Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

Kinstellar daroval Nadačnímu fondu Pink Bubble 100.000 Kč

14. 10. 2019

Kinstellar daroval Nadačnímu fondu Pink Bubble 100.000 Kč

V pondělí 14. října proběhlo v prostorách advokátní kanceláře KINSTELLAR v Praze předání šeku v hodnotě 100 tis. Kč Nadačnímu fondu Pink Bubble.
Darované prostředky budou využity na podporu onkologicky nemocných dětí, náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.
O projektu nebo neziskové organizaci, kterou letos Kinstellar podpoří, rozhodovali přímo zaměstnanci firmy – jak ve formě návrhů, které zaslali našemu Community Investment Committee, tak samotným hlasováním pro jednotlivé navržené projekty.
Za Nadační fond Pink Bubble se předání zúčastnily výkonná ředitelka Martina Mecerová a manažerka projektů Renáta Němcová. Šek za Kinstellar předal Lukáš Ševčík, Managing Partner.
Kinstellar je přední mezinárodní advokátní kancelář exkluzivně působící na trzích tzv. Emerging Europe, tj. střední, východní a jihovýchodní Evropy a Střední Asie. Má jedenáct kanceláří, a to v Almaty, Nur-Sultanu, Bělehradu, Bratislavě, Bukurešti, Budapešti, Istanbulu, Kyjevě, Praze, Sofii a Taškentu.
A my MOC DĚKUJEME!

Florbal Chodov bude celý říjen růžový!

1. 10. 2019

Florbal Chodov bude celý říjen růžový!

Podruhé ve své historii upustí FLORBAL CHODOV od tradiční modrobílé kombinace svých dresů. Na "lososovou" venkovní sadu ze sezony 2013/14 naváže unikátní růžový dres, který elitní týmy mužů a žen budou navlékat celý říjen. Proč? Chtějí snad kopírovat švédský Falun? Samá voda… Cílem je podpořit nadační fond PINK BUBBLE pomáhající mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.
"Chceme udělat velkou akci, jaká nemá ve florbalu obdoby. Chceme vybrat skrz kasičky a dražbu maximální možnou částku, která půjde na vybrané projekty PINK BUBBLE. Také doufáme, že nadační fond díky "růžovému říjnu" maximálně zviditelníme," prozradil marketingový ředitel Chodova David Podhráský, v jehož hlavě myšlenka vyklíčila.
Chodov v říjnu, měsíci celosvětového boje proti rakovině, odehraje v růžových dresech doma tři mužské zápasy a tři ženské. Nový set navíc ponesou oba první týmy i při venkovních střetnutích. Historicky první utkání v růžovém se odehrají v neděli 6. října od 15 hodin (ženy proti Bohemians) a 18 hodin, kdy muži vyzvou FBC Liberec.
V listopadu pak dresy elitních hvězd Chodova, jakými jsou reprezentanti Tom Ondrušek, Mikuláš Krbec, Marek Matejčík nebo Martina Řepková s Nelou Jirákovou, půjdou do elektronické dražby. A velké finále „růžového měsíce“ proběhne v rámci domácího TV zápasu mužů Chodova se Spartou 18. listopadu, kde se chystá i velké růžové choreo a předá se šek výtěžku z akce naší nadaci.
A my tímto celorůžově DĚKUJEME!

Více info v tiskové zprávě nebo na FB stránkách jednotlivých zápasů Růžový říjen.

500 km pro Beatku - poutní dobročinná cesta Španělskem

30. 9. 2019

500 km pro Beatku - poutní dobročinná cesta Španělskem

Zuzka Somošová, naše Bublinka a bývalá onkologická pacientka, se v srpnu rozhodla pro krásný skutek – a to jít 500 km poutní cesty po severu Španělska – Camino de Santiago, kterou věnovala na „splnění přání“ 16tileté Beatky. Ta se momentálně léčí s nádorem mozku a přála by si rekonstrukci podkroví v domku svých rodičů, aby měla po léčbě kde bydlet a mohla vkročit do "nového" života tou správnou nohou.
Díky dárcovské výzvě na portálu Darujme.cz se Zuzance, která má sama po radioterapii poškozené plíce, podařilo během její poutní cesty pro Beatku vybrat neuvěřitelnou částku téměř 60tis. Kč. Moc děkujeme za takové výzvy a přejeme od srdce oboum holkám do života už jen to NEJ...!-)
A jestli vás tento počin zaujal, můžete se ponořit a zasnít nad její cestou na instagramovém profilu 500 km pro Beátku.

2. ročník Memoriálu Dana Čelůstky

15. 9. 2019

2. ročník Memoriálu Dana Čelůstky

Dne 4.2.2018 odešel po těžkém boji se zákeřnou nemocí Dan Čelůstka, mladý muž, který měl mít teprve všechno před sebou…. Jeho největším snem a vášní byl lov velkých kaprů. Na jeho památku letos již podruhé kapraři uspořádali týmovou soutěž v lovu kaprů na jezeře Zemník-Bodovka Memoriál Dana Čelůstky. Každý tým, který se zúčastnil, tak svým registračním svým poplatkem podpořil Nadační fond Pink Bubble. Jako čestní hosté i letos společně v týmu soutěžili i naše Bubliny Filip s Pavlem. Dva mladí muži, kteří zákeřnou nemoc zdárně zdolali. A stejně jako vloni, i letos skončili na skvělém třetím místě! Gratulujeme ale samozřejmě nejen jim, ale VŠEM zúčastněným!:-) Vloni memoriál přispěl Nadačnímu fondu Pink Bubble částkou 50.000 kč a letos dokonce 70.000 kč! Letošní příspěvek bude postupně rozdělován na plnění osobních přání malých i větších pacientů, „Bublinek“, kteří zatím s onemocněním bojují.
Děkujeme všem, kdo přijeli soutěžit s myšlenkou na ty, kteří naši pomoc nejvíce potřebují. Ale největší dík patří organizátorům, Janku Chriaštelovi a Martinu Vaškovi.
Pánové, SMEKÁME a děkujeme, že nás máte rádi!
Petrův zdar!:-)

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy