ramecek
9
%

Zahraniční výlet s rodinou

Kája T. (17 let)

Dobrý den, ráda bych využila vaší nabídky požádat o dárek pro onkologické pacienty. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a pocházím z Karlových Varů, kde studuji na gymnáziu. Právě jsem zvažovala volbu seminářů na příští školní rok a vlastně i zaměření budoucího studia, když mě nemile zaskočila zpráva o mém zdravotním stavu.

Jenom jsem trošku kašlala a cítila se unavená, vůbec by mě nenapadlo, že důvodem je větší nádor, který tlačí na dýchací ústrojí. Od Velikonoc se v Motole léčím s Hodgkinovým lymfomem v mezihrudí. Od té doby je všechno jinak.

Těším se, až budu mít vše za sebou a ráda bych pak vzala rodinu na pár dnů někam k jezerům do Rakouska či Itálie. Myslím, že si všichni pak zasloužíme odpočinek a načerpání nových sil, protože léčba bude dlouhá a je náročná pro všechny okolo mne...

Moc děkuji! Kája

POTŘEBNÉ FINANCE: 32000 KČ | ZBÝVÁ: 29000 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202420

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Mário Žiak 1000,-
Martin Gerle... Máš před sebou spoustu výletů s rodinou <3. 500,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (2 v hodnotě 54 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (450 v hodnotě 13 502 341 Kč)
ramecek
15
%

Konzole PlayStation 5 a hry

Maxim M. (11 let)

Jmenuji se Maxim, je mi 11 let a jsem z krásného ukrajinského města Lvov. Jsem v 6. třídě, dobře se učím. Když jsem byl ještě zdravý a doma ve Lvově, hrál jsem frisbee, fotbal, bavilo mě rybaření, jízda na kole a vyšívání. Letos v únoru mi ve Lvově diagnostikovali akutní myeloblastickou leukemii (AML).