+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
31 519 311 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Poukázky na dobro Ticketmaster splnily v roce 2023 přání za téměř 240 tisíc korun

4. 9. 2023

Poukázky na dobro Ticketmaster splnily v roce 2023 přání za téměř 240 tisíc korun

Kulturním radovánkám pro širým nebem už letos pomalu odzvonilo, ale dobro, které se šíří díky poukázkám společnosti Ticketmaster je k nezastavení a my
jsme za to nesmírně vděční!

V roce 2023 se prodej "Poukázek na dobro" pro Pink Bubble opět zvýšil a příspěvky od více než 3 tisícovek podporovatelů se vyšplhaly na neuvěřitelnou částku téměř 240 tisíc korun, která pomohla naplnit spousty konkrétních přání našim Bublinám z projektu „Splněných přání“ veřejné sbírky MHMP.

Dokážete si představit, kolik to bylo úsměvů a radosti? Jménem všech našich Bublin – slečen a kluků do 30 let, kterým plníme přání v náročném období
onkologické léčby, vám všem děkujeme a společnosti Ticketmaster 3x HURÁ :-) !!!

číst více
Exkluzivní balíčky na běh RunCzech 5 km pro ženy

2. 9. 2023

Exkluzivní balíčky na běh RunCzech 5 km pro ženy

Pozor, pozor, pozor! Právě jsme na našem růžovém e-shopu spustili prodej 20ti EXKLUZIVNÍCH BALÍČKŮ produktů Pink Bubble se startovným na závod Runczech „Adidas Běh pro ženy 5 km“ na 2.9.2023.
Balíček obsahuje:
- DÁMSKÉ ČERNÉ TRIČKO FUNKČNÍ
- RŮŽOVÉ PODKOLENKY
- BUTTON PBGM
- DEZINFEKCE DO OBUVI Sanytol 150 ml
- REGISTRACE NA ZÁVOD od RunCzech

Neváhejte, nečekejte, ať svůj balíček stihnete. Koupit ho můžete přímo ZDE.

A my se už těšíme, že se s vámi uvidíme na startu závodu nebo u našeho růžového stánku, kde vám budeme od srdce fandit....

číst více
Poběžte s námi pro dobrou věc na Adidas Běhu pro ženy na 5km

2. 9. 2023

Poběžte s námi pro dobrou věc na Adidas Běhu pro ženy na 5km

Letní lenošení je v plném proudu, ale my už teď zveme všechny ženy a dívky na největší dámský běžecký mejdan v Praze! V rámci Birell Grand Prix Praha odstartuje v sobotu 2. září vpodvečer u Obecního domu v Praze Adidas Běh pro ženy na 5 kilometrů, který pořádá @runczech a je jediným velkým závodem v Praze určeným jen a pouze ženám.

Tak se domluvte s kamarádkami nebo kolegyněmi a vydejte se spolu do ulic centra hlavního města. Můžete běžet pro radost, na čas – ale i pro dobrou věc, protože část výtěžku ze startovného poputuje našim Bublinkám! Těšíme se na vás! A s registrací nečekejte, startovní čísla kvapem ubývají :-). 

číst více
Společně vypluli za dobrodružstvím

16. 7. 2023

Společně vypluli za dobrodružstvím

Jako každým rokem o prázdninách se opět naše Bubliny vydaly na společnou plavbu za zážitky, dobrodružstvím a odreagováním se od běžných (mnohdy těžkých) dní. 

Pod vlajkou "F-tým for Charity" se spojily naše Bubliny a Heroes z projektu Fuck Cancer - tedy současní i bývalí onkologičtí pacienti, aby se společně vydali v polovině července na Orlík a zažili tam několik parádních dní, kde o smích a zábavu rozhodně nebyla nouze. Vedle plachtění nechybělo ani skvělé jídlo, dobrodružství v podobě spaní na lodích, adrenalinový program na paddleboardech pod vedením zkušených instruktorů ze společnosti MCSUP, kteří předvedli, jak na spoustu skvělých triků (ačkoli nejvíce většinu bavilo dostat ostatní z paddleboardů do vody :). 

Všichni účastníci prokázali, že mají bojového ducha - aby v životě mohli překonat i kruté rány osudu, které je zasáhly. O soutěživost a sílu vůle tak rozhodně nebyla nouze. Někteří si oprášili své jachtařské schopnosti a další si vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké to je mít vítr v plachtách a být aktivní součástí celé crew. Čas zbyl i na relaxování, kochání se krásami Orlické přehrady, odpočinek, plavání či rybaření....

Jednoduchý plán - odreagovat se, pobavit a hlavně zapomenout na těžkosti, které je mnohdy provází, či zažít něco nového, vzájemně se poznat, a nebo se po dlouhé době zase "jenom" vidět - byl naplněn do posledního putníku.

Náramně si to všichni společně užili a s bolavými břichy od smíchu a posilněni se mohli navrátit do reality všedních dní. A už se všichni zase těší na další dobrodružství a další bublinová setkání, kde nikdy nechybí vzájemné pochopení a opora a jsou pro naše Bubliny tak důležitá, protože právě ze zážitků čerpají spoustu energie ke zdolávání náročných situací.

Smích léčí a my věříme, že i tyto zážitky mohou být jedním ze střípků, které vedou k uzdravení.

Závěrem obrovské díky všem zaměstnancům ve společnosti Sportisimo, díky nimž mohl být tento úžasný pobyt realizován... DĚKUJEME, pomáhat má smysl! 

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy