ramecek
100
%

Nový mobilní telefon

Honza K. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Honza a je mi 19 let. Jsem po léčbě nádoru na mozku, kdy jsem podstoupil chemoterapii a radioterapii. Nyní chodím pravidelně na kontroly do Dětské nemocnice v Brně. Letos mě čeká maturita na Střední hotelové škole.

Rád bych pokračoval ve stejném oboru na Vyšší odborné škole, abych se ještě lépe připravil na práci v cestovní kanceláři nebo jako průvodce. Umím si sebe představit i v práci s dětmi nebo jako asistent pedagoga. Právě asistentku jsem měl celé 4 roky na střední škole, takže už vím, co tato činnost obnáší. Možná budu mít asistenta i v další škole, ale to zatím ještě nevím.

Přes svá různá omezení rád jezdím na kole, občas bruslím a chodím na procházky. Nejraději ale cestuji hlavně s maminkou na výlety po Česku, Slovensku a Polsku, kde mě doslova fascinují kostely a jejich architektura a krása.

Nedávno jsem dostal milou nabídku na splnění přání a nejdříve jsem chtěl elektrokolo nebo elektrokoloběžku. Jelikož mi oboje dělalo potíže kvůli obsluze a váze, nakonec jsem si vybral jiné přání. Bohužel je pravda, že mě nemoc změnila, jsem raději sám než ve společnosti vrstevníků.

Svůj mobil mám pro spojení, školu a zábavu, ale je již víc jak 4 roky starý a baterka vydrží sotva půl dne. Proto bych si přál NOVÝ MOBIL, který bude mít větší displej i výdrž baterky a budu na něm moct občas hrát i oblíbenou hru. 

Budu velmi rád, když se mi přání splní a předem všem hodným a ochotným lidem ze srdce děkuji. Honza

POTŘEBNÉ FINANCE: 21711 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202217

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Lucie Cholevová 100,-
Alexis Jalamudis 500,-
Michal Doležal 300,-
Lucie Bělehradová... na růžové přání 100,-
Martina Bumbová... Bumbi 500,-
Miroslava Vágnerová 200,-
Martina Mecerová... Honzíku, jsi sluníčko, který rozzářilo každý den nás všech po celou dobu bublinovýho lyžáku... Ať se tvoje přání brzy naplní a těším se na fotky z nového mobilu :-). 400,-
Robert Poledník 210,-
Roman Špelina 300,-
Daniela Písařovicová 200,-
Petr Skřiváček 750,-
Zdena Kadlecová 100,-
Ilona Pašková... narozeninová sbírka Zuzka 30+++ 10000,-
Jarmila Palacká... pro Honzu :) 200,-
Ticketmaster ČR, a.s.... Poukázky na dobro za květen 2022 6351,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (6 v hodnotě 162 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (453 v hodnotě 13 598 840 Kč)
ramecek
87
%

Herní konzole PlayStation a FIFA

Fanda Z. (12 let)

Dobrý den, Fandovi je 12 let a byl to aktivní fotbalista a velmi veselý kluk. Než... Než mu do života vstoupil lymfom a 3 zhoubné nádory. Čeká ho dlouhá léčba. Snad ji s podporou rodičů, dvou sourozenců a pejsků zvládne. Věříme, že ano! 

ramecek
7
%

Apple iPad s tužkou

Gabriela C. (14 let)

Ahoj, jmenuji se Gabriela a je mi 14 let. Narodila jsem se v Moldavské republice, ale v roce 2017 jsme se s rodiči přestěhovali do ČR. Ačkoliv jsem byla ještě dítě, když jsme se přistěhovali, hned jsem věděla, že se mi tu bude moc líbit. Mám tu spoustu přátel, chodím tu ráda do školy. 

ramecek
55
%

Výlet na fotbalovou Ligu mistrů

Erik N. (14 let)

Dobrý den, jmenuji se Erik, je mi 14 let a bydlím s rodinou v Říčanech u Prahy. Mám mladší sestru, se kterou se staráme o suchozemskou želvu Artura, křečka a rybičky. Od 4 let jsem se věnoval fotbalu - trénoval jsem 4x týdně a o víkendu jsem měl zápasy. Jsme dobrý tým! Jezdíval jsem tam na kole i v zimě, nebylo to daleko.

ramecek
0
%

Herní konzole PS5 s hrami

Jakub H. (17 let)

Jakub, 17 let, vášnivý rybář, student 1. ročníku SŠ rybářské a vodohospodářské v Třeboni. V dubnu roku 2021 onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií s rizikovým Filadelfským chromozomem. Léčba byla náročná a dlouhá. Přesně po 2 letech ukončil Kuba udržovací léčbu a vše se zdálo v pořádku.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
18
%

iPhone 15 PRO

David V. (17 let)

Dobrý den, jmenuju se David a je mi čerstvě 17 let. Žiju s mamkou na okraji Prahy. Jsem žákem Akademie řemesel v Praze, kde se vyučím za elektrikáře. Mezi mé koníčky patří fotbal (fandím Slavii :-), rád poslouchám hudbu (ta mě při chemoterapiích držela nad vodou❤️). Taky rád hraju PC hry, jezdím na skateboardu a rád fotím a upravuju fotky.

ramecek
9
%

Herní konzole PS5 s hrami

Darina D. (15 let)

Ahoj. Jmenuju se Darina a je mi 15 let. Tenhle rok nezačal pro naši rodinu dobře. V únoru jsme vyhořeli a museli se nouzově přestěhovat do 2+1 (táta, máma a 6 dětí). Rodiče akorát vyřizují založení sbírky na nové bydlení, ale to ještě potrvá... No a v květnu mi diagnostikovalo sarkom v pánvi.