ramecek
100
%

Dovolená pro sestry

Tereza a Šárka J. (23 a 18 let)

Ahoj všem, jmenuji se Tereza a je mi 23 let. V roce 2018, kdy jsem začala při škole a práci bydlet sama se svým přítelem, se zdálo všechno jako sen. Skoro dokončená škola, vysněná práce, vlastní bydlení a milující přítel. Všechno se ale zvrtlo v létě, kdy jsem byla pořád doma s anginami.

Teploty přetrvávaly i nadále a špatně se mi dýchalo. Nakonec jsem na začátku ledna jela na pohotovost v Příbrami, kde mi udělali všechna vyšetření plic a ještě ten den mě převezli do FN Karlovo náměstí. Nikdo mi nic neřekl, ale člověk vytuší, ze se něco děje. Psychicky mě to úplně složilo. Diagnozu jsem se dozvěděla až po třech operacích. Byl to hodgkinův lymfom, léčila jsem se s ním ještě několik měsíců chemoterapiemi i ozařováním. Díky Bohu jsem ale vše zvládla a už jsem 2.rokem v remisi. 

Vloni v září se mi narodila dcerka. Když všechno vypadá krásně, tak se prostě zas musí něco pokazit - což se stalo dva týdny po jejím narození:

Ahoj, já jsem Šárka, je mi 18 let a jsem mladší sestra Terky. Než jsem onemocněla, aktivně jsem se věnovala sportu. Jsem velkým fandou zdravé životosprávy, také moc ráda cestuji a objevuji nová zajímavá místa. Volný čas trávím s přáteli a rodinou. 

Vše se mi změnilo vloni na podzim. Skoro jsem nemohla dýchat, a tak mě záchranná služba převezla do nemocnice, kde se hledala příčina. Hned ten den mi zjistili nález na plicích a převezli mě do Motola, kde probíhalo další náročné vyšetření. Nakonec mi zjistili Non-hodgkinův lymfom. Jsem nyní v aktivní léčbě a je to dost náročné jak pro mě, tak i pro mou rodinu. 

Se ségrou nás tohle ale hodně spojilo! Víc než cokoliv jiného. Naším společným snem je, abychom mohly na chvíli zapomenout, co všechno špatného se nám stalo a bohužel ještě děje. Přály bychom si odjet na chvíli někam, kde si vytvoříme vzpomínky nové, hezké :-)... KRÁSNÁ DOVOLENÁ by nám pomohla hlavně psychicky, což je velmi důležité proto, abychom mohli všichni dál spokojeně fungovat.

Budeme vděčné, když nám pomůžete náš sen vyplnit. Děkujeme moc!

Šárka a Terka 

POTŘEBNÉ FINANCE: 67017 KČ | ZBÝVÁ: 0 KČ
V případě vašeho zájmu pomoci, pošlete libovolnou částku na účet :
2777 575 777 / 0300 v.s. 202214

V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na mail a my budeme Vaše přání respektovat.

DĚKUJEME
Helena Hantychová 1500,-
Lucie Cholevová 100,-
Hana Šmejkalová 300,-
Klára Šrubařová 500,-
Natália Chudá 1000,-
Tomáš Svoboda 300,-
Petra Zámarská... Holky, krásnou dovolenou! 500,-
Daniel Zámarský 500,-
Tereza Strnadová... Krásnou dovolenou a hodně zdraví! 500,-
Klára Kopúnová 400,-
Marta Kubalíková 10000,-
Ing. Václav Lednický 1000,-
Radka Srbová 500,-
Renata Ptáčníková 500,-
Vladislava Nedvídková 500,-
Lenka Fiedlerová 300,-
Lucia Švecová 300,-
Adam Šebesta... Krásnou dovolenou a držím palce, ať všechno dobře dopadne! 500,-
Daniela Fajtšáková... Holky, držte se! 200,-
Michal Šrajer 100,-
Jakub Horský 1800,-
Lucie Šebková... na sluníčko 300,-
Daniel Krejbich... Držte se holky!! 300,-
Zuzana Morávková 480,-
Nikola Frolcová 500,-
Pavlína Chmárová 500,-
Michal Doležal 500,-
Eva Hubatová 600,-
Alžběta Trojanová 500,-
Hana Freiberger 1000,-
Jakub Jenč 238,-
Denisa Třískalová... Hodně štěstí! 100,-
Zuzana Holá... Užijte si to holky! 2000,-
Denisa Horníková 200,-
Roman Kochánek 200,-
Karolína Dudová 200,-
Petra Mikulčíková... Držím palce! 500,-
Ivona Svobodová 800,-
Veronika Černohorská... na dovču 100,-
Martina Pertlová 200,-
Adéla Smoleňová 1000,-
Alexander Ivanov 300,-
Zuzana Jánošková 300,-
Jan Vondráček... Pro statečné ségry - ať se splní váš sen. Držím palce! 999,-
Eliška Nováková 100,-
Lenka Rypová... pro načerpání energie a získání krásných zážitků :) 1500,-
Karel Makovec... na Karibik 10000,-
Zuzana Popelářová... Šárce a Terezce na dovolenou 1000,-
Marek Nieslanik 10000,-
Alexis Jalamudis 500,-
Monika Zelenková 300,-
Lenka Zápotočná... Slunce, moře, pláž, pohoda, piňacolada... relax. 1000,-
Michala Alligerová... na hezké chvíle 500,-
Milan Kotrouš... Užijte si to :-). 2000,-
Martin Valenta 1000,-
Jitka Bartůňková... Šťastnou cestu! 300,-
Lucie Řezníková... Na dovolenou, načerpání nových sil a spousty krásných zážitků. 500,-
Ing. Josef Kulas... Pozdravujte za mě moře a užijte si to! Pepa 2000,-
Monika Veleková... Velekovi 500,-
Markéta Bambasová... Načerpejte hodně sil. 500,-
Vodní záchranná služba ČČK Příbram... MS VZS ČČK Příbram 2000,-
Eva Mičianová 200,-
platba

 

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 281 425 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (441 v hodnotě 13 183 859 Kč)
ramecek
99
%

Notebook

Míša J. (15 let)

EDIT: Jste ÚŽASNÍ!!! Trvalo to necelých 24 hodina a Míša má svojí "Bublinku" přání naplněnou, a tak se může těšit nejen na svůj vysněný notebook, ale každá korunka, která mu došla, poputuje na Míšovo konto, aby si mohl splnit třeba i svoje další sny a přání. Děkujeme vám, máme obrovskou radost!

ramecek
42
%

iPhone 15

Samík M. (13 let)

Píši za mého skoro 13-letého syna Samuela, který je od loňského prosince onkologickým pacientem. Jeho diagnóza je Hodgkinův lymfom v mezihrudí - zákeřný a u dětí neobvyklý typ. Vánoce jsme strávili na JIP a před novým rokem přišly potřebné výsledky. Samíkovi nasadili chemoterapii.

ramecek
23
%

iPad s tužkou

Anička D. (13 let)

Dobrý den, píšu vám coby táta třináctileté Aničky. Nestráme se ale jen o ni, máme celkem 5 dětí. S nejmladšíma dvěma chlapečky je mamka Žaneta na rodičovské dovolené. Já jsem pracoval jako pomocný dělník, na podzim jsem však musel zůstat doma, abych pomohl s péčí o děti a hlavně o nemocnou Aničku.

ramecek
38
%

Telefon Samsung

Luky H. (17 let)

Dobrý den, jsme moc rádi za každou pomoc v této době, která Lukymu udělá radost a trochu mu zpříjemní zvládání zlé nemoci. Luky začal studovat střední školu v Chebu se zaměřením IT technologie. Rád hraje florbal a počítačové hry a je také aktivní v hasičském sportu. Vše se ale změnilo po prvním pololetí ve škole, kdy si všiml, že má hodně zrychlený srdeční tep a při sebemenší námaze se mu dělalo zle.

Plníte rádi přání, nebo chcete sledovat příběh Vámi vybrané Bubliny, jejíž přání je už naplněné?
Dejte nám na sebe kontakt a my vás budeme informovat. Děkujeme!

vyplňte validní email ve tvaru: email@domena.tld

Děkujeme vám.

ramecek
51
%

Smart televizor do pokoje v dětském domově

Lenka K. (15 let)

„Lenka je v Dětském domově v Senožatech umístěna na základě soudního rozhodnutí spolu se svými 2 mladšími sestrami. Děvčata k nám přišla o loňských prázdninách, patnáctiletá Lenka je nejstarší ze sester, všechny se mají moc rády, drží při sobě, myslí na sebe a na nejstarší Lenku dost spoléhají. Lenka se léčí s akutní leukémií v brněnské Dětské nemocnici.

ramecek
46
%

Herní notebook Lenovo

Jeník K. (11 let)

Náš příběh začal minulý rok v říjnu, kdy našeho Jeníka začalo lehce pobolívat bříško, přidala se zácpa a později průjem. V listopadu už byl přijat ve FN Motol v ileózním stavu (neprůchodná střeva) a následující den proběhla operace, která ukázala adenokarcinom v tlustém střevě - onemocnění, které je u dětí velmi vzácné. Najednou se nám zhroutil celý svět.

ramecek
43
%

Apple iPad Air s tužkou

Miroslava P. (11 let)

Dobrý den, jmenuji se Miroslava a je mi 11 let. Momentálně bydlím v domě Ronalda Mc Donalda ve FN Motol, jinak ale žiju s rodiči a 4 souruzenci v ukrajinské Oděse. Chodím do 5. třídy, doma jsem navštěvovala baletní školu, lekce klavíru a zpěvu a také mě zajímá film, ráda natáčím videa a kreslím.

ramecek
23
%

iPhone 14 Pro Max

Kevin Gia H.H. (12 let)

Dobrý den, jsem Gia, říkají mi Kevin. Je mi 12 let a chodím do sedmé třídy ve škole zaměřené na matematiku v Ostravě – Porubě. Žiju zde s rodiči a dvěma sestrami. Rád hraji počítačové hry, mobilní hry, šachy a hry, ve kterých musím zapojit hlavu. Nedávno mě bolela asi měsíc pravá ruka. Až v nemocnici se zjistilo, že mám nádor v kosti.