Díky Vám jsme rozdělili:
24 644 177 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

25. 5. 2022

Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

Milí přátelé,

slavnostní znovuotevření naší zrekonstruované a „vyšperkované“ Terapeutické zahrady v areálu Fakultní nemocnice Motol se kvapem přiblížilo a my se na tento den i na Vás už moc těšíme. A na co se můžete těšit Vy? 

Nové herní prvky přijdou „pokřtít“ Zdravotní klauni, zabublá si s Vámi bublinářka Nevena a něco ze svých neotřelých kouzel předvede kouzelník Radek Bakalář.

Z kostiček Lego si postavíme srdíčka a vypravíme se za zvířátky z různých koutů světa. Nechte se vtáhnout do hry a zažít nejedno překvapení. Poznejte jaké má hraní léčivou moc! Akce s kostičkami Lego je určena i dospělákům, kteří si už možná zapomněli hrát.

Svou účast přislíbili také naši ambasadoři – moderátorka Daniela Písařovicová, tenistka Bára Strýcová, pětibojař David Svoboda, herci Jiří Dvořák a Richard Genzer a zpěvák a moderátor Miloš Pokorný.

Připraveno je pro Vás i lehké občerstvení a slavnostní přípitek.

Moc se těšíme, až si s Vámi zítra – ve středu 25. května ve 13 hodin na slavnostním znovuotevření Terapeutické zahrady přiťukneme bublinkami nejen na nové hřiště, ale i na zdraví našich Bublinek, mladých onkobojovníků. 

Přesné místo setkání ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS MOC!!!

Martina & Karolína & Renáta & Martina & Kristýna

a celý Pink Bubble Gang

číst více
CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

16. 5. 2022

CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

Rádi bychom poděkovali za báječný víkend v Metropoli Zličín. 

Metropole si pro své hosty připravila výjimečný event, na kterém jste mohli shlédnout sérii módních přehlídek s trendy outfity, sobotní hlavní přehlídku předních českých a slovenských návrhářů, casting modelingové agentury, koncert Aničky Slováčkové, hair a make-up styling koutek, fotostěnu, před se mohlo fotit se svou oblíbenou VIP osobností (a bylo jich tam opravdu hodně:) a další a další doprovodný program.
Celou událostí provázel herec a moderátora a náš skvělý patrona Roman Vojtek a také naše Martina Šmuková. Také zde proběhla charitativní modní přehlídka pro naši růžovou Bublinu.
A bylo to nááádherný! Nejenže jsme s holkama z #pinkbubblegang převzaly od paní ředitelky z Metropole Zličín šek na 50tis. Kč, ale Míša, Terka, Stela, Kája a Jana, které si v minulosti prošly onkologickou léčbou, měly v backstage navíc důležitou roli asistentek a prý si to skvěle užily.

MOC VŠEM DĚKUJEME, bez vás by to tak skvělé nebylo!

číst více
Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

3. 5. 2022

Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

Rádi bychom vám oznámili, že akcí „Každý gól pomáhá“ na radotínském lakrosovém turnaji - Memoriál Aleše Hřebeského 2022 se vybralo do naší růžové kasičky 18tisíc korun!
DĚKUJEME PŘEVELICE všem zúčastněným týmům a všem návštěvníkům, kteří svými dary do kasičky podpořili naši Pink Bubble a nejvíc DĚKUJEME samozřejmě pořádajícímu klubu LCC Radotín.
Touto sbírkou jsme naplnili tři přání našich Bublinek Vadyma, Adama a také částečně Lukáše, který si moc přál řidičák na motorku.
.
"Máme velikou radost, že jsme se letos opět stali hrdými partnery největšího mezinárodního boxlakrosového turnaje v Evropě - 27. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského, který se koná od 27. do 30. dubna v pražském Radotíně.
Díky sbírce „Každý gól pomáhá“, kterou pořadatelé z LCC Radotín organizují již posedmé, udělá každý gól na turnaji radost hned dvakrát – nejen tomu, komu se do brány soupeře podaří umístit gól, ale letos také některé z našich Bublin – onkopacientovi, kterému v náročném věku dospívání zkomplikovalo život nádorové onemocnění. Každý z 21 boxlakrosových týmů, který se do akce zapojí, daruje 10 Kč (nebo i více) za každý gól, který na turnaji skončí v sítí.
Ale přispět mohou i návštěvníci, a to do kasičky Pink Bubble u vstupu do areálu.
Pokud máte čas, určitě se na tento úžasný turnaj přijďte podívat... Takovou atmosféru jako v Radotíně totiž zažijete málokde!" Tak zvala na tento energií nabitý turnaj naše úžasná paní ředitelová a radotínská patriotka Martina Mecerová.

Více v článku ZDE.

DĚKUJEME vám!

číst více
Finální sbírka na dětské hřiště a zahradu v motolské nemocnici

1. 5. 2022

Finální sbírka na dětské hřiště a zahradu v motolské nemocnici

Koncem měsíce se konečně opět otevřou brány dětského hřiště a terapeutické zahrady pro malé i velké ve Fakultní nemocnici v Motole. Od podzimu na rekonstrukci hřiště usilovně pracujeme a velmi se těšíme, až bude moci dělat radost všem malým i velkým návštěvníkům.
Rádi bychom vás nyní ještě poprosili o pomoc při sbírce na portálu Donio na poslední úpravy před slavnostním otevřením a využíváním zahrady naplno.

A proč je hřiště a odpočinková zóna tak důležitá?
Terapeutická zahrada bude nadále sloužit hlavně dlouhodobě hospitalizovaným dětem a teenagerům. Ať už těm z onkologie, neurologie, pediatrie, ortopedie, pacienty po dialýze, po transplantacích, po úrazech či chronicky nemocným. A využijí ho samozřejmě i děti ošetřené ambulantně. Zahrada tak nabídne kousek živé přírody za oknem nemocničního pokoje.

Jdete do toho s námi? Pomůžete nám projekt dotáhnout do konce? Stačí přispět jakýmkoliv příspěvkem ZDE!

DĚKUJEME!!!

A pokud nemůžete přispět finančně, klidně naši výzvu sdílejte a šiřte tuto zprávu dál do světa... Každá pomoc se počítá!

DĚKUJEME VÁM, jsme rádi, že vás máme!❣️

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy