Díky Vám jsme rozdělili:
24 644 177 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

25. 5. 2022

Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

Milí přátelé,

slavnostní znovuotevření naší zrekonstruované a „vyšperkované“ Terapeutické zahrady v areálu Fakultní nemocnice Motol se kvapem přiblížilo a my se na tento den i na Vás už moc těšíme. A na co se můžete těšit Vy? 

Nové herní prvky přijdou „pokřtít“ Zdravotní klauni, zabublá si s Vámi bublinářka Nevena a něco ze svých neotřelých kouzel předvede kouzelník Radek Bakalář.

Z kostiček Lego si postavíme srdíčka a vypravíme se za zvířátky z různých koutů světa. Nechte se vtáhnout do hry a zažít nejedno překvapení. Poznejte jaké má hraní léčivou moc! Akce s kostičkami Lego je určena i dospělákům, kteří si už možná zapomněli hrát.

Svou účast přislíbili také naši ambasadoři – moderátorka Daniela Písařovicová, tenistka Bára Strýcová, pětibojař David Svoboda, herci Jiří Dvořák a Richard Genzer a zpěvák a moderátor Miloš Pokorný.

Připraveno je pro Vás i lehké občerstvení a slavnostní přípitek.

Moc se těšíme, až si s Vámi zítra – ve středu 25. května ve 13 hodin na slavnostním znovuotevření Terapeutické zahrady přiťukneme bublinkami nejen na nové hřiště, ale i na zdraví našich Bublinek, mladých onkobojovníků. 

Přesné místo setkání ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS MOC!!!

Martina & Karolína & Renáta & Martina & Kristýna

a celý Pink Bubble Gang

číst více
CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

16. 5. 2022

CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

Rádi bychom poděkovali za báječný víkend v Metropoli Zličín. 

Metropole si pro své hosty připravila výjimečný event, na kterém jste mohli shlédnout sérii módních přehlídek s trendy outfity, sobotní hlavní přehlídku předních českých a slovenských návrhářů, casting modelingové agentury, koncert Aničky Slováčkové, hair a make-up styling koutek, fotostěnu, před se mohlo fotit se svou oblíbenou VIP osobností (a bylo jich tam opravdu hodně:) a další a další doprovodný program.
Celou událostí provázel herec a moderátora a náš skvělý patrona Roman Vojtek a také naše Martina Šmuková. Také zde proběhla charitativní modní přehlídka pro naši růžovou Bublinu.
A bylo to nááádherný! Nejenže jsme s holkama z #pinkbubblegang převzaly od paní ředitelky z Metropole Zličín šek na 50tis. Kč, ale Míša, Terka, Stela, Kája a Jana, které si v minulosti prošly onkologickou léčbou, měly v backstage navíc důležitou roli asistentek a prý si to skvěle užily.

MOC VŠEM DĚKUJEME, bez vás by to tak skvělé nebylo!

číst více
RUNCZECH Praha 2022

13. 5. 2022

RUNCZECH Praha 2022

DĚKUJEME EPP Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ za jejich skvělou sportovní eppku a přizvání do jejich oranžového týmu na běžeckých závodech BATTLE OF THE TEAMS! Děkujeme také všem běžcům a i neběžcům za podporu, díky vám jsme mohli doplnit na Dětském hřišti a terapeutické zahradě ve Fakultní nemocnici v Motole mlžítko, pítko na vodu a houpací hnízdo pro všechny.:) Krásný den!

číst více
Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

3. 5. 2022

Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

Rádi bychom vám oznámili, že akcí „Každý gól pomáhá“ na radotínském lakrosovém turnaji - Memoriál Aleše Hřebeského 2022 se vybralo do naší růžové kasičky 18tisíc korun!
DĚKUJEME PŘEVELICE všem zúčastněným týmům a všem návštěvníkům, kteří svými dary do kasičky podpořili naši Pink Bubble a nejvíc DĚKUJEME samozřejmě pořádajícímu klubu LCC Radotín.
Touto sbírkou jsme naplnili tři přání našich Bublinek Vadyma, Adama a také částečně Lukáše, který si moc přál řidičák na motorku.
.
"Máme velikou radost, že jsme se letos opět stali hrdými partnery největšího mezinárodního boxlakrosového turnaje v Evropě - 27. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského, který se koná od 27. do 30. dubna v pražském Radotíně.
Díky sbírce „Každý gól pomáhá“, kterou pořadatelé z LCC Radotín organizují již posedmé, udělá každý gól na turnaji radost hned dvakrát – nejen tomu, komu se do brány soupeře podaří umístit gól, ale letos také některé z našich Bublin – onkopacientovi, kterému v náročném věku dospívání zkomplikovalo život nádorové onemocnění. Každý z 21 boxlakrosových týmů, který se do akce zapojí, daruje 10 Kč (nebo i více) za každý gól, který na turnaji skončí v sítí.
Ale přispět mohou i návštěvníci, a to do kasičky Pink Bubble u vstupu do areálu.
Pokud máte čas, určitě se na tento úžasný turnaj přijďte podívat... Takovou atmosféru jako v Radotíně totiž zažijete málokde!" Tak zvala na tento energií nabitý turnaj naše úžasná paní ředitelová a radotínská patriotka Martina Mecerová.

Více v článku ZDE.

DĚKUJEME vám!

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy