ramecek
100
%

Natáčení seriálu a mikrofon

Honzík H. (13 let)

Dobrý den, jmenuji se Honzík a je mi 13 let. Právě teď si bohužel procházím náročnou léčbou v Motole, protože mi zjistili Ewingův sarkom ve stydké kosti. Maminka tu je se mnou a dojiždíme i na transfuze krve, které potřebuji čím dál častěji. Moc rád hraji na počítači a baví mě i programovat si vlastní hry.

Udělalo by mi radost, kdybych dostal mikrofon k počítači. Ovšem mým největším koníčkem je vše, co se týká ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ. Sleduji tento seriál snad už 6 let pořád dokola, znám všechny seriálové postavy, jejich osudy i příběhy. Moc rád bych se podíval do "srdce" tohoto seriálu a poznal všechny okolo, setkal se s herci a úplně nejúžasnější by bylo, kdybych si v ní mohl I zahrát!!!

Když ležím v nemocnici, seriál mi pomáhá zapomenout na to, jak mi je. A kdyby se mi splnil sen si v jednom díle zahrát - až mi bude lépe - tak bych byl úplně nejšťastnější!!!

Moc děkuji a přeji všem hlavně zdraví. Honzík 

POTŘEBNÉ FINANCE: 23550 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202260

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Gabriela Skopalová... Hodně štěstí! 500,-
Martin Kobylka 300,-
Zuzana Jánošková 300,-
Ludmila Bízková 100,-
Monika Kmochová 5000,-
Jakub Jenčík... Ať je ti dobře a máš radost :-). 2500,-
Hana Navrátilová... Hodně štěstí! 200,-
Barbora Bártová 100,-
Vlastimil Čech... od Ivy z Německa 250,-
Natálie Hejduková 100,-
David Freiburg 500,-
Lucie Brachová 200,-
Jana Hladíková... Ať je brzo líp Honzíku. 300,-
Martin Beránek 1000,-
Ing. Kristýna Čiháková 500,-
Eva Kryštůfková 300,-
Martin Morc... Drž se, Honzíku! 200,-
Zuzana Broučková... Přejeme hodně moc sil a brzké uzdravení Honzíkovi. 200,-
Leona Pešková 300,-
Marek Verner 300,-
Martina Musilová... Honzík 1000,-
Martin Vopatřil 400,-
Gabriela Voříšková... Brzy se uzdrav! 2000,-
Kateřina Švandová 200,-
Lucie Andělová... Držíme palce Honzíku. Andělovic :-) 500,-
Dita Hráská 200,-
Michaela Macelová... Ať se ti splní všechny sny, Honzíku. 500,-
Petra Schiller Mišek... Ať se ti, Honzi, splní všechna tvoje přáni. 1000,-
Veronika Michalová 100,-
Alexis Jalamudis 500,-
Helena Hantychová 1500,-
Lucie Cholevová 100,-
Lenka Chlebusová 100,-
Marie Nováková 50,-
Marie Legerská 250,-
MUDr. Lenka Páralová 500,-
Kristýna Kudelová... Držíme palečky, Honzíku! Zdraví skupinka "Děkujeme, že my" 1500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (7 v hodnotě 216 490 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (436 v hodnotě 12 995 701 Kč)
ramecek
91
%

Delfinoterapie

Oliverek R. (12 let)

Dobrý den, srdečně vás zdravíme od Kroměříže. O nadaci Pink Bubble jsme se dozvěděli od maminky, která stejně jako my bojuje se svým dítětem na dětské hemato-onkologii ve FN Olomouc. Můj syn Oliverek se narodil před 12 lety s Downovým syndromem. Život s ním je jízda!

ramecek
68
%

Herní počítač

Lukáš H. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Lukáš a brzy mi bude 11 let. V roce 2018 mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Podstoupil jsem dvakrát operaci hlavy, kde mi byl zaveden VP shunt, poté jsem prošel chemoterapiemi a následně transplantací kostní dřeně. V roce 2023 po relapsu jsem znovu prošel léčbou. Stará se o mne babička, která si mě osvojila.

ramecek
33
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Viki M. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Viki a je mi 19 let. Studuji střední školu v Brně, obor gastronomie a nyní jsem ve 4. ročníku. Doma mám dvě kočičky Charlieho a Sofii a dvě slepičky Izy a Jiřinu. Jinak ráda vařím, peču, zpívám, tancuju nebo maluju. Poprvé se u mne objevila rakovina v mých 10 letech. Nemoc jsem po náročné léčbě zdolala, bohužel po 9 letech se mi ale nemoc opět vrátila.

ramecek
32
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
19
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.

ramecek
31
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

ramecek
13
%

iPad s tužkou a klávesnicí

Eva N. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Van Nhi, ale všichni mi říkají Eva. Je mi 15 let a momentálně jsem v prvním ročníku na obchodní akademii. Má nemoc začala začátkem roku, kdy jsem si nahmatala malou bouli na krku, která se postupně zvětšovala a objevila i na druhé straně krku. Nakonec se v červnu zjistilo, že jde o onkologické onemocnění.

ramecek
100
%

Televize

Emil G. (15 let)

Dobrý den. Náš patnáctiletý syn Emil by chtěl poprosit o televizi, aby mohl koukat na filmy nebo hrát hry. Se synem jsme chodili po doktorech dva a půl roku s bolestmi kolene, ale nikde nic nezjistili. Letos v lednu se synovi udělala na pravém stehně malá kulička, kterou lékaři léčili mastí a studeným obkladem.

ramecek
100
%

počítač

Jiřík N. (11 let)

Dobrý den. Jmenuji se Jiří a mám chronickou myeloidní leukémii. Moc bych si přál svůj vlastní POČÍTAČ. Lečím se už od roku 2013, vloni v létě jsem podstoupil transplantaci kostní dřeně a nyní jsem doma v izolaci od okolního světa.

ramecek
100
%

Smart TV a playstation

Nikola P. (28 let)

Ahoj, jmenuji se Nikol a je mi 28 let. Momentálně se léčím s rakovinou prsu. Jsem po druhé chemoterapii a ještě mě čeká dlouhý boj včetně operace, kde mi bude provedena mastektomie. Snažím se být silná a myslet pozitivně, člověk tomu nesmí hlavně podléhát, i když je to někdy těžké.