+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
28 645 180 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Vánoční kalendář s CEWE pro Pink Bubble

8. 11. 2022

Vánoční kalendář s CEWE pro Pink Bubble

Z každého vánočního kalendáře, který si necháte až do konce roku vyrobit z vlastních fotografií u společnosti Cewe, nám cinkne v kasičce koruna na podporu našich Bublin. Vytvořte si jedinečný, unikátní, vzpomínkami a emocemi nabitý kalendář. Budete mít nádherný dárek pro babičku s dědou, nebo třeba pro paní učitelku. A přitom vás může hřát krásný pocit, že jste pomohli k úsměvu někomu od nás, z naší růžové nadace. Moc děkujeme.

číst více
Zmrzlinové léto s 4fin Holding

6. 10. 2022

Zmrzlinové léto s 4fin Holding

Na začátku října jsme s obrovskou vděčností převzali šek na více než 80 tisíc korun od poradenské společnosti 4fin Holding, která se rozhodla podpořit naše Bublinky zmrzlinovou zaměstnaneckou soutěží a přispět tím ke splnění jejich přání v době náročné onkologické léčby. Nesmírně si této štědré pomoci vážíme a děkujeme za ni.

číst více
Den dětské onkologie

10. 9. 2022

Den dětské onkologie

V areálu Břevnovského kláštera zúčastnili 8. ročníku Dne dětské onkologie, který byl věnován rodinám, jejichž děti prošly onkologickou léčbou. Na programu pro malé i velké hosty nechybělo kouzelnické představení, hudební vystoupení a spousta informací. Naši přátelé ze společnosti Cuddle Me nám jako bonus věnovali výtěžek z prodeje svých předmětů. Moc jim za to děkujeme, stejně jako pořadatelské organizaci Haima CZ za pozvání na Břevnov. Tento krásný den plný radosti, naděje a milých setkání jsme si moc užili. 

číst více
Pink Bubble Charity Golf Challenge

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf Challenge

V klubovně golfového hřiště Beroun Royal Golf Clubu se ráno sešla skoro stovka golfistů s dobrým srdcem. Důvodem byl 11. ročník naší nejdůležitější fundraisingové akce, charitativního turnaje Pink Bubble Charity Golf Challenge, který jsme v Berouně uspořádali pod laskavou záštitou vedení tohoto privátního klubu, pánů Vojtěcha Matějčka a Michala Tůmy.
Počasí bylo letní, nálada skvělá, greeny heboučké, jídlo z Kampa Parku excelentní a ceny v tombole motivující. Lidé, kteří toho spoustu dokázali jak ve světě byznysu, tak sportu či kultury, vzali hole a míčky do ruky a pro dobrou věc, přesněji pro naše Bublinky, „vyhráli“ společnými silami neuvěřitelných 604 tisíc korun!
Podpořit nás přišly i mediálně známéosobnosti, třeba sportovci Jiří Welsch, Vladimír Šmicer, Antonín Panenka, Ladislav Vízek, Ivan Hašek nebo šéfkuchař Zdeněk Pohlreich či režisér Ondřej Trojan s manželkou Bárou. Částku do poslední koruny rozdělíme do ozdravných a zážitkových projektů, které našim statečným Bublinám dovolí odpočinout si od náročné léčby, nasbírat spoustu hezkých zážitků a nabrat tolik potřebnou sílu.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy