ramecek
100
%

Grafický tablet s příslušenstvím

Vítek Š. (16 let)

Dobrý den, jmenuji se Vítek a je mi 16 let. Bohužel od roku 2016 se potýkám s rakovinou. Od letošního léta s ní bojuji už potřetí. Jezdíme na onkologii do Dětské nemocnice v Brně, tam jsem si všiml vašich propagačních materiálů a zaujaly mne. Chtěl bych vás poprosit, zda by šlo splnit mi přání.

Než jsem onemocněl, rád jsem sportoval. Moc bych si kromě zdraví přál grafický tablet Wacom Cintiq s příslušenstvím, protože kvůli léčbě teď trávím spoustu času malováním a začalo mě to bavit. Věřím, že do třetice nemoc porazím a budu se moct vrátit do školy za kamarády i ke sportování, které mi moc chybí.

Děkuji!!! Vítek

POTŘEBNÉ FINANCE: 19813 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202348

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1313,-
Kamil Veselý 300,-
Martina Langová 150,-
Anna Pucová 300,-
Marek Hlaváč 200,-
Michaela Vrbová Trypesová 300,-
Jan Čentíš 500,-
Dita Hráská 200,-
Lucie Zemanová... Brzké uzdraveni přejí Lucka a Míra Zemanovi 500,-
Michaela Obermajerová 300,-
Radka Lebdušková 500,-
Ivana Šafránková... S přáním hodně štěstí. 3500,-
Monika Hájková... Krásné malování! 300,-
Markéta Halíčková... Přeji hlavně zdravíčko a ať ti tablet udělá radost, držíme pěstičky! 200,-
Miluše Pavlišová... Přejeme Ti Vítečku hodně sil ,ty to zvládneš, jako naše Amálka. Maminka Miluška a Amálka Pavlišovi 1500,-
Zuzana Veselá 100,-
Zbyněk Šrámek...Vítku, ať Ti malování přináší radost. 1000,-
Marie Brothánková 500,-
Markéta Štěpánková 500,-
Jana Veselá... Vítečku, to zvládneš! 1000,-
Terezie Dobrovolná... Užij si malováni a zveřejni prosím nějakou kresbu. Brzké uzdraveni přeje Terezie 6650,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (4 v hodnotě 109 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (446 v hodnotě 13 378 849 Kč)
ramecek
80
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
9
%

iPhone 15

Zuzka Š. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Zuzana a je mi 15 let. Léčím se v Motole na dětské hematoonkologii s osteosarkomem. Můj příběh začal na konci září, kdy mě "jen" bolela noha. Po měsíci a půl, kdy jsem se konečně dostala do správných rukou, přišla zpráva, se kterou nikdo nepočítal - že mám osteosarkom stehenní kosti a léčba bude trvat asi 1 rok.

ramecek
50
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

ramecek
78
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.