Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Stream pro dobrou věc 2

9. 6. 2021

Stream pro dobrou věc 2

Ve středu se koná již druhý charitativní stream pro Pink Bubble od Petra Procházky a po naší Martince Šmukové bude hostem DJ Roxtar a jeho Adolfeen!

Tak nečum jinam a koukej 9.6. v 17,30 SEM!
.
Děkujeme, kluci!!!
.
.
Peca CZECH - tenhle táta od rodiny se vrátil ke své jedné dávné lásce a to jako fanoušek počítačových her.
A protože vždy může mít hraní i další rozměr, rozhodl se přitom pomáhat naší Bublině svou DONATE sbírkou na jeho stránkách až do konce roku 2021.
Nejštědřejší dárce pak odmění i dosud nevydanými počítačovými hrami.
.
A kdybyste nás chtěli podpořit třeba koupí růžového merche od tohoto sympaťáka, můžete tak učinit ZDE:
.

Streamů s různými hosty bude ještě několik, tak sledujte náš facebook nebo stránky Petra a buďte s námi! Díky!

číst více
Charitativní běhy FÉNIX RUN

4. 6. 2021

Charitativní běhy FÉNIX RUN

První kolo charitativního běhu s Pojišťovnou VZP, a. s., které se neslo v duchu květnové lásky PVZP FénixRun Běžím s láskou, je za námi a my chceme poděkovat všem účastníkům a běžcům, kteří se přihlásili a podpořili tak nejen naši Růžovou Bublinu!
Celkový výtěžek činil 261.231,- korun a rozdělil se mezi čtyři charitativní organizace včetně nás.

Naše zakladatelka Martina Šmuková tak převzala šek na 52.200 Kč, které se podařilo získat na startovném a dobrovolných příspěvcích v rámci tohoto virtuálního charitativního běhu.

Další kolo FénixRun Běžím za sluníčkem z celkových čtyř nás čeká již zanedlouho a vy si můžete také přidat a to přihlášením od 24.5. na stránkách FÉNIX RUN, kde se dozvíte veškeré informace a zjistíte třeba i to, kdo vyhrál první kolo nebo do jakých dalších běhů se letzos můžete ještě připojit!

Tak neváhejte a přidejte se k nám nebo sdílejte dál, abychom mohli podpořit další potřebné projekty a neziskové organizace.

Děkujeme!

číst více
RunCzech: The Battles of The Team

21. 5. 2021

RunCzech: The Battles of The Team

Květnový charitativní Volkswagen Prague Virtual Marathon je v plném proudu a jako třešnička na dortu se v neděli 30.5. koná The Battle of The Teams - v srdci Evropy, v centru Prahy vypukne v 6,30hodin tento unikátní běžecký závod.
Tyto závody podporují čtyři neziskové organizace včetně naší Růžové Bubliny a závěrečný BoT je tedy rozdělen do čtyř týmů profesionálních maratonců a jednoho kapitána. Náš hvězdný tým pod záštitou Skupiny ČEZ v čele s Jirkou Homoláčem vede olympijská vítězka a mistryně v běhu na lyžích Kateřina Neumannová.
Celý hvězdný tým si můžete prohládnout ZDE.
.
Děkujeme pořadateli RunCzech za přizvání, protože 10 % z každé registrace na Volkswagen Virtual Maraton Praha je věnován na charitativní účely.
.
Závod si budeme moci pustit i z pohodlí domova.
Sledujte The Battle of The Teams 30. 5. v 6:20h na:
➡️ ČT sport
➡️ YouTube kanálu RunCzech
➡️ dalších streamovacích platformách
.
RunCzech: "Nejedná se pouze o závod, ale o nový přístup k běžeckému sportu napříč celou společností. Chceme změnit vnímání maratonu jako týmového sportu a vnést do něho více napětí. Záleží na každém běžci v týmu, záleží na každé uběhnuté sekundě a tím se můžeme těšit na drama do úplného konce."
.
Závěrem bychom vás i přilákali slovy kapitánky Kateřiny: "Jsem přesvědčená, že vítězem se stane každý, protože se běží pro dobrou věc!"

číst více
Finále CEWE FOTOKNIHA roku

19. 5. 2021

Finále CEWE FOTOKNIHA roku

Sledujte 19.5. od 18 hodin finále soutěže CEWE FOTOKNIHA na youtube kanálu nebo facebooku CeWe Color.
Akce bude díky Covid-19 situaci poprvé ON-LINE a naše Růžová Bublina tam bude mít i svůj medailonek.

Díky knihám přihlášeným do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2021 věnuje společnost CeWe Color na charitu částku 86.400 Kč, kterou rozdělí rovným dílem mezi Nadační fond Pink Bubble a Domov Sue Ryder – pro každého tedy krásných 43.200 Kč.

A vyhrát můžete při sledování i vy!
"Sledujte pozorně online finále soutěže a vyhrajte hodnotné ceny od společnosti Samsung a CEWE. Během přenosu zveřejníme 5 různých čísel (tzn. PIN). Čísla si zaznamenejte a na výzvu moderátora je napište do chatu YouTube nebo Facebook, na kterém finále vysíláme."

Více info ZDE.

A pokud i vy přemýšlíte o krásné vzpomínce nebo dárku pro někoho blízkého, fotokniha je to NEJ....

DĚKUJEME!

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy