Díky Vám jsme rozdělili:
24 644 177 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

25. 5. 2022

Otevření zrekonstruované terapeutické zahrady a hřiště ve Fakultní nemocnici Motol

Milí přátelé,

slavnostní znovuotevření naší zrekonstruované a „vyšperkované“ Terapeutické zahrady v areálu Fakultní nemocnice Motol se kvapem přiblížilo a my se na tento den i na Vás už moc těšíme. A na co se můžete těšit Vy? 

Nové herní prvky přijdou „pokřtít“ Zdravotní klauni, zabublá si s Vámi bublinářka Nevena a něco ze svých neotřelých kouzel předvede kouzelník Radek Bakalář.

Z kostiček Lego si postavíme srdíčka a vypravíme se za zvířátky z různých koutů světa. Nechte se vtáhnout do hry a zažít nejedno překvapení. Poznejte jaké má hraní léčivou moc! Akce s kostičkami Lego je určena i dospělákům, kteří si už možná zapomněli hrát.

Svou účast přislíbili také naši ambasadoři – moderátorka Daniela Písařovicová, tenistka Bára Strýcová, pětibojař David Svoboda, herci Jiří Dvořák a Richard Genzer a zpěvák a moderátor Miloš Pokorný.

Připraveno je pro Vás i lehké občerstvení a slavnostní přípitek.

Moc se těšíme, až si s Vámi zítra – ve středu 25. května ve 13 hodin na slavnostním znovuotevření Terapeutické zahrady přiťukneme bublinkami nejen na nové hřiště, ale i na zdraví našich Bublinek, mladých onkobojovníků. 

Přesné místo setkání ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS MOC!!!

Martina & Karolína & Renáta & Martina & Kristýna

a celý Pink Bubble Gang

číst více
CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

16. 5. 2022

CHARITY FASHION WEEKEND V METROPOLI

Rádi bychom poděkovali za báječný víkend v Metropoli Zličín. 

Metropole si pro své hosty připravila výjimečný event, na kterém jste mohli shlédnout sérii módních přehlídek s trendy outfity, sobotní hlavní přehlídku předních českých a slovenských návrhářů, casting modelingové agentury, koncert Aničky Slováčkové, hair a make-up styling koutek, fotostěnu, před se mohlo fotit se svou oblíbenou VIP osobností (a bylo jich tam opravdu hodně:) a další a další doprovodný program.
Celou událostí provázel herec a moderátora a náš skvělý patrona Roman Vojtek a také naše Martina Šmuková. Také zde proběhla charitativní modní přehlídka pro naši růžovou Bublinu.
A bylo to nááádherný! Nejenže jsme s holkama z #pinkbubblegang převzaly od paní ředitelky z Metropole Zličín šek na 50tis. Kč, ale Míša, Terka, Stela, Kája a Jana, které si v minulosti prošly onkologickou léčbou, měly v backstage navíc důležitou roli asistentek a prý si to skvěle užily.

MOC VŠEM DĚKUJEME, bez vás by to tak skvělé nebylo!

číst více
RUNCZECH Praha 2022

13. 5. 2022

RUNCZECH Praha 2022

DĚKUJEME EPP Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ za jejich skvělou sportovní eppku a přizvání do jejich oranžového týmu na běžeckých závodech BATTLE OF THE TEAMS! Děkujeme také všem běžcům a i neběžcům za podporu, díky vám jsme mohli doplnit na Dětském hřišti a terapeutické zahradě ve Fakultní nemocnici v Motole mlžítko, pítko na vodu a houpací hnízdo pro všechny.:) Krásný den!

číst více
Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

3. 5. 2022

Lakrosový turnaj - Memoriál Aleše Hřebenského v Radotíně

Rádi bychom vám oznámili, že akcí „Každý gól pomáhá“ na radotínském lakrosovém turnaji - Memoriál Aleše Hřebeského 2022 se vybralo do naší růžové kasičky 18tisíc korun!
DĚKUJEME PŘEVELICE všem zúčastněným týmům a všem návštěvníkům, kteří svými dary do kasičky podpořili naši Pink Bubble a nejvíc DĚKUJEME samozřejmě pořádajícímu klubu LCC Radotín.
Touto sbírkou jsme naplnili tři přání našich Bublinek Vadyma, Adama a také částečně Lukáše, který si moc přál řidičák na motorku.
.
"Máme velikou radost, že jsme se letos opět stali hrdými partnery největšího mezinárodního boxlakrosového turnaje v Evropě - 27. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského, který se koná od 27. do 30. dubna v pražském Radotíně.
Díky sbírce „Každý gól pomáhá“, kterou pořadatelé z LCC Radotín organizují již posedmé, udělá každý gól na turnaji radost hned dvakrát – nejen tomu, komu se do brány soupeře podaří umístit gól, ale letos také některé z našich Bublin – onkopacientovi, kterému v náročném věku dospívání zkomplikovalo život nádorové onemocnění. Každý z 21 boxlakrosových týmů, který se do akce zapojí, daruje 10 Kč (nebo i více) za každý gól, který na turnaji skončí v sítí.
Ale přispět mohou i návštěvníci, a to do kasičky Pink Bubble u vstupu do areálu.
Pokud máte čas, určitě se na tento úžasný turnaj přijďte podívat... Takovou atmosféru jako v Radotíně totiž zažijete málokde!" Tak zvala na tento energií nabitý turnaj naše úžasná paní ředitelová a radotínská patriotka Martina Mecerová.

Více v článku ZDE.

DĚKUJEME vám!

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (4 v hodnotě 130 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (332 v hodnotě 9 561 583 Kč)
ramecek
37
%

Poukaz IKEA na zútulnění domova

Míša N. (23 let)

Ahoj, jsem Míša a je mi 23 let. Jsem máma dvou capartů. Dceři teď budou 4 roky a synovi jsou 2 roky. Loni v květnu mi bohužel diagnostikovali Hodgkinův lymfom. Jsme mladá, akční rodina, vždy jsme jezdili po výletech a byli doma úplně minimálně. Nicméně s rakovinou jsem víceméně stále doma, protože mé tělo se s léčbou bohužel dost pere.

ramecek
0
%

iPad Air s Apple Pencil

Katka K. (19 let)

Ahoj, jmenuji se Katka a je mi 19 let. Pocházím z Kunštátu na Moravě a studuji obor palubního stevarda v Blansku. Před rokem mi diagnostikovali nádor na pravé ledvině. Již rok se léčím a chodím na silné chemoterapie, po kterých mi bývá dost špatně.

ramecek
7
%

Dovolená s rodinou v Itálii

Michal P. (15 let)

Ahoj, jmenuji se Michal a je mi 15 let. Ve 14 letech mi diagnostikovali velkobuněčný lymfom B v tlustém střevě. Dosavadní život se mi zastavil a mnoho týdnů trávím v nemocnici Motol nebo v izolaci našeho domova. Mám moc rád hudbu a mým velkým koníčkem je hra na trumpetu.

ramecek
38
%

Kempingové vybavení

Marek P. (12 let)

Hezký den, jmenuji se Mareček a je mi 12 let. Před 4 a půl měsíci jsem podstoupil transplantaci kostní dřeně stejně jako před časem můj bráška Jára, který je naštěstí už po 6 letech zdráv a užívá si hezkého života. Diagnostikovali nám oběma trombocitopenii (snížené množství krevních destiček), mně v roce 2015. Kromě toho léčím od roku a půl s cukrovkou.

ramecek
100
%

Kvalitní pianino

Václav Ch. (15 let)

Dobrý den, jmenuji se Václav a letos mi bylo patnáct let. Už od devíti se léčím na onkologii s agresivní fibromatózou. To jsou nádory, které mám v levé noze v holenní kosti a svalech stehna. Než jsem onemocněl, hrál jsem fotbal, tenis, dělal jsem atletiku, chodil do ZUŠ na klavír a na základní školu. Čtyři náročné operace, čtyři chemoterapie, ozařování, hormonální terapie a dvě biologické léčby mě zavřely doma.

ramecek
100
%

Telefon Apple iPhone

Viki S. (14 let)

Dobrý den, děkuji, že jste rozklikli můj příběh. Jmenuju se Viki a je mi 14 let. Jsem žákyní 8.ročníku, ale školu jsem musela odložit, protože se už od loňského července léčím s Ewingovým sarkomem, který jsme objevili na dovolené. Na pravé straně břicha udělala velká boule a nemohla jsem skoro vůbec chodit, protože mě bolela noha.

ramecek
100
%

telefon iphone 5s

Eliška K. (13 let)

Ahoj. Letos v létě jsem si zlomila ruku. Rentgen ukázal, že je v ruce aneurysmatická cysta. Musela jsem na operaci. Ta bohužel ukázala, že kromě cysty je v ruce i osteosarkom (zhoubný nádor),

ramecek
100
%

kolo

Monika D. (15 let)

Ahoj, jmenuju se Monča, je mi 15 let. Chodím do 9 třídy, která je zaměřená na sport. Baví mě jízda na kole, kreslení, plavání. V listopadu mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom, v březnu jsem už skončila chemoterapie

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Otevření Terapeutické zahrady a dětského hřiště ve FN Motol

  Děkujeme všem za přízeň a návštěvu na slavnostním otevření zrekonstruovaného hřiště a terapeutické zahrady ve Fakultní nemocncici v Motole. Nakonec nás sluníčko zahřálo na těle a myslíme, že i všechny na duši.:)

 • Wintercamp '22

  Další z nezapomenutelných ročníků našeho zimního tábora s názvem "Ať náš v břiše lechtá tuna plyše". Bubliny a Krtci máváme vám a těšíme se na příště!:)

 • Pink Bubble Charity Golf '21

  Jubilejní DESÁTÝ ročník! DĚKUJEME všem hráčům a patronům za velkou podporu v berounském Golf Clubu.
  A těšíme se už na příští ročník, který se odehraje 9.9.2022... Přihlašte se i vy...!

 • Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary '21

  Moët & Chandon zde pořádal „Přípitek na dobrou věc“, kde se úvodního přípitku symbolicky ujal prezident festivalu Jiří Bartoška a Martina Šmuková.

 • Kupte si kulicha!

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Ty sou, coo:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

PVZP Fénix run s Běhej lesy
facebook event

16. 7. 2022

PVZP Fénix run s Běhej lesy

Zapište si do kalendářů datum 16.7., kdy se bude charitativně běhat v přírodě v brdských lesích. Krásná lokace a Pink Bubble tam bude mít i svůj růžový stánek a růžový tým na startu! Buďte tam s námi!!!

Plachtění Bublin v Holandsku

23. - 31. 7. 2022

Plachtění Bublin v Holandsku

Naše Bubliny se opět chystají na moře na krásnou plachetnici. Pokud jsi byl či jseš onkologický pacient, přihlaš se na tuto parádní jízdu i ty! Více info na bublina@pinkbubble.cz. Těšíme se na tebe!

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny
facebook event

3. 9. 2022

2. ročník Mělník pro OnkoBubliny

Přijďte si 3. 9. 2022 od 14:00 do 20:00 užít barevný charitativní Den, kde nákupem každého výrobku, služby či občerstvení přispějete 20 % na Pink Bubble. Podrobné info najdete na facebookové události. Děkujeme a těšíme se!-)

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

9. 9. 2022

Pink Bubble Charity Golf 2022 v Berouně

Každoroční charitativní golfový turnaj v Berouně. Přihlašte se i vy a můžete s námi strávit krásný páteční golfový den!:-) Napiště si o více info na bublina@pinkbubble.cz a připojte se do našeho týmu.

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

10. 9. 2022, Břevnovský klášter

DEN DĚTSKÉ ONKOLOGIE 2022

Srdečně vás zveme na další ročník Dne dětské onkologie, který se tentokrát bude konat v pražském Břevnovském klášteře.
Těšíme se na vás! :)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME