Děkujeme za vaši podporu

Pokud se vám mise Pink Bubble líbí, jste na správném místě. Tady najdete cesty, jak nás podpořit. Staňte se součástí naší růžové bubliny splněných přání, ten pocit krásně hřeje a je k nezaplacení.

Nakupte si dobro v našem e-shopu

Nakupte si dobro v našem e-shopu

Každá drobnost, kterou si u nás koupíte, se stane odměnou za váš příspěvek do veřejné sbírky nf Pink Bubble. Všechny peníze putují na projekty zlepšující kvalitu života našich Bublin, mladých onkologických pacientů. Ttak vzhůru na nákupy, pro radost sobě a úsměv těch, které možná ani neznáte.

Objednejte si mikču s mantrou, cool kulicha, přívěsek nebo opilého námořníka z křišťálu. Charitativní kolekci #pinkbubblegang jsme tvořili tak, aby v ní něco ulovil každý z vás. Více zde.

Kupte si poukázku na dobro a dopřejte krásný zážitek na některém z našich ozdravných pobytů slečně, klukovi nebo celé rodině pacienta po onkologické léčbě. Více zde.

Kupte si certifikát na finanční pomoc v hodnotě 100 Kč až 50.000 Kč. Touto částkou ulevíte onkologickým pacientům, jejichž rodiny se v důsledku léčby ocitly v nezaviněné finanční nouzi. Více zde.

Pošlete peníze dárcovskou esemeskou

Pošlete peníze dárcovskou esemeskou

Odešlete sms na číslo 87777. Ať už nás podpoříte jednorázově, nebo si zadáte v telefonu trvalou sms na zvolenou částku, operátor si vždy odečte jen 1 korunu a k nám se tedy dostane takřka sto procent daru od vás.

1. zadáte-li trvalou dms, zvolená částka se vám každý měsíc odečte automaticky: A nemusíte se bát, že jste se upsali navždy. Ve chvíli, kdy budete chtít tuto podporu ukončit, stačí napsat jen STOP BUBLINA a odeslat na stejné číslo, tedy 87777.


2. zadáte-li jednorázovou dms, zvolená částka se vám odečte jednorázově:

Podpořte projekty bankovním převodem

Podpořte projekty bankovním převodem

Ozdravné a zážitkové pobyty pro onkologické pacienty můžete podpořit finančním darem na účet:

253 135 368 / 0300

Přidejte prosím variabilní symbol:

808080

Jestli chcete, napište do zprávy pro příjemce vaši e-mailovou adresu, abychom mohli zůstat v kontaktu.

Ve vašem mobilním bankovnictví můžete využít i tento QR kód:

 

Splňte našim Bublinám jejich přání

Splňte našim Bublinám jejich přání

Plňte s námi přání slečnám a klukům, které právě trápí dlouhá léčba. Stačí si vybrat příběh a zvolit částku. A prosím, neostýchejte se do zprávy pro příjemce připsat osobní vzkaz, moc to pro Bubliny znamená. Více zde.

Řekněte o nás světu kolem vás

Řekněte o nás světu kolem vás

Baví vás sociální sítě? Každý lajk, sdílení, podnětný komentář, všechno nám pomůže!
Máte kolem sebe lidi, kteří dají na váš názor, které inspirujete? Jste osobnost viditelná v médiích? Budeme vám vděční za sdílení, zmínku nebo příběh na vašich sociálních sítích.
Píšete do novin, vlastníte billboard, řídíte vydavatelství, moderujete v rádiu, jste filmová stár? Pokud můžete, poskytněte nám prosím prostor, aby se o podpoře mladým pacientům dovědělo co nejvíc lidí. Všechno se počítá.

 

Staňte se dobrovolníkem a přidejte ruku k dílu

Staňte se dobrovolníkem a přidejte ruku k dílu

Děkujeme za všechno, co vymyslíte a zrealizujete se záměrem získat peníze a udělat radost těm, kterým zrovna není do skoku.

 

Srdcař civilista:
Jste úředník tělem i duší, ale rád posekáte zahradu?
Jste zdravotní sestřička, co ve volném čase plete kulichy?
Jste účetní, kterého baví organizovat večírky, dobročinné tomboly,
narozeninové oslavy, bazary oblečení, dražby obrazů, fotek nebo čehokoli?

Srdcař expert:
Jste ochotni nám věnovat své profesní znalosti, odbornost, pracovní čas?
Jste právník, psycholog, cvičitelka jógy? Dejte nám vědět, rádi se s vámi potkáme.

Rádi vám poskytneme potřebnou podporu (letáky, kasičku, roll-up, plnou moc ke konání veřejné sbírky a podobně). Pokud máte zájem, pište na: BUBLINA@pinkbubble.cz. Děkujeme!