Díky Vám jsme rozdělili:
12 182 771 KČ

Pomáháme mladým v boji s rakovinou

Pomáháme mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.
Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Protože každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný.
Dospívání je náročné samo o sobě a nádorové onemocnění znamená velkou zátěž navíc. Pro tělo i pro citlivou duši. Byli bychom rádi, kdyby nejen malé, ale i starší a čerstvě dospělé „děti“ věděly, že se mají o koho opřít ve chvílích, kdy hledají oporu. Ať už je to v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.

CO SE U NÁS DĚJE

Benefiční Barování v Malostranské besedě

3. 5. 2019

Benefiční Barování v Malostranské besedě

Podařila se nám další úžasná věc, a to díky Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem, jejich skvělým hostům a divákům, kteří přišli a vytvořili tak nádhernou atmosféru. Benefiční večer měl pomoci vybrat prostředky na splnění přání našim Bublinám Nelce, která má sen jet s mamkou do Disneylandu a Vojtovi, který si přeje herní notebook. Vybralo se ale neuvěřitelných 100 691,- korun, a proto částku rozdělíme i mezi další nesplněná přání, která ještě čekají na své splnění a část použijeme na ozdravný a zážitkový pobyt u moře na plachetnicích, kam Bubliny vyráží v září 2019.
Děkujeme tedy pořadatelům a všem, kteří se aktivně účastnili tohoto úžasného a zážitky nabitého večera - Sandra Nováková Filip Rajmont Ondřej G. Brzobohatý Ondřej Ruml Anna Fialová Petr Brach Vidasov Jirka Eliška Mrázová Václav Tobrman Danyl Johnson Michal Horák Milan Samko David Gránský Vojta Přívětivý Kateřina Coufalová Věra Nerušilová a další.
Děkujeme všem, kteří si koupili lístky a ještě nám přihodili do kasičky, která během večera kolovala a děkujeme vydražiteli Pinup vázy, kterou pro tento večer věnoval Jan Čapek.

PINK BUBBLE slaví 7 let!

24. 4. 2019

PINK BUBBLE slaví 7 let!

Dnes je to přesně 7 let, kdy naše Martina Šmuková založila nadační fond PINK BUBBLE!
Za těch sedm let jsme toho stihli opravdu hodně a musíme říci, že zájem a pomoc lidí se neustále zvyšuje a nás to těší, protože můžeme pomáhat více nemocným mladým lidem, rodinám v nouzi, pořádat ozdravné pobyty a různé zážitkové akce.
Za sedm let jsme rozdělili přes 12 miliónů korun, a proto chceme poděkovat všem našim dárcům a sponzorům, že nám toto umožňují a dělají radost s námi!
Velké DÍKY také posíláme celému růžovému týmu v sestavě Martina Mecerová, Renáta Němcová, Kristýna Žáková a všem našim dobrovolníkům, bez kterých to by všechno prostě nešlo!!!
K narozeninám jsme si nadělili krásné a již dlouho očekávané nové WEBOVÉ STRÁNKY, tak neváhejte, klikejte a slavte s námi!:-)
A jako dárek nám můžete poslat dárcovskou DMS ve tvaru: DMS BUBLINA 90 na tel. č. 87777 :-) Děkujeme!

8.ročník soutěže Souboj nevěst

8. 4. 2019

8.ročník soutěže Souboj nevěst

Jaká je vaše představa o snové svatbě? 
Nechte se inspirovat a přijďte 13.dubna na velké finále SOUBOJE NEVĚST! Nebo sleduj jejich stránky a hlasuj pro svou favoritku, protože výtěžek z hlasování bude opět věnován naší nadaci! Děkujeme!!!
Všechny nevěsty můžete podpořit hlasováním a to dvěma způsoby:

1. Prostřednictvím SMS na tel.: 906 06 13 ve tvaru: nevesta (mezera) číslo nevěsty. 
Cena SMS je 13,- Kč vč. DPH.
2. Zasláním finančního daru na účet nadačního fondu PINK BUBBLE na číslo účtu: 267246448/0300, kde variabilní symbol je vždy číslo nevěsty.
Desítka finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 13. dubna 2019 v NH Collection Hotels Praha od 19 hodin, kde v porotě zasedne samozřejmě i naše zakladatelka Martina Šmuková:-) 
Lístky na finále a další informace najdeš na jejich webových stránkách www.soubojnevest.cz.

Umění žít v Krkonoších

17. 3. 2019

Umění žít v Krkonoších

Každoroční ozdravný zimní tábor v Krkonoších proběhl tentokrát na téma hedonismus - umění žít!
A my jsme stále plni dojmů a děkujeme všem za účast, protože na takové společné chvíle s bezva partou se prostě nezapomíná !-)
Děkujeme také Nadaci ČEZ, díky které tyto zimní radovánky můžeme pořádat!
Více fotek v galerii nebo na našich facebookových stránkách.

Nadační fond Pink Bubble je nezisková organizace.
Pokud nám chcete pomoci, kontaktujte nás, rádi se s vámi poznáme.
I malá pomoc je pomoc. Díky!

JAK POMÁHÁME?

 • ZÁŽITKY

  ZÁŽITKY

  Drobné aktivity a radosti, které by v době léčby a rekonvalescence mohly pacienty rozptýlit, posílit jejich naději a optimismus.

 • POMŮCKY

  POMŮCKY

  Příspěvky na zdravotnické, rehabilitační či pohybové pomůcky a služby, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení.

 • VLASTNÍ ŽIVOT

  VLASTNÍ ŽIVOT

  Podpora školou povinných při studiu v nemocnici i v domácí léčbě. Rekvalifikační kurzy, brigády, školení - šance pro slečny a mladé muže postavit se po ukončení léčby opět na vlastní nohy.

 • SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

  Plnění osobních přání, která jsou velmi rozmanitá: od elektroniky přes potřeby k volnočasovým aktivitám či ke studiu až po kulturní nebo společenské zážitky.

NAFOUKNĚTE BUBLINU - SPLŇTE PŘÁNÍ

MŮŽETE SPLNIT (5 v hodnotě 88 335 Kč)
SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (135 v hodnotě 2 976 544 Kč)
ramecek
14
%

Fotoaparát Nikon D5300

Michal Ř. (17 let)

Ahoj, jmenuji se Michal. Je mi 17 let a léčím se už desátým rokem s nádorovým onemocněním mozku. V roce 2009 mi našli zhoubný nádor na mozku, hned druhý den jsem jel na operaci.

ramecek
0
%

Herní notebook

Milan K. (16 let)

Ahoj, jmenuji se Milan a v prosinci mi bylo 16 let. Aktivně jsem hrával fotbal a florbal a poznával nové lidi kolem sebe. V lednu 2019 mi diagnostikovali akutní lymfoblastickou leukémii a okamžitě se celé mé rodině změnil od základu život...

ramecek
59
%

výlet do mariánských lázní

Rozálie V. (15 let)

Jmenuji se Rozálie a je mi 15 let. V listopadu 2018 jsem onemocněla Hodgkinovým lymfomem a procházím sérií chemoterapií v Motole. V průběhu mého boje s nemocí jsem si uvědomila, jak důležité je mít spolubojovníky...

ramecek
73
%

Fotoaparát zrcadlovka

Adam Šimon M. (12 let)

Ahoj, jmenuji se Adam, v září mi bude 13 let, bydlím s mamkou kousek od Brna a chodím do 6.třídy. V lednu mi diagnostikovali rakovinu varlat – nejdřív to pro mne bylo dost choulostivé téma, ale teď už se o tom nebojím mluvit a vím, jak důležitá je prevence u všech kluků!!!

ramecek
100
%

REKONVALESCENČNÍ POBYT S PŘÍTELKYNÍ

Dennis U. (20 let)

Ahoj, jmenuji se Dennis. Studuji SOŠ Automobilní v Kyjově, mám rád fotbal, jízdu na motorce a procházky se svým retrívrem Barrym.,V roce 2012 mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom, který se bohužel pořád vrací.

ramecek
100
%

Pobyt v rehabilitačním zařízení

Terezka V. (15 let)

Rádibychom naší Terezce zajistili pobyt v rehabilitačním zařízení Adeli. Naší dceři byl v 11 letech diagnostikován nádor na mozku. Léčba trvala více jak dva roky a jeden čas byla na tom dokonce tak, že jenom ležela ve velkých bolestech, přestala mluvit a ochrnula na polovinu těla.

ramecek
100
%

NOVÉ VYBAVENÍ DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Ondra S. (8 let)

Do tohoto léta normální veselý zdravý klučík, který měl ve škole samé jedničky (nejvíc ho baví český jazyk a matematika), jezdil s bratrem a kamarády na kole, kopal do fotbalového míče a taky moc rád hrál počítačové hry.

ramecek
100
%

BENZÍNOVÉ AUTO NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Kubíček Č. (11 let)

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Chtěli bychom splnit velké přání našemu synovi. Sní o benzínovém autě na dálkové ovládání. Náš devítiletý bojovník Kubíček se léčí s rakovinou kosti, leží na onkologii v Motole a je na 1/2 cesty v léčení.

Léčíš se, nebo se právě zotavuješ?
Chceš poznat nové přátele, společně se zasmát, zažít nové věci?
Jsme tady pro tebe. Zavolej nebo napiš.

GALERIE

 • Umění žít v Krkonoších 2019

  Každoroční ozdravný zimní tábor v Krkonoších proběhl tentokrát na téma hedonismus - umění žít! A my jsme stále plni dojmů a děkujeme všem za účast, protože na takové společné chvíle s bezva partou se prostě nezapomíná !-) A děkujeme také Nadaci ČEZ, díky které tyto zimní radovánky můžeme pořádat!

 • Rodinný víkend na Modřínu

  Jednou za rok začátkem prosince zve Nadační fond Pink Bubble rodiny s onkologicky léčenými dětmi na pár dnů odpočinku do penzion Modřín v Krkonoších, aby před Vánocemi nabraly síly na ten mumraj s Ježíškem! ;-)

 • Skate Hand 2018

  Dobročinný bazar a finále Game of Skate ! Děkujeme a těšíme se na příště! :-)

 • Charitativní galavečer

  Four Seasons Hotel Prague pro Pink Bubble a její i své hosty již potřetí připravil jedinečný večer - charitativní galavečeři, kde se i díky tiché aukci vybralo pro náš nadační fond 525.000,- Kč.

 • Pink Bubble Charity Golf 2018

  Každoroční charitativní golfový turnaj v Berouně. Díky letošnímu výtěžku můžeme vzít příští rok naše BUBLINY na plachtění na moři. Děkujeme vám všem za účast, dary do tomboly, catering a za možnost pobýt s vámi na tak úžasném golfovém hřišti! :-)

KALENDÁŘ AKCÍ

Víkend pro maminky

17. - 19.5.2019

Víkend pro maminky

Relaxační pobyt v hotelu Pyramida pro mladé maminky, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, kam si přijedou odpočinout od všedních starostí. Je pro ně připravený kulturní a zážitkový program.

Bach for All
facebook event

18.6.2019

Bach for All

Máte rádi vážnou hudbu? Pokud ano, nenechcte si ujít již třetí ročník festivalu BACH for ALL!
Čtvrtý ze sedmi koncertů je dokonce charitativní a my si velmi vážíme toho, že podporuje právě nás. Děkujeme!

Milujeme Prosecco
facebook event

22.6.2019

Milujeme Prosecco

Šestý ročník festivalu Milujeme Prosecco, věnovaný Proseccu, gastronomii, hudbě a lifestyle.
Slavnost bublinek se letos bude konat v Riegerových sadech a my bychom měli být s naším růžovým stánkem opět její součástí.

Mystic SK8 2019
facebook event

28. - 30.6.2019

Mystic SK8 2019

Další ročník legendarních sk8 zavodů světového poháru na pražské Štvanici.
Navštivte nás v našem růžovém stanu, rádi se potkáme a dáme High Five :-)

Poseidon 2019
facebook event

21. - 28.9.2019

Poseidon 2019

Pojeďte s námi za řeckým sluncem a naučte se něco z námořnického řemesla. Další z našich jachtařských kurzů je před námi.
Akce je určená pouze pro pacienty od 18ti let.

Soundtrack Poděbrady
facebook event

29.8.-1.9.2019

Soundtrack Poděbrady

Tento jedinečný festival přináší spojení filmové hudby a multimédií a nabízí mezinárodní program největších hvězd filmového hudebního průmyslu.
A nám je ctí, že se ho opět můžeme zúčastnit i s naším růžovým týmem :-)

Kefír 2019 na zámku Kačina
facebook event

31.8.2019

Kefír 2019 na zámku Kačina

Kašpárek v rohlíku se rozhodl uspořádat festival Kefír, což je první bejbypankový festival ve vesmíru pro rodiče a děti pod širým nebem. Dorazíte?
MY TAM STOPRO ZASE BUDEM!

8. ročník

13.9.2019

8. ročník "PINK BUBBLE CHARITY GOLF 2019"

V pátek 13.9. se uskuteční další ročník našeho charitativního golfového turnaje a tímto zveme všechny hráče, aby se opět potkali, pobavili a pomohli tak dobré věci na jednom z nejhezčích českých golfových hřišť v Berouně.

leftbuttonmine
rightbuttonmine

DĚKUJEME