Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Nadace ČEZ pomáhá !

10. 3. 2021

Nadace ČEZ pomáhá !

S hrdostí a radostí bychom se s vámi chtěli podělit o to, co se povedlo v minulém – pro všechny tak neobvyklém a nelehkém – roce. Jedním z našich stálých projektů je totiž jednorázová finanční podpora rodin dětských a mladých dospělých pacientů do 30 let, které se vinou onkologického onemocnění dostanou do finanční nouze. Zejména na začátku často velmi dlouhé léčby, kdy bývá jeden z rodičů nucen opustit zaměstnání a doprovázet své nemocné dítě na pobytech v nemocnici a posléze o něj pečovat doma, je finanční výpadek náhlý a citelný.
Než si rodiny vyřídí všechny nezbytné formality k zajištění podpory od státu nebo jiných organizací poskytujících dlouhodobou finanční pomoc, je NF Pink Bubble připraven rychle s touto situací pomoci.
Na tuto nesmírně důležitou okamžitou pomoc ale naštěstí nejsme sami. Máme vedle sebe silného a můžeme již také říci, že věrného partnera (vzájemná spolupráce, na kterou jsme nesmírně hrdí, trvá již od roku 2014), bez kterého by byl tento projekt jen těžko realizovatelný: NADACI ČEZ !!!
. . .
A tak bychom rádi oznámili, že v rámci projektu NADACE ČEZ „NEJSI SÁM - pomoc rodinám mladých onkologických pacientů“ jsme od května 2020 do ledna 2021 mohli rozdělit mezi 48 rodin dětských a mladých dospělých pacientů neuvěřitelnou částku 480 tisíc korun!
. . .
A jak rodiny tuto pomoc využily? Od splacení nájemného přes výživové doplňky či příspěvek na rehabilitaci, mohly rodiny pořídit třeba i čističku vzduchu nebo zařízení do dětského pokojíčku. Za všechny uvádíme poděkování od mladé onkologické maminky z Olomoucka:
"Dobrý den, vážená a milá nadace. Jsem v léčbě a pečuji o malého synka, který je mou obrovskou oporou a hnacím motorem. Nejen já, ale i Martínek už potřebuje svůj vlastní prostor, a proto jsem si pro něj moc přála patrovou postel se skříní a stolem kvůli úspoře místa. Moc moc děkujeme celému týmu Pink Bubble, Nadaci ČEZ i všem vašim dárcům. Nesmírně zahřeje u srdce, že se má člověk "v nouzi" na koho obrátit a dostat tak pocit, že na všechno není úplně sám a jeho osud není ostatním lhostejný. Obrovské DÍKY! Syn je z nového pokojíčku nadšený a jeho rozzářená očka bych přála vidět každé mamince! Za to vše mi stojí s nemocí bojovat, opravdu moc děkuji! Monika"
. . .
Děkujeme Nadace ČEZ a EPP Pomáhej pohybem !embarassed

číst více
Rozhovor na DVTV

22. 2. 2021

Rozhovor na DVTV

Včera vylétnul do světa rozhovor s naší báječnou zakladatelkou Martinou Šmukovou na portálu DVTV.
Pokud jste ještě nezaznamenali, určitě si najděte 20minut čas a rozhovor si pusťte ZDE...

"Podaří se nám zařídit skoro všechno, nejčastěji si děti přejí telefony a počítače nebo zážitky, mají se po léčbě na to těšit. Mladí by se měli rozběhnout do života a rakovina je zbrzdí, už si uvědomují, že to nemusí dopadnout dobře", říká také Martina pro rozhovor.

Ohlas byl veliký a my vám všem za krásné reakce a podporu naší Bubliny DĚKUJEME!!!
Okamžitě se nám začla plnit momentální přání Bublinek z webu a nyní jsou téměř všechna naplněna!
A již se nám také ozvali další Bubliny pacienti a brzy budeme moci tedy plnit s vaší pomocí jejich přání, sny či tužby dál a dál.

A krásné poselství od srdce zveřejnila k rozhovoru i sama Martina Šmuková:
"Kdykoli v souvislosti s Nadační fond Pink Bubble mluvím o mladých onkologických pacientech, snažím se ze všech sil nezobecňovat a nepasovat se do role znalce. Vím, jak rozdílné máme povahy, zázemí, podmínky, jak rozdílně vnímáme svět...
A jen tuším - z příběhů, které jsem si od našich Bublin poslechla, i z těch, které jsem s nimi mohla sdílet - čím si procházejí.
Bublinky, jsem vděčná, že jste mě (a nás všechny kolem) do svého života pustili, a doufám, že vám s partou z Pink Bubble budeme co nejužitečnější ❤️.
Děkuji moc za rozhovor v DVTV a Emmě Smetaně. Vznikl už před koncem roku, ale snad je stále aktuální. Krásný den všem!"

číst více
Trenýrky Pink Bubble od Trenýrkárna.cz

16. 2. 2021

Trenýrky Pink Bubble od Trenýrkárna.cz

Síť prodejen a e-shop se spodním prádlem Trenýrkárna.cz ve spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx dlouhodobě podporují nadační fond Pink Bubble a Loono prodejem speciálních kolekcí trenýrek značky Styx. V Den světového boje proti rakovině pak tyto organizace Trenýrkárna.cz podpořila ještě mimořádným darem.

„Ve světový den boje proti rakovině jsme darovali organizacím Pink Bubble a Loono 10 % z našeho obratu,“ říká Petr Polák z Trenýrkárna.cz a dodává: „S nadačním fondem Pink Bubble spolupracujeme dlouhodobě v rámci kampaně s českou značkou spodního prádla Styx, kterou založil bývalý ambasador kampaně FxCK CANCER Petr Vlasák, který svůj boj s rakovinou bohužel prohrál. To je také jeden z důvodů proč se této problematice a pomoci dlouhodobě věnujeme."
Aktuálně jsou v prodeji trenýrky z nové kolekce na podporu nadačního fondu Pink Bubble.

My jim za jejich úžasnou podporu MOC DĚKUJEME, velmi si jí vážíme!
„Díky dlouhodobé spolupráci s Trenýrkárna.cz můžeme pomáhat více lidem, kteří to potřebují. Vážíme si proto jejich podpory a finanční pomoci, protože právě i díky pomoci ostatních se nám daří vykouzlit na tváři onkologicky nemocným pacientům úsměv,“ říká Martina Mecerová, ředitelka nadačního fondu Pink Bubble.

A pokud nás tedy chcete podpořit i vy koupí našich suprtrup trenýrek Pink Bubble, podívejte se na stránky TRENÝRKÁRNY a vyberte si ty své :)

číst více
Metropole Zličín pro Pink Bubble

4. 1. 2021

Metropole Zličín pro Pink Bubble

Balení dárků před Vánocemi se zhostila krásně Metropole Zličín.
Mohli jste si nechat zabalit své vánoční dárky každý adventní víkend ZDARMA nebo za případný dobrovolný příspěvek do naší růžové kasičky.
O zabalení dárečků se postaraly šikovné hostesky, které vaše balíčky zabalily elegantně a především ekologicky do recyklovatelných papírů. Dárky bylo možné zpestřit také jmenovkou či různými přírodními dekoracemi, jako je jmelí, jehličí nebo červené bobule a věřte, že vypadaly fakt nádherně!:-)

Do Pink Bubble se tak vybralo krásných 7.258,- Kč a my tímto DĚKUJEME vám zákazníkům a také METROPOLI ZLIČÍN, která tento nápad zrealizovala.

Přejeme krásný růžový Nový rok všem!

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy