Díky Vám jsme rozdělili:
12 427 131 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Trenýrkárna a Styx pro Pink Bubble

5. 2. 2020

Trenýrkárna a Styx pro Pink Bubble

Děkujeme Trenýrkárna za jejich podporu a děkujeme všem jejich zákazníkům, kteří si 4. 2. 2020 na Den světového boje proti rakovině nakoupili spodní prádlo značky Styx a tím přispěli na náš nadační fond Pink Bubble. ????
A pokud byste nás chtěli podpořit i dnes či zítra nebo kdykoliv, pořiďte si "naše" fxck cancer trenýrky Styx Underwear, které jsou naprostý originál! Design navrhl "náš" Filip, který si také prošel léčbou a jsme s ním stále ve spojení a podporujeme se navzájem.:-) Koupit ZDE....

číst více
Jiří Macht pro Pink Bubble

4. 2. 2020

Jiří Macht pro Pink Bubble

V úterý 4.2. proběhla vernisáž výstavy Jiřího Machta PROBUZENÍ v Galerii 1, na které nám tento český fotograf a visuální umělec věnoval již třetí obraz "růžového medvěda".:-D
Předešlé dva jsme dostali na vernisážích Echo snů a Tajemství snů v galerii Neptun hotelu Orea Pyramida a první "haribák" díky aukci na charitativní večeři ve Four season vynesl Pink Bubble úžasných 80.000,- Kč!
Jiří se prezentuje zejména svou unikátní kombinovanou technikou koláží, v níž využívá zrcadel, nevšedních materiálů, výtvarných prostředků a barev. A my bychom mu všechny chěly od srdce poděkovat za to, jaký je to skvělý člověk s velkým srdcem. A že nás má rád a můžeme s ním počítat i do budoucna, protože jeho pravidelná podpora nás neuvěřitelně těší a můžeme i díky ní podporovat další projekty našeho nadačního fondu.
Více fotek z výstav a budoucích jeho akcí můžete sledovat na jeho FB profilu Jiří Macht.


číst více
Podpora Bublinek bublinkami -)

29. 1. 2020

Podpora Bublinek bublinkami -)

Lošnký rok na Slavonice Festu to díky Báře Trojanové a Lucii Staňkové začalo prodejem růžového dobročinného frizzante.
A nyní nám Zdenička s Jindřichem, majitelé Jindrova vinařství, přivezli tento krásný šek na 40 000 korun českých jako výtěžek z prodeje růžových bublinek.
Máme obrovskou radost, děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci ❤.
Na zdraví!
A pokud byste nás chtěli podpořit i vy, neváhejte kontaktovat Jindrovo vinařství a nějaké růžové dobročinné bublinky si objednat. Budeme se tetelit růžovou radostí, že s námi pomáháte dobré věci.
https://www.jindrovovinarstvi.cz/

číst více
PF 2020

31. 12. 2019

PF 2020

Ze srdce přejeme všem to nejkrásnější růžovo do celého nového roku a hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví!⭐️

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!kiss

Holky z Bubliny Martina, Renáta, Martina a Kristýna.....

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

Seznamte se s námi

Dokumenty ke stažení

Výroční zprávy