ramecek
100
%

Horské kolo

Lukáš L. (14 let)

Dobrý den. Můj 14letý syn Lukáš poprvé onkologicky onemocněl před 4 lety. Tehdy se nám obrátil život naruby, protože dosud byl Luky velký sportovec - hrál aktivně baseball za jeden z nejlepších týmů v ČR. Ze dne na den začal podstupovat spoustu vyšetření, rentgenů, biopsií a také přestal chodit do školy a sportovat.

Situace byla nesmírně těžká pro celou rodinu (Lukáš má 3 starší sestry). Léčba chemoterapií ale zabrala. Po roce se zdálo, že je vše v pořádku a Luky začal zase hrát baseball a nastoupil do šesté třídy.

Bohužel při kontrole v březnu 2020 jsme se dozvěděli, že se nemoc vrátila. Nyní už má Luky větší část léčby za sebou a růst ložisek se snad zastavil. Zbývají ještě 3 cykly chemoterapie a potom rok a půl následné udržovací léčby.

S baseballem musel Luky znovu přestat a tentokrát definitivně, protože na úroveň spoluhráčů už se pravděpodobně nikdy nedostane. Je ale neuvěřitelně statečný a vyrovnaný, nikdy si nestěžuje, trpělivě snáší veškerou léčbu, biopsie, rentgeny...

Bohužel jako všechny podobně nemocné děti tráví teď spoustu času v nemocnici, kde je jeho jediným rozptýlením hraní her na mobilním telefonu a doma u počítače. Ze sportovních činností, které může v současné době Luky dělat, mu zůstala jen jízda na kole, kde nehrozí při opatrné jízdě poškození portu, proto jeho přáním je nové horské kolo, protože ze starého už vyrostl.

Nesmírně si vážíme Vaší iniciativy a obdivujeme, co všechno jste schopni a ochotni dělat pro radost nemocných dětí.

S přáním hezkého dne a hlavně pevného zdraví Lukášova maminka.

POTŘEBNÉ FINANCE: 30000 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202049

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Jan Musil 200,-
Dušan Jakubec 500,-
Ondřej Valkony 500,-
Jana Vališová... Hodně zdraví! 1000,-
Ján Pánek 2000,-
Miroslava Hantychová... od Dominicka 510,-
Ondra Č. (Bublinka)... Ať se i tvoje přání brzy naplní! 2362,-
Pavel Chudoba... Pro Lukyho na kolo. 500,-
Jana Merunková 500,-
Ladislava Sokolová 850,-
Jakub Horský 200,-
Martin Straka... Ať se dobře jezdí, příspěvek taky od Lukyho! Ať se všechno povede a třeba se spolu projedeme :). 2020,-
Renata Brňáková... Spoustu najetých kilometru! 1000,-
Judita Říhová, Adam Pšenička... Sportu zdar! 2229,-
Kateřina Rašková 2000,-
Vilém Burian... Lukáši, ať můžeš brzy řádit na kole a ze všeho se nadobro vylížeš!! :)) Držím palce. 2000,-
Ing. Renata Svobodová... Ať dobře jezdí. Držíme palce. 1229,-
Helena Hantychová 1500,-
Alena Pekárková 500,-
Radek Mach... rodina Machova 2000,-
Tereza Štilipová 500,-
Bc. Barbora Svitková... Lukáši, přeji Ti ze srdce pevné zdraví! 250,-
Aneta Leherová 100,-
Luděk Bendák... Zdar a Sílu ;-) 650,-
Tomáš Lobel 750,-
Miroslav Zálešák 150,-
Vilém Burian... Na kolo :)), ať dělá radost :)! 1500,-
Klára Šrubařová 500,-
Martina Bumbová... Bumbi 500,-
Michal Záhorec 1500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (4 v hodnotě 109 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (446 v hodnotě 13 378 849 Kč)
ramecek
50
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

ramecek
80
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
78
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
9
%

iPhone 15

Zuzka Š. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Zuzana a je mi 15 let. Léčím se v Motole na dětské hematoonkologii s osteosarkomem. Můj příběh začal na konci září, kdy mě "jen" bolela noha. Po měsíci a půl, kdy jsem se konečně dostala do správných rukou, přišla zpráva, se kterou nikdo nepočítal - že mám osteosarkom stehenní kosti a léčba bude trvat asi 1 rok.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.