Díky Vám jsme rozdělili:
14 627 340 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Vážíme si jakékoliv vaší pomoci.

CO SE U NÁS DĚJE

číst více
Mělník pro Onkobubliny

4. 9. 2021

Mělník pro Onkobubliny

V sobotu se konala charitativní akce Mělník pro Onkobubliny.
Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným, účinkujícím a dalším lidem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na tom, aby tato událost mohla vzniknout.
Také chceme smeknout růžový klobouk a PODĚKOVAT všem lidem, kteří tam v sobotu byli s námi a navštívili náš stánek.
Celková vybraná částka se totiž vyšplhala na neuvěřitelných 57.884,- Kč.!!!
.
Celá sobota se nesla v růžovém duchu a atmosféra byla tak krásná, že si ji naše holky vezly i domu a ještě druhý den společně vzpomínaly, jak jste všichni báječní!
.
Děkujeme všem, kdo jste se na sbírce podíleli a také organizátorce akce Adéle Dutkové a Petře Hánlové.
A nesmíme opomenout ani poděkovat lidem z MÚ Mělník a Vladimíru Babicovi ze ZPMV za velkou pomoc při organizaci.
.
Díky také za super články a fotky v regionálním deníku Kanál EM, které můžete shlédnout a dozvědět se tak více o této akci.
Nebo si přečíst rozhovor s naší Kristýnou a Bublinkou Karolínou, které se staraly o naše růžové zázemí.:)

číst více
Pink Bubble Charity Golf 2021

25. 8. 2021

Pink Bubble Charity Golf 2021

Milí přátelé, přijměte naše srdečné pozvání na jubilejní 10. ročník dobročinného turnaje

PINK BUBBLE CHARITY GOLF CHALLENGE,

který spolu s vedením Beroun Golf Clubu každoročně pořádáme s cílem POBAVIT, POTĚŠIT A POMOCI.

Máme obrovskou radost, že i letos poskytl turnaji záštitu prezident klubu pan Vojtěch Matějček a viceprezident pan Michal Tůma s jejich nádherným hřištěm Beroun Golf Club.

Jménem Nadačního fondu Pink Bubble Vás tímto srdečně zveme! Připojte se k nám, udělejme společně z pátku 10. září den dobrých skutků.

Celý výtěžek z Vašich velkorysých příspěvků za vaše flighty a případnou tombolu, totiž využijeme na podporu „Bublinek“, mladých lidí, jejichž životní plány zkomplikovalo onkologické onemocnění.

V případě zájmu o tento ojedinělý golfový turnaj (kde báječná růžová atmosféra bude lítat vzduchem:), neváhejte psát obratem naší Martince na m.martina@pinkbubble.cz, která vám zašle pozvánku s veškerými informacemi o turnaji.

Děkujeme a těšíme se na viděnou! Pink Bubble Golf Crew

číst více
Pink Bubble na MFF Karlovy Vary

13. 8. 2021

Pink Bubble na MFF Karlovy Vary

Oficiální šampaňské 55. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Moët & Chandon již tradičně přináší do festivalového života rituál hollywoodských hvězd, oblíbenou filantropickou iniciativu „Toast for a Cause,“ tedy „Přípitek na dobrou věc“. Každý, kdo si tímto šampaňským připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu, přispěje zároveň na neziskovou organizaci, kterou je pro letošní ročník nadace Pink Bubble. Úvodního přípitku se symbolicky ujme prezident festivalu Jiří Bartoška s Martinou Šmukovou, modelkou a patronkou neziskové organizace Pink Bubble.
"Vážíme si každého, kdo se nám snaží pomáhat, a jsme nesmírně vděční za tuto příležitost, za kterou vděčíme a z celého srdce DĚKUJEME Mezinárodnímu karlovarskému filmovému festivalu a šampaňského domu Moët & Chandon!"

Filantropická tradice na KVIFF – Přípitek na dobrou věc
U hollywoodských hvězd je „Přípitek na dobrou věc“ tradičním rituálem. Je známý například z udílení Zlatých glóbů v Los Angeles. Jedná se o filantropickou iniciativu, kterou do festivalového života v Karlových Varech přináší oficiální šampaňské filmového festivalu Moët & Chandon.

Výtěžek z letošní dobročinné akce poputuje na podporu neziskové organizace Pink Bubble, jejíž zakladatelkou a patronkou je modelka Martina Šmuková. Za každou slavnou osobnost, která se zúčastní a připije na zdraví a slávu karlovarskému festivalu, přispěje Moët & Chandon finanční částkou pro neziskovou organizaci Pink Bubble. Nadaci Pink Bubble během celého filmového festivalu mohu podpořit i sami návštěvníci festivalu a filmoví fanoušci, kteří si během festivalového týdne po vzoru slavných herců vychutnají v Moët Lounge na terase Franz Josef Café ve Windsoru v Karlových Varech šampaňské Moët Impérial.
Zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) přinese organizaci Pink Bubble počet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, tedy 55 Kč.

S radostí vám zveme od 20. srpna do 28. srpna 2021, každý den 13:00 - 01.00 do Möet Champagne Lounge, který se nachazí v srdci filmového festivalu na adrese Mlýsnké nábřeží 507, Karlovy Vary.
Ochutnejte šampaňské filmových hvězd, přijďte se osvěžit skleničkou bulinek a podpořte Pink Bubble.

 

číst více
Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

8. 7. 2021

Zaměstnanci Zentivy sportovali pro Pink Bubble

Doba covidová zamávala životy nás všech v mnoha ohledech. Mimo jiné byla i důvodem našeho „zlenivění“. Sportoviště byla uzavřena a moc možností k aktivnímu pohybu vlastně nebylo.
Ale sportovci zaměstnaní ve společnosti ZENTIVA si uvědomili, že k chůzi, běhu či jízdě na kole žádné speciální podmínky ani sportoviště potřeba nejsou! A tak vyhlásili mezi svými kolegy sportovní výzvu: za každý kilometr, který ujdeš, uběhneš či ujedeš na kole, věnuj korunu na dobrou věc.
A Pink Bubble měla to velké štěstí, že si zaměstnanci jako cíl své pomoci vybrali právě nás!!!
Výzva přiměla bezmála 270 zaměstnanců k účasti a my jsme poctěni a moc moc děkujeme, protože – a smekáme všechny naše klobouky - našim Bublinkám „vysportovali“ ohromující částku 142.664 korun!!!
.
Naše nejsrdečnější DÍKY patří iniciátorce projektu Petře Valentové, panu řediteli Martinovi Albertovi, celému organizačnímu týmu a všem, kdo se do výzvy zapojili.
.
Máte nejen rychlé hohy, ale i srdce na pravém místě!!!
.
Závěrem už snad jen pár slov od Petry, která je sama maminkou dvou holčiček:
„Težko si předstvit, co v takových chvílích musejí prožívat mámy těch všech bojovniků, ale dovedu si úplně jasně představit, že já bych v takové situaci za úsměv na tvařích těch svých dala cokoliv… Nám było ctí a děkujeme, že tu pro ně jste! Je úžasní, co děláte a máte náš hluboký obdiv… Kéž by takových lidí bylo víc!”
.

Děkujeme........ kiss

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (8 v hodnotě 233 000 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (274 v hodnotě 7 420 542 Kč)
ramecek
85
%

Školní notebook

Samantha Č. (11 let)

Dobrý den, píšu za svou dceru Samanthu, bude jí 11 let. Chodí do 4. třídy základní školy v Bratislavě. Byla to normální zdravá holčička se spoustou zájmů. Chodila do kroužku tance, jezdila na kole a koloběžce a pečovala o svá domácí zvířátka. Pak ale u ní začaly bolesti hlavy a žaludeční nevolnosti, pokračovalo to poruchami vidění.

ramecek
23
%

iPhone 12 Pro

Kačka Č. (17 let)

Dobrý den, jmenuji se Kačka, je mi 17 let a studuji na střední zemědělské škole, obor veterinářství. V únoru roku 2021 mi byl diagnostikován adenokarcinom tlustého střeva, který není u dětí tak obvyklý. Vše začalo anemií, která se stále zhoršovala, tak jsem byla poslána do FN Motol. Zpráva o zhoubném nádoru nás celou rodinu velice šokovala, jelikož nikdo nevěděl, co od toho očekávat.

ramecek
37
%

Tříkolka s elektrickým pohonem

Franciska K. (15 let)

Dobrý den, píšu vám příběh mé dcery Francisky. Byla to výborná žákyňka-prvňáček, krásně psala, byla zodpovědná a pečlivá. Po 1. třídě ale přišly prázdniny, kdy poprvé upadla a začala být taková „jiná“. Když nastoupila do 2. třídy, bylo jasné, že se něco děje. Najednou neuměla psát a neustále padala. Na rezonanci zjistili, že má meduloblastom (nádor na mozku).

ramecek
24
%

Rodinná dovolená

Karolína S. (14 let)

Dobrý den, vím, že plníte dětem přání, když prochází velice těžkou etapou svého života. Každý máme někdy špatné období. Bohužel i my - a hlavně naše dcera - jsme ho museli zažít. Ve 14ti letech jí našli nádor v hrudníku. Bylo to pro ni velice psychicky náročné a dosud je. Kája je osmačka, co miluje zpěv a elektrickou kytaru. Ve volných chvílích zpívá ve sboru.

ramecek
100
%

telefon iphone

Anetka (13 let)

Naše Anetka už dlouho touží po novém telefonu iPhone. V červnu jí byl diagnostikován Non Hodkinův lymfom, podstoupila operaci a od té doby se léčí v motolské nemocnici. Včera byla Anetka hodně smutná

ramecek
100
%

notebook

Eliška K. (13 let)

Dobrý den. Jmenuji se Eliška, je mi 13 let a chodím do 8.třídy ZŠ. Ráda kreslím, jezdím s kamarády na kole a tak, ale od loňského podzimu se léčím s mozkovým nádorem na plzeňské onkologii.

ramecek
100
%

PLAYSTATION

Vojta D. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Vojta a chtěl bych moc poprosit o Playstation. Po skončení prváku na elektrotechnické škole jsem onemocněl myosarkomem, mám teď za sebou devět cyklů chemoterapie a ozařování.

ramecek
100
%

interaktivní hračky

Lukáš M. (15 let)

Dobrý den. Můj mentálně postižený 15letý syn Lukáš se již 3/4 roku léčí s akutní lymfoblastickou leukémií. Po několikaměsíční hospitalizaci s ním nyní jezdím na kontroly na stacionář nebo jsem s ním díky častým průvodním problémům v nemocnici.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • KUPTE SI KULICHA

  Naše úžasná ambasadorka Ivanka Chvátalová upletla krásné hebké kulichy. Pro spolupráci nadchla Timurky a taky kamarádku Vendulku Šafránkovou. Tyhle dvě paní Kadrnožkový uštrikovaly 50 čepic v deseti barvách. Vybrat si můžete ze dvou velikostí (ohrnovací za 1555 Kč a menší jednoduchou za 1333 Kč), celý výtěžek poputuje na účet veřejné sbírky Pink Bubble a pomůže k radosti dalším Bublinkám. Máte-li zájem,  napište si prosím k nám na bublina@pinkbubble.cz. My vám kulíška zabalíme a hned po zaplacení odešleme na vaši adresu :-).

  Vybírat si můžete už od 26. 10. na e-shopu Timoure et Group, objednávat je ale potřeba u nás. Slibujeme, že se pokusíme proces zjednodušit, do té doby vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se na vaše objednávky!

 • kolekce 8x8 Timoure et Group pro Pink Bubble

  Už 8. 8. se spustí prodej limitované kolekce 8x8 od Timoure et group.
  V oblečení, které dělá radost nejen těm, kdo je nosí, uvidíte Kláru Melíškovou, Terezii Kovalovou, Danielu Písařovicovou, Kristínku Němčkovou, Markétu Pavleje, Veroniku Hladíkovou, Ivanku Chvátalovou a taky naši Martinu Šmukovou.
  Kolekci fotila nejnejnej Alžběta Jungrová a líčila skvělá Iva Davies. 
  Pro všechny zúčastněné bylo největší odměnou naše poděkování a taky vědomí, že když se akce vydaří, pomůže spoustě mladých onkologických pacientů k úsměvu. Děkujeme převelice i studiu #mesto_more, že jsme v těchto krásných prostorách mohli u focení společně strávit celé dva dny. Bezplatně. Díky moc!
  Celou kolekci najdete od 8. srpna na e-shopu Timoure et Group

 • SKATEHAND 2019

  Další ročník dobročinného bazaru SKATEHAND je za námi a povedlo se vybrat neuvěřitelných 170tisíc korun! Děkujeme VŠEM lidem, kteří se jakkoliv podíleli, protože si toho moc vážíme. Atmosféru bazárku zachytil parádně Tomáš Kříž, tak se mrkněte.

 • Poseidon 2019

  Posedoin 2019 aneb výprava po řeckých ostrovkách na třech lodích pro naše Bubliny je za námi a po jejich nadšených ohlasech říkáme, že všichni byli nadšeni! Měli možnost nejen poznat život na lodi a povinnosti, které k tomu patří, ale poznat i nové kamarády, kteří si prožili podobné životní zkušenosti. Děkujeme všem dárcům, kteří toto umožnili a ať vítr fouká správným směrem i dalším námořníkům...

 • Tenis pro život 2019

  Již 3. ročník tenisového turnaje TENIS PRO ŽIVOT, který proběhl v areálu tenisového klubu Sparta Praha. Výtěžek 45 800,- Kč organizátor Marek Moravec věnoval našemu nadačnímu fondu a vy můžete fotkami trochu nasát atmosféru turnaje dvojic a rodinné atmosféry, která tam panovala:-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

20. - 28. 8. 2021

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

S radostí vám zveme do Möet Champagne Lounge, Mlýnské nábřeží 507, Karlovy Vary.
Ochutnejte šampaňské filmových hvězd, přijďte se osvěžit skleničkou bulinek a podpořte tím Pink Bubble.

Soundtrack Poděbrady
facebook event

26. - 29. 8. 2021

Soundtrack Poděbrady

Každoroční závěr prázdnin je ve znamení Soundtracku Poděbrady - festivalu filmové hudby. A nám je ctí, že jsme opět přizváni i s naším růžovým týmem a růžovým kontejnerem plným krásného merche a charitativních bublinek :-)

Better World Festival
facebook event

27. 8. 2021

Better World Festival

Na vědomost se dává, že budeme hosté Better World Festivalu na výstavišti v Přerově. Naše Bublinky se postarají o náš růžový stánek s merchem a vy jste na tento hiphopový festival srdečně zváni! :-)

Mělník pro OnkoBublinky
facebook event

4. 9. 2021

Mělník pro OnkoBublinky

Sobota 4. září je dnem, kdy zapomenete na starosti kolem vás a podpoříte dobrou věc. Přijďte si s námi užít charitativní Den pro Pink Bubble.
My tam budeme s naším stánkem a doprovodný program je taky velmi růžově zajímavý:-)

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME