Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Mělník pro Onkobubliny

4. 9. 2021

Mělník pro Onkobubliny

V sobotu se konala charitativní akce Mělník pro Onkobubliny.
Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným, účinkujícím a dalším lidem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na tom, aby tato událost mohla vzniknout.
Také chceme smeknout růžový klobouk a PODĚKOVAT všem lidem, kteří tam v sobotu byli s námi a navštívili náš stánek.
Celková vybraná částka se totiž vyšplhala na neuvěřitelných 57.884,- Kč.!!!
.
Celá sobota se nesla v růžovém duchu a atmosféra byla tak krásná, že si ji naše holky vezly i domu a ještě druhý den společně vzpomínaly, jak jste všichni báječní!
.
Děkujeme všem, kdo jste se na sbírce podíleli a také organizátorce akce Adéle Dutkové a Petře Hánlové.
A nesmíme opomenout ani poděkovat lidem z MÚ Mělník a Vladimíru Babicovi ze ZPMV za velkou pomoc při organizaci.
.
Díky také za super články a fotky v regionálním deníku Kanál EM, které můžete shlédnout a dozvědět se tak více o této akci.
Nebo si přečíst rozhovor s naší Kristýnou a Bublinkou Karolínou, které se staraly o naše růžové zázemí.:)

číst více
Pink Bubble Charity Golf 2021

25. 8. 2021

Pink Bubble Charity Golf 2021

Milí přátelé, přijměte naše srdečné pozvání na jubilejní 10. ročník dobročinného turnaje

PINK BUBBLE CHARITY GOLF CHALLENGE,

který spolu s vedením Beroun Golf Clubu každoročně pořádáme s cílem POBAVIT, POTĚŠIT A POMOCI.

Máme obrovskou radost, že i letos poskytl turnaji záštitu prezident klubu pan Vojtěch Matějček a viceprezident pan Michal Tůma s jejich nádherným hřištěm Beroun Golf Club.

Jménem Nadačního fondu Pink Bubble Vás tímto srdečně zveme! Připojte se k nám, udělejme společně z pátku 10. září den dobrých skutků.

Celý výtěžek z Vašich velkorysých příspěvků za vaše flighty a případnou tombolu, totiž využijeme na podporu „Bublinek“, mladých lidí, jejichž životní plány zkomplikovalo onkologické onemocnění.

V případě zájmu o tento ojedinělý golfový turnaj (kde báječná růžová atmosféra bude lítat vzduchem:), neváhejte psát obratem naší Martince na m.martina@pinkbubble.cz, která vám zašle pozvánku s veškerými informacemi o turnaji.

Děkujeme a těšíme se na viděnou! Pink Bubble Golf Crew

číst více
Pink Bubble na MFF Karlovy Vary

13. 8. 2021

Pink Bubble na MFF Karlovy Vary

Oficiální šampaňské 55. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Moët & Chandon již tradičně přináší do festivalového života rituál hollywoodských hvězd, oblíbenou filantropickou iniciativu „Toast for a Cause,“ tedy „Přípitek na dobrou věc“. Každý, kdo si tímto šampaňským připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu, přispěje zároveň na neziskovou organizaci, kterou je pro letošní ročník nadace Pink Bubble. Úvodního přípitku se symbolicky ujme prezident festivalu Jiří Bartoška s Martinou Šmukovou, modelkou a patronkou neziskové organizace Pink Bubble.
"Vážíme si každého, kdo se nám snaží pomáhat, a jsme nesmírně vděční za tuto příležitost, za kterou vděčíme a z celého srdce DĚKUJEME Mezinárodnímu karlovarskému filmovému festivalu a šampaňského domu Moët & Chandon!"

Filantropická tradice na KVIFF – Přípitek na dobrou věc
U hollywoodských hvězd je „Přípitek na dobrou věc“ tradičním rituálem. Je známý například z udílení Zlatých glóbů v Los Angeles. Jedná se o filantropickou iniciativu, kterou do festivalového života v Karlových Varech přináší oficiální šampaňské filmového festivalu Moët & Chandon.

Výtěžek z letošní dobročinné akce poputuje na podporu neziskové organizace Pink Bubble, jejíž zakladatelkou a patronkou je modelka Martina Šmuková. Za každou slavnou osobnost, která se zúčastní a připije na zdraví a slávu karlovarskému festivalu, přispěje Moët & Chandon finanční částkou pro neziskovou organizaci Pink Bubble. Nadaci Pink Bubble během celého filmového festivalu mohu podpořit i sami návštěvníci festivalu a filmoví fanoušci, kteří si během festivalového týdne po vzoru slavných herců vychutnají v Moët Lounge na terase Franz Josef Café ve Windsoru v Karlových Varech šampaňské Moët Impérial.
Zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) přinese organizaci Pink Bubble počet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, tedy 55 Kč.

S radostí vám zveme od 20. srpna do 28. srpna 2021, každý den 13:00 - 01.00 do Möet Champagne Lounge, který se nachazí v srdci filmového festivalu na adrese Mlýsnké nábřeží 507, Karlovy Vary.
Ochutnejte šampaňské filmových hvězd, přijďte se osvěžit skleničkou bulinek a podpořte Pink Bubble.

 

číst více
Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

8. 7. 2021

Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

Doba covidová zamávala životy nás všech v mnoha ohledech. Mimo jiné byla i důvodem našeho „zlenivění“. Sportoviště byla uzavřena a moc možností k aktivnímu pohybu vlastně nebylo.
Ale sportovci zaměstnaní ve společnosti ZENTIVA si uvědomili, že k chůzi, běhu či jízdě na kole žádné speciální podmínky ani sportoviště potřeba nejsou! A tak vyhlásili mezi svými kolegy sportovní výzvu: za každý kilometr, který ujdeš, uběhneš či ujedeš na kole, věnuj korunu na dobrou věc.
A Pink Bubble měla to velké štěstí, že si zaměstnanci jako cíl své pomoci vybrali právě nás!!!
Výzva přiměla bezmála 270 zaměstnanců k účasti a my jsme poctěni a moc moc děkujeme, protože – a smekáme všechny naše klobouky - našim Bublinkám „vysportovali“ ohromující částku 142.664 korun!!!
.
Naše nejsrdečnější DÍKY patří iniciátorce projektu Petře Valentové, panu řediteli Martinovi Albertovi, celému organizačnímu týmu a všem, kdo se do výzvy zapojili.
.
Máte nejen rychlé hohy, ale i srdce na pravém místě!!!
.
Závěrem už snad jen pár slov od Petry, která je sama maminkou dvou holčiček:
„Težko si předstvit, co v takových chvílích musejí prožívat mámy těch všech bojovniků, ale dovedu si úplně jasně představit, že já bych v takové situaci za úsměv na tvařích těch svých dala cokoliv… Nám było ctí a děkujeme, že tu pro ně jste! Je úžasní, co děláte a máte náš hluboký obdiv… Kéž by takových lidí bylo víc!”
.

Děkujeme........ kiss

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy