Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Výstava fotek na SOUNDTRACK Poděbrady

31. 8. 2020

Výstava fotek na SOUNDTRACK Poděbrady

Již počtvrté jsme k naší velké radosti byli charitativním partnerem Festivalu filmové hudby Soundtrack v Poděbradech.
Letos poprvé jsme ale měli možnost představit se návštěvníkům festivalu trochu jinak.
Od pořadatelů jsme totiž dostali nabídku vystavit přímo uprostřed lázeňského parku – tedy v srdci dění celého festivalu – fotografie, které by daly možnost více nahlédnout do naší činnosti - ze života Pink Bubble.

Během osmi let naší existence se přihodilo tolik krásných věcí, za které jsme vděční, na které jsme pyšní a které zasáhly naše srdce, že vybrat jen 24 obrázků byl docela oříšek.
Ale podařilo se, přidali jsme citace z dopisů Bublinek a těšili se, co vy na to.
Váš zájem nás dojal. Mnozí jste přišli k nám do stánku pozdravit s tím, že se chcete o Bublinkách dozvědět víc a podpořit je.
Děkujeme moc!!!

Velké díky posíláme i Davidovi do AD13 za technickou přípravu výstavy a společnosti CeWe Color za tisk a pomoc s instalací. 

číst více
BUBLINY na festivalu SOUNDTRACK PODĚBRADY

30. 8. 2020

BUBLINY na festivalu SOUNDTRACK PODĚBRADY

Už počtvrté byl nadační fond Pink Bubble charitativním partnerem festivalu Soundtrack v Poděbradech. A bylo to, jak jinak, zase SKVĚLÉ!

Děkujeme zakladateli festivalu Michalu Dvořákovi, že nás má rád, děkujeme Alici, Markétě, Petrovi a dalším členům produkce za perfektní průběh i za to, že jakákoliv naše prosba byla okamžitě vyslyšena a nic nebylo nemožné.

Útočištěm Pink Bubble byl i tentokrát nepřehlédnutelný růžový kontejner, který nám nezištně půjčuje společnost PROFIMED. Měli jsme tak kde prodávat sbírkové předměty a vynikající růžové frizzante, vyrobené pro Pink Bubble v Jindrově vinařství. Výtěžek se vyšplhal na krásných 43.697 Kč a jako vždy poputuje k Bublinkám, dětem a mladým dospělým bojovníkům s rakovinou.

A to není všechno! Mezi věhlasnými interprety festivalu zazářila taky naše bublinka Bohumila Pečeňová.
Dva koncertíky na saxofon jí zajistily nejen upřímný potlesk, ale i růžový klobouk plný peněz od nadšených posluchačů. Bohunka je všechny, do posledního halíře, poslala sedmnáctiletému Adrianovi, aby si během náročné léčby splnil novým saxofonem velký sen. Přesně tak, jako když Pink Bubble příspěvkem na saxofon vyplnila před mnoha lety přání právě Bohunce. 

Děkujeme Profimedu za zapůjčení kontejneru a společnosti Global Assistance, která se – jako každý rok i tentokrát velmi ochotně a bezplatně - postarala o přivezení kontejneru do Poděbrad a jeho instalaci na místo.
Děkujeme našemu dlouholetému partnerovi, společnosti Prosekárna za zapůjčení osvětleného baru a Jindrovu vinařství za to, že jsme na baru mohli nabízet naše vlastní dobročinné růžové bublinky.
Děkujeme také za báječné zázemí Mamma´s Boutique Hotel.
A v neposlední řadě děkujeme také našemu dlouholetému parťákovi na cestách a jak nás báječně vozí naše "růžová toyka" od Toyoty.

Další ročník je za námi a my se už těšíme na ten příští. Přijeďte, prý přiletí i Bond……….. James Bond.cool

číst více
Destrukční derby Strakonice

1. 8. 2020

Destrukční derby Strakonice

Destrukční derby je druh automobilových závodů, při kterých závodníci narážejí svými auty do soupeřů s cílem je nabourat, vystrkat z dráhy a hlavně vyhrát.
Fakt?? Ano, opravdu! cool
A my jsme byli 1.8. ve Strakonicích u toho! Navzdory vedru tam panovala skvělá atmosféra. A po celé odpoledne adrenalin, rachot a zasloužené ovace. Všichni soutěžící byli skvělí a v naší růžové pokladničce díky dobrovolným příspěvkům účastníků a díky dražbě super merche, který věnovala kapela HARLEJ, přibylo skvělých 20.845 korun, které bezezbytku využijeme na projekty pro mladé onkologické bojovníky.
Děkujeme pořadatelům ONDROVI, REGINĚ a dalším, děkujeme HARLEJi za předměty do dražby a hlavně VŠEM návštěvníkům, kteří ač jsou příznivci poněkud "drsné" zábavy, mají srdce na správném místě a štědře naši Bublinu podpořili!
Díky, těšíme se na další ročník! kiss

číst více
kolekce 8x8 Timoure et Group

31. 7. 2020

kolekce 8x8 Timoure et Group

Nemůžeme se dočkat, už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
Děkujeme za ni návrhářkám Ivaně Šafránkové a Saše Pavalové a děkujeme i našim nádherným múzám.

V krásném oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou. Ta je jinak tváří Timurek už spoustu let.
Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies.
Všichni se vzdali nároku na finanční odměnu, odměnou jim byl jen náš OBROVSKÝ DÍK laughing! Taky děkujeme studiu #mesto_more, že jsme v jejich krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. A děkujeme i vám, milé dámy, které si něco z kolekce zakoupíte kiss.
Celou ji najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy