+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
28 645 180 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Den dětské onkologie - slavnostní vyřazení z léčby

1. 4. 2023

Den dětské onkologie - slavnostní vyřazení z léčby

Den dětské onkologie je osvětová kampaň, která má za cíl přiblížit veřejnosti problematiku dětské onkologie, seznámit ji s moderními léčebnými postupy i s úspěšností léčby. Mezinárodní den dětské onkologie pravidelně připadá na 15. února. Od toho data probíhá celorepubliková osvětová kampaň, jejímž symbolem je zlatá stužka. Prostřednictvím projektu Zlatá stuha online mohou lidé podpořit neziskové organizace při jednotlivých pracovištích. Více na www.dnydetskeonkologie.cz.

Situace onkologicky nemocných dětí se stále zlepšuje a výsledky léčby potvrzují, že Česká republika patří mezi světovou špičku. Ročně zde onemocní přibližně 350 dětí, úspěšně se vyléčí 85 % z nich.

Největším pracovištěm v České republice je Klinika dětské hematologie a onkologie 2.LF UK a FN Motol. Ročně se zde léčí 200-250 dětí s onkologickým onemocněním, transplantaci kostní dřeně podstoupí přibližně 40 dětí. Dalšími významnými centry jsou Klinika dětské onkologie FN Brno a také hematoonkologická dětská oddělení ve FN Olomouc či FN Ostrava. Na realizaci Dnů dětské onkologie se společně podílí neziskové organizace působící při jednotlivých pracovištích, kde pomáhají nejen v materiální rovině, ale také pořádají řadu aktivit, které usnadňují život pacientů a jejich rodin po dobu léčby a přispívají k jejich návratu do běžného života.  V rámci Dnů dětské onkologie připravily také řadu akcí pro veřejnost:

15.2. Šance Olomouc– happening pro malé pacienty na Dětské klinice FNOL, zlaté nasvícení historických památek v centru města Olomouce, setkání vyléčených pacientů a jejich rodin na ledě zimního stadionu, slavnostní divadelní představení Kabaret nahatý Shakespeare.

20.2. Haima Ostrava– XII. Ročník Dne pro onkologické děti a jejich rodiče (relaxační odpoledne pro maminky, zábava a zážitky šité na míru pro děti).

1.4. NFDO Krtek Brno– Tradiční setkání na Hvězdárně a planetáriu Brno 10.00-18.00.

1.4. Haima CZ Praha– Slavnostní vyřazení z léčby dětí vyléčených v roce 2022, Slovanský dům, Praha 14.00-18.00.

 

 

 

 

 

 

 

číst více
Wintercamp '23

5. 3. 2023

Wintercamp '23

A je to tady! Již tuto neděli se vydáme na další zimní tábor. V termínu od 5.-10.3. se růžová bublina stěhuje za sněhem a za novým nezapomenutelným dobrodružstvím. Víte, jak se na vás naše milé Bubliny těšíme? MOOOOCcool !!!!!! Tak tedy SKOL :)

číst více
Bez předsudků - unikátní prodejní výstava Barbie panenek

3. 3. 2023

Bez předsudků - unikátní prodejní výstava Barbie panenek

Tato překrásná výstava právě začala v nádherných prostorách hotelu Four Seasons Prague a potrvá celý měsíc březen. Je zde vystaveno jedenáct unikátních Barbie panenek vyjadřujících diverzitu, jedinečnost a tím krásu každé z nás. A't už barvou pleti, postavou či nějakým hendikepem. Všechny tyto jedinečné ženy, panenky, jsou oblečeny v překrásných haute couture modelech naší přední módní návrhářky Zuzany Kubíčkové. Za spolupráci, nápad a náklonnost děkujeme společnosti Mattel, hotelu Four Seasons Prague, Zuzaně Kubíčkové a agentuře Presstigecom. Je nám velikou ctí, že můžeme být součástí takto krásného projektu. Věříme, že si jednotlivé panenky brzy najdou své majitele, kterým budou přinášet radost a dobrý pocit z pomoci druhým. Mějme se rádi.

číst více
Zábavný sešit pro

20. 2. 2023

Zábavný sešit pro "Bubliny", alias holky a kluky, kterým teď komplikuje život onkologické onemocnění

Vytvořili jsme zábavný sešit k odreagování pacientů,
kteří čekají dlouhé hodiny na vyšetření či jejich výsledky.
Díky sponzorskému daru tiskárny Maestro a pana
Libora Vrby, jsme mohli vytisknout 5000
sešitků. První várka poputuje do motolské nemocnice,
ale rádi bychom potěšili i malé či větší pacienty z dalších
koutů republiky.
Sešit je plný zábavy, omalovánek, křížovek,
sudoku a spojovaček a zároveň přináší ty nejdůležitější
informace o činnosti NF Pink Bubble.
Budeme šťastni, pokud bychom touto cestou mohli
pomoci a udělat radost dalším Bublinkám, tedy pacientům s hemato-onkologickou diagnózou.

NEBUĎ NA TO SÁM!

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy