vybírat z módních kousků, které si pro natáčení vybraly kostymérky z americké filmové produkce, a darovaných kousků od spřátelených celebrit. Najdete zde dámské a pánské oblečení, boty, šperky i doplňky. Ulovíte tu jak modely známých značek z nákupních center, tak poklady z návrhářských kolekcí, jako třeba kozačky Prada, obleky Hugo Boss nebo šaty Elisabetta Franchi a vše s 30-70% slevou.

V pražském outletu pro sebe nakoupila třeba moderátorka Daniela Písařovicová, také vítězka soutěže Master Chef 2019 Kristína Němčková, herečky Jana Plodková a Sandra Nováková, manželé Petra a Roman Vojtkovi, Jan Antonín Duchoslav a další. Kampaň na fotografiích Alžběty Jungrové podpořili také Jiří Dvořák, Petr Čtvrtníček, zpěvák Kryštof Michal, hudebník Michal Dvořák a jeho žena Lucie alias DJ Lucca.

číst více
Trenýrkárna a Styx pro Pink Bubble

5. 2. 2020

Trenýrkárna a Styx pro Pink Bubble

Děkujeme Trenýrkárna za jejich podporu a děkujeme všem jejich zákazníkům, kteří si 4. 2. 2020 na Den světového boje proti rakovině nakoupili spodní prádlo značky Styx a tím přispěli na náš nadační fond Pink Bubble. ????
A pokud byste nás chtěli podpořit i dnes či zítra nebo kdykoliv, pořiďte si "naše" fxck cancer trenýrky Styx Underwear, které jsou naprostý originál! Design navrhl "náš" Filip, který si také prošel léčbou a jsme s ním stále ve spojení a podporujeme se navzájem.:-) Koupit ZDE....

číst více
Jiří Macht pro Pink Bubble

4. 2. 2020

Jiří Macht pro Pink Bubble

V úterý 4.2. proběhla vernisáž výstavy Jiřího Machta PROBUZENÍ v Galerii 1, na které nám tento český fotograf a visuální umělec věnoval již třetí obraz "růžového medvěda".:-D
Předešlé dva jsme dostali na vernisážích Echo snů a Tajemství snů v galerii Neptun hotelu Orea Pyramida a první "haribák" díky aukci na charitativní večeři ve Four season vynesl Pink Bubble úžasných 80.000,- Kč!
Jiří se prezentuje zejména svou unikátní kombinovanou technikou koláží, v níž využívá zrcadel, nevšedních materiálů, výtvarných prostředků a barev. A my bychom mu všechny chěly od srdce poděkovat za to, jaký je to skvělý člověk s velkým srdcem. A že nás má rád a můžeme s ním počítat i do budoucna, protože jeho pravidelná podpora nás neuvěřitelně těší a můžeme i díky ní podporovat další projekty našeho nadačního fondu.
Více fotek z výstav a budoucích jeho akcí můžete sledovat na jeho FB profilu Jiří Macht.


číst více
Podpora Bublinek bublinkami -)

29. 1. 2020

Podpora Bublinek bublinkami -)

Lošnký rok na Slavonice Festu to díky Báře Trojanové a Lucii Staňkové začalo prodejem růžového dobročinného frizzante.
A nyní nám Zdenička s Jindřichem, majitelé Jindrova vinařství, přivezli tento krásný šek na 40 000 korun českých jako výtěžek z prodeje růžových bublinek.
Máme obrovskou radost, děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ❤.
Na zdraví!
A pokud byste nás chtěli podpořit i vy, neváhejte kontaktovat Jindrovo vinařství a nějaké růžové dobročinné bublinky si objednat. Budeme se tetelit růžovou radostí, že s námi pomáháte dobré věci.
https://www.jindrovovinarstvi.cz/

číst více
PF 2020

31. 12. 2019

PF 2020

Ze srdce přejeme všem to nejkrásnější růžovo do celého nového roku a hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví!⭐️

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!kiss

Holky z Bubliny Martina, Renáta, Martina a Kristýna.....

číst více
Vánoce pro Pink Bubble

10. 12. 2019

Vánoce pro Pink Bubble

Stále nemáte vymyšlené dárky na Vánoce pro vaše nejbližší? Máme pro vás super tipy, kterými nás můžete zároveň podpořit!
Horká novinka šňůrkových náramků od Spirit Beads, kterou můžete objednávat na www.spiritbeads.cz/pink-bubble/ nebo hdobóžové trička s vtipnými vánočními hláškami od Roman Šnajdrvint najdete na www.romanzalepsivanoce.cz.
A pokud by jste si je chtěli prohlédnout "naživo", máte možnost za týden v úterý 17. 12. od 13-18hodin na Korunní 41, kde budeme všichni a budeme se radovat, když vás uvidíme a Tůkneme si bublinkami osobně. Mejdlo na Korunní 41
....................................
Případně si můžete pořídit i speciální kolekci trenýrek od Styx, které byly vytvořeny jen a jen pro Pink Bubble! Dámské jsou momentálně skladem, pánská 1. várka se vyprodala rychlostí světla, ale na eshopu budou znovu zase co nevidět!:) Tak neváhejte a sledujte je, protože po Novém roce přibudou i trenky ve sportovní verzi s gumou:)
A jak tato spolupráce vznikla se můžete dočíst na blogu Trenýrkárny.cz

Velké DÍKY všem za tuhle božskou podporu, protože veškerý výtěžek z těchto báječných produktů pomůže dětem, jejich rodinám a mladým lidem, kterým Nadační fond Pink Bubble již 7let pomáhá!

číst více
Princezny pomáhají

4. 12. 2019

Princezny pomáhají

Děkujeme všem, kdo jakkoli přispěl či pomáhal na projektu Princezny pomáhají, protože zakončení této charitativní akce bylo naprosto úžasné a celý pohádkový večer se nesl ve znamení dobra, smíchu, hudby a velkých emocí!
Dražba fotografií 12 princezen a příspěvky v kasičce vynesli nádherných 61.100,- a my jsme štastné, že takový počin někdo vymyslel a vnesl do života spousty lidí zase nový krásný a nezapomenutelný zážitek.
Jmenovitě děkujeme organizátorovi a fotografovi Honzovi Kvardovi, Heleně Turkové za její entuziasmum:-), Monice Srovnalové za krásné šaty a moderátorkám, všem účinkujícím a samozřejmě samotným dražitelům.
A díky také naší Barušce Sobotkové, nejkrásnější princezně, která bojuje jako lvice a my na ní stále myslíme!(-)

Fotky z večera najdete si můžete prohlednout na FB profilu Honzy Kvardy.
Báječné pozdravy pro tento večer od princů můžete shlédnout TADY.
A celý nezkracený záznam akce ZDE, díky BuduPomahat.cz.!

číst více
Rodinný Modřín 2019

1. 12. 2019

Rodinný Modřín 2019

Pravidelný pobyt pro 15 rodin, v nichž si onkologickou léčbou prošlo některé z dětí či nově i mladých maminek, se opět konal na přelomu listopadu a prosince v rodinném penzionu Modřín ve Velké Úpě. A jako vždy o program, tentokrát v pirátském duchu, se pro ty nejmenší postaraly Bubliny – tedy bývalí onkologičtí pacienti Míša, Dan a Verča, kterým kdysi nadace pomohla a oni nyní chtějí pomáhat dalším. No a rodiče si mohli na chvilku jen povídat, procházet se po okolí či využít výtvarných programů, které pro ně byly připraveny. Také ale mohli využít wellnesu v penzionu, masáží od školených masérů Jarmily a Pavla nebo povídání s Dášou Šléglovou, zakladatelkou sdružení Klára pomáhá, které též podporuje pečující rodiny.
Díky rodině Pallových za péči v jejich pensionu a všem ostatním za báječný program pro malé i velké.
Velké díky musíme vyslovit společnosti MONETA MONEY BANK, která finančně tento pobyt podpořila a my jsme moc vděčni, protože bez nich by to nešlo!!!:-)

číst více
Kampa Park slavila 25 let

22. 11. 2019

Kampa Park slavila 25 let

Jedna z nejlepších restaurací v Praze, Kampa Park, slavila dne 15.11.2019 své 25.narozeniny. A pro Pink Bubble bylo velkým potěšením být při tom!
Unikátní prostor i vyhřívané terasy zaplnili pozvaní hosté restaurace a užívali si již tradičně vynikajícího rautu a skvostných vín, stejně jako vystoupení zpěvačky Nicole.
Vrcholem večera byl ale závod kachniček v Čertovce. Každý host si mohl od našich růžových hostesek koupit za 500 kč svou kachničku se závodním číslem a sledovat pak, jak se právě jeho „závodnici“ na vltavské hladině daří. Tři nejrychlejší kachničky tak zajistily svým majitelům ceny v podobě láhve šampaňského či voucherů do Kampa Parku. Díky tomutu netradičnímu nápadu přibylo nadaci na podporu mladých onkologických pacientů úžasných 71.000,- Kč. Děkujeme vřele všem hostům, změstnatncům i managenentu restauracea a majiteli Nilsovi Jebensovi ze srdce gratulujeme!

číst více
Růžový říjen Florbalu Chodov

18. 11. 2019

Růžový říjen Florbalu Chodov

Během pondělního florbalového zápasu Chodova se Spartou jsme z rukou Michala Bauera, zakladatele klubu a Jakuba Koháka, pondělní hvězdy večera, obdrželi šek na 179 007,- Kč.
A jak tato skvělá výsledná suma z růžového října vznikla? Základní kámen položili hráči a hráčky elitních týmů Florbal Chodov, kdy za každý vstřelený růžový gól věnovali 500 Kč. Ve zmíněném období nastřílely dohromady 77 branek a vydělali 38.500 Kč. Charitativní akci podpořily i juniorské týmy Floorball Group a většina soupeřů, proti kterým Chodov v průběhu Růžového října nastoupil (Vítkovice, Tatran, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Bohemians, Slavia Plzeň), a třeba také jihoměstský radní pro sport Mgr. Jan Stárek. Všichni jmenovaní dohromady přispěli částkou 26.000 Kč. Dalších 6.360 vhodili do kasičky návštěvníci domácích zápasů Chodova.
Největší část peněz ale vzešla z aukce růžových dresů! Ta přinesla 108.147 Kč, přičemž nejdražší dres kapitánky žen Jany Vávrové přišel na 9.400 Kč a vydražila ho ZŠ Donovalská.
DĚKUJEME VŠEM, kteří jakkoli přispěli! Obzvlášt chodovským týmům a managementu klubu Karlovi, Davidovi, Michalovi a Honzovi za jejich nadšení do tak krásné akce!
Fotky ze zápasu a předání ke shlédnutí ZDE.

číst více
Pink Bubble Karma Outlet

14. 11. 2019

Pink Bubble Karma Outlet

Na konci srpna započal náš ojedinělý projekt Pink Bubble Karma Outlet v Praze na Starém Městě. Nešlo ale o klasický bazar, výprodej či secondhand. Všechny skvělé módní kousky - oděvy, obuv, šperky i jiné doplňky pro dámy i pány - si totiž pro natáčení osobně vybraly kostymérky ze zahraniční filmové produkce, které nám pak věnovaly. Ulovit jste si mohli modely od běžnějších značek, ale také poklady z návrhářských kolekcí, třeba kozačky Prada, obleky Hugo Boss nebo šaty Elisabetta Franchi. Na veškeré oblečení se vztahovala 50–80% sleva z původních cen a nakupující nákupem jakéhokoliv kusu oblečení přispěli celou částkou Nadačnímu fondu Pink Bubble.

Nakoupit si už takto přišli třeba moderátorka Daniela Písařovicová a vítězka soutěže Master Chef 2019 Kristína Němčková, herci Petr Čtvrtníček, Jan Antonín Duchoslav, Jana Plodková a Sandra Nováková, fotograf Jiří Macht, modelky Kristýna Schicková a Denisa Kršková, spisovatelka Radka Třeštíková. Kampaň na fotografiích od Alžběty Jungrové podpořili také herec Jiří Dvořák, zpěvák Kryštof Michal, hudebník Michal Dvořák a jeho žena DJ Lucca, skupina Mydy Rabycad a řada dalších osobností. Někteří na oplátku věnovali i kousky z vlastního šatníku.
DĚKUJEME také všem lidem, kteří nám při přípravách a průběhu našeho bazárku pomáhali a těm, kteří se zúčastnili a nakoupili a někteří i několikrát za sebou:-)

Celkově se výtěžek z tohoto projektu vyšplhal na neuvěřitelných 621 tisíc korun, které budou beze zbytku věnovány na projekt finanční podpory rodin s onkologickým pacienty.

číst více
SKATEHAND 2019

2. 11. 2019

SKATEHAND 2019

Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun!!
Atmosféra byla jako minule úžasná. Již hodinu před otevřením čekali za dveřmi první lidé a po otevření to byl nakupovací hodinový maratón, kdy se prodalo téměř všechno:-)
Takže děkujeme všem, co darovali spoustu těch úžasných věcí na prodej a děkujeme také všem, kteří dorazili a podpořili nás na místě! Neskutečně si toho vážíme!
Obrovský díky patří také partnerům akce, kteří celou akci podpořili - Red BullQueensAmbassadors,Norberts donuts či báječná káva od Coffeespot Praha. 
A největší DÍK patří samozřejmě Maximovi Habancovi a jeho ženě Natálce, bez kterých by se tohle vůbec neuskutečnilo! A ještě dalším jejich kamarádům, kteří s celou přípravou pomáhali.
Bez vás všech by se nikdy nepovedlo dosáhnout tak skvělé akce a tak krásné částky...... Jste nejlepší!

Ještě jednou obrovské DÍKY a budeme se těšit na tuhle parádní akci zase za rok!

číst více
Ulice dětem Prachatice

26. 10. 2019

Ulice dětem Prachatice

Milí prachatičtí přátelé a ostatní, s velikánskou radostí sdělujeme, že akce Ulice dětem Prachatice, která se konala na konci října, "přisypala" do růžové kasičky Pink Bubble úžasnou částku 46.287 korun!
Tento dar bude rozdělen mezi 4 rodiny, které se v důsledku péče o malého pacienta ocitly ve finanční tísni. Zejména na počátku, kdy rodiče plní obav a nejistoty vstřebávají čerstvou diagnozu svého dítěte a řeší vše potřebné pro dlouhodobý pobyt dítěte v nemocnici, nezbývá čas a energie řešit i běžné denní starosti. A vzhledem k tomu, že rodina téměř vždy přichází o jeden příjem rodiče doprovázejícího dítě během léčby, je taková okamžitá pomoc velmi užitečná.
Jsme rádi, že můžeme pomáhat a jsme pyšní na to, že jste se rozhodli připojit se k nám!
Ze srdce děkujeme také Portusu Prachatice a Rodinnému centru Sluníčko za organizaci této úžasné akce a podporu!-)

číst více
Radotín pro Pink Bubble

23. 10. 2019

Radotín pro Pink Bubble

Městská část Praha 16 - Radotín předala Nadaci Pink Bubble šek na téměř 40 tisíc korun.
Starosta Karel Hanzlík a místostarosta Miroslav Knotek dnes předali ředitelce Nadačního fondu Pink Bubble Martině Mecerové šek na částku, která pochází ze vstupného prvního dne nového bazénu a z příspěvků vybraných během Radotínského burčákobraní včetně nájemného za stánky jednotlivých vinařů. Celkem jde o částku 39 368,- Kč.
Nadace Pink Bubble použije peníze na pobyty onkologicky léčených mladých pacientů a splnění jejich přání.
Pink Bubble a Městská část Praha 16 děkuje všem občanům, kteří přispěli na sbírku!

číst více
Kinstellar daroval Nadačnímu fondu Pink Bubble 100.000 Kč

14. 10. 2019

Kinstellar daroval Nadačnímu fondu Pink Bubble 100.000 Kč

V pondělí 14. října proběhlo v prostorách advokátní kanceláře KINSTELLAR v Praze předání šeku v hodnotě 100 tis. Kč Nadačnímu fondu Pink Bubble.
Darované prostředky budou využity na podporu onkologicky nemocných dětí, náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.
O projektu nebo neziskové organizaci, kterou letos Kinstellar podpoří, rozhodovali přímo zaměstnanci firmy – jak ve formě návrhů, které zaslali našemu Community Investment Committee, tak samotným hlasováním pro jednotlivé navržené projekty.
Za Nadační fond Pink Bubble se předání zúčastnily výkonná ředitelka Martina Mecerová a manažerka projektů Renáta Němcová. Šek za Kinstellar předal Lukáš Ševčík, Managing Partner.
Kinstellar je přední mezinárodní advokátní kancelář exkluzivně působící na trzích tzv. Emerging Europe, tj. střední, východní a jihovýchodní Evropy a Střední Asie. Má jedenáct kanceláří, a to v Almaty, Nur-Sultanu, Bělehradu, Bratislavě, Bukurešti, Budapešti, Istanbulu, Kyjevě, Praze, Sofii a Taškentu.
A my MOC DĚKUJEME!

číst více
Dobročinné občerstvení U zlaté proudnice

12. 10. 2019

Dobročinné občerstvení U zlaté proudnice

V sobotu jsme byly pozvány na hasičský „dýchánek“ Hasiči Úpice do jejich malebného městečka Úpice.
Setkání bylo moc příjemné, počasí úžasné a pečená kýta EPESNÍ! Na závěr příjemně stráveného odpoledne v kruhu místního sboru dobrovolných hasičů jsme z jejich rukou oficiálně převzaly naprosto skvělý výsledek letní úpické pouti - šek na 75.000,- korun pro naše Bublinky!
Děkujeme celému týmu hasičů, návštěvníkům a Jiřímu Fulkovi, tatínkovi Tomíka, který před časem porazil zákeřnou nemoc, za nápad uspořádat pro naši nadaci sbírku a všem, kteří se na ní podíleli svým časem a energií!!! ⭐️
Jsme pyšné, že jste si vybrali právě PINK BUBBLE!!!!
Moc děkujeme, jste všichni úžasní!!!
A sledujte jejich parádní video, o čem to celé vlastně bylo:-)

číst více
Florbal Chodov bude celý říjen růžový!

1. 10. 2019

Florbal Chodov bude celý říjen růžový!

Podruhé ve své historii upustí FLORBAL CHODOV od tradiční modrobílé kombinace svých dresů. Na "lososovou" venkovní sadu ze sezony 2013/14 naváže unikátní růžový dres, který elitní týmy mužů a žen budou navlékat celý říjen. Proč? Chtějí snad kopírovat švédský Falun? Samá voda… Cílem je podpořit nadační fond PINK BUBBLE pomáhající mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.
"Chceme udělat velkou akci, jaká nemá ve florbalu obdoby. Chceme vybrat skrz kasičky a dražbu maximální možnou částku, která půjde na vybrané projekty PINK BUBBLE. Také doufáme, že nadační fond díky "růžovému říjnu" maximálně zviditelníme," prozradil marketingový ředitel Chodova David Podhráský, v jehož hlavě myšlenka vyklíčila.
Chodov v říjnu, měsíci celosvětového boje proti rakovině, odehraje v růžových dresech doma tři mužské zápasy a tři ženské. Nový set navíc ponesou oba první týmy i při venkovních střetnutích. Historicky první utkání v růžovém se odehrají v neděli 6. října od 15 hodin (ženy proti Bohemians) a 18 hodin, kdy muži vyzvou FBC Liberec.
V listopadu pak dresy elitních hvězd Chodova, jakými jsou reprezentanti Tom Ondrušek, Mikuláš Krbec, Marek Matejčík nebo Martina Řepková s Nelou Jirákovou, půjdou do elektronické dražby. A velké finále „růžového měsíce“ proběhne v rámci domácího TV zápasu mužů Chodova se Spartou 18. listopadu, kde se chystá i velké růžové choreo a předá se šek výtěžku z akce naší nadaci.
A my tímto celorůžově DĚKUJEME!

Více info v tiskové zprávě nebo na FB stránkách jednotlivých zápasů Růžový říjen.

číst více
500 km pro Beatku - poutní dobročinná cesta Španělskem

30. 9. 2019

500 km pro Beatku - poutní dobročinná cesta Španělskem

Zuzka Somošová, naše Bublinka a bývalá onkologická pacientka, se v srpnu rozhodla pro krásný skutek – a to jít 500 km poutní cesty po severu Španělska – Camino de Santiago, kterou věnovala na „splnění přání“ 16tileté Beatky. Ta se momentálně léčí s nádorem mozku a přála by si rekonstrukci podkroví v domku svých rodičů, aby měla po léčbě kde bydlet a mohla vkročit do "nového" života tou správnou nohou.
Díky dárcovské výzvě na portálu Darujme.cz se Zuzance, která má sama po radioterapii poškozené plíce, podařilo během její poutní cesty pro Beatku vybrat neuvěřitelnou částku téměř 60tis. Kč. Moc děkujeme za takové výzvy a přejeme od srdce oboum holkám do života už jen to NEJ...!-)
A jestli vás tento počin zaujal, můžete se ponořit a zasnít nad její cestou na instagramovém profilu 500 km pro Beátku.

číst více
2. ročník Memoriálu Dana Čelůstky

15. 9. 2019

2. ročník Memoriálu Dana Čelůstky

Dne 4.2.2018 odešel po těžkém boji se zákeřnou nemocí Dan Čelůstka, mladý muž, který měl mít teprve všechno před sebou…. Jeho největším snem a vášní byl lov velkých kaprů. Na jeho památku letos již podruhé kapraři uspořádali týmovou soutěž v lovu kaprů na jezeře Zemník-Bodovka Memoriál Dana Čelůstky. Každý tým, který se zúčastnil, tak svým registračním svým poplatkem podpořil Nadační fond Pink Bubble. Jako čestní hosté i letos společně v týmu soutěžili i naše Bubliny Filip s Pavlem. Dva mladí muži, kteří zákeřnou nemoc zdárně zdolali. A stejně jako vloni, i letos skončili na skvělém třetím místě! Gratulujeme ale samozřejmě nejen jim, ale VŠEM zúčastněným!:-) Vloni memoriál přispěl Nadačnímu fondu Pink Bubble částkou 50.000 kč a letos dokonce 70.000 kč! Letošní příspěvek bude postupně rozdělován na plnění osobních přání malých i větších pacientů, „Bublinek“, kteří zatím s onemocněním bojují.
Děkujeme všem, kdo přijeli soutěžit s myšlenkou na ty, kteří naši pomoc nejvíce potřebují. Ale největší dík patří organizátorům, Janku Chriaštelovi a Martinu Vaškovi.
Pánové, SMEKÁME a děkujeme, že nás máte rádi!
Petrův zdar!:-)

číst více
Tenis pro život 2019

14. 9. 2019

Tenis pro život 2019

Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha přinesl Pink Bubble výtěžek 45 800,- Kč, který organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami z naší galerie trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-) Děkujeme všem zúčastněným za tento krásný den!

číst více
Pink Bubble Charity Golf 2019

13. 9. 2019

Pink Bubble Charity Golf 2019

Vážení golfisté, milí přátelé nadace Pink Bubble.
Dovolte nám, abychom se vrátily k příjemnému podzimnímu dni, který jsme ve Vaší milé přítomnosti mohly strávit na krásném hřišti Beroun Golf Resortu. Tentokrát nepršelo, nálada byla skvělá a společně jsme nejen mohli dělat, co nás těší, ale i pomoci těm, kteří takové štěstí nemají a naši podporu potřebují. Tedy dětem a mladým lidem, kterým život zkomplikovala vážná nemoc.
Vaší zásluhou proběhl již 8.turnaj NF Pink Bubble v milé „rodinné“ atmosféře. S mnohými z Vás se takto potkáváme už řadu let a Vaší podpory si nesmírně vážíme. Vězte, prosím, že ji ani na chvíli nepovažujeme za samozřejmou!
Tentokrát jsme v Berouně s Vaší pomocí nashromáždili neuvěřitelných 500.600 korun, které, podobně jako v minulosti, využijeme v plné výši k uspořádání ozdravných, rekondičních a zážitkových pobytů pro naše klienty - Bublinky, aby se jim po skončení léčby lépe dařilo zvládat často nesnadný návrat do běžného života.

Děkujeme tímto ještě jednou všem našim věrným a dlouhodobým partnerům, stejně jako Vám, kteří jste s námi letos hráli poprvé. A věříme, že se za rok setkáme na berounském hřišti znovu. Chcete-li, můžete si už dnes do diáře růžovou barvou poznamenat pátek 11. září 2020. To je den, kdy se s Vámi i Vašimi hosty opět moc rádi setkáme na berounském hřišti. V případě zájmu nám napiště na mail bublina@pinkbubble.cz pro více info.

Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho radosti v osobním i pracovním životě a už teď se na Vás těšíme.:-)

číst více
Soundtrack Poděbrady 2019

1. 9. 2019

Soundtrack Poděbrady 2019

Již potřetí jsme byli charitativním partnerem festivalu filmové hudby Soundtrack Poděbrady 2019, který poslední prázninový víkend pořádá v půvabném lázeňském městečku producent a skladatel Michal Dvořák. Program byl již tradičně nadupaný koncerty, filmovými produkcemi i soutěžemi a zábavou pro malé i velké. Specialitou festivalu je promítání filmů s živým hudebním doprovodem. Letos festival zahájila Šakalí léta a v sobotu se promítal Amadeus, který živě doprovázel velký symfonický orchestr. Nádherný zážitek! Poslední večer patřil ukázce z připravovaného muzikálu We will rock you s písněmi skupiny Queen – na toto představení byly pozvané i naše Bublinky a večer si skvěle užily.:-)
Na kolonádě jste tu po celou dobu festivalu mohli potkat i různé osobnosti hudebně-filmové scény, např.Martina Dejdara či Jiřího Dvořáka, ale také růžový „kontejner“ Pink Bubble! V něm jsme nabízeli dobročinné růžové bublinky a naše krásné propagační předměty. Letos z výtěžku, který činil krásných 37tis. korun, přispějeme na splnění přání 11leté Adélky, která se po překonání onkologického onemocnění navrací do běžného života a moc by si přála elektrokolo a také pomůžeme peněžitými prostředky dvěma rodinám s malým onkolog. pacientem.
Děkujeme ze srdce Michalu Dvořákovi i celé produkci festivalu, bylo nám u vás opět báječně a doufáme, že s námi počítáte i napřesrok. My se totiž už moc těšíme!!!

číst více
Rodinný festival KEFÍR 2019

31. 8. 2019

Rodinný festival KEFÍR 2019

Festival Kefír v areálu zámku Kačina byl jako každý rok nezapomenutelný a báječný!
Velké díky organizátorům, že nám letos opět dali prostor být součastí této jedinečné akce a děkujeme všem, kteří se za námi stavili na našem růžovém stánku a podpořili dobrou věc!
Letos naše růžovka přilákala i samotného Kašpárka a my ho tímto moc zdravíme.......-)
A pokud jste zaváhali a nejeli, tak to příští rok napravte a vyražte, protože tenhle festival pro celou rodinu rozhodně stojí za to!
Čest Kašpárku v rohlíku a BEJBYPUNK FOREVER!!!!!!

číst více
PINK BUBBLE KARMA OUTLET

22. 8. 2019

PINK BUBBLE KARMA OUTLET

Buď IN a nakup v Pink Bubble Karma Outletu a pomůžeš nejen svému šatníku! :-)

Miluješ ten pocit, když se ti podaří ulovit parádní kousek s ještě lepší slevou?
A co kdybychom ti k nákupu ještě přibalili plnou tašku dobré karmy, protože výtěžek z prodeje jde na ušlechtilou věc?
Pak není proč váhat.
Zastav se za námi do Pink Bubble Karma Outletu v Praze na Starém Městě, U Obecního dvora 9. Čekat na tebe bude více jak 5 000 zlevněných kousků. Od oblečení pro dámy a pány, až po boty, šperky a doplňky. Najdeš tu jak úlovky od oblíbených značek z shopping center, tak poklady z návrhářských kolekcí jako třeba kozačky Prada nebo oblek Hugo Boss. A hlavně vše s 30 - 70% slevou. Nejde ale o žádný výprodej staré kolekce. Vše jsou outfity, které si pro natáčení osobně vybraly kostymérky z Hollywoodské produkce, takže v nich budeš zaručeně trendy.
A to nejlepší na konec? Nákupem jakéhokoliv kusu oblečení přispěješ celou částkou Nadačnímu fondu Pink Bubble, který plní přání dětem a mladým lidem bojujícím s rakovinou.
Oháknout se dobrou karmou, která rozhodně nikdy z módy nevyjde, můžeš vždy v úterý, středu a čtvrtek od 14:00 do 19:00 minimálně do konce září.
Těšíme se na tebe!

číst více
Slavonice fest 2019

4. 8. 2019

Slavonice fest 2019

Naše dvě velvyslankyně růžového dobra Martina a Renáta letos opět hrdě reprezentovaly nadační fond Pink Bubble na hudebněfilmovém festivalu ve Slavonicích.

Ráda bychom použili slova zakladatelky Mariny Šmukové, protože to mluví za vše! :-)

"Nejkrásnější mrňavej festival, co znám. Že se na sebe na ulici nebo v sámošce usmějou úplně cizí lidi, pozoruju spíš na jihu Evropy. Nebo na jihu zeměkoule. A tady, na jihu Čech, se to normálka dělo taky!!!
Díky moc Bára Trojanová s Ondřejem za to, že jste tak paličatí a tenhle krásnej jihočeskej festival s láskou pipláte - různým překážkám navzdory.
A děkuju, že přitom dáváte prostor dobrým skutkům. Tak třeba naši Pink Bubble hosté poctivě podporovali pitným režimem v podobě PINK frizzante - bublinek z Jindrovo vinařství. A v letňáku na náměstí navíc chroupali dobročinný popcorn z Country Life BIO. Díky, Lucie Staňková, žes to všechno domluvila a díky díky díky úplně všem, kteří. To se nám to bublá, když nám tolik lidí drží palce!!! "

číst více
Indiáni budou dělat radost na dětské hemato-onkologii v Motole

26. 6. 2019

Indiáni budou dělat radost na dětské hemato-onkologii v Motole

Slavnostní otevření nově zrekonstruovaného oddělení dětské hematologie a onkologie ve Fakultní nemocnice v Motole dopadlo na jedničku a dovolujeme si říci, že všichni byli ze zkrášlených prostorů nadšeni.
Děkujeme zejména všem doktorům a také našim patronům, kterými jsou: Sandra Nováková, Daniela Písařovicová, Jiří Dvořák, Monika Marešová a další.
Obrovské díky patří rovněž nejšikovnějším tvůrcům toho indiánského počinu Miladě Rezkové a Lukášovi Urbánkovi z časopisu Raketa.
A v neposladní řadě děkujeme z celého srdce charitativní sbírce na akci Spin4kids, na které se v březnu tohoto roku vybrali na tuto úžasnou proměnu prostředky.
Více fotek v galerii a také si můžete přečíst zde.

Snad indiánské motivy vykouzlí malým pacientům úsměv na tváři a rozptýlí je, přestože musí trávit svůj čas právě v nemocničním prostředí...

číst více
Milujeme prosecco 2019

22. 6. 2019

Milujeme prosecco 2019

Šestý ročník festivalu, který je zasvěcen především šumivému italskému vínu, ale také gastronomii, hudbě a letní zábavě jako takové se letos nově konal v Riegrových sadech v Praze na Vinohradech a my mohli být s naším růžovým stánkem opět u toho. Chceme poděkovat návštěvníkům festivalu, protože utráceli nejen coiny za dobroty u stánků s přepestrou nabídkou pokrmů i nápojů, ale i „skutečné“ peníze u nás a nakupovali oblíbené neonové náramky, které pro nás od srdce dělá Spirit Beads, dále naše pink bubble trička, kšiltovky a další propagační předměty.
Na závěr této fajn akce přijala prezidentka NF Pink Bubble Martina Šmuková z rukou ředitele festivalu a zároveň šéfa Prosekárny Michala Štěpánka šek na 30.000 kč, které nadace beze zbytku využije ve prospěch svých klientů, tedy menších i trochu větších bojovníků s onkologickým onemocněním.
Děkujeme organizátorům, že na nás i letos mysleli a štědře nás podpořili a také celému realizačnímu týmu v čele se Sabinou Bergmanovou za báječný den! Připíjíme všem „na zdraví“!:-)

číst více
Jógový bazárek Energy Studia

20. 6. 2019

Jógový bazárek Energy Studia

Již podruhé se letos konal ve dvou pobočkách jogového Energy Studia Václava Krejčíka bazárek jogového oblečení a potřeb pro jógu a i letos byl jeho výtěžek určen onkobojovníkům, kterým pomáhá NF Pink Bubble.
Něco bylo ale letos jiné - akce byla totiž tentokrát spojena s mezinárodním Dnem jógy. Všichni, kdo si v tento den přišli zacvičit, přispěli dobrovolným vstupným na lekci do kasičky Pink Bubble.
A tak se do růžové kasičky "sypal" jak výtěžek z bazárku, tak i dobrovolné vstupné z lekcí mezinarodního dne jógy a navrch i honoráře někte lektorů!

Pink Bubble moc děkuje Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková, Simona Josefová, Tomáš Strnad, Berenika Vávrová, Linda Litterbachová a Jaroslava Chlebušová za krásný nápad a odnáší si senzačních 13.430 korun!!!
Díky, že nás podporujete, máme vás rádi!:)

číst více
Michal Bauer a jeho přátelé podpořili Bublinu

8. 6. 2019

Michal Bauer a jeho přátelé podpořili Bublinu

Letos už posedmé pořádal náš dlouholetý podporovatel Michal Bauer tradiční golfový turnaj pro přátele u příležitosti svých narozenin. Ale letos poprvé svým hostům předem rozmluvil jakékoliv dárky a požádal je, ať na místě přispějí na dobrou věc.
A tak se podařilo něco úžasného - naše růžová bublina se nafoukla o senzačních 53.000 korun, které budou rozděleny na dvě růžové části: 30.000 korunami podpoříme 3 rodiny s malým onkologickým pacientem a 23.000 Kč bude "přisypáno" na pobyt na plachetnicích pro mladé onkologické bojovníky po léčbě, který se koná letos v září v Řecku!
Michale, moc děkujeme za super nápad, Tvé milé ženě Ditě za úspěšný lov dárců a dárcům samotným za štědré příspěvky! Jen tak dál, přátelé!!! :-) :-)

číst více
MAMAVÍKEND 2019

19. 5. 2019

MAMAVÍKEND 2019

Již delší dobu se nám v hlavách rodil nápad, uspořádat relaxační víkend pro mladé maminky, které bojují s onkologických onemocněním. Všechny ženy ví, že starost o děti, domácnost a povinnosti v práci jsou náročné samy o sobě a pokud do toho ještě vkročí závažná nemoc, život se obrací vzhůru nohama celé rodině.
Proto jsme pozvali 15 maminek, abychom jim ten boj trochu usnadnili a udělali růžovější. S výběrem těchto silných žen, kterým jsme se rozhodli udělat radost, nám pomáhala Šárka Š., která založila spolek Maminy s rakovinou, z.s.
A co jsme pro ně přichystali? V pátek dostaly pozvání od Make-Up Institute Prague, kde je vizážistky nalíčily a zároveň nafotily profesionální fotografie s Honzou Trnkou. Poté dostaly možnost obléknout se v showroomu společnosti H&M a večer navštívit představení Isole v divadle Jatka78. Sobota byla aktivní tělem i duší a začala ranní jógou Barbary Haráčové, dále následovala přednáška PHDr. Martina Pospíchala o psychickém zdraví v souvislosti s onkologickým onemocněním. Po obědě jsme vyrazili na plavbu lodí po pražské Vltavě a slunečný den zakončili na společné večeři v Salt'n'Pepa Kitchen. V neděli jsme se s těžkým srdcem rozloučili přednáškou od Denisy Cziglové z Food Therapy by Denisa o zdravé stravě a alternativních možnostech léčby, a nakonec odpočinkem ve wellness centru hotelu Orea Hotel Pyramida, kde jsme měli možnost všechny maminky ubytovat a kde se o nás naprosto úžasně starali.
Děkujeme také za dárečky Jarmilce ze Spirit Beads a všem jmenovaným za podporu. A speciální poděkování patří i Nadaci ČEZ, díky které jsme tento víkend nabitý zážitky a emocemi mohli zrealizovat! kiss

číst více

18. 5. 2019

"Plním přání, myslím na druhé" v Kvasinách

Naše věrná podporovatelka Renáta Koblásová s rodinou pro nás uspořádala v Kvasinách další benefiční večer v podobě modní přehlídky ležerní módy a společenských šatů.
Večera se zúčastnili dobrovolníci z řad našich Bublin Daniel a Miška, kteří nás skvěle zastoupili, odprezentovali veškeré aktivity nadačního fondu Pink Bubble a na místě nás podpořili ještě prodejem růžového merchandise. Závěrem nám byl předán dárkový šek na úžasnou částku 33.150,- Kč z prodeje vstupenek, od sponzorů a přátel, které Renátka oslovila a v naší růžové kasičce jsme z prodeje dárkových předmětů napočítali ještě přes 8.000,- Kč.
Chceme moc poděkovat organizátorce a všem, kteří se tohoto krásného večera zúčastnili a zapojili se tak do podpory Růžové Bubliny. Nesmírně si vaší pomoci vážíme!

číst více
Kytičkový den poprvé také pro Pink Bubble!

15. 5. 2019

Kytičkový den poprvé také pro Pink Bubble!

Letos poprvé jsme se zúčastnili celostátního již 23. ročníku Českého dne proti rakovině, který pořádá Liga proti rakovině a jejíž výtěžek jde částečně jejím členským organizacím a zbytek na prostředky pro boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center..
A ano, Pink Bubble je nově jednou z nich.:-)
Objednali jsme si kytičky a další nezbytnosti nutné k tomu, abychom je mohli prodávat. A DĚKUJEME společnosti Amazon zastoupenou Annou Antonini, která nás s nabídkou, že bude pro nás celý tento den mezi svými zaměstnanci kytičky distrubuovat, oslovila. Poté si je od nás vše převzala a opravdu celý den poctivě nabízela a ve firmě prodávala.
Mnohokrát děkujeme Anně a všem z Amazonu za podporu, výtěžek bude beze zbytku využit ve prospěch našich Bublin - onkopacientů, o keré se s láskou při jejich boji i poté staráme. DÍKY!!!

číst více
Benefiční Barování v Malostranské besedě

3. 5. 2019

Benefiční Barování v Malostranské besedě

Podařila se nám další úžasná věc, a to díky Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem, jejich skvělým hostům a divákům, kteří přišli a vytvořili tak nádhernou atmosféru. Benefiční večer měl pomoci vybrat prostředky na splnění přání našim Bublinám Nelce, která má sen jet s mamkou do Disneylandu a Vojtovi, který si přeje herní notebook. Vybralo se ale neuvěřitelných 100 691,- korun, a proto částku rozdělíme i mezi další nesplněná přání, která ještě čekají na své splnění a část použijeme na ozdravný a zážitkový pobyt u moře na plachetnicích, kam Bubliny vyráží v září 2019.
Děkujeme tedy pořadatelům a všem, kteří se aktivně účastnili tohoto úžasného a zážitky nabitého večera - Sandra Nováková Filip Rajmont Ondřej G. Brzobohatý Ondřej Ruml Anna Fialová Petr Brach Vidasov Jirka Eliška Mrázová Václav Tobrman Danyl Johnson Michal Horák Milan Samko David Gránský Vojta Přívětivý Kateřina Coufalová Věra Nerušilová a další.
Děkujeme všem, kteří si koupili lístky a ještě nám přihodili do kasičky, která během večera kolovala a děkujeme vydražiteli Pinup vázy, kterou pro tento večer věnoval Jan Čapek.

číst více
PINK BUBBLE slaví 7 let!

24. 4. 2019

PINK BUBBLE slaví 7 let!

Dnes je to přesně 7 let, kdy naše Martina Šmuková založila nadační fond PINK BUBBLE!
Za těch sedm let jsme toho stihli opravdu hodně a musíme říci, že zájem a pomoc lidí se neustále zvyšuje a nás to těší, protože můžeme pomáhat více nemocným mladým lidem, rodinám v nouzi, pořádat ozdravné pobyty a různé zážitkové akce.
Za sedm let jsme rozdělili přes 12 miliónů korun, a proto chceme poděkovat všem našim dárcům a sponzorům, že nám toto umožňují a dělají radost s námi!
Velké DÍKY také posíláme celému růžovému týmu v sestavě Martina Mecerová, Renáta Němcová, Kristýna Žáková a všem našim dobrovolníkům, bez kterých to by všechno prostě nešlo!!!
K narozeninám jsme si nadělili krásné a již dlouho očekávané nové WEBOVÉ STRÁNKY, tak neváhejte, klikejte a slavte s námi!:-)
A jako dárek nám můžete poslat dárcovskou DMS ve tvaru:
DMS BUBLINA 90 na tel. č. 87777 :-) Děkujeme!

číst více
8.ročník soutěže Souboj nevěst

8. 4. 2019

8.ročník soutěže Souboj nevěst

Jaká je vaše představa o snové svatbě? 
Nechte se inspirovat a přijďte 13.dubna na velké finále SOUBOJE NEVĚST! Nebo sleduj jejich stránky a hlasuj pro svou favoritku, protože výtěžek z hlasování bude opět věnován naší nadaci! Děkujeme!!!
Všechny nevěsty můžete podpořit hlasováním a to dvěma způsoby:

1. Prostřednictvím SMS na tel.: 906 06 13 ve tvaru: nevesta (mezera) číslo nevěsty. 
Cena SMS je 13,- Kč vč. DPH.
2. Zasláním finančního daru na účet nadačního fondu PINK BUBBLE na číslo účtu: 267246448/0300, kde variabilní symbol je vždy číslo nevěsty.
Desítka finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 13. dubna 2019 v NH Collection Hotels Praha od 19 hodin, kde v porotě zasedne samozřejmě i naše zakladatelka Martina Šmuková:-) 
Lístky na finále a další informace najdeš na jejich webových stránkách www.soubojnevest.cz.

číst více
Umění žít v Krkonoších

17. 3. 2019

Umění žít v Krkonoších

Každoroční ozdravný zimní tábor v Krkonoších proběhl tentokrát na téma hedonismus - umění žít!
A my jsme stále plni dojmů a děkujeme všem za účast, protože na takové společné chvíle s bezva partou se prostě nezapomíná !-)
Děkujeme také Nadaci ČEZ, díky které tyto zimní radovánky můžeme pořádat!
Více fotek v galerii nebo na našich facebookových stránkách.

číst více
Pink Bubble na Spin 4 kids

2. 3. 2019

Pink Bubble na Spin 4 kids

V sobotu se podařilo zase něco krásného.
Asi víte, že se všemožně snažíme, aby mladým lidem bojujícím s rakovinou bylo alespoň trochu veseleji. A my víme určitě, že by to nešlo bez vaší podpory. O víkendu se sešly desítky lidí na sportovním happeningu Spin 4 Kids a Pink Bubble tak díky tomu získala od The UPS Foundation finanční prostředky na renovaci terapeutické zahrady ve fakultní nemocnici Motol a k tomu ještě přibude výtěžek ze startovného z lekcí spinningu.
DĚKUJEME Z CELÉHO SRDCE!

číst více
Den dětské onkologie 2019

16. 2. 2019

Den dětské onkologie 2019

Letos jsme díky pracovní vytíženosti vyslali na DDO naše bublinové dobrovolníky a musíme s hrdostí říci, že nás skutečně krásně zastupovali! A díky nim a hlavně i vám jsme do kasičky za náš růžový merchandise nasbírali částku téměř 15 000 Kč. Děkujeme všem za společnou účast a také organizátorům, že tuhle akci pořádají! Je důležité myslet i na ostatní!
HAIMA CZ, z.s., Kapka naděje, Nové Háro, Společně k úsměvu, z.s., Radost dětem, Bátor Tábor, Zlatá rybka, Lucie Hrdličková ....... Děkujeme!

číst více
Česko-Slovenský ples 2019

16. 2. 2019

Česko-Slovenský ples 2019

Prestižní 6. ročník Česko-Slovenského plesu se konal v historických prostorách Obecního domu v Praze za účasti celé plejády známých hvězd a osobností a byl to vskutku ten nejromantičtější ples sezóny. Moderátorská dvojice Lucia Barmošová a Martin Dejdar provedla hosty nezapomenutelným večerem.
V čele s ambasadorkou charitativní činnosti Lucií Hablovičovou podpořil Česko-Slovenský ples 2019 Nadační fond PINK BUBBLE, který představila zakladatelka Martina Šmuková.
Návštěvníci plesu měli možnost v průběhu večera finančně přispívat nebo nechat svůj kontakt na speciálních pohlednicích Pink Bubble s příslibem konkrétní podpory našemu nadačnímu fondu. Nakonec se výtěžek z plesu vyšlehal na neuvěřitelných 125 000,- Kč a Martina Š. také přijala nabídku organizátorů a stala se ambasadorkou charity Česko-Slovenského plesu za Českou republiku. Děkujeme!
Na video z večera se můžete podívat ZDE nebo prohlednout fotogalerii na facebookových stránkách ČS plesu.

číst více
Světový den boje proti rakovině

4. 2. 2019

Světový den boje proti rakovině

Víte, že dnes 4.února je SVĚTOVÝ DEN PROTI RAKOVINĚ?
Světový den boje proti rakovině nám má připomenout, jak závažná a častá nemoc to vůbec je. 
Je to den, kdy lidé na celém světě myslí na ty, jejichž život zasáhlo onkologické onemocnění!
Připoj se také k osvětě, sdílej, mluv a mysli na ty, kteří takové štestí neměli a tato zákeřná nemoc je potkala. A my jsme tu pro ně i díky vám!


číst více
Podpořte mladé onkologické bojovníky

23. 1. 2019

Podpořte mladé onkologické bojovníky

"Darovat nebylo nikdy jednodušší!"
Pokud nás chceš podpořit, jsme nyní i na portálu Darujme.cz, kde zadáš platbu (klidně i trvalou:) tak jednoduše, že to už budeš chtít dělat pravidelně a poradit to dalším kamarádům :)
Děkujeme! Více zde.

číst více
První splněné přání v roce 2019

15. 1. 2019

První splněné přání v roce 2019

Tak jsme splnili a předali první přání v tomto roce. Honza si již před Vánoci moc přál elektrickou kytaru a přesně v den svých sedmnáctin si přišel svůj poklad do showroomu prodejny Kytary.cz vyzvednout. Mnohokrát děkujeme za velmi vstřícné cenové podmínky a vlídné přijetí celému týmu. A také samozřejmě všem dárcům, kteří na jeho přání přispěli!

číst více
PF2019

31. 12. 2018

PF2019

Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví!
Krásné prožití vánočních svátků a růžový Nový rok přejí holky z růžové Bubliny - Martina, Renáta, Kristýna a Martina.

číst více
Nejlepší dárek k Vánocům? Náramek od Spirit Beads!

7. 12. 2018

Nejlepší dárek k Vánocům? Náramek od Spirit Beads!

Ode dneška až do Vánoc si můžete v krásném obchůdku Spirit Beads na Korunní 41 nakoupit nové zimní Pink Bubble charitativní náramky z vánoční kolekce 2018. Jako každý rok pro nás ve Spirit Beads vytvořili kolekci 3 náramků, z jejichž prodeje jde zisk na onkologicky nemocné děti a mladistvé. Takže pokud chcete udělat někomu radost od srdce a zároveň přispět na dobrou věc, dlouho neváhejte :). Kromě náramků a našich čepic FxCK Cancer tu najdete i super oblečení od NoBoss nebo VeryMary.
My děkujeme všem, kteří si naše náramky kupují pravidelně, že nás tak podporují...

číst více
Rodinný Modřín 2018

2. 12. 2018

Rodinný Modřín 2018

Jednou za rok začátkem prosince zve Nadační fond Pink Bubble rodiny s onkologicky léčenými dětmi na pár dnů odpočinku do Penzionu Modřín, aby před Vánocemi nabrali síly na ten mumraj s Ježíškem. Maminkám a tátům ordinujeme vířivku a masáž a prckové tvoří a blbnou na sněhu pod vedením starších, už vyléčených bublinových dobrovolníků. A všichni jsou tak pěkně pospolu, v klidu, povídají si a starosti jsou na chviličku někde v závějích. Tentokrát jsme měli program nabitý výrobou různých vánočních ozdob a věnců. Zvládli jsme také dvě venkovní a jednu večerní bojovku ve stylu Doby ledové a stihli také oficiální rozsvícení vánočního stromu ve Velké Úpě.
Děkujeme MONETA Money Bank za finanční příspěvek, díky kterému jsme tento úžasný víkend mohli všichni absolvovat a Šárka Benedová že nám to tam vyřídila. A co říct na závěr? Že si již teď těšíme na další ročník! Krásné vánoční svátky VŠEM!

číst více
Dobročinný bazar SKATE HAND

25. 11. 2018

Dobročinný bazar SKATE HAND

Skatehand je dobročinný skate bazar, do kterého věnují věci jak sportovci, tak firmy a veškerý výtěžek ze všech prodaných věcí bude předán naší nadaci. A my děkujeme: Maxim Habanec, Natálie Majvaldová, Honza Navrátil, Tomas Vintr, Red Bull Prague, Coffeespot pražírna kávy, Kafe•Pragovka a dalším a dalším!!!
Děkujeme všem za darované oblečení, boty, skaty, kolečka, plakáty, kávu, jídlo, pití, atd.;)
A děkujeme také těm, kteří si to všechno koupili a pomohli nám tak vyšplhat na úžasnou částku 85 052,- korun českých a dalších 10 000,- v podobě šeku od vítěze závodu Game of Skate.
Více info najdeš na odkazu a výběr fotek v naší galerii.

číst více
Charitativní bazárek LMC

21. 11. 2018

Charitativní bazárek LMC

Kdo chtěl před zimou provětrat skříň, nebo naopak nakoupit "staronové" módní kousky a je mu blízké téma recyklace v módě, mohl s Pink Bubble strávit super odpoledne plné nákupů, dobrot k zakousnutí, pohodové nálady a pomoci tak dobré věci. Holky z LMC pro Pink Bubble uspořádali již 2. ročníku charitativního bazárku a díky podpoře CBRE jsme mohli využít rozlehlé prostory v budově Lighthousu v pražských Holešovicích. Bylo opravdu z čeho vybírat, ale přitom nešlo jen o nákup oblečení.
Na návštěvníky akce čekalo také dobré jídlo a pití od společností Gourmet catering, Foodin catering, Fruitisimo a AquaAngels, k tanci a poslechu zahrál DJ Mr. Funky Machine, bránice všech polechtalo duo stand up komiček Koko Comedy a se skotskými tanci vystoupila skupina Nessie.
A kolik se podařilo pro Pink Bubble vybrat? Krásných 23.464 Kč...
Všem ze srdce děkujeme!

číst více
Charitativní galavečeře v hotelu Four Seasons Prague

7. 11. 2018

Charitativní galavečeře v hotelu Four Seasons Prague

Four Seasons Hotel Prague v čele s generálním ředitelem Stephane Grasem a PR ředitelkou Martinou Vávrovou pro Pink Bubble a její i své hosty již potřetí připravil jedinečný večer - CHARITATIVNÍ GALAVEČEŘI!
V úchvatně vyzdobené restauraci CottoCrudo a v krásné a pohodové atmosféře jsme okusili originálně pojaté svatomartinské menu šéfkuchaře Leonarda, vyslechli jsme si dvě půvabné barokní skladby v podání mezzosopranistky Markéty Cukrové a s potěšením jsme po celý večer sledovali, jak se hosté živě účastní tiché aukce darovaných předmětů, na jejíž výsledek jsme byli nesmírně zvědaví!
DĚKUJEME všem, kdo svými dary poskytli do aukce dražené předměty a DĚKUJEME těm, kteří je nakonec vydražili!
Doufáme, že vám přinesou hodně radosti a potěšení, ale nejvíce radosti jste přinesli VY nám, protože konečný výtěžek 525.000 korun z večeře i aukce nás doslova ohromil a věřte, prosím, že bude bezezbytku využit těmi, kvůli nimž se ten večer všichni sešli, tedy onkologickými pacienty, které podporujeme.
Děkujeme všem!

číst více
Jsme neziskovkou týdne na portálu GIVT.cz

17. 10. 2018

Jsme neziskovkou týdne na portálu GIVT.cz

Znáte GIVT? 
Chcete pomáhat jednoduše při jakýchkoliv nákupech přes internet?! Už jste si stáhli givtího pomocníka?
 Klikni a stahuj :-)
Pokud si ho stáhnete, počítač vás sám upozorní, že svým nákupem podpoříte dobrou věc (uložte si přímo náš nadační fond do výběru)!
Jedním klikem bez koruny navíc přispějete těm, kteří naši pomoc potřebují!
Kromě prvotních pár minut vás to nebude stát vůbec nic a nás to potěší!

Děkujeme!

číst více
Růžový medvěd jako dárek pro Pink Bubble

10. 10. 2018

Růžový medvěd jako dárek pro Pink Bubble

Vernisáž výstavy Jiřího Machta “Echo snů” v galerii Neptun byla krásná a působivá.
A my bychom chtěly ještě jednou moc poděkovat za jeho dar naší nadaci v podobě obrazu Pink Bubble Bear alias “Růžový medvěd na zrcadle”!
Je totiž úžasný a s hrdostí poputuje na tichou aukci v rámci charitativní galavečeře pořádanou Four Seasons Hotels Prague, která se koná v listopadu a jejíž výtěžek poputuje naší nadaci!

číst více
Hair Fashion Night 2018

26. 9. 2018

Hair Fashion Night 2018

Posíláme OBROVSKÉ DÍKY všem, kteří se včera zúčastnili Hair Fashion Night 2018 v klubu Sasazu, pořadané firmou L'Oréal CZ/SK a pomohli nám tak vybrat neuvěřitelnou částku 100.600,- korun českých! A jak se ta úžasná částka nasbírala? Za příspěvek 300,- Kč jste se mohli nechat učesat od více než 40ti předních kadeřníků z celé České republiky, dostat bublinkový welcome drink a navíc balíček produktů vlasové péče od L'Oréal.
Také zde dostaly příležitost i naše Bubliny - holky, které se musely ve svém životě poprat s rakovinou. Míša, Milada, Lucie, Kačka a Eva.
V rámci večera je oblékla firma H&M ve své stylingové zóně, nalíčily je šikovné vizážistky SEPHORA kosmetikou Urban Decay Cosmetics, učesali je přední čeští kadeřníci, zkusily si roli modelek pro titulní stranu Cosmopolitan Czech Republic a setkaly se s moderátorkou večera Nikol Moravcovou a zpěvákem Bennem Cristovao!

číst více
Šťastný 7. ročník charitativního golfového turnaje Pink Bubble

21. 9. 2018

Šťastný 7. ročník charitativního golfového turnaje Pink Bubble

Skoro půl milionu korun půjde na pomoc mladým lidem bojujícím s rakovinou. Golfová událost, kterou už tradičně v září pořádal Nadační fond Pink Bubble, získala peníze na ozdravné a zážitkové pobyty pacientů po ukončení aktivní léčby. Na krásné golfové hřiště do Beroun Golf Resortu je přijelo podpořit přes šedesát golfistů.
“Za peníze vezmeme v létě asi dvacítku mladých lidí po onkologické léčbě na ozdravně-zážitkový pobyt k moři,” vysvětluje zakladatelka Pink Bubble Martina Šmuková. “Je potřeba, aby se čerstvě vyléčení pacienti potkávali s těmi, kteří si už podobným bojem prošli. Vzájemně si potom mohou předávat zkušenosti a pomáhat si s novými výzvami. Máme vyzkoušené, že společné pobyty plné různých zážitků v tom velmi pomáhají.” Děkujeme tedy všem zúčastněným a těšíme se na příští ročník!

číst více
Soundtrack Poděbrady

3. 9. 2018

Soundtrack Poděbrady

Festival filmové hudby Soundtrack Poděbrady pořádá v lázeňském městečku muzikant Michal Dvořák. Na kolonádě jste se mohli potkat nejen s ním, ale také s osobnostmi české a světové hudebně-filmové scény. A taky s Pink Bubble. V růžovém stánku jsme nabízeli dobročinné růžové bublinky a naše krásné sbírkové předměty, při nadělním Běhu barev jsme drželi pace všem odhodlaným běžcům a převzali kasičku s téměř 9.000 korunami. V prostorách ČEZ stage jste nám pomohli vyšlapat úctyhodných 101.713 km na oranžových kolech Nadace ČEZ. Děkujeme, že jste se u nás zastavili. Udělali jste tím dobrý skutek pro jiné a doufáme, že jste potěšili i sebe :-).

číst více
Bubliny na Kefíru

1. 9. 2018

Bubliny na Kefíru

Festival živé kultury KEFÍR je určitě nejrozpustilejším festivalem pro děti a jejich hravé rodiče v celém vesmíru. Máme nejvíc největší radost, že jsme se na pár dní stali sousedy takových celebrit, jako je třeba Kašpárek v rohlíku! To je prostě pecka. Prodávali jsme nafoukané obří balónky a štěstíčka v pytlíku a užívali si tu bláznivou atmosféru, i když padaly trakaře. A že teda fakt padaly a máme z toho rýmu. Děkujeme pořadatelům a těšíme se zase někdy příště.

číst více
Díky, že s námi pomáháte!

30. 8. 2018

Díky, že s námi pomáháte!

Děkujeme, že s námi plníte přání našim "bublinám", klukům a holkám, kterým se ze dne na den obrátil život naruby. Je jim mezi 15 a 29 lety, takže už to nejsou žádný mimina. Za běžných okolností se o sebe starají sami, mají spoustu plánů a někteří se dokonce stihli stát i rodiči. Prostě to mají podobně, jako další vrstevníci. Jenomže je na té křehké hranici mezi dětstvím a dospělostí překvapila rakovina, a tak to pro ně je všechno trochu komplikovanější. Stačí ale, když zjistí, že v tom nejsou sami. Nechtějí nic víc, než být zase zdraví a získat zpátky sebedůvěru a kontrolu nad svým životem. Díky, že vám jejich příběhy nejsou lhostejné. Díky vám a respekt Bublinám!!!

číst více
Běh barev v Poděbradech

25. 8. 2018

Běh barev v Poděbradech

Poslední prázdninový víkend se v Poděbradech koná nejenom slavný Soundtrack festival, ale v neděli 2. září dopoledne také zábavný BĚH BAREV! 
V této chvíli je už spuštěná registrace a my z Pink Bubble se na vás moc těšíme. Děkujeme z celého srdce organizátorům, kteří se rozhodli podělit se s námi o výtěžek. Penězmi ze všech prodaných barviček (1ks/50 Kč) a také z části startovného totiž můžeme udělat radost mladým lidem, kterým zkomplikovala život rakovina.
Čím barevnější běh bude, tím víc bude splněných přání našim "Bublinkám". Děkujeme vám!

číst více
Růžové bublinky ve Slavonicích

8. 8. 2018

Růžové bublinky ve Slavonicích

Slavonicefest je tak trochu jiný festival. Filmy a koncerty pro každý typ návštěvníka jsou ledabyle ukryté v kulisách renesančních fasád, romantických zákoutí a lenošivé nálady. Hostům tak nezbývá, než se kromě kultury věnovat taky posedávání s přáteli, na které normálně není čas, a lehké společenské konverzaci. Při té příležitosti si letos poprvé připíjeli dobročinným růžovým Proseccem. Peníze, které za bublinky zaplatili, věnovali pořadatelé nám a my celou částku 11.000 korun proměníme ve splněná přání našim "Bublinám". Děkujeme Báře a Ondřejovi Trojanovým, že jsme s Pink Bubble mohli být u toho, a děkujeme Lucii Staňkové i produkčnímu & gastro týmu za podporu, jste skvělí!

číst více
Pink Bubble plachtí na Orlíku

17. 7. 2018

Pink Bubble plachtí na Orlíku

Před pár dny do Prahy ze všech koutů České republiky dorazily naše Bubliny. Mají za sebou aktivní onkologickou léčbu, nabídli jsme jim proto zážitkový ozdravný pobyt s Pink Bubble. Pozvánka k plachtění na Orlické přehradě zněla nějak takto a je natolik výmluvná, že netřeba dalších slov:
"...Tři dny budeme jachtit po Orlíku. Na školních lodích se naučíme ovládat plachty i kormidlo, budeme si vařit, grilovat a opékat u ohně. Odpoledne vždy někde zakotvíme, vykoupeme se a od kluků z Outdoorsurvival.cz se naučíme něco z technik přežití a první pomoci, dáme i sebeobranu a odpovědi na vaše otázky. Večer se pak budeme koukat na hvězdy a vyprávět příběhy."
Řekněte, kdo by tohle nechtěl zažít? Tak ať vítr fouká správným směrem - nám všem!

číst více
Moneta pro Pink Bubble

30. 6. 2018

Moneta pro Pink Bubble

Šárka Benedová je zaměstnankyní společnosti MONETA Money Bank. Je ale především dlouholetou dobrovolnicí, která nesmí chybět na žádné z našich ozdravných akcí pro mladé onkologické pacienty. Nedávno ji napadlo představit projekty Pink Bubble svým kolegům a díky podpoře interního programu CSR nám o několik týdnů později mohla předat šek na krásných 139.000 Kč. Tyto peníze s radostí a s velkým díkem použijeme na ozdravný víkendový pobyt rodičů s malými nemocnými dětmi v Krkonoších.
Velice si vážíme podpory společnosti Moneta Money Bank a Šárce i jejím kolegům posíláme růžové pozdravy ;-). Děkujeme!

číst více
Festival Milujeme Prosecco

17. 6. 2018

Festival Milujeme Prosecco

Slavnost bublinek občerstvuje pražské Vinohrady pravidelně už několik let a jeho součástí se k naší velké radosti stal také Nadační fond Pink Bubble. I letos jste mohli navštívit náš stánek a pořídit si pro potěšení něco v růžových barvách. Navíc jsme od Zuzky a Michala, majitelů Prosekárny a organizátorů této veskrze příjemné události, získali finanční dar ve výši 30.000 Kč. Moc děkujeme a těšíme se, kolik radosti tím způsobíme našim Bublinám, slečnám a mladým mužům po onkologické léčbě. DÍKY MOC!!!

číst více
Udělali jsme radost Kubovi

7. 4. 2018

Udělali jsme radost Kubovi

Jakub bojuje s nádorovým onemocněním a v pondělí se mu splnilo obrovské přání. Dostal se na beznadějně vyprodaný koncert oblíbené skupiny Metallica. Protože to byla tak trochu akce kulový blesk, nedošlo na vysněné osobní setkání s členy kapely, ale podpisy na vinylu jsou taky kořist k nezaplacení, co říkáte. Podařilo se to, přátelé, i díky vám. Díky, že jste sdíleli naši prosbu na fb, bylo úžasné pozorovat tu mohutnou vlnu podpory, energii a osobní starost lidí neznamých i známych. Děkujeme vám všem!!!

číst více
Zimní kemp s podporou Nadace ČEZ

23. 3. 2018

Zimní kemp s podporou Nadace ČEZ

Jako každý rok, i tentokrát jsme se potkali s padesáti Bublinami na naší tradiční základně v penzionu Modřín. Podnikli jsme odsud výsadky na sjezdovky, na Sněžku i do blízkého okolí. Slečny a kluci, jimž zkomplikovala život rakovina, si taky poslechli krátké přednášky na témata, která se dotýkají jejich života po nemoci, a navíc nás navštívila spousta skvělých hostů. Děkujeme Nadaci ČEZ, že nás vzala pod svá křídla a pomáhá nám naše ozdravné pobyty finančně zajišťovat. Společná setkávání jsou pro mladé pacienty po ukončené léčbě zásadní a velice důležitá, vznikají při nich nová přátelství a probouzí naděje a chuť překonávat sama sebe v nové etapě života.

číst více
Jsme držiteli značky spolehlivosti

20. 3. 2018

Jsme držiteli značky spolehlivosti

Máme obrovskou radost. Nedávno jsme totiž získali prestižní ocenění Značka spolehlivosti, kterou neziskovkám po splnění přísných kritérií uděluje Asociace veřejně prospěšných organizací. Velice si známky vážíme a vnímáme ji jako ohodnocení obětavé mravenčí práce všech členů našeho týmu včetně úžasných dobrovolníků. Zároveň si uvědomujeme, že bychom k takovému titulu neměli šanci dojít bez našich velkorysých dárců a věrných partnerů. Děkujeme vám všem za důvěru! A vězte, že značka pro nás není pokynem usnout na vavřínech, ale naopak ještě větší motivac být pro naše Bubliny co nejužitečnější. Děkujeme!!!

číst více
TOYOTA proace pro bublinu

4. 7. 2017

TOYOTA proace pro bublinu

Tak nám vyměnili naši první veselou Toyotu za malinko kulatější a o kousek dospělejší novou Toyotu. Loučili jsme se neradi, ale máme šílenou radost, protože na tohohle pomocníka jsme si u nás už zvykli a práci bez něj si umíme jen těžko představit. Vozí lidi, stan, výtvarku, reklamní věci, zase lidi - i hodně lidí…. A jezdí lehoučce a bezpečně. Děkujeme panu řediteli společnosti Toyota Česká republika, Martinu Peleškovi, za jeho pochopení pro nás, co děláme „tu charitu“, protože díky takovým, jako je on – a jako jste vy – se nám naše práce daří! DÍKY!!!

číst více
Máme novou DMSku

1. 7. 2017

Máme novou DMSku

A máme obrovskou radost!!! Můžete nás podpořit třeba

takto jednorázově:

DMS BUBLINA 30 | DMS BUBLINA 60 | DMS BUBLINA 90 na 87 777

nebo takto dlouhodobě:

DMS TRV BUBLINA 30 | DMS TRV BUBLINA 60 | DMS TRV BUBLINA 90 na 87 777

Veškeré informace a podrobnosti naleznete na stránkách provozovatele www.darcovskasms.cz ...DĚKUJEME!

číst více
Oranžové kolo NADACE ČEZ

1. 7. 2017

Oranžové kolo NADACE ČEZ

Je to k neuvěření, ale už uběhl rok a my jsme se zase ukázali na karlovarském festivalu coby součást legendárního koncertu Energyfest. Vážíme si převelice důvěry a podpory Nadace ČEZ a děkujeme, že jsme se mohli i letos v Poštovním dvoře objevit. Vystoupily hvězdy všech velikostí a každý, kdo vydržel minutu šlapat do pedálů, připsal naší Pink Bubble body, které v Nadaci ČEZ přetaví v koruny pro Bubliny… Použijeme je opět na týdenní zimní ozdravný pobyt našich dospívajících onkologických pacientů! DĚKUJEME paní ředitelce Nadace ČEZ Michaele Zikové, řediteli marketingu Filipu Sirotkovi i panu řediteli společnosti ČEZ, který stejně jako vloni osobním sportovním výkonem vyšlapal finální kilometry jak pro náš Nadační fond Pink Bubble, tak pro Nadaci profesora Pavla Pafka!!! A díky ÚPLNĚ VŠEM, kdo jste nás podpořili, máme vás rádi!

číst více

30. 6. 2017

Mystic SK8cup

Jsme tady, přijďte za námi na Štvanici a udělejte si radost! Máme spoustu krásných věcí, praktických i úplně nepraktických, ale zato KRÁSNÝCH a s krásným posláním! A atmosféru MysticSK8 cupu prostě nemůžete minout!

číst více

30. 6. 2017

PROFIMED Pop-up store v Karlových Varech

Jestli jste na karlovarském festivalu a máte minutku mezi sledováním filmů, pak určitě uvítáte zastávku v přístřeší RŮŽOVÉHO kontejneru společnosti PROFIMED. V blízkosti Alžbětiných lázní (Lázně 5) sedí v trávě mezi stromy a prodává spoustu potřebných drobností převážně pro zubní hygienu. Najdete tam ale taky nové letní náramky z kolekce pro Pink Bubble z fosforových korálků od našich nejoblíbenějších Spirit Beads, textilní batůžky na drobné festivalové nákupy, pláštěnku a další fajn drobnosti, jejichž koupí přispějete Pink Bubble.

číst více

21. 6. 2017

Maturantka roku 2017

Dnes ještě posíláme srdečné poděkování do Českých Budějovic ředitelce soutěže MaturantkaRoku.cz, paní Martina Matoušková a jejímu týmu!!! Pořadatelé finále soutěže o "nej" maturantku v naší zemi podporují mladé slečny, aby své vzdělání, přirozenou krásu a milý úsměv uměly využít nejen pro splnění svých vlastních snů, ale myslely taky na ostatní, kteří možná zrovna neprožívají lehké okamžiky...jako třeba na kluky a holky z PinkBubble. Všem finalistkám srdečně blahopřejeme, držíme palce a pořadatelům dkujeme za podporu!!!

číst více

9. 6. 2017

Crestyl a KampaGroup Invitational

Tradiční gofový turnaj společností Crestyl a KampaGroup se opět uskutečnil v luxusním resortu Albatros. Všichni účastníci, kteří prostřednictvím startovného věnovali Nadačnímu fondu Pink Bubble krásných 68500 korun, se po skončení hry přesunuli zpět do centra Prahy na slavnostní recepci. Děkujeme pořadatelům za dlouhodobou podporu a přejeme spokojené klienty.

číst více

9. 6. 2017

Benefiční benátský karneval KampaGroup a Crestyl

Slavnostní večer v krásném prostoru Křižovatky sv. Anna přivítal hosty z řad golfistů i nehrajících klientů společností Kampa Group a Crestyl v tematických maskách benátského karnevalu. Měli jsme tu čest být při tom, abychom v závěru večera převzali šek na celkovou krásnou sumu ve výši 159.000 korun. Večerem provázeli nejvtipnější Kuba Kohák s nejúžasnější Ivankou Chvátalovou; ceny vítězům turnaje předávala krásná Aneta Vignerová. Program obohatila přehlídka značky Palmers a my děkujeme všem, kteří se na příjemné atmosféře  a na velkorysém příspěvku NF Pink Bubble podíleli.

číst více

1. 6. 2017

Den dětí v Motole

Další už slavný den dětí uspořádaly na „našem“ ;-) motolském hřišti a jeho přilehlém okolí sestřičky z dětské části nemocnice FN Motol. Bublinky zapůjčily barevný stan a na pomoc přispěchaly dobrovolnice Bára Vrbová a Madlenka Němcová. Koukněte na fotky - tolik radosti a smíchu, na to je prostě v nemocnici vždycky parádní pohled.

číst více

6. 5. 2017

Holky na MARATHONU

Naše kamarádky a nadšené podporovatelky Michaela Pelešková a Hana Koptíková se rozhodly, že po ročním trénování uběhnou pražský maraton! A víte co? Daly to. Takže žádný planý řečičky rozmazlený paničky! I sama o sobě je ta zpráva skvělá, ale to nejdůležitější je, že za každý uběhnutý kilometr poslaly naší Pink Bubble 10 Kč.
Rok se s rokem sešel a nám na účet přistálo bezmála čtyřicet tisíc korun! DĚKUJEME a smekáme náš růžový klobouk hodně hluboko k zemi!

číst více

18. 4. 2017

Podporuje nás TOYOTA

Děkujeme společnosti Toyota Česká republika za další štědrý příspěvek a za krásné růžové tulipány! A samozřejmě za úžasnou dlouhodobou podporu naší růžové bubliny! Po světě nás vozí Toyota Proace a my jsme nadšení! Máme vás rádi  :-).

číst více

13. 4. 2017

CeWe fotokniha roku

Dnes posíláme obrovské a vřelé poděkování firmě Fotolab.cz a CEWE Color!!! Pan generální ředitel Ing. Pavel Schreiber včera předal naší zakladatelce Martině šek na 45.289,- Kč. Druhý šek na stejnou částku si převzali zástupci domova Sue Ryder. Je krása, že existují dárci jako CeWe Color, kteří nás podporují od samého vzniku Pink Bubble! Díky moc.
A zkuste si s nimi vytvořit Moje CeWe fotokniha, stojí to za to!

číst více

6. 4. 2017

Velikonoční trhy v Sanofi

Děkujeme za pozvání na velikonoční trhy společnosti Zentiva/Sanofi a také projektu Srdcerváči, kteří to celé zprodukovali! Zaměstnanci firmy si mohli nakoupit naše bublinové drobnosti s velikonoční tematikou a přispět tak ke zvýšení účtu naší veřejné sbírky. DĚKUJEME!

číst více

1. 4. 2017

ZOOT .dobro .zlo

Aprílovou kolekci ZOOT.ZLO jsme přivítali s úsměvem a se zvědavým očekáváním. Jak si to vysvětlíte? A nebudete pohoršeni? Zoot totiž v jeden jediný den, 1. dubna, vypustil do světa místo známého dobra ZLO… Ale takové to „zlo“, co pomáhá povolit ventilek všem slušně vychovaným, leč unaveným a vystresovaným bytostem. Těm se nákupem zlého trička ulevilo a ještě tím pomohli světu k úsměvu. Peníze za aprílový nákup doputovaly až k nám do Pink Bubble a my za to MOC DĚKUJEME!

číst více

10. 3. 2017

Libebit pro Pink Bubble

Děkujeme paní Marii Mezníkové a její společnosti Libebit za dlouhodobou přízeň a podporu našich bublinek!!! Růžová mýdla z konopného oleje i šumivky do vany jste nakupovali velkoryse a v hojném počtu a přispěli tím PINK BUBBLE k dalším splněným přáním. Máme velkou radost! 

číst více

4. 3. 2017

Ozdravný zimní kemp s podporou NADACE ČEZ

Velmi děkujeme Nadaci ČEZ za finanční podporu ozdravného pobytu v Krkonoších pro naše "Bubliny", díky kterému jsme mohli odpočívat, sportovat, blbnout a také poznat nové kamarády z organizace @YouthCancerEurope. Letos poprvé jsme totiž přivítali i zástupce mladých onkologických pacientů ze čtyř evropských zemí: Rumunska, Srbska, Portugalska a Polska. Bylo nám skvěle, získali jsme novou inspiraci a spoustu jsme se toho dověděli!

číst více

1. 3. 2017

Pan primář Zdeněk Linke a Martina Šmuková v časopise MOTOL-IN

Naše šéfová Martina Šmuková a pan primář Kliniky hematologie a onkologie FN Motol, MUDr. Zdeněk Linke, se navzájem vyzpovídali pro časopis Motol IN. Děkujeme paní šéfredaktorce Lídě Šimáčkové za vzájemné seznámení a za skvělou příležitost představit naši práci právě motolským pacientům v dospělé části nemocnice. Více si můžete přečíst zde: http://www.fnmotol.cz/o-nas/motol-in/motol-in-c-1-rocnik-9/

číst více

21. 2. 2017

KRÁMEK PRO DĚTI pomáhá plnit přání

Děkujeme z celého srdce paní majitelce Krámku pro děti za dlouhodobou a pravidelnou podporu bublinek. Krásných 1 140 korun tentokrát připíšeme 13letému Sebastianovi, kterého zajímá hledání starých kovových věcí, mincí a nábojnic pomocí hledačky - rád by se tím v budoucnu zabýval více a moc by si přál vlastní detektor kovů. Děkujeme, že pomáháte plnit přání!  <3 https://www.facebook.com/kramekprodeti/

číst více

18. 2. 2017

Den dětské onkologie

I letos jsme se připojili k pochodu s lampiony v našich Pink Bubble čepicích FxCK CANCER a podpořili tím Den dětské onkologie, pořádaný MUDr. Lucií Hrdličkovou a sdružením Haima. Na Václaváku jsme tentokrát postavili i vlastní stánek s kulichy a drobnostmi, jejichž zakoupením jste spolu s námi vyjádřili úctu a podporu mladým bojovníkům s rakovinou. Společnost v bublinovém stanu nám dělali zástupci Nadačního fondu Ronalda McDonalda se stovkou balonků! Těšíme se na příště a děkujeme!!! (foto: FN Motol)

číst více

13. 12. 2016

VÁNOCE pro Pink Bubble s Budějickou drbnou

Tak už nás trochu znají i v Budějicích! Teda mohli by, jjelikož jsme se díky pozvání Budějcké drbny představili na místních vánočních trzích. Do stánku s dnes už proslavenou kavárnou Drbárna se lidé chodili zahřát vynikající kávičkou a k tomu někdy i kulichem s logem FxCK CANCER, který se zde také prodával. A nebo dobrým pocitem, že koupí drobnosti od Pink Bubble udělali malý krůček k velkému úsměvu našich bublinkových marodů. Děkujeme, mějte se krásně!

číst více

11. 12. 2016

Vánoční náramky - limitovaná kolekce od Spirit Beads

Máme absolutně nádherné, ručně vyráběné náramky od značky Spirit Beads, které pro Nadační fond Pink Bubble vytvořila naše kamarádka, krásná a šikovná Jarmila Hromádková, přímo na Bali. Jsou z růženínu a na stříbrném komponentu je vedle loga Spirit Beads vyražen i název naší Pink Bubble. Polovina z ceny každého náramku poputuje na splněná přání léčených pacientů (objednávejte na www.spiritbeads.cz). A ty tenké, na růžové šňůrce, navlékaly na ozdravném víkendu u svařáčku maminky malých pacientů. Jsou moc krásné a my doufáme, že vás potěší!

číst více

10. 12. 2016

League5 kids market 4 kids

Vyrostly vám děti z oblečení a ze sportovního vybavení, nebo jste chtěli poslat do světa hračky, které už jen posmutněle koukaly z poličky? A zaregistrovali jste se na league5@hotmail.cz k účasti na odpoledním dobročinném dětském bazaru? Tak to jste stoprocentně i vy přispěli k částce, kterou nám pořadatelé na konci dne předali, aby tím podpořili naše Bublinky. Děkujeme všem!
PS: bazar byl určen i pro samotné děti, které se mohly prodejů a nákupů osobně zúčastnit a svými vlastními silami tak přispět na důležitou věc! Děkujeme.

číst více

2. 12. 2016

Rodinný víkend Pink Bubble za podpory Sanofi a Nadace Kooperativa

Rodinný víkend na Modřínu zahájen! Plavíme se s kapitánem Chrochtatzlem na jeho korábu Černý vepř a doufáme v nalezení pokladu... AHOOOOJ...Je nám velkou ctí, že na tuhle výpravu vyrážíme s podporou Nadačního fondu Kooperativa a společnosti Sanofi. Děkujeme!

číst více

10. 11. 2016

Charity Golf 2016

23. září jsme se opět po roce sešli na golfovém hřišti v Berouně. Všichni zúčastnění svou účastí přispěli na splnění přání našich Bublin. Děkujeme a věříme, že si všichni tento den užili tak jako my!

číst více

1. 11. 2016

SEPHORA a Mister Carrot

Milé slečny, krásné dámy, princezny i uličnice ... děkujeme vám převelice, protože jste v prosinci nezahálely a při shánění dárků pod vánoční stromek jste zároveň dělaly radost našim Bublinám, onkologicky nemocným mladým lidem. V síti parfumerií SEPHORA byl k zakoupení chundelatý černobílý mazel, plyšový králík Mr Carrot. Získali jsme tak s vaší pomocí krásných 60.000 Kč. Děkujeme týmu Sephory a jmenovitě paní Karin Laukové a paní Haně Vosátkové za dlouhodobou podporu, moc si jí vážíme!

číst více

19. 9. 2016

Karlovy Vary International Film festival 2016

Na začátku prázdnin se v rámci Mezinárodního filmového festivalu konala úžasná akce Energyfest, kde se sešla báječná parta, která na oranžových rotopedech EPP - Pomáhej pohybem vyšlapala pro naši nadaci neuvěřitelných 248.000,- Kča dalších 258.000,- Kč pro Nadační Fond La VIDA LOCA. Děkujeme všem, kteří pomohli (je těžké na někoho nezapomenout): Jaromír Jágr, Jitka Čvančarová, Jiří Mádl, Jiří Macháček, Jiří Bartoška, Kryštof Michal, Michal Hrůza, Klára Issová, Eva Josefíková, Martina Pártlová, náš patron Jiří Dvořák, Míša Žemličková z Nadace ČEZ a v neposlední řadě ředitel společnosti ČEZ ing. Daniel Beneš. Veliký DÍK patří samozřejmě všem divákům, kteří svým šlapáním také pomohli k této částce!!!

číst více

13. 8. 2016

Run in colors

Běh s veselými barvami a ještě veselejším posláním - RUN IN COLORS - přináší v Čechách, na Moravě a dokonce i na Slovensku spoustu radosti. V sobotu 13. srpna se sešla téměř tisícovka běžců na pražském Vítkově a formou startovného přispěli Pink Bubble skoro sedmdesát tisíc korun. Děkujeme pořadatelům, účastníkům i kolegům za skvělou atmosféru a za podporu našich Bublinek!

číst více

7. 8. 2016

Sportem plníme sny

Klára Zelenková, spoluorganizátorka projektu SPORTEM PLNÍME SNY, nedávno napsala na FB poděkování všem účastníkům květnové výzvy, a my jej rádi sdílíme:

"Co na tom, že jejich přání mohou být pro jiné přízemní - pro ně jsou v jejich každodenním boji s rakovinou hnacím motorem. A právě Nadační fond Pink Bubble sny onkologicky nemocným dětem a dospívajícím plní. Díky květnové běžecké výzvě jsme na přání dětem přispěli 92 993 Kč. A když k tomu přičteme krásných 23 300 Kč z předchozí akce Burpees Challenge, nezbývá nám, než říct: "Jste úžasní!" Děkujeme:)". A my děkujeme Kláře i všem sportovcům, kteří našim "bublinkám" přispěli.

číst více

16. 7. 2016

Miniprázdniny v Praze | s podporou Nadace ČEZ

Pět společných dní jsme strávili vydatnou výživou pro tělo i duši - zorbingem na hladině Vltavy, výukou etikety, animováním minifilmů s autory z Kino Aero a návštěvou Relax parku Kolbenka. Hned první odpoledne s námi strávil Petr Koukal, který nedávno porazil rakovinu a teď už se chystá na Olympiádu do Ria! Jeden celý den pro nás připravili zaměstnanci L'Oréal a abychom nezapomněli na kulturu - divadlo La Fabrika, muzeum Grevin, koncert Bedřich a zoufalci s hostující bublinkou Bohunkou na saxofon - to všechno bylo taky super!!! Veliký dík patří Nadaci ČEZ, s jejíž podporou můžeme ozdravné a zážitkové pobyty pořádat!

číst více

9. 7. 2016

Tenis pro život

Šestnáct dvojic tenisových nadšenců se utkalo začátkem prázdnin v areálu TK Sprata Praha na turnaji TENIS PRO ŽIVOT. Marek Moravec, Jára Beránek a Kuba Lustyk uspořádali dobročinné klání pro Pink Bubble a přizvali vzácné hosty. Před odjezdem na další štaci nás přišel pozdravit mladý talent Jiří Veselý, patronát laskavě převzal pan profesor Petruželka. Zvítězila dvojice Antonín Panenka + Lukáš Vrňák a bublina formou dobrovolného startovného získala 40.000 korun na splněná přání pacientů. MOC DĚKUJEME!!!

číst více

25. 6. 2016

BAZÁREK v Pidivadle

Děkujeme Pidivadlu a Cafe Letka za poskytnutí krásných prostor pro náš charitativní bazárek. Během víkendu jsme získali pro Pink Bubble 49.000 korun. Děkujeme všem, kteří přišli, nakoukli a nakoupili a taktéž náš dík posíláme těm, kteří věnovali své krásné kousky - jen se po nich zaprášilo... Pro velký úspěch již teď vymýšlíme termín na repete, tak se těšte! A úplně nejvíc děkujeme Dádě Adamové za skvělý nápad a perfektní organizaci. Bylo nám s vámi hezky, DÍKY!

číst více

8. 6. 2016

Pink Bubble Crusoe - Orlík

S větrem v zádech a sluncem nad hlavou ... nebyli jsme sice na moři, ale kdo by to poznal? Čtyři dny na Orlíku, výuka plachtění a zkouška, jak přežít sám v přírodě, když do Lídlu je daleko a elektřinu vyrábí jen hromy a blesky... Taky sebeobranu jsme potrénovali a poskytnutí první pomoci v široširé pustině. Děkujeme Outdoor Survival a Elisport za perfektní péči a našim bublinovým šéfům za krásné zážitky.

číst více

1. 3. 2016

Nepropadejte panice - Zimní pobyt s podporou Nadace ČEZ

Ahoj Pozemšťané! Posíláme pozdravy z intergalaktického pobytu plného ufounů, radosti, pohybu, slunce a blbnutí, které si všichni - léčení i už vyléčení onkologičtí pacienti - užili na milión procent! Děkujeme všem, kteří nám ozdravný zimní týden umožnili, hlavně paní ředitelce Nadace ČEZ Míše Žemličkové a jejím kolegům. A stejně srdečný dík posíláme všem milým dárcům a příznivcům Pink Bubble!  Za péči o Bubliny v intergalaktickém časoprostoru děkujeme týmu vedoucích: průvodkyni stopařů Tereze Chytilové, Marvinovi alias Deeveedee Draczech, zdravotní pohotovosti - paní doktorce Lucii Cingrošové a sestřičkám Zuzce Kolenčíkové a Lidušce Milarové, kreativnímu guruovi Honzovi Štěpánkovi, šéfům planetárních týmů Honzovi Hrdličkovi, Bublovi a Šárce Benedové. Za snoubordovou supervizi a tajné triky děkujeme Martinovi Černíkovi a jeho bráchovi Radimovi. Pocit domova nám opět vytvořili v penzionu U Modřínu. MOC MOC DÍKY!!!

číst více

3. 12. 2015

Rodinný Modřín aneb „čerta my se nebojíme“ - s podporou Nadace ČEZ

o roce jsme se sešli na našem oblíbeném Modřínu v Krkonoších spolu se 14 rodinami menších onkologických pacientů a bylo nám fajn! Vyráběli jsme vánoční svícny a ozdoby, hrály hry s malými i velkými, chodili na procházky, cvičili jogu, relaxovali ve vířivce a pochutnávali si na dobrotách připravených vyhlášenou modřínskou kuchyní. V předvečer sv. Mikuláše jsme se byli podívat na rozsvícení překrásného vánočního stromu v Úpě a pak už netrpělivě čekali na příchod slavné trojice do našeho pensionu. Bylo to náročné, ale ubránili jsme se a nikoho jsme čertům nedali! :)

Děkujeme NADACI ČEZ za laskavou finanční podporu tohoto projektu a děkujeme všem, kdo připravovali program a s láskou pak o přítomné pečovali. Už teď se těšíme na příští setkání!!!

Bublinám zdar!

číst více

11. 11. 2015

Rainbow for IVANKA

Slečna Ivanka Danišová má za sebou ve svých sedmadvaceti letech nelehkou životní cestu (léčbu leukémie, několik operací srdce a diagnózu "Galdenharův syndrom"), v srdci však nosí velký sen a pevné odhodlání si jej jednoho dne splnit. Naštěstí má také kolem sebe obrovské množství dobrých lidí, díky jejichž bleskurychlé pomoci se před několika dny mohla vydat na velmi náročnou operaci do USA. Komplikovaný zákrok na jediné specializované klinice na světě jí pomůže zachránit život a navíc získat chybějící část své krásné tváře. Splní se jí tak její obrovský sen... Děkujeme, že jste přispěli k celkové částce 3.130.000Kč, kterou se formou sbírky časopisu ELLE pod patronátem paní šéfredaktorky Andrey Běhounkové podařilo v rekordním čase nasbírat na speciálním účtu u nf Pink Bubble. Celou sumu jsme odeslali Ivance v pondělí 2. listopadu a ona tak mohla ve středu 4.11.2015 odcestovat do Clevelandu. Hodně štěstí, Ivanko, držíme Ti palce!

číst více

5. 11. 2015

Charity Golf Challenge v Berouně

Další ročník charitativního golfového turnaje Pink Bubble Charity Golf se konal v pátek 18. září na našem oblíbeném privátním hřišti Golf Resortu Beroun. K naší velké radosti převzala letos patronát nad turnajem golfová profesionálka Šideri Váňová a vyzvala hráče do soutěže BEAT the PRO. Osm borců odpálilo přesněji než Šideri a získalo tak od ní podepsanou miňonku bublinek z Prosekárny. Poprvé jsme také vyhlásili soutěž Hole-in-One...a úplně novou Mazdu2 si jedinou dobře mířenou ranou vybojoval Matouš Rajmont. Dobročinného klání se zúčastnilo jednadvacet týmů a čistý výtěžek překročil půl milionu korun, které plně využijeme ve prospěch našich "bublinek", mladých lidí z Nadačního fondu Pink Bubble, jimž život zkomplikovala rakovina. DĚKUJEME všem našim partnerům, dobrovolníkům, moderátorce Ivance Chcátalové, manažerům hřiště Michalu Tůmovi a Vojtěchu Matějčkovi i jejich týmu za bezplatné zapůjčení hřiště a za nejlahodnější občerstvení děkujeme společnosti KampaGroup pana Nilse Jebense, i od nich jsme, jako již tradičně, získali catering darem!!!!!!!!! Díky Vám jsme nashromáždili 555.000 korun - jste nejlepší :). Reportáž "Čtyřkamera" ČTsport zde, fotografie v galerii.

číst více

16. 10. 2015

KampaGroup a Crestyl Invitational 2015

Golfový turnaj "Kampa Group a Crestyl Invitational 2015" se nesl ve znamení sportu, zábavy, ale i dobré věci. Během dopoledního turnaje a večerní tomboly se podařilo vybrat krásných  95.850 korun, které poputují na podporu NF Pink Bubble! Nesmírně děkujeme. V průběhu večerního programu proběhla v rezidenci DOCK i módní přehlídka plavek Etam. Velký dík patří nejen pořadatelům, ale také produkční Zuzaně Jajcajové a osmi modelkám z PH Model Management, které se ve prospěch NF Pink Bubble vzdaly nároku na honorář!

číst více

3. 10. 2015

Svoboda & Williams Cup

Máme obrovskou radost, že si nás už podruhé dobročinně "adoptovali" pořadatelé přátelského turnaje ve futsale - majitelé realitní společnosti Svoboda & Williams. Výroční sportovní setkání kolegů z realitního a developerského světa tentokrát formou dobrovolného startovného přinestlo pro Pink Bubble neuvěřitelných 94.800 korun. Své týmy do turnaje vyslaly společnosti bpd development, CBRE, Colliers International, CPI, CRESTYL, Cushman & Wakefield, Flow East, Jones Lang LaSalle, LEXXUS a pořádající Svoboda & Williams. Děkujeme všem za štědré příspěvky a přejeme neutuchající sportovní nadšení!

číst více

28. 9. 2015

Regata 2015 - pobyt u moře

Devatenáct našich  "Bublin" se pod vedením zkušených skipperů vypravilo na týdenní plavbu po ostrovech v Egejském moři. V doprovodu lékařů se holky a kluci, kteří v minulosti prodělali onkologické onemocnění, mohli bezpečně vrhnout vstříc dobrodružství. Sami si vařili, učili se navigaci, zkusili kormidlovat... K tomu jim svítilo podzimní slunce, vítr se jemně opíral do plachet a vlny omývaly lodní kýl. Když si někdo v životě prožije tak protivnou zkušenost, jakou je léčba rakoviny, zaslouží si to v budoucnu vybalancovat zážitkem, který je jako ze sna. My v Pink Bubble si myslíme, že je to alespoň drobná náplast na bolesti, které sice možná už nejsou na povrchu vidět, ale duše si je stále pamatuje. Děkujeme všem našim dárcům a přátelům za to, že umožňují pacientům prožít takové krásné chvíle a posíláme poděkování i mořským vlkům - skipperům - kteří se vzdali nároku na honorář. Jeden z nich dokonce kvůli nám odřekl účast v prstižním mezinárodním závodě. DÍKY MOC!

číst více

11. 8. 2015

Hip Hop Kemp 2015

Veliký dík posíláme všem, kdo jste našim "Bublinkám" umožnili prožít i letos několik skvělých dní na slavném Hip Hop Kempu. Je to už 4 roky, co nás organizátoři této obrovské mezinárodní akce podporují - a díky tomu jsme pro ostatní marody, kteří s onkologickou diagnózou stále bojují a nemohou se festivalu osobně zúčastnit, získali dalších 52.000 Kč do sbírkové kasičky. Za všechny ty roky se podařilo hostům HHK dát dohromady už 190.950 korun a to je fakt paráda! Díky moc!!! 
Zvláštní poděkování posíláme promotérům Lucii a Radkovi Maliníkovým - jste nejlepší!

číst více

30. 7. 2015

Bázárek v Dark Side

Digitální a komunikační agentura Darkside se rozhodla v prostorách své firmy uspořádat charitativní bazárek ve prospěch Pink Bubble. Všeobecně přínosná událost, díky níž si protřídíte šatník a následně třeba i doplníte o nově zakoupené úlovky, sklidila veliký ohlas. Výtežek z prodeje - 15.000 korun na podporu našich dospívajících onkologicky nemocných pacientů - nám předala Anička Kaldararová, která celou akci vymyslela a úspěšně zrealizovala. Děkujeme!

číst více

5. 7. 2015

Miniprázdniny 2015 v Praze

Pozvali jsme naše “Bublinky” na čtyřdenní zážitkový program v Praze a nenechali je ani chvilku zahálet.
Zázemí nám poskytli laskaví majitelé kempu Na Korábě. Během těch pár dní nesměla chybět návštěva Aquapalace v Čestlicích, ani už tradiční společně strávený den se zaměstnanci firmy L´Oréal. Tentokrát jsme se bavili přípravou divadelního představení František Nebojsa. Včetně malování opony. Pátek byl nadupaný adrenalinovými zážitky, dopoledne všichni svištěli na motokárách v Radotíně a odpoledne poletovali volným pádem v Letňanech. Sobota byla odpočinková a kulturní, “Bublinky” své miniprázdniny zakončily na Pražském hradě návštěvou překrásně zpracovaného Shakespearova Romea a Julie. 
Děkujeme všem našim milým partnerům, kteří přispěli k tomu, aby si mladí lidé, jimž dětství a dospívání zkomplikovala rakovina, užili nezapomenutelné a bezstarostné chvíle ve společnosti přátel s podobnými zkušenostmi. Jmenovitě děkujeme společnostem Styrotrade, Kart Centrum Radotín, L´Oréal, Aquapalace a agentuře Schok.

číst více

18. 6. 2015

Dětský tábor FN Motol v Chrustenicích

V Chrustenicích u Berouna se pořádal tábor pro malé motolské pacienty. Naše Bubliny Míša a Bára na něm měly také drobnou zásluhu. Tyto skvělé dámy si udělaly čas, aby mohly jet vypomoci dětem při indiánské olympiádě. Dělá nám radost pomáhat a ještě větší, když vidíme naše velké bubliny aktivně se účastnit podobných dobrovolných akcí

číst více

13. 6. 2015

Festival Milujeme Prosecco

Milujeme bublinkýýýýý :-). Festival Prosecca se nesl v duchu skvělé atmosféry a výborných italských vín. Přes 100 druhů Prosecca a šumivých vín, 14 vinařství a až 2 000 účastníků, kteří si nenechali pokazit náladu ani odpolední bouřkou. Výtěžek z této skvělé akce vybublal až na 30 000 Kč a doputoval na konto NF Pink Bubble! My děkujeme pořadatelům z Prosekárny a připíjíme úplně všem „na zdraví“!

číst více

21. 4. 2015

CEWE Fotokniha roku

Opět jsme byli hosty slavnostního vyhlášení soutěže CEWE Fotokniha roku a ani tentokrát generální ředitel společnosti, pan Pavel Schreiber, nezapomněl na naši Pink Bubble. Těsně před vyhlášením vítěze jsme obdrželi šek na krásných 30.010 Kč, abychom s jejich pomocí podpořli bublinkové slečny a kluky. DĚKUJEME MOC, a také blahopřejeme panu Pazderovi k vítězné fotoknize, je opravdu překrásná! Fotografie najdete zde.

číst více

14. 4. 2015

Charity Dinner - hotel Four Seasons Praha

Hotel Four Seasons Prague uspořádal pro naši Pink Bubble překrásnou dobročinnou večeři, jejíž výtěžek nakonec překonal veškerá naše očekávání. Získali jsme díky laskavým partnerům, milým hostům a velkorysým dražitelům sumu, která těsně překročila pět set tisíc korun. Děkujeme panu řediteli René Beauchampovi, PR ředitelce paní Martině Vávrové a týmu hotelu Four Seasons za nádhernou akci. A našim partnerům a hostům za to, že nás mají rádi a přišli nás opět podpořit. Bubláme štěstím a máme vás rádi. DĚKUJEME!!! Fotografie si můžete prohlédnout v naší galerii.

číst více

21. 3. 2015

HURÁ NA YETTIHO! Ozdravný pobyt s podporou Nadace ČEZ

V polovině března jsme pořádali „Hon na Yettiho“ aneb týdenní ozdravný pobyt na čerstvém, horském vzduchu v Krkonoších! Naše Bublinky a Bubliňáci se během pátrání po Yettim svezli na lyžích, snowboardech a v extrémních podmínkách hledání  i na igelitových pytlích. První Yettiho stopy byly objeveny před penzionem Modřín, zkoumání  však badatelskou výpravu zavedlo až na Sněžku! V průběhu expedice byla také důležitá pořádná relaxace, kterou naše Bublinky trávily v sauně či vířivce. I přesto, že se sněžný muž může zdát nebezpečný, bubliňácká parta drží tak pospolu, že se nebylo čeho bát. Žádná naše Bublinka se totiž nezalekne jen tak něčeho a všechny dohromady tvoří tak správně yettý kolektiv, že by jim i Yetti mohl závidět ;)!

číst více

17. 3. 2015

Paralympionik roku na ČT

Nedávno proběhlo na ČT 1 vyhlášení nejlepšího handicapovaného sportovce roku. Krásnou ozdobou večera byla naše Bublinka Bohunka, která v doprovodu klavírního virtuosa Petra Maláska zahrála na saxofon. V přímém televizním přenosu neměla premiéru jen Bohunka, ale i její nový saxofon, který jsme Bohunce mohli pořídit v rámci splněných přání díky všem dárcům a sponzorům! DĚKUJEME!!!!
Záznam Bohunčina krásného vystoupení naleznete zde.

číst více

5. 1. 2015

Sephora Beauty fish

Kdo si myslí, že od splněných přání je na světě jen zlatá rybka, pěkně se plete - nám letos přinesla poklad černobílá plyšová kosatka! Ulovit ji bylo možné v předvánočním prodeji parfumerií SEPHORA, podobně jako všelijaké krásné a voňavé nezbytnosti, jimiž řetězec pomáhal inspirovat Ježíška k nákupům. Výtěžek ze všech v Čechách prodaných rybiček Beauty Fish činil 60 000 korun a my za ně z celého srdce děkujeme paní Hance Vosátkové, paní Karin Laukové a celému týmu SEPHORA a jsme rádi, že i tentokrát mysleli na naši růžovou bublinu. Přejeme krásný nový rok!

číst více

22. 12. 2014

Bubliny v Rumunsku

Osm bývalých pacientů, kteří za sebou mají boj s nádorovým onemocněním, přijalo pozvání na mezinárodní setkání v Rumunsku. Začátkem září odletěla první skupina na Camp Temerarii, který hostitelská organizace Little People pořádá pro mladé lidi ve věku 18 – 30 let. Druhá skupina se těsně před Vánocemi podílela na přípravě a zdárném průběhu prvního mezinárodního summitu Youth Cancer Europe v Bukurešti a následného galavečera. Děkujeme Katie a Sajjadu Rizvi a jejich týmu za smysluplnou práci a za úžasně inspirativní projekty.

číst více

20. 11. 2014

Rodinná bublinková kratochvilka - ve spolupráci s Nadací ČEZ

Byli jsme spolu na výletě a měli jsme se překrásně. Velké Bubliny, kterým už nestačí jen tak si v Pink Bubble relaxovat, připravily program pro rodiny malých pacientů, kteří teprve před nedávnem ukončili onkologickou léčbu. Děkujeme Alence Dvořáčkové, Báře Pleskotové, Zuzce Somošové, Markétce Kolmanové a jejímu příteli Michalovi za skvěle vymyšlené hry a za trpělivou a láskyplnou péči o nejmenší, Katce Šostokové za výtvarný program, Daliboru Šostokovi za fyzioterapii a masáže pro děti i rodiče a také děkujeme vykutálené partičce ze sdružení Zdravotní klaun. S červenými nosy za námi přijeli na návštěvu a během jediného odpoledne vykouzlili úsměvy na každičké tváři v našem oblíbeném Penzionu Modřín! Fotografie z pobytu najdete zde. DĚKUJEME Nadaci ČEZ za finanční podporu ozdravných projektů Pink Bubble, i tento rodinný pobyt byl hrazen z příspěvku Nadace ČEZ.

číst více

31. 10. 2014

Bublinový relax na Moravě - ve spolupráci s Nadací ČEZ

Tentokrát jsme se s Pink Bubble posunuli směrem na Moravu, kousíček od farmy Bolka Polívky. Dýchat čerstvý vzduch je osvěžující, i když člověku zrovna nevyjde počasí. A to nám tedy opravdu dvakrát nepřálo. Přesto se Bublinky projely na koních, Bolek je za statečnost osobně pozval na horký čaj a usmál se do všech přítomných objektivů. Večer jsme oslavili narozeniny velkým dortem posypaným růžovými bublinkami a tančili všichni - s největší chutí ti na kolečkách! Další den došlo na paintball a věřte, vidět ty milé mladé tváře v šedých mundůrech s plynovou maskou bylo trochu zvláštní. Jenže oni se královsky bavili, a to se prostě počítá. Nafukovací tenisová hala taky nezela prázdnotou, stejně jako sauna a masážní lehátka dvou kvalifikovaných terapeutek. I na malování velkých obrazů došlo, taky na společenské hry a hodně smíchu, ale to se mezi Bublinami zdá být už tradicí. Zase to bylo moc fajn a opět děkujeme Nadaci ČEZ za velkorysou podporu, díky níž jsme mohli toto setkání uskutečnit. DĚKUJEME! Fotky k nahlédnutí zde.

číst více

14. 10. 2014

Terapeutická zahrada v Motole

Hurá! Dnes jsme za vydatné pomoci malých i větších pacientů, lékařů, sestřiček, pana ředitele a spousty známých tváří slavnostně otevřeli TERAPEUTICKOU ZAHRADU v motolské nemocnici! Prckové vyzkoušeli klouzačku, houpací hnízdečko nebo třeba UFO domeček, pro ty odrostlejší jsme připravili čtyři minigolfové jamky a plácek na kroket. Kolem všech poletovaly mýdlové bubliny, které kouzlil slavný velkobublinář a na různých stanovištích se dětem, právě podstupují léčení v Motole, věnovali například Jiří Ježek, Kryštof Michal, Iveta Lutovská, Sandra Nováková, David Svoboda, Lukáš Urbánek a spousta dalších. Děkujeme všem velkorysým přispěvatelům, kteří "adoptovali" jednotlivé herní prvky a pomohli tak stavbu zahrady financovat.

Jmenovitě děkujeme: Stillking Films, Sparkys, Kampa Group, Crestyl, Halla, CeWe Color, Event Arena, Invelt, AD13, manželům Goldblattovým a všem drobným dárcům.

Naše díky patří také dodavatelům, kteří nám nabídli významné slevy i milý a velkorysý přístup: Sekáči, WGW minigolf, firma Nepomucký, Střechy Šusta. Výrobu a montáž dětských herních prvků zrealizovala společnost Prolézačky 8D na základě návrhů skvělého výtvarníka Lukáše Urbánka.

číst více

12. 9. 2014

CHARITY GOLF Beroun 2014

V Berouně se po roce opět hrál golf pro Bublinky. Čtrnáct týmů se v prudkém dešti vydalo na hřiště a nutno říci, že hráči prokázali nejen vysoké sportovní, ale především lidské kvality. O potěšení ze hry se, alespoň na začátku, totiž moc mluvit nedalo. Důvodem, proč ani přesto hru skoro nikdo nevzdal a nakonec se do klubovny vracel s úsměvem, byla solidarita s mladými lidmi, které v životě překvapila rakovina. Klobouk dolů, golfistům srdečně děkujeme!!! Během turnaje se podařilo získat 430 000 korun a protože jsme opět byli obklopeni skvělými a velkorysými partnery, náklady na produkci jsme srazili k nule a celý výtěžej tak může být využit ve prospěch klientů Pink Bubble. Vedle hráčů děkujeme také manažerům Beroun Golf Clubu za bezplatné zapůjčení areálu, společnosti KampaGroup za vynikající catering, všem dárcům za finanční prostředky i nepeněžní dary, Ivance Chvátalové za moderování, Šárce Benedové za fotografie a našim milým hosteskám za usměvavou pomoc během celého dne. FOTOGRAFIE jsou ke shlédnutí v galerii, ČLÁNEK o turnaji si můžete přečíst na webu Golfchannel.cz, kterému tímto děkujeme za mediální podporu. No a reportáž z turnaje, jak jej vnímali redaktoři ČT sport a nebo třeba nehrající maskot dne MAREK EBEN, je ke shlédnutí zde, (od min. 07:00). DĚKUJEME VÁM VŠEM, JSTE NEJLEPŠÍ!!!

číst více

3. 8. 2014

Oranžové kolo ČEZ

Malé ohlédnutí za letní Ladronkou a velké poděkování všem, kteří i přes vrtošivé počasí přišli podpořit Pink Bubble na akci Opel handy cyklo maraton. Nadace ČEZ zde totiž měla své Oranžové kolo a Vy jste na něm pro nás během pouhých tří hodin čistého času ušlapali 53.238 kilometrů. Ty potom Nadace ČEZ proměnila ve velkorysý peněžní dar, který s radostí využijeme na podporu onkologických pacientů při vzdělávání a získávání pracovních zkušeností! Šlapali i kluci a slečny z Bubliny a taky náš úplně zmoklý patron Jirka Dvořák. Děkujeme!

číst více

29. 7. 2014

SURVIVAL - jak přežít v přírodě

Parta třinácti nejstatečnějších (nebo nejbláznivějších?) Bublin se nedávno vydala na třídenní pochod divokou přírodou, aby si každý na vlastní kůži vyzkoušel, co by se mohlo stát, kdyby se ztratil na neznámém místě. Pod vedením zkušených instruktorů Amara a Dutche z Outdoor Survival si všichni vlastnoručně obstarali snídani, oběd i večeři, rozdělali oheň křesadlem, překonali terénní i meteorologické nerovnosti, s radostí a nadšením se v 6:30 ráno vrhli do potoka na ranní hygienu a po mnoha kilometrech, bohatší o nové zkušenosti, zážitky, emoce a vědomosti, doputovali zdravě znavení zpět domů, do vlastních postýlek :-). Koukněte na fotky, jak jim to šlo. Gratulujeme!

číst více

5. 7. 2014

Bublinkové miniprázdniny ve spolupráci s Nadací ČEZ

Tak to bylo úplně parádní. Holky a kluci, kteří překonali onkologické onemocnění, se ze všech koutů republiky sjeli do Prahy a strávili spolu malé prázdniny nabité zážitky.

NEDĚLE: Po prozkoumání Petřína a zdolání rozhledny jsme se potkali ve studiu iPilot a několikrát vzlétli a zase přistáli na trenažéru dopravního Airbusu A320. Většině to šlo skvěle, párjich sfoukly turbulence, ale adrenalin to byl pro všechny. Herec Jirka Dvořák tam byl s námi a nestačil koukat, jakou má v pilotování konkurenci.

PONDĚLÍ strávila celá parta v Aquaparku v Čestlicích.

V ÚTERÝ dopoledne jsme trénovali badminton pod vedením Petra Koukala, odpoledne už se všechny Bublinky vznášely vysoko nad zemí ve SkyDive Aréně, kam je doprovodil jeden z bývalých trenérů, manažer firmy Styrotrade. Ta také velkou část vznášecího tréningu uhradila.

No a STŘEDA už se konečně nesla v klidnějším duchu, společnost L´Oréal nás opět pozvala na kreativní den v rámci projektu L´Oréal Citizen´s Day. Bublinky si spolu se zaměstnanci vyrobili potisk na triko, naušnice a korálky ze skla a cool butony. Všechno je zdokumentováno v galerii zde.

DĚKUJEME Nadaci ČEZ za velkorysou podporu, protože většinu nákladů na pobyt jsme uhradili díky její finanční podpoře. Dále děkujeme společnostem iPilot za volné vstupenky, Styrotrade za finanční příspěvek, L´Oreal za trička a všem za čas, který nám věnovali. Jste nejlepší, děkujeme, že Vás máme :-).

číst více

20. 6. 2014

KampaGroup & Crestyl benefice pro Pink Bubble

Dvacet let je pan Nils Jebens majitelem několika prestižních restaurací v Praze a po celou tu dobu se pečlivě stará nejen o své hosty, ale také o to, aby z jeho úspěchu těžili i potřební. Proto letos v odsvěceném kostele Svaté Anny pořádal další benefiční večer, jehož cílem bylo získat co nejvíce peněz pro stavbu terapeutické zahrady ve FN Motol. Slavnostní párty předcházel golfový turnaj klientů a přátel řetězce KampaGroup, jehož výtěžek také poputuje na účet NF Pink Bubble. Hosty provázeli herci Baronka Obozněnko a David, patronkami tiché aukce byly krásné dámy Jitka Nováčková a Petra Svoboda. Získat se podařilo 250000 korun a hřiště je parádní! Děkujeme.

číst více

26. 3. 2014

Olympiáda SUSHI.CZ | snowboardový sáňkotábor

Na bublinovou olympiádu SUSHI.CZ 2014 v Krkonoších se poprvé v historii nominovala celá čtyřicítka nejlepších sportovců všech dob. Bubliny překonaly naprosto všechny světové rekordy v tradičních disciplínách: cross-countrea ve větvoví divoké džungle, slalom v dvojbobu, biatlon-dance, sledge-sprint, pink-air snowboard, ski-sjezd až dolů, free-style v čemkoli atd.. Koukejte a obdivujte, můžete i nahlas ;-)! Děkujeme Davidovi Foldynovi a Tereze Chytilové za super program a všem dobrovolníkům z řad vedoucích za odborný koučing sportovců. Závodníkům třikrát hurá, protože: Kdo maže, TEN JEDE!!!!

číst více

16. 2. 2014

S Šárkou Pančochovou na Letné

Šárka Pančochová a Martin Černík se den po svém návratu ze Sochi potkali s našimi Bublinkami v parku Olympijská Letná! Podělili se o pár tipů, triků a rad s našimi snouborďáky Filipem a Nikčou, vyfotili se s každým z fanoušků a i přesto, že museli být fakt unavení, se usmívali a byli prostě skvělí. Děkujeme za parádní a nezapomeutelný zážitek!

číst více

17. 12. 2013

Kalendář ANDREA 2014

Nádhernými snímky od fotografa Benedikta Renče se v nejnovějším kalendáři pro rok 2014 představila modelka Andrea Verešová. S minimem make-upu jí to opravdu sluší, takže s velkou radostí gratulujeme a současně moc děkujeme producentům kalendáře, že mysleli i na splněná přání našich Bublinek. Z rukou duchovního otce kalendáře, pana Tomáše Fotula, jsme převzali šek na 50 tisíc korun. DĚKUJEME!!! PS: Máte-li chuť, přispět můžete i Vy, pokud si zakoupíte jeden z 10ti výtisků osobně podepsaných Andreou. Napište nám na renataZAVINÁČpinkbubble.cz. Díky!

číst více

17. 11. 2013

Regatta 2013 očima bublin...

...Určitě jeden z nejkrásnějších zážitků mého života. Díky všem Bublinám, jste nejvíc... | Děkuji za tu možnost prožít něco takového jako byl tento týden, do smrti nezapomenu, vzpomínám jen v dobrém. JSTE BÁJEČNÍ | Nejlepší a nejúžasnější zážitek z mého života!!! Děkuju bublino :)) | Nejlepší týden s nejlepšími lidmi! Děkuju! | ...bráchovi se to moc líbilo | Není co dodat, bylo to fantastické... a pár fotek tady

číst více

2. 11. 2013

Komiksfest!

Festival s bublinou je nejlepší! V neděli jsme s prťaty a s Dr. Rackem (alias Lukášem Urbánkem, autorem našich placiček pro štěstí) závodili na vlastnoručně vyrobených kajacích a večer proběhla dražba polštářků a originálních sedacích vaků vyrobených firmou WEGETT, navržených Vendulou Chalánkovou a Lukášem. Do Bublinky tak přisypali noví majitelé celkem 27000 korun. Děkujeme autorům, dražitelům, Wegett týmu, Petře Novákové a úplně speciálně Joachimovi Dvořákovi v pruhovaném tričku!

číst více

9. 10. 2013

Bublinky na brigádě

David, Kačka, Lucka a Janina jako první v Pink Bubble využili možnosti získat brigádu ve společnosti L´Oreal. Během léta pracovali v pražské centrále firmy pod vedením odborníků a měli tak šanci získat zkušenosti pro svůj budoucí profesní život. Dáda a Erika zase absolvovaly tzv. shadowing a strávily týden na natáčení hollywoodského filmu Child 44 díky společnosti Stillking films. Dáda asistovala v oddělení kostýmů a Erika se setkala se slavnou Sharon Martin, která líčí do filmů ty největší hvězdy stříbrného plátna. Děkujeme!

číst více

3. 10. 2013

Golfový turnaj v Beroun Golf Resortu

Sluníčko vyhnalo z hřiště ranní mrazík, mlha se rozplynula a nad Berounem zazněla siréna, ohlašující start dobročinného turnaje pro Pink Bubble. Osmdesát golfistů se vydalo překonat sama sebe a přispět tím našim Bublinkám na ozdravné pobyty. Na starovném se letos podařilo získat nádherného PŮL MILIONU korun. Děkujeme našim partnerům Beroun Golf Resortu, KampaGroup a CeWe Color i všem věrným dárcům a přátelům za podporu a za nádherný den. Nesmírně si Vaší přízně vážíme! Fotografie z turnaje můžete vidět v naší galerii.

číst více

16. 8. 2013

Temerarii Camp Rumunsko

Naše čtyři Bublinky - Alča, Lucka, Peťka a Filip - odcestovaly v úterý do Rumunska na mezinárodní setkání mladých lidí, kteří během svého života podstoupili onkologickou léčbu - Temerarii Camp. Moc děkujeme hostitelské organizaci The Little People za pozvání a úplně všem přejeme nádherný pobyt a nezapomenutelné zážitky!

číst více

2. 8. 2013

moře, vítr, plachty - Chorvatsko na lodi

První plavba Bublinkové regaty se blíží. V sobotu 21. září vyplujeme z Trogiru, abychom strávili celý týden na palubě plachetnice v Jaderském moři. Součastí cesty je výuka začínajícího jachtaře, výlety po vesničkách, kde přistaneme, společné vaření a každovečerní zážitkový pokec. Jedeme samozřejmě s profesionálními kapitány, zkušenou posádkou a s lékařskou podporou. Držte palce, ať nám přeje počasí a ať vítr fouká správným směrem :-).

číst více

1. 7. 2013

Pink Bubble Charity Golf

Tak je to tady, milí vášniví golfisté, přátelé a věrní partneři nf Pink Bubble. Na čtvrtek 3.října připravujeme další ročník dobročinného turnaje, jehož kompletní výtěžek použijeme k zajištění ozdravných aktivit pro naše "Bublinky". A SRDEČNĚ VÁS ZVEME! Rádi bychom se s Vámi podělili o radost z toho, že i letos nám vyšli vstříc v berounském Golf resortu a bezplatně poskytli své krásné hřiště, že i tentokrát nám občerstvení zdarma zajistí KampaGroup a také veškeré další produkční náklady budou hrazeny sponzorsky - aby peníze, které nám pošlete coby startovné, mohly být využity přímo na pomoc a podporu onkologických pacientů. Děkujeme Vám všem a moc se těšíme. Více info získáte na RENATA@PINKBUBBLE.CZ . PS: Vloni jsme s Vaší laskavou pomocí vybrali bezmála půl milionu korun a věnovali je na uspořádání dvou víkendových pobytů a ke splnění několika individuálních přání. Fotografie z loňského roku zde.

číst více

27. 6. 2013

L´ORÉAL Citizen Day

Součástí úžasného projektu L´Oréal Citizen Day byl ve čtvrtek 27. června i den péče a krásy věnovaný našim Bublinkám. Zaměstnanci společnosti připravili parádní program, který byl hlavně pro holky obrovským zážitkem. Protože nechat se profesionálně nalíčit a učesat špičkou v oboru – Petrou Šestákovou, „vyšperkovat“ si model pod dohledem vycházející stylistické hvězdy Dády a ještě si střihnout módní přehlídku, to člověk opravdu nezažije každý den. Miláčkem publika se stal skvělý moderátor Roman, srdečně však děkujeme úplně všem zlatým „mentorům“ a také vedení společnosti, panu Laurentovi Boukobza a paní Ildiko Mikházi.

číst více

21. 6. 2013

Maturantka roku 2013

Celostátní finále soutěže Maturantka roku 2013 proběhlo na náměstí v Českých Budějovicích a naše bublina Martina Šmuková se ocitla v porotě. Nebyla tam náhodou, od pořadatelů - Martiny a Libora Matouškových - totiž během večera převzala pro Pink Bubble hned několik šeků. Částku 16 000 Kč dalo do kupy hlasující publikum, zájezd v hodnotě 20 000 Kč nám věnovalo budějické ČSAD a k tomu další porotce, hokejista KHL Filip Novák, přidal ještě 10 000 Kč. Po celé odpoledne nám ochotně pomáhala hosteskovat Ida, jedna z našich Bublinek. Byla skvělá a po práci zvládla ulovit i fotky s hned několika celebritami, třeba s členkou poroty Alicí Bendovou s Kazmou nebo s Jirkou Mádlem. Atmosféra byla skvělá, finalistky krásné a publikum parádní. Moc děkujeme!

číst více

2. 5. 2013

Benefiční večer KampaGroup

Další ze slavnostních večerů, které pro své klienty a přátele pořádá majitel sítě restaurací Kampa Group, pan Nils Jebens, proběhl v odsvěceném kostele svaté Anny. Opět nebyla nouze o bláznivé kostýmy, živou hudbu a veselou zábavu, a ani tentokrát hostitelé nezapomněli na Pink Bubble. A tak v průběhu večera, těsně po přehlídce něžného prádla světoznámé značky LaPerla, předala jedna z modelek, krásná Česká Miss Gabriela Kratochvílová, naší Bublině šek na 180 000 korun. Ty se podařilo shromáždit od přítomných dobrodinců. Večerem provázel pohádkový princ Mirek Šimůnek a okouzlující Baronka Obozněnko. Náš velký dík tak patří jim, laskavým dárcům, celému týmu Kampa Group a za vstřícnost a podporu děkujeme také společnosti Česká Miss.

číst více

25. 3. 2013

Zima na Modřínu

Tak jsme se v neděli vrátili z Krkonoš. Lyže jsme obuli skoro všichni a přesto, že některým statečným zabrala první jízda celé dopoledne, nakonec jsme se zase pěkně v plném počtu sešli dole pod kopcem. Snowbordisty si vzal do parády olympionik a guru Martin Černík a zahálet jsme nenechali ani sáňkařskou dráhů v Jánkách. Domů se nechtělo vůbec nikomu. Děkujeme majitelům penzionu Modřín za domácí stravu a laskavé zacházení, Peťce Měšťanové za fyzioterapeutickou péči, paní doktorce Cingrošové za lékařský dohled, Zuzce Kolenčíkové za zdravotnickou péči a všem našim dobrovolníkům za trpělivost, humor a skvělou náladu! No a Bublinářům za hrdinské výkony a za úžasnou atmosféru. A taky s námi byli Krtci z Krtka a rodinky z ONKy a všem nám bylo společně fajn. DĚKUJEME a těšíme se na příště :-).

číst více

11. 11. 2012

Víkend na Modřínu

Potkali jsme se na pár dní v Krkonoších - úplně poprvé - a bylo to super! Taky určitě ne naposledy, protože setkání s tolika neobyčejnými mladými lidmi se prostě musí opakovat. Slečny a kluci, kteří mají za sebou hodně náročnou onkologickou léčbu, by mohli rozdávat lekce o tom, co je opravdu důležité. Jenže oni se radši baví docela suchým humorem, překonávají sami sebe a dali by cokoliv, aby je od ostatních odlišovalo jen to, co umí, nikoliv následky nějaké protivné nemoci. Klobouk dolů.

číst více

12. 10. 2012

Pink Bubble & Kampa Group Charity Golf Beroun

První ročník dobročinného turnaje ve prospěch nf Pink Bubble se uskutečnil na krásném hřišti Beroun Golf Resortu. Díky vysoké účasti laskavých dárců a jejich přátel přinesl 490 tisíc korun. K těm ještě přibyla suma 122 000 Kč, získaná na následné společenské párty v pražské Hergetově Cihelně, jejímž hostitelem byl Nils Jebens, majitel restaurací Kampa Group. Děkujeme!