Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Charitativní běh za Aničku

30. 12. 2020

Charitativní běh za Aničku

Děkujeme Pojišťovně VZP a RunTour za organizaci a pozvání a také moc děkujeme všem 1 185 sportovcům, kteří buď uběhli nebo ušli vzdálenost 3 km v Charitativního Běhu za Aničku.
Nečekaně vysoký výtěžek 230 251 Kč z tohoto virtuálního běhu byl rozdělen mezi 4 organizace, které se dlouhodobě věnují nejen dětským onkologickým pacientům a my měli tu čest být mezi nimi.

Tento charitativní Běh za Aničku byl organizován na počest talentované mladé studentky Aničky, která podlehla rakovině v pouhých patnácti letech, ale svůj boj nikdy nevzdala. „Zůstaň šťastný, i když se ti dějí těžké věci“, bylo motto, kterým se sama v průběhu nemoci řídila, a i ve svém nízkém věku se snažila podpořit další, kteří těžkými onemocněními prochází.

Naše Martina Mecerová komentuje úspěch závodu s neskrývaným nadšením: „Výsledná částka předčila veškerá naše očekávání! Bude použita na realizaci tradičního sportovního ozdravného pobytu pro mladé onkologické pacienty (11 – 30 let), který se uskuteční v březnu v Krkonoších. Usilovně věříme a s velkou nadějí posíláme naše přání v růžové bublině do vesmíru, ať situace kolem koronavirové pandemie dovolí tento pobyt uskutečnit. Do běhu za Aničku jsme zapojili mimo sebe i další rodinné příslušníky, zejména pak děti, které nyní poznaly kouzlo přirozeného pohybu v běhu. Běháme i nadále a udržuje nás to v kondici a pozitivně naladěné. Všem zapojeným běžcům skládáme obrovskou poklonu, že se i v této netradiční a poněkud náročné době a ve virtuálním prostředí zapojili, poctivě běhali a velkoryse tak podpořili čtyři dobročinné organizace a projekty. Patří jim veliké díky! Kromě dobrého pocitu z podpory a pomoci dobré věci je totiž i samotný sport tím nejlepším prostředkem nejen ke zdraví, ale také k pozitivní mysli. A tu nyní potřebujeme více než kdykoliv jindy. Zůstaňme mu věrní i nadále, kdykoliv a kdekoliv to příležitost dovolí. Není totiž nic důležitějšího než zdraví.„

Ještě jednou všem děkujeme za zapojení do této skvělé akce a těšíme se třeba zase příště někde na dráze:-)

číst více
Hrnečky od COVEROVER

26. 12. 2020

Hrnečky od COVEROVER

Oslovil nás báječný letenský obchod COVEROVER s tím, že budou prodávat u sebe v krámku a přes eshop hrnečky s nápisem FUCK CANCER a výtěžek z nich nám darují.
Nakonec se z toho vyklubalo úžasných 25tisíc korun a my skákáme radostí a velmi DĚKUJEME za tuto podporu, protože moto z hrnečků je s námi velmi propojené.
Jednak naším logem v některém růžovém merchandisu, tetováním našich Bublinek, které si motem fuck cancer připomínají, co všechno museli překonat a zvládly to. A v neposlední řadě to je název projektu, kterému se v přípravách věnujeme již delší dobu, ale již brzy spatří světlo světa a představí se vám v plné kráse. Těšte se! -)

Tak ještě jednou velké díky a určitě si jejich krámek teď aspoň virtuálně prohlédněte, protože tam mají spoustu parádních věcí od dekorací a nábytku do vašeho domova až po lifestylové doplňky, šperky či hračky pro děti.

číst více
Štastné a růžové!

24. 12. 2020

Štastné a růžové!

Přejeme vám krásné svátky a hodně toho, co se nedá zabalit - štěstí, pohodu, lásku a zdraví.

Užijte si Vánoce i Nový rok v kruhu nejbližších a držme si palce, ať je rok,
do něhož vkročíme už za pár dní, o hodně normálnější a hlavně veselejší. :-)


Děkujeme za vaši podporu, máme vás rádi!

Holky z Pink Bubble... Martina, Renáta, Martina a Kristýna

číst více
Adventní Centrum Stromovka pro Bublinky

23. 12. 2020

Adventní Centrum Stromovka pro Bublinky

Těsně před Vánoci jsme dostali krásný dárek pod stromeček a převzali šek v hodnotě 100 000 Kč od Centra Stromovka.
Celý prosinec jsme společnými silami stavěli perníčkový betlém pro dobrou věc. I díky všem, co se do stavby zapojili si budou moci naše onkoBublinky vybrat v prodejnách centra svůj dárek či splnit přání.
DĚKUJEME Centru Stromovka, kteří nám umožnili se i v této trochu omezené době realizovat, abychom o sobě dali světu vědět! ????

Všem, kteří přidali perníček do betlému nebo nakoupili u našeho růžového stánku Pink Bubble také moc děkujeme. Pomohli jste mladým lidem mít krásnější Vánoce a i vstup do Nového roku 2021.

A kdo nás nestihl navštívit, může se na fotky a video ze stavby betlému a celá vánoční akce podívat ZDE. Bylo to naprosto boží!
Děkujeme a krásné, pohodové a růžové svátky všem! kiss

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy