x

V případě vašeho zájmu pomoci, prosíme pošlete libovobolnou částku na účet: 449 494 944/0300


V případě, že se potřebnou sumu na splněné přání podaří vybrat rychleji, než Váš dar doputuje na účet nf Pink Bubble, přiřadíme Váš příspěvek automaticky dalšímu pacientovi, který na splnění svého snu teprve čeká. Pokud to vidíte jinak, napište nám na info@pinkbubble.cz a my budeme Vaše přání respektovat. Děkujeme Vám za podporu “Bublinek” a za jejich radost!”

 
cz  |  en
Kontaktujte nás
Kancelář:

Nadační fond Pink Bubble
Jirečkova 10
170 00 Praha 7
ICO: 24296171
email
Sídlo:

Nadační fond Pink Bubble
Hradčanské náměstí 61/11
118 00 Praha 1
ICO: 24296171

Zapsaný v nadačním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl N, složka 908
Správní rada:

Martina Šmuková, předsedkyně
Klára Tománková
Matthew Stillman

Revizor:

Michal Němec
Seznamte se s námi....
Martina Šmuková ředitelka
telefon: 602 209 891 | martina@pinkbubble.cz

V Pink Bubble koordinuje činnosti související se získáváním prostředků pro projekty nadace, věnuje se komunikaci s dárci, s pacienty, s odborníky i s dobrovolníky. Po maturitě na gymnáziu se jedenáct let úspěšně věnovala modelingu v ČR i v zahraničí. Podílela se na vzniku značky Fischer Collection, působila jako konzultantka v PR společnosti Best Communications, vystudovala Management na Newton College. Má muže a je maminkou dvou malých kluků. V rodném Brně začala koncem roku 1999 spolupracovat s nf Krtek a coby dobrovolník pomáhat onkologicky nemocným dětem. Činnost nf Krtek řídila 10 let, stala se jeho čestnou prezidentkou, později přijala funkci místopředsedkyně správní rady. Po dvanácti letech krásné spolupráce s dětmi i jejich rodiči v Brně založila Nadační fond Pink Bubble a těší se, že s pomocí skvělých kolegyň, dobrovolníků a dárců bude růžová bublina plnit tajná přání dalším mladým lidem.

Renáta Němcová manažerka projektů
telefon: 739 508 117 | renata@pinkbubble.cz

V Pink Bubble se věnuje fundraisingu, koordinaci dobrovolníků, komunikaci s pacienty a přípravě projektů. Vystudovala pedagogickou fakultu UK a po studiu několik let učila na prvním stupni ZŠ v Praze 7. Později se podílela na činnosti nadace The Prince of Wales Business Leader´s Forum, podporující v Čechách drobné a střední podnikání. Zkušenosti v marketingu a obchodní činnosti získala během svého působení na ředitelství McDonald´s ČR a v pořadatelské agentuře Semma se podílela na reklamních a propagačních projektech. Největší naplnění ale spatřuje v pomoci druhým - 4 roky pracovala v NFDO Krtek a nyní pokračuje v Bublině. Má 3 děti, muže a několik zvířat. Ve volném čase střídavě lehce sportuje, poslouchá hudbu a lenoší.

Iveta Zástřešková manažerka projektů
telefon: 775 057 402 | iveta@pinkbubble.cz

V Pink Bubble se věnuje organizaci projektů na podporu mladých pacientů, zajišťuje fundraisingové aktivity a je zodpovědná za fungování nf na Moravě. fundraisingové aktivity a je zodpovědná za fungování nf na Moravě. Po studiu marketingu a ekonomie na střední odborné škole své znalosti využila coby produktový a později marketingový manažer ve společnosti The Drogerie, kde byla, kromě jiného, zodpovědná za uvedením značky Droxi na český trh. Po mateřské dovolené se její největší radostí staly děti, a tak se jim, a nejen těm svým, začala plně věnovat. Založila a řídila Mateřské Centrum Ententyky v Hešpicích u Brna a poté pracovala téměř dva roky v NFDO Krtek. Volné chvíle nejraději tráví s rodinou, do které patří i fenka zlatého retrievra. Ráda čte, poslouchá hudbu a s dcerami navštěvuje divadlelní a muzikálová představení.

V případě, že máte jakýkoliv jiný nápad jak pomoci, bude nám potěšením si o něm promluvit. Kontakt zde...

Důležité dokumenty ke stažení
Statut nadačního fondu |  Povolení veřejné sbírky |  Podmínky poskytování nadačního příspěvku
Výroční zprává za rok 2012 |  Výroční zprává za rok 2013 |  Výroční zprává za rok 2014 |  Výroční zprává za rok 2015
Facebook