+
CHCI
POMOCI
Díky Vám jsme rozdělili:
33 399 827 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více

1. 3. 2024

číst více
Šperky TIAMI... diamantová pomoc

17. 2. 2024

Šperky TIAMI... diamantová pomoc

První česká kolekce šperků propojující luxus zlata s eticky pěstovanými diamanty je na světě a zrodila se ve společnosti TIAMI. Je důkazem, že sofistikovaný design a ekologická udržitelnost mohou vytvářet trendy šperk s moderním poselstvím odpovědnosti.

Laboratorní, tedy uměle vyrobené diamanty, jsou kvalitou shodné s těmi, které se těží v diamantových dolech, ale na rozdíl od nich při jejich výrobě není využívána dětská práce. Jejich hodnota se pohybuje asi třetinu pod hodnotou přírodních diamantů, nejedná se tedy o zirkon či jinou méně hodnotnou náhražku.

Náhrdelník s přívěškem Pure Love (který je kombinací 14kt bílého zlata a růžového laboratorního diamantu) ozdobil v sobotu 17. února na Česko – Slovenském plese v Obecním domě v Praze naši zakladatelku Martinu Šmukovou a tam byl také vydražen za částku 35 tisíc korun na pomoc mladým lidem bojujícím s rakovinou.

Šperk byl speciálně vyrobený na podporu NF Pink Bubble, má nadčasový minimalistický design a představuje silný symbol naděje a podpory, jemnosti a elegance a v neposlední řadě symbolizuje lásku a porozumění. 

Další šperky z této limitované kolekce "Šperky pro Nadační fond Pink Bubble" jsou k dostání na e-shopu TIAMI, případně i na e-shopu Pink Bubble a polovina z prodejní ceny zakoupených šperků s růžovým diamantem půjde na podporu našich Bublinek. 

My TIAMI z celého srdce děkujeme za vytvoření této jedinečné přehlídky elegance a luxusu. Velmi si ceníme věnování diamantového přívěšku do dražby a v neposlední řadě jsme obrovsky vděční i za dlouhodobou podporu v podobě prodeje dalších šperků na podporu hemato-onkologických dětských i mladých dospělých pacientů!!!

číst více
Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

12. 2. 2024

Berušky pro motolskou hemato-onko JIP

Sestřičky z motolské hemato-onko JIP nás poprosily o vypátrání BERUŠKY - šikovné nefarmakologické pomůcky určené ke zmírnění bolesti u mini-invazivních zákroků dětských pacientů a strachu z injekcí. Vypátrali jsme BuzzyR Healthcare, koupili jsme 4 kusy těchto šikovných pomocníků v hodnotě 14 tisíc korun a předali. A moc rádi!!!

Přejeme z Pink Bubble všem malým onkobojovníkům co nejméně slziček!

číst více
Týden proti rakovině v Agoge Gym

11. 2. 2024

Týden proti rakovině v Agoge Gym

Nikdy nás nepřestane dojímat, kolik mladých lidí pomáhá - třeba sportem. V pražském tréninkovém centru Agoge Gym se pod záštitou spolku Sportem plníme sny uskutečnil "Týden proti rakovině", akce navazující na 4. únor, který je Světovým dnem boje proti rakovině. 

Díky darům všech návštěvníků do kasičky umístěné v centru, QR plateb i účasti na trénincích, při kterých Agoge Gym za každého cvičícího na skupinové lekci přispěl částkou 5 Kč, se podařilo vybrat úžasných 7 395 korun. Spolek Sportem plníme sny částku zaokrouhlil na krásných 8 000 korun, které podpoří naše statečné Bublinky. 

Děkujeme všem organizátorům i těm, kteří se zapojili. Děkujeme za každý příspěvek... Jste BÁJEČNÍ a společně děláme velké věci!

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy