Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Perníčkový betlém v OC Stromovka

26. 11. 2020

Perníčkový betlém v OC Stromovka

Tyto Vánoce nebudou ani v pražské Stromovce jen tak! Stavbou perníčkového betlému se tady pokusí překonat rekord, k čemuž je zapotřebí minimálně 2 000 perníčků!

Nebude to přitom jenom pro zábavu. S každým přidaným perníčkem totiž OC Stromovka podpoří naši Pink Bubble, abychom mohli mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, dělat ještě víc radosti.

Ta nejlepší zpráva? Pomoci můžete i vy!

Do stavby se může zapojit úplně každý, a to buď nákupem kdekoliv v nákupním centru nad 500 Kč anebo přímo zakoupením jakéhokoliv zboží u našeho stánku Pink Bubble, který bude umístěn v prvním patře.

Získaný perníček pak můžete následně přidat do betlému, který bude hned vedle nás, a podílet se tak i na našem pokusu o rekord.

A jak to bude fungovat?

 • v období od 5. – 23. 12. nakupte kdekoliv v centru Stromovka na Letné nad 500 Kč, schovejte si účtenku a přineste ji ke stánku Pink Bubble, kde za ni dostanete perníček, který můžete přidat do betlému
 • přímo u stánku Pink Bubble můžete perníček také zakoupit nebo nás můžete podpořit jakýmkoliv nákupem produktů z nabídky Růžové Bubliny :-)                      

Stánek Pink Bubble i betlém najdete v 1. patře Centra Stromovka u centrálních výtahů. Těšíme se na vás!

číst více

20. 11. 2020

"Starožitný knoflík pro štěstí"

Rádi bychom vytroubili do světa, že vznikla nová spolupráce s Rita's galantery. Zaběhněte se do tohoto vinohradského krámku podívat, protože na vás dýchne kouzlo ručních prací a třeba si i ten "náš" knoflík koupíte :-).

"Moji milí a drazí zákazníci, nedávno jsem dostala dárek, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Ráda bych se s Vámi o něj podělila, abychom společně vykouzlili úsměvů mnohem víc! Vím, že toto období není pro nikoho jednoduché, ale jsou mezi námi lidé, kteří to mají ještě těžší. Proto jsme zahájili spolupráci s Nadačním fondem Pink Bubble podporujícím děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Nákupem starožitného knoflíku pro štěstí, můžete přispět na podporu této nadace i Vy.
Děkuji Vaše Rita"

„Kdo splete první knoflík, ten se už pořádně nezapne.“ — Johann Wolfgang von Goethe

číst více
KUPTE SI KULICHA

24. 10. 2020

KUPTE SI KULICHA

Naše ambasadorka Ivanka Chvátalová napletla hromadu krásných hřejivých kulichů. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky pletací kamarádku Vendulku Šafránkovou, a tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly společně 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč). Celý výtěžek ze speciální kolekce poputuje opět na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem, koukněte sem do galerie, ať máte představu. 

Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-). Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky! 

číst více
Knižní antikvariát MODRÁ LUPA pro Pink Bubble

19. 10. 2020

Knižní antikvariát MODRÁ LUPA pro Pink Bubble

Také milujete knihy? A také milujete vůni starších knih?
V tom případě pro vás máme báječnou zprávu...
.
Na vědomost se dává, že zahajujeme spolupráci s internetovým antikvariátem Modrá lupa.

S radostí vítáme nápad jeho zakladatelů Zdenky, Michala a Jana, kteří se rozhodli věnovat nám jednu kategorii knih s názvem Nadační fond PINK BUBBLE. To znamená, že částku za knihu, kterou si v této kategorii zakoupíte, celou věnují naší neziskové organizaci na splnění nějakého dalšího snu dospívajícímu či mladému dospělému, jemuž onkologická nemoc zkomplikovala život. Vybírat můžete přímo ZDE!

Pomáhejte spolu s nimi, protože knížky jsou bezva a protože každá pomoc se počítá!!!

Děkujeme!kiss

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy