Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

Vánoce pro Pink Bubble

10. 12. 2019

Vánoce pro Pink Bubble

Stále nemáte vymyšlené dárky na Vánoce pro vaše nejbližší? Máme pro vás super tipy, kterými nás můžete zároveň podpořit!
Horká novinka šňůrkových náramků od Spirit Beads, kterou můžete objednávat na www.spiritbeads.cz/pink-bubble/ nebo hdobóžové trička s vtipnými vánočními hláškami od Roman Šnajdrvint najdete na www.romanzalepsivanoce.cz.
A pokud by jste si je chtěli prohlédnout "naživo", máte možnost za týden v úterý 17. 12. od 13-18hodin na Korunní 41, kde budeme všichni a budeme se radovat, když vás uvidíme a Tůkneme si bublinkami osobně. Mejdlo na Korunní 41
....................................
Případně si můžete pořídit i speciální kolekci trenýrek od Styx, které byly vytvořeny jen a jen pro Pink Bubble! Dámské jsou momentálně skladem, pánská 1. várka se vyprodala rychlostí světla, ale na eshopu budou znovu zase co nevidět!:) Tak neváhejte a sledujte je, protože po Novém roce přibudou i trenky ve sportovní verzi s gumou:)
A jak tato spolupráce vznikla se můžete dočíst na blogu Trenýrkárny.cz

Velké DÍKY všem za tuhle božskou podporu, protože veškerý výtěžek z těchto báječných produktů pomůže dětem, jejich rodinám a mladým lidem, kterým Nadační fond Pink Bubble již 7let pomáhá!

Růžový říjen Florbalu Chodov

18. 11. 2019

Růžový říjen Florbalu Chodov

Během pondělního florbalového zápasu Chodova se Spartou jsme z rukou Michala Bauera, zakladatele klubu a Jakuba Koháka, pondělní hvězdy večera, obdrželi šek na 179 007,- Kč.
A jak tato skvělá výsledná suma z růžového října vznikla? Základní kámen položili hráči a hráčky elitních týmů Florbal Chodov, kdy za každý vstřelený růžový gól věnovali 500 Kč. Ve zmíněném období nastřílely dohromady 77 branek a vydělali 38.500 Kč. Charitativní akci podpořily i juniorské týmy Floorball Group a většina soupeřů, proti kterým Chodov v průběhu Růžového října nastoupil (Vítkovice, Tatran, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Bohemians, Slavia Plzeň), a třeba také jihoměstský radní pro sport Mgr. Jan Stárek. Všichni jmenovaní dohromady přispěli částkou 26.000 Kč. Dalších 6.360 vhodili do kasičky návštěvníci domácích zápasů Chodova.
Největší část peněz ale vzešla z aukce růžových dresů! Ta přinesla 108.147 Kč, přičemž nejdražší dres kapitánky žen Jany Vávrové přišel na 9.400 Kč a vydražila ho ZŠ Donovalská.
DĚKUJEME VŠEM, kteří jakkoli přispěli! Obzvlášt chodovským týmům a managementu klubu Karlovi, Davidovi, Michalovi a Honzovi za jejich nadšení do tak krásné akce!
Fotky ze zápasu a předání ke shlédnutí ZDE.

SKATEHAND 2019

2. 11. 2019

SKATEHAND 2019

Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun!!
Atmosféra byla jako minule úžasná. Již hodinu před otevřením čekali za dveřmi první lidé a po otevření to byl nakupovací hodinový maratón, kdy se prodalo téměř všechno:-)
Takže děkujeme všem, co darovali spoustu těch úžasných věcí na prodej a děkujeme také všem, kteří dorazili a podpořili nás na místě! Neskutečně si toho vážíme!
Obrovský díky patří také partnerům akce, kteří celou akci podpořili od Red BullQueensAmbassadors až po Norberts donuts či báječnou kávou od Coffeespot Praha. 
A největší DÍK patří samozřejmě Maxu Habancovi a jeho ženě Natálce Majvaldové, bez kterých by se tohle vůbec neuskutečnilo! A ještě dalším jejich kamarádům, kteří s celou přípravou pomáhali.
Bez vás všech by se nikdy nepovedlo dosáhnout tak skvělé akce a tak krásné částky...... Jste nejlepší!

Ještě jednou obrovské DÍKY a budeme se těšit na tuhle parádní akci zase za rok!

Ulice dětem Prachatice

26. 10. 2019

Ulice dětem Prachatice

Milí prachatičtí přátelé a ostatní, s velikánskou radostí sdělujeme, že akce Ulice dětem Prachatice, která se konala na konci října, "přisypala" do růžové kasičky Pink Bubble úžasnou částku 46.287 korun!
Tento dar bude rozdělen mezi 4 rodiny, které se v důsledku péče o malého pacienta ocitly ve finanční tísni. Zejména na počátku, kdy rodiče plní obav a nejistoty vstřebávají čerstvou diagnozu svého dítěte a řeší vše potřebné pro dlouhodobý pobyt dítěte v nemocnici, nezbývá čas a energie řešit i běžné denní starosti. A vzhledem k tomu, že rodina téměř vždy přichází o jeden příjem rodiče doprovázejícího dítě během léčby, je taková okamžitá pomoc velmi užitečná.
Jsme rádi, že můžeme pomáhat a jsme pyšní na to, že jste se rozhodli připojit se k nám!
Ze srdce děkujeme také Portusu Prachatice a Rodinnému centru Sluníčko za organizaci této úžasné akce a podporu!-)

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy